Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    New Member sobral's Avatar
    Join Date
    16-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    24

    Default Tribulus - Σκέψεις και Συζήτηση

    Επειδη ειχα παρει για 2 φορες για διαστημα περιπου 3 μηνων την καθε φορα το original tribulus pου πωλειται στα φαρμακεια της Βουλγαριας - Παει ο father συχνα πυκνα εκει για να βλεπει τους γιατρους επειδη ειναι φτηνοτεροι (και οχι για κοκο!) και του ειχα πει να μου παρει - ειπα να μοιραστω μαζι σας τα αποτελεσματα του

    Θετικα :

    Με 500mg την ημερα tribulus ( 2 χαπια δηλαδη, 250mg το ενα ειναι) ειδα τα εξης

    - Τρομερα αυξημενη λιμπιντο
    - Δυναμη : Ειχε αυξηθει αρκετα η δυναμη μου 10-15 κιλα τουλαχιστον στον παγκο (επαναληψεις, οχι 1 rep max) 20 κιλα στο ATG squat, 30 κιλα στις αρσεις) Και ολα αυτα σε περιοδο διαιτας

    Αρνητικα :

    - Μειωμενη λιμπιντο οταν το σταματησα για περιπου 2 με 3 μηνες. Μειωμενη ορεξη για sex. Ευτυχως μετα ομως επανηλθα κανονικα και μπορω να πω οτι επανηλθα στα ιδια επιπεδα με οταν το επαιρνα. Weird? Σκεψεις?

    - Χασιμο μαλλιων : Εγω δεν ειδα καμια αραιωση αλλα φιλοι που εχουν παρει tribulus μου ειπαν οτι παρατηρησαν καποια αραιωση στο κεφαλι τους ... απλα το αναφερω


    Καποιοι λενε οτι δεν κανει τιποτα το tribulus και μαλλον αληθευει. Σε εμενα εκανε, οχι πολλα αλλα εκανε. Στο θεμα καυσης λιπους (γιατι το επαιρνα ενω εκανα σκληρη διαιτα για κοψιμο) δεν ειδα κατι σε σχεση με αλλες φορες που εκανα παλι διαιτα αλλα δεν το επαιρνα

    Σημειωση : Συγκεκριμενα ο δικος μου οργανισμος ειναι πολυ ευαισθητος σε πολλα πραγματα. Θα παρω κρεατινη? Θα με πιασει (τοσο πολυ που ειναι λες και παιρνω deca πχ - νερόμπομπας!) Παιρνω ΖMA? Θα με πιασει ... τρωω χαλια? Μαζευω λιπος γυρω απο την κοιλια. Προσεχω? Χανω λιπος. Απλα το αναφερω

    Θα ξαναπερνα tribulus? Οχι.

    Αυτα ... αμα εχετε κανει χρηση tribulus ποσταρετε

    ***Edited by Mods Team***

  2. #2
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ρε πας καλα εσυ???στο φορουμ διαβαζουν και γυναικες...δειξε λιγο σεβασμο!!!!

    και σιγα μην σου εδωσε 20 κιλα στο squat το tribulus...οτι πιο μ@λακια κυκλοφορει στην αγορα...

    για να δυναμωσεις 20κιλα το καθισμα σου αν οντως ξερεις τι ειναι καθισμα...πρεπει να φτυσεις αιμα...στη κυριολεξια...και οχι να παρεις ενα tribulus και τα καναμε ολα γυαλια καρφια...σιγα ταυγα...!

    φυσικα αποψη σου ειναι και λεγε οτι θες

    αλλα τουλαχιστο δειξε λιγο σεβασμο στο φορουμ και μην ξαναγραψεις μαλακιες τυπου τερμα σκληρος...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  3. #3

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    μπορουσες να πας και στο φαρμακειο να παρεις βιαγκρα και να μην ειχες και τις επιπτωσεις γιατι η βουλγαρια ειναι και λιγο μακρια !

    ΕΛΕΟΣ !!!!!

    δεν νομιζω να ενδιαφερει κανενα εδω μεσα η σεξουαλικες σου επιδοσεις...

  4. #4
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    δεν νομιζω να ενδιαφερει κανενα εδω μεσα η σεξουαλικες σου επιδοσεις...
    ξαναγραψεις μαλακιες τυπου τερμα σκληρος...
    κλαιω

    tribulus epic fail

  5. #5
    Pumping Iron apro's Avatar
    Join Date
    10-12-12
    Location
    Athens
    Posts
    394

    Default

    Ρε πεσατε να τον φατε.ενταξει ειναι υπερβολικο το "σκληρος"αλλα δεν ειπε και τιποτα βαρυ.Και daskalos198 αμα ηθελες να παρεις κατι,δεν νμζεις πως θα σε ενδιεφερε οτι προκαλει και αυξομειωσεις στον τομεα του sex?

  6. #6

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    Quote Originally Posted by apro View Post
    Και daskalos198 αμα ηθελες να παρεις κατι,δεν νμζεις πως θα σε ενδιεφερε οτι προκαλει και αυξομειωσεις στον τομεα του sex?
    αν το γραφες οπως εσυ No problem οπως και με το edit Που εγινε παλι δεν θα λεγα τιποτα !

  7. #7
    New Member Marine's Avatar
    Join Date
    01-05-10
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    35

    Default

    Ντάξει παιδιά δεν είπε και τίποτα το παιδί και δασκαλε198 όσο αφορά για το tribulus είναι κάτι που όλοι έχουμε δοκιμάσει όσοι ασχολούμαστε με τον αθλητισμό οπότε είναι ενδιαφέρον το θέμα και η άποψη του καθενώς να πει αν πραγματικά τον βοήθησε το tribulus.Έπρεπε απλώς να σταματήσει στην αυξημένη λιμπιντο οκ έγινε το εντιτ τελείωσε μην κράζεται και απο κάτω....Όσον αφορά και τις δικές μου αποδόσεις όταν το έπαιρνα δεν είχα παρατηρήσει κάποια ιδιαίτερη διαφορά στα κιλά οπότε ήταν και καλή μάρκα της weider...

  8. #8
    Pumping Iron apostolos3's Avatar
    Join Date
    27-01-10
    Location
    London, UK
    Posts
    250

    Default

    καλα τι κακο ειπε ο ανθρωπος το οποιο το διαβαζουν και γυναικες?
    εδω μεγαλα site συμπληρωματων εχουν ξεχωριστη ενοτητα για συμπληρωματα αυξησης της λιμπιτο.

    τελος παντων το tribulus αν κανει κατι , το κανει λιγο....ψυχολογικα σιγουρα ανεβαινω με αυτο

  9. #9

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    δεν διαβασατε το αρχικο ποστ πριν γινει το edit απο τους Mod και για να γινει το edit σημαινει κατι !
    η εκφραση που χρησιμοποιουσε ηταν το προβλημα ,
    τα ποστ που γραψαμε εγω και ο λεο ηταν πριν γινει το edit οποτε γι αυτο σας φαινονται ολα κανονικα στο ποστ τωρα κ οτι εμεις ειμαστε κραχτες!

    κλεινει το θεμα της εκφρασης , ολα ειναι φυσιολογικα πλεον κι αφου εγω δεν εχω να προσθεσω κατι πανω sto tribulus καλη συνεχεια στο θεμα ...

  10. #10
    Pumping Iron 8avos's Avatar
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    651

    Default

    τρελή μούφα!και εγώ βουλγάρικο είχα πάρει με 20 ευρώ αλλά τι να πω!τουλάχιστον όχι και για διαφορές,αλλοίμονο
    αν βλέπαμε έτσι διαφορές.

  11. #11
    New Member sobral's Avatar
    Join Date
    16-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    24

    Default

    Νομίζω ότι είναι η σωστη θεση για να πω για την εμπειρια μου...Ζητώ συγγνώμη για τη γλώσσα, αλλά είπα τα πράγματα έτσι όπως είναι :) Σας είπα ακριβώς τι εμπειρία είχα και να είστε προσεκτικοί! ;)

  12. #12
    New Member
    Join Date
    02-01-13
    Location
    keratsini
    Posts
    69

    Default

    καλισπερα tribulus εχω παρει κ εγω εδω κ ενα μηνα...κ οντος ΔΕΝ KANEI τιποτα ουτε λιμπιντο ουτε αυξησει τεστο... τιποτα απλα ασκοπα χασιμο χρονου κ χρηματον!!

  13. #13
    New Member
    Join Date
    15-12-07
    Location
    Greece.
    Posts
    91

    Default

    το εχω δοκιμασει και εγω 2 φορες δεν ειδα καμια διαφορα εκτος απο ανεβασμενη libido.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tribulus-ON η Universal - Tribulus Pro
    By costas73 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 30
    Last Post: 09-11-12, 22:49
  2. Αερόβιες Σκέψεις - (Νέο Video!)
    By Kardoula in forum Bodybuilders.gr Βίντεο Ασκήσεων & Διατροφής
    Replies: 19
    Last Post: 17-10-12, 07:55

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •