Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    03-01-13
    Location
    Salonica/Greece
    Posts
    4

    Smile Κετόνη Από Βατόμουρο Για Χάσιμο Λίπους

    Γεια σας καλημερα και καλη χρονια. Οπως ξερετε λογω χριστουγεννων ολοι πανω-κατω βαλαμε 3-4 κιλα και ειπα να αρχισω καμια διαιτα ,καθως εψαχνα στο ιντερνετ για καμια καλη διατροφη βρήκα αυτό το παρασκεύασμα και λεω λες να κανεί δουλεία όντως όπως λένε .Τι γνώμη έχετε άμα είναι να το αγοράσω..και τι διατροφη θα μου συνιστουσατε να κανω γιατι οσο να ναι ειμαι λίγο αρχάριος.Έχω 1,75 ύψος και ειμαι 85 κιλά και θέλω να φτάσω γύρω στα 73-75 κιλα οσο το δυνατον πιο γρηγορα και αποτελεσματικα γινεται. Ευχαριστώ πολλύ..
    Last edited by fetokis; 03-01-13 at 11:13.

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλημέρα φίλε!

    Δυστυχώς θαύματα δεν γίνονται στην εποχή μας. Γρήγορο και αποτελεσματικό δεν υπάρχει. Υπομονή, σκληρή δουλειά ναι.

    Όσο για το σκεύασμα δες αυτό το τόπικ

    http://www.bodybuilders.gr/forum/sho...BD%CE%B5%CF%82

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    03-01-13
    Location
    Salonica/Greece
    Posts
    4

    Default

    Ευχαριστω πολύ να σε καλά το διάβασα το τοπικ . Εχεις μηπως να προτεινεις καμια καλη και σωστη διατροφη για να χασω κιλα οπως προαναφερω . ?.
    Last edited by fetokis; 03-01-13 at 12:15.

  4. #4
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Θα σου πρότεινα κάτι καλύτερο. Να αφιερώσεις χρόνο να διαβάσεις τα άρθρα που θα βρεις στις ενότητες του φόρουμ καθώς και τις διατροφές άλλων παιδιών.
    Μετά να υπολογίσεις τις θερμιδικές σου ανάγκες (υπάρχει τόπικ με όλους τους υπολογισμούς στην ενότητα της διατροφής) και να διαμορφώσεις το δικό σου πλάνο.
    Μετά μπορείς να το ποστάρεις στο φόρουμ και να πάρεις τις διορθώσεις :)

  5. #5
    Pumping Iron go-pap's Avatar
    Join Date
    17-11-12
    Location
    δραμα + σαλονικα
    Posts
    356

    Default

    Quote Originally Posted by fetokis View Post
    Γεια σας καλημερα και καλη χρονια. Οπως ξερετε λογω χριστουγεννων ολοι πανω-κατω βαλαμε 3-4 κιλα και ειπα να αρχισω καμια διαιτα ,καθως εψαχνα στο ιντερνετ για καμια καλη διατροφη βρήκα αυτό το παρασκεύασμα και λεω λες να κανεί δουλεία όντως όπως λένε .Τι γνώμη έχετε άμα είναι να το αγοράσω..και τι διατροφη θα μου συνιστουσατε να κανω γιατι οσο να ναι ειμαι λίγο αρχάριος.Έχω 1,75 ύψος και ειμαι 85 κιλά και θέλω να φτάσω γύρω στα 73-75 κιλα οσο το δυνατον πιο γρηγορα και αποτελεσματικα γινεται. Ευχαριστώ πολλύ..
    εχει ξανασυζητηθει το θεμα, η κετονη απο βατομουρο δεν θα σου δωσει αυτο που ζητας, ενα πολυ καλοδιαφημισμενο προιον ειναι για ατομα που ψαχνουν απεγνωσμενα ευκολες λυσεις....

    εεε οχι και ολοι να βαλαν 3-4 κιλα.... αλλοι εβαλαν περισσοτερα...

  6. #6
    New Bodybuilder
    Join Date
    03-01-13
    Location
    Salonica/Greece
    Posts
    4

    Default

    Ευχαριστω πολυ παιδια θα το ψαξω περισσοτερο θα βγαλω ενα πλανο και θα ποσταρω να μου πειτε πως σας φαινεται...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Κετόνη από Βατόμουρο?!
    By demoZ in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 6
    Last Post: 20-12-12, 17:21
  2. χασιμο λιπους
    By fafas in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 26-08-06, 01:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •