Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Default Ερωτηση για τυπο σωματος.Βοηθηστε!

    Παιζει να μπορεσω να κανω στο περιπου σωματα εξωφυλλων περιοδικων(π.χ Mens health ή ακομα πιο κατανοητο "december 2012 men's health za" αν δειτε στις εικονες του Google)μονο με πρωτεινες,λιποτροπικα,διατροφη και σωστη ασκηση ή να μην επλιζω?Του χρονου που ελπιζω να ειμαι φοιτητης λεω να ξεσκιστω προκοιμενου να κανω τετοιο σωμα αλλα δεν πολυ θελω να παρω διαφορα περα απο λιποδιαλυτες και που και που καμια πρωτεινη γι αυτο σας ρωταω,για να ξερω

  2. #2
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    όχι...

  3. #3
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    ναι αμα στρωσεις κωλο,

    βασικα δεν ξερουμε ποιος εισαι υψος βαρος τι κανεις τωρα κ πως εισαι
    ολα γινονται με τις αναλογες θυσιες η κυριες απο αυτες ειναι η διατροφη κ ο υπνος λιποδιαλυτικες αηδιες δεν χρειαζεται να παρεις ειναι περιττα αν εισαι σωστος στο φαγητο σου

    διαβασε αυτα τα δυο αθρα κ οτι θες εδω ειμαστε

    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=21345

    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=25047

  4. #4
    Pumping Iron apro's Avatar
    Join Date
    10-12-12
    Location
    Athens
    Posts
    394

    Default

    Ειχα και εγω παρομοια απορια.Να φανταστω πως ολα αυτα βεβαια απαιτουν τουλαχιστον 2 χρονια σωστης γυμναστικης.Κατι ακομα,Ποσο ειναι το ποσοστο λοιπους που μπορεις να συντηρησεις ολο τον χρονο μονο με whey,διατροφη,βιταμινες και κρεατινη,ωστε να εχεις 6pack.

  5. #5

    Default

    Φιλε Αλεξανδρε,ειμαι ετοιμος να κανω σωστη διατροφη και ασκηση(αν και δεν εχω ιδεα για κανενα απο τα δυο για το τι ακριβωσ ασκησεις πρεπει να κανω και το τη ακριβωσ διατροφη πρεπει να ακολουθησω).Παω στα 18 και ως φοιτητης του χρονου θα εχω χρονο να τα κανω ολα αυτα.Πιο παλια εκανε 2,5 χρονια κολυμβηση(1,5 απο τους οποιους ηταν σε αγωνιστικη ομαδα).Και 7 χρονια μπαλα.Παντα ομως ειχα λιποσ και ας ειμουν κανονικως ως πρως τα κιλα που θα επρεπε να εχω λογο λαθος διατροφης και γλυκων!Δεν ειμαι ψηλος.Ειμαι 1,68 περιπου και περσι πηγαινα γυμναστηρειο για 6 μηνες.Χωρις να κανω διατροφη γραμμωσης(ουτε ομως και διατροφη ογκου) ειχα δει να χανεται λιπος και να αρχιζουν να σχηματιζονται 4 κοιλιακοι.Φετος ομως με τα μαθηματα με πηρε η κατηφορα.Το λιπος ξεχιλιζει!!!
    Last edited by argiris21; 25-01-13 at 23:21.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 08-05-09, 23:08
  2. ποιο τυπο πατε πιο πολυ στο γυμναστηριο?
    By stelios in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 03-01-06, 07:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •