Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Default Serious Mass Της Optimum & Αμινοξέα Για Πρόγραμμα Όγκου?

    καλησπερα σας!!ειμαι 17 ετων εχω υψος σχεδον 1.80 και ειμαι 60 κιλα...κανω γυμναστικη σχεδον ενα χρονο και δεν εχω δει πολλα αποτελεσματα...εκτος αυτου εχω δισκολο μεταβολισμο εννοω οτι χανω ευκολα και περνω δυσκολα κιλα...για αυτο και εγω αποφασισα και πηρα μια πρωτεινη την serious mass της optimum!!!αμα γνωριζει καπιος να μου πει το ποτε και το ποσο πρωτεινη να περνω θα με βοηθουσε γιατι το scoopaki της πρωτεινης ειναι αρκετα μεγαλο...και για να μην ξεχαστω εχω παρει και αμινοξεα..τι λετε θα με βοηθησουν?

  2. #2

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by alexakos4 View Post
    καλησπερα σας!!ειμαι 17 ετων εχω υψος σχεδον 1.80 και ειμαι 60 κιλα...κανω γυμναστικη σχεδον ενα χρονο και δεν εχω δει πολλα αποτελεσματα...εκτος αυτου εχω δισκολο μεταβολισμο εννοω οτι χανω ευκολα και περνω δυσκολα κιλα...για αυτο και εγω αποφασισα και πηρα μια πρωτεινη την serious mass της optimum!!!αμα γνωριζει καπιος να μου πει το ποτε και το ποσο πρωτεινη να περνω θα με βοηθουσε γιατι το scoopaki της πρωτεινης ειναι αρκετα μεγαλο...και για να μην ξεχαστω εχω παρει και αμινοξεα..τι λετε θα με βοηθησουν?
    Δεν είναι πρωτεϊνη, είναι ζαχαρη με ολίγη από πρωτεϊνη, θα σε βοηθήσει να κερδισεις ορισμένα κιλά λίπους και υγρών και θα χειροτερεύσει αρκετά την εμφάνιση σου. Η σωστή δοσολογία είναι μηδέν (0) scoop μετά την προπόνηση και μηδέν (0) τις off ημέρες. Αφου την πήρες όμως, διάβασε την ετικέτα και πάρε την μισή ή τα 3/4 της συνιστωμένης δόσεως μετά την προπόνηση.

    Τα αμινοξέα θα σε βοηθήσουν να ξαλαφρώσεις τις τσέπες σου, αυτό είναι στάνταρ.

    Σοβαρά τώρα, κατσε διάβασε τα stickies περι διατροφή και προπονησεως γιατί δεν έχεις ιδέα, προφανώς. Ξέχνα τα συμπληρώματα, σου είναι παντελώς άχρηστα. Όταν τα διαβάσεις ποσταρε εκ νεου για τυχόν απορίες και εν συνεχεία φτιάξε ένα πρόγραμμα προπονήσεως και ένα πρόγραμμα διατροφής, τα οποία θα ποστάρεις στις αντίστοιχες ενότητες για παρατηρήσεις, διορθώσεις και περαιτέρω γενικώς βοηθεια. Αυτός είναι ο δρόμος, αν θέλεις τον ακολουθείς, αν όχι ξέχνα τα αποτελέσματα, δεν θα καταφέρεις τίποτα και απλως θα χάνεις χρόνο και χρήμα. Αυτά.

  3. #3

    Default

    σε ευχαριστω πολλυ φιλε μου!! αρα με λιγα λογια δεν θα με βοηθησουν?? οσο για τα κιλα που μου ειπες πυστευω πως τα χρειαζομαι...και ναι εχεις δικιο δεν εχω ιδεα απο αυτα εξαλου για αυτο ρωταω...

  4. #4

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by alexakos4 View Post
    σε ευχαριστω πολλυ φιλε μου!! αρα με λιγα λογια δεν θα με βοηθησουν?? οσο για τα κιλα που μου ειπες πυστευω πως τα χρειαζομαι...και ναι εχεις δικιο δεν εχω ιδεα απο αυτα εξαλου για αυτο ρωταω...
    Κιλά λίπους και υγρών δεν χρειάζεσαι, κιλά μυικά χρειάζεσαι (τα οποία αναποφεύκτως θα φέρουν μαζί τους και κιλά λίπους και υγρών, άλλο αυτό).

    Αφου λοιπόν έχεις γνώση της αγνοίας σου είσαι σε πολύ καλό δρόμο, διάβασε, σκέψου και εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε. Απλως να έχεις πάντα στο μυαλό σου οτι οταν φτιάξεις μια σωστή διατροφή θα δεις δραματικές αλλαγές πάνω σου, ακόμα και η προπόνηση σου να μην είναι ολόσωστη. Η διατροφή είναι το παν, επένδυσε χρόνο στην μελέτη της και δεν θα χάσεις.

  5. #5

    Default

    οκ αυτο θα κανω θα ψαξω και θα βρω...να σε καλαα αγορινααα σε ευχαριστω


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Optimum Serious Mass ή Dymatize Mass Gainer?
    By dias88 in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 20
    Last Post: 21-10-13, 23:26
  2. Gaspari Real Mass, BSN Cell-Mass και Αμινοξέα?
    By Psixasthenis in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 27-10-10, 21:43
  3. Αμινοξέα Optimum Nutrition
    By pikos in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 1
    Last Post: 20-12-09, 04:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •