Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Member
    Join Date
    03-12-11
    Location
    Athina
    Posts
    19

    Default Αναζήτηση Συμπληρώματος

    Χαιρετίζω όλους τους bodybuilders, «συνταξιοδοτημένους», επίδοξους, και εν ενεργεία Θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση σχετικά με ένα συμπλήρωμα που ψάχνω να βρω και εάν ξέρει κάποιος να μου πει εάν υπάρχει, μάρκα κτλ.

    Ψάχνω συμπλήρωμα πρωτεΐνης, δηλαδή να έχει στο scoop περίπου 25-30 gr πρωτεΐνη ορού γάλακτος, και που να έχει επίσης μέσα ικανοποιητική ποσότητα bcaa?s, γλουταμίνης και αργινίνης. Θα μου πεις γιατί δεν το φτιάχνεις μόνος σου? Θεωρώ οτι για το φτιάξω, θα πρέπει να δώσω παραπάνω χρήματα, από οτι να το αγοράσω σαν ένα. Ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιο?

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

  2. #2
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    ολες οι πρωτεινες τυπου whey ειναι ορου γαλακτος τωρα απο μαρκες πιστευω οτι η whey τις dymatize εχει πιο πολλα bcaa μεσα απο αλλες γλουταμινη που θες κ αργιρινη δεν ειναι κατι πολυ ακριβο για να βρεις χωριστα κ να δουλεψεις τις ποσοτητες που θες.

  3. #3
    New Member
    Join Date
    03-12-11
    Location
    Athina
    Posts
    19

    Default

    κατ αρχήν ευχαριστώ για τη συμβουλή Τώρα όσων αφορά τη γλουταμινη και την αργινίνη, τις βρίσκω στο σύνολο 60euro. Δηλαδή έχουμε μια whey 2 κιλά 60 + 60 αργινίνη και γλουταμίνη = 120. Έλεγα μήπως βρω κάτι πιο φτηνό. Θέλω να πάρω και μια καθαρή μονουδρικήκρεατίνη, αλλά 20-30, ξέφυγα πολύ....

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-04-10
    Posts
    159

    Default

    Quote Originally Posted by teopapale View Post
    κατ αρχήν ευχαριστώ για τη συμβουλή Τώρα όσων αφορά τη γλουταμινη και την αργινίνη, τις βρίσκω στο σύνολο 60euro. Δηλαδή έχουμε μια whey 2 κιλά 60 + 60 αργινίνη και γλουταμίνη = 120. Έλεγα μήπως βρω κάτι πιο φτηνό. Θέλω να πάρω και μια καθαρή μονουδρικήκρεατίνη, αλλά 20-30, ξέφυγα πολύ....
    δυσκολα θα βρεις πρωτεινη με γλουταμινη κ αργινινη μεσα.Μια που μου εχεται στο μυαλο με γλουταμινη ειναι i EAS kai WEIDER


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ημερομηνια ληξης συμπληρωματος
    By Danaos in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-10, 06:25
  2. Eπιλογή συμπληρώματος
    By vlax0S in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 9
    Last Post: 03-04-09, 05:50
  3. Επιλογή Συμπληρώματος Πρωτείνης
    By kalkas25 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 08-10-08, 02:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •