Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    Default All-In-One Προπόνηση & Απορίες

    Καλησπερα Παρασκευα.Μετα απο 10 χρονια πορονησης με βαρη με εναλλαγες του κλασσικου split προπονησης ενος σημειου, αποφασισα να δοκιμα σς αυτο που προτεινεις και που τοσο καιρο μου ειχε κινησει το ενδιαφερον.Καταρχασ να σου πω εκανα την πρωτη μου προπονηση χθες και τρελαθηκα.Μολαμε για απιστεφτο πρειξιμο.Ειλικρινα.....
    το θεμα ινε ομως πως εχω βαλει αρκετες ασκεισει και αρκετα σετ, συγκεκριμενα η προπονηση μου πηρε μιαμιση ωρα.Δεν ξερω αν ειναι σωστο αυτο αλλα ξαναλεω στο τελος τετιο πρηξιμο δεν εχω ξαναδει.Χθες εκανα προπονηση και σημερα ειμαι πιασμενος.θα σου παραθεσω την αυριανη μου προπονηση να μου πεισ αν εχω πολλες ασκησεις και σετ:
    1 σκουωτ 4χ10
    2 (ποδια)δικεφαλα 4χ10
    3 γαμπες 4χ10
    4 πιεσεις με αλτηρες επικληνη superset
    ανοιγματα επικληνη 4χ10
    5 κατακλινη 4χ10
    6 οπισθολαιμιες ελξεις superset
    εμπροσθολαιμιες 4χ10
    7 αρσεις θανατου 4χ10
    8 (ωμοι)οπισθολαιμιες πιεσεις με μπαρα superset
    πισω μοιρα δελτοειδων 4χ10
    9 εμποσθολαιμιες πιεσεις(ωμοι) superset
    εμπροστηια μοιρα 4χ10
    10 κωπηλατικη με στραωομπαρα μεχρι το πηγουνι 4χ10
    11 εκτασεις στην τροχαλια(τρικεφ) superset
    γαλλικες(αναποδη λαβη) 4χ10
    12 αλτηρες σε παγκο(δικεφ) super set
    μαξιλαρι 4χ10
    13 τροχαλια ενα ενα χερι(τρικεφ)superset
    αυτοσυγκεντρωση(δικεφ) 4χ10
    Ξερω ειναι πολυ βαρη το προγραμμα αλλα η αληθεια ειναι οτι γουσταρω.θαθελα να σε ρωτησω μηπως το παρακανω?
    απλα το να κανω μονο μια ασκηση για καπια μυικη ομαδα το θεωρω πολυ λιγο και σιγουρα δεν θα με πιασει.
    Επισης σκεφτομαι να το κανω το προγραμμα σε 4 προπονησεις οπως ακιβως το προτεινεις εσυ απλα.Περιμενω την απαντηση σου.
    Ευχαριστω εκ τω προτερων και συνεχισε ετσι δυνατα την καλη προσπαθεια

  2. #2
    Fitness Champion bodyledge's Avatar
    Join Date
    17-08-07
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    1,110

    Default

    φίλε μου χαίρομαι που δοκιμάζεις All in one προγράμματα. αυτό το πρόγραμμα που ακολουθείς είναι πολύ καλό. μην φοβάσαι για τον όγκο της προπόνησης αλλά ούτε και που η προπόνηση σου παίρνει 1,5 ώρα. Δεν έχεις κανένα πρόβλημα. Το θέμα της κορτιζόλης ή της τεστο σχετικά με την προπόνηση πάνω από 45 λεπτά είναι μύθος. Καλή συνέχεια φίλε μου!
    Fitness entrepreneur
    Online coaching-Personal Trainer
    Website: www.bodyledge.com
    Instagram: parisnikolaoufit
    Facebook: paris nikolaou fitness
    Twitter: paris nikolaou
    Snapchat: parisnikolaou
    periscope: paris nikolaou
    email: bodyledge@yahoo.gr
    Myprotein partner

  3. #3

    Default

    Μετα απο 2 μερες προπονησης με all in one εχω να κανω τις εξεις παρατηρησεις.

    ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ....ετσι απλα..τελικα εχεις δικιο για οσα λες εδω μεσα. επιτελους βρηκα το νεο μου προπονητικο προγραμμα και θα το ακολουθησω κανοντασ το σε τεσσερις μερες Δ-Τετ- Π και Δ κανοντασ 6 σετ μετα 8,10 κ 12 οπως ακριβως το συστεινεις Παρασκευα.

    Απο την προπονηση μου ειδα:

    α)Τρελα πρηξηματα,
    β)εχω πολυ ενεργεια κατα τη διαρκεια
    γ) το βγαζω με πολυ ορεξη
    δ)νιωθω πιασμενος σε μυς που δεν πιανομουν με τπτ , οπως ωμους-τραπεζιοι.

    Μηπως ομως πρεπει να αυξησω τον υδτανθρακα τις ημερες προπονησεις?το λεω γιατι με τισ ποσοτητες που ετρωγα οταν εκανα μια μυικη ομαδα, πειναω παρα πολυ.μηπως επειδη τωρα γυμναζω ολο το σωμα πρεπει να αυξησω υδατανθρακα?
    Επισης τις μερες που δεν κανω προπονηση ακολουθω τη διατροφη που προτεινεις με χαμηλο υδατανθρακα και αυξημενο λιπος απο ταχινι, λαδι αυγα και αμυγδαλα .σωστα το κανω?
    και κατι τελευταιο.αεροβιο ποτε να κανω?τισ μερες που δεν κανω βαρη?η τισ μερες που κανο στο τελος?

  4. #4
    Fitness Champion bodyledge's Avatar
    Join Date
    17-08-07
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    1,110

    Default

    φίλε μου χαίρομαι που σου αρέσει το στύλ προπόνησης όλου το σώματος. Η αλήθεια είναι και πως και εγώ δεν το αλλάζω με τίποτα, απλά κάνω πολλές παραλλαγές. Καλό είναι να αυξήσεις τον υδατάνθρακα τις ημέρες της προπόνησης λόγω του μεγάλου όγκου προπόνησης. Καλό είναι να κάνεις carb cycling είτε είσαι σε περίοδο όγκου ή γράμμωσης. Μπορείς να δοκιμάσεις carb cycling όχι μόνο μέσα στην εβδομάδα αλλά και από εβδομάδα σε εβδομάδα. Από αερόβιο καλό είναι να κάνεις τις ημέρες που δεν κάνεις προπόνηση και δοκίμασε κάποιες από αυτές να είναι HIIT.Καλή συνέχεια και κράτα μας ενήμερους σχετικά με την πρόοδό σου.
    Fitness entrepreneur
    Online coaching-Personal Trainer
    Website: www.bodyledge.com
    Instagram: parisnikolaoufit
    Facebook: paris nikolaou fitness
    Twitter: paris nikolaou
    Snapchat: parisnikolaou
    periscope: paris nikolaou
    email: bodyledge@yahoo.gr
    Myprotein partner

  5. #5

    Default

    Λοιπον, εχουμε και λεμε.3 μερα προπονησης με συστημα ολου του σωματος και σημερα εκαν 6 επαναληψεις σε ολα τα σετ.
    Πολυ απλα να πως οτροππος προπονησης All in one του Πρασκευα τα σπαει..Στο γυμναστηριο σημερα με ρωτουσαν αν περνω αναβολικα.Μιλαμε για τρελο πρηξημο.
    Παρασκευα, το εχω απορια?γιατι τοσο πρηξημο?
    το μονο κακο ειναι πως μετα πειναω παρα μα παρα πολυ.εχω αυξεισει τον αυδατανθραλα απο παλια και σημερα ξεκινησα και κρεατινι μονουδρικη με δεξτροζη και πρωτεινη για μετα.
    την κρεατινη να την βαζω μονο τισ μερες προπονησης η καθε μερα?
    Επισης σε ενα βιντεο σου λες πως μετα τη προπονηση τρως ρυζι με χυμο ντοματας.το εκανα και εγω σημερα μετα απο μια ωρα απο το shake.
    ποια η χρησιμοτητα του.
    ευχαριστω εκ των προτερων Παρασκευα.Θα συνεχισω με all in one και θα σας γραφω τη πορια μου....

  6. #6
    Fitness Champion bodyledge's Avatar
    Join Date
    17-08-07
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    1,110

    Default

    φίλε μου συνέχισε την προπόνηση All in One και μπορείς να δοκιμάσεις και τις άλλες παραλλαγές του All in One. Ναι φυσικά μπορείς να αυξήσεις λίγο τον υδατάνθρακα τώρα που έχεις αυξημένο όγκο προπόνησης. Το γεύμα μετά την προπόνηση προσπάθησε να έχει αρκετό υδατάνθρακα και πρωτείνη χωρίς λίπος. Τον χυμό ντομάτας το βάζω για γεύση και για πρόσθετο υδατάνθρακα, επίσης έχει πολλά αντιοξειδωτικά οπως λυκοπένιο. Καλή συνέχεια φίλε μου!
    Fitness entrepreneur
    Online coaching-Personal Trainer
    Website: www.bodyledge.com
    Instagram: parisnikolaoufit
    Facebook: paris nikolaou fitness
    Twitter: paris nikolaou
    Snapchat: parisnikolaou
    periscope: paris nikolaou
    email: bodyledge@yahoo.gr
    Myprotein partner

  7. #7

    Default

    Παρασκεωα με την προπονηση αθτη σιγουρα δεν καταβολιζω ετσι?Στο λεω γιατι στο γιμναστηριο ολοι μου λεν οτι αυτος ο τροπος All in one ειναι γαι γραμμμωση και θα με ριξει μυικα.Βεβαια το ακολουθω 2 βδομαδες κ ωλεπο πολυ καλα αποτελεσμα αλλα ξερεισ, οι αλλοι παντα σε επηρρεαζουν.
    Απο διατροφη ακολου θω την κατωθι αναγραφομενη:

    μερες προπονησης
    8:00 100γρ κουακερ+γαλα+νερο ζεστο+μελι+1 σψοοπ πρωτεινη+1 μπανανα

    11:00 200γρ καστανο ρυζι+120γρ κοτοπουλο

    προπονηση

    μετα 60γρ δεξτροζη+πρωτεινη+κρεατινη

    17:00 200γρ καστανο ρυζι+κοτοπουλο


    20:00 150 γρ ρυζι+κοτοπουλο



    23:00 σαλατα+λαδι+κοτοπουλο


    02:00 κοτατζ


    ημερες που δεν κανω προπονηση


    08:00 4 αυγα ολοκληρα+γιαουρτ 0%+μελι+20 αμυγδαλα

    12:00 200γρ αρακα +κοτοπουλο+ταχινι

    15:00 50γρ κουακερ+προτεινη+κανελα


    18:00 κοτοπουλο+ταχινι

    21:00 σαλατα+κοπουλο+λαδι+αβοκαντο ή ταχινι

    πριν τον υπνο

    γιαουρτι 0%+10 αμυγδαλα


    τα παω καλα?πως με βλεπεις?
    ευχαριστω και παλι εκ των προτερων

  8. #8
    Fitness Champion bodyledge's Avatar
    Join Date
    17-08-07
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    1,110

    Default

    φίλε μου θεωρώ πως οι περισσότεροι ασκούμενοι προπονούνται λιγότερο παρά περισσότερο! Δεν πρόκειται να υπερπροπονηθείς με 3 προπονήσεις την εβδομάδα ακόμα και αν ξεπερνούν την μία ώρα. Φυσικά μέσα στο λογικά πλαίσια πάντα, μην κάνεις υπερβολικά χειρωνακτική εργασία!!! όσο για την διατροφή χωρίς να γνωρίζω πολλά για σένα,τ ους στόχους και τον μεταβολισμό σου την θεωρώ πολλή καλή και ποιοτική, μόνο που θα μεγάλωνα λίγο τα γεύματα σε ποσότητα και θα μείωνα την συχνότητα σε 4-5 μεγαλύτερα. Καλή συνέχεια και όσο βλέπεις καλά αποτελέσματα κράτα μας συνέχεια ενήμερους.
    Fitness entrepreneur
    Online coaching-Personal Trainer
    Website: www.bodyledge.com
    Instagram: parisnikolaoufit
    Facebook: paris nikolaou fitness
    Twitter: paris nikolaou
    Snapchat: parisnikolaou
    periscope: paris nikolaou
    email: bodyledge@yahoo.gr
    Myprotein partner

  9. #9

    Default

    Μετα απο 2 βδομαδες προπονησης ολου του σωματος θα σας αναφερω καποια αποτελεσματα.Βεβαια ειναι πολυ νωρις, αλλα πραγμαγματικα ειδα διαφορες επανω μου.
    Νασημειωσω οτι το προγραμμα και τη διατροφη την εχω βγαλει εντελως μονο διαβαζοντασ και μονο τισ συμβουλες του Πρασκευα τον οποιο θεωρω τον καλυτερο αθλητη στο χωρο(respect):
    1) αρχισαν να ξεχωριζουν οι μυς μου κατι σαν μυικο διαχωρισμο
    2)εχω πιο πολλα μπαλαρισματα απο παλια, και κυριως στους ωμους και στα χερια που γενικα εκει εχω και το ρποβλημα ενω πλατη και στηθως γενετικα ειμαι πολυ καλα
    3)εχουν μεγαλωσει τα ποδαρια μου και οι γλουτοι
    4)σε δυναμη ειμαι ακρβως στ αιδια κιλα οταν επαιζα για παραδειγμα παλια μονο χερια.τωρα μεχρι να παιξω χερια περνα καμια ωρα και ακομα εχω δυναμη και αντοχη και σηκωνω τα ιδια κιλα χωρισ να νιωθω κουρασμενος
    5)γενικα νιωθω πολυ ομορφα με το πρηξιμο που νιωθω κατα τη διαρκεια της προπονησης και μου φεντε οτι μεχρι τωρα που επαιζα σπλιτ μιας μυικης ομαδας στην ουσια κοροιδευα τον εαυτο μου

    το μονο κακο ,ας το πουμε ειανι οτι εχω θολωσει λιγο στη κοιλια.Βεβαι σε αφτο οφειλονται ενας απο τους παρακατω λογους.
    1)σταματησα το αεροβιο που κανονικα πρεπει να κανω τις μερες που δεν εχω ρποπονηση?
    2)μηπως τις μερες που κανω προπονηση αυξησα πολυ τον υδατανθρακα?(απο 150γρ ρυζι το πηγα στα 250 και μετα τη προπονα βαζω 70γρ δεξτρζη ενω παλια ετγα μπανα)?
    3)μηπως τις μερες που δεν εχω προπονηση βαζω πολυ καλο λιπος?μηπως θα επρεπε να το ελατωσω λιγο?

    Πρασκευα και παλι εφχαριστω εκ των προτερων.οι συμβουλες σου θα μου ειναι πολυ χρησιμες....
    3)

  10. #10
    Fitness Champion bodyledge's Avatar
    Join Date
    17-08-07
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    1,110

    Default

    φίλε μου αυτά που γράφεις για μένα με τιμάν, σε ευχαριστώ. Τα προγράμματα προπόνησης όλου του σώματος έχουν μία ιδιομορφία, είτε τα αντιπαθείς και δεν σε βολεύουν και ύστερα από 2-3 εβδμάδες τα διακόπτεις, είτε τα ερωτεύεσαι και όπως το έγραψες θεωρείς πως τόσο καιρό δεν έκανες τίποτα. Η αλήθεια είναι και πως και εγω πλέον δεν μπορώ να διανοηθώ να κάνω προπόνηση με σπλίτ. Εδώ χρειάζεται να αναφέρω κάτι σημαντικό. Είμαι της θεωρίας να προπονείται κάθε μυική ομάδα πάνω από μία φορά την εβδομάδα. δυστυχώς με το πρόγραμμα εργασίας μου δεν έχω χρόνο για πάνω από 3 προπονήσεις την εβδομάδα οπότε επιλέγω full body routines. Μάλιστα σε πελάτες μου και αθλητές μου βάζωκαι προγράμματα σπλίτ αρκεί να έχουν αρκετό ελεύθερο χρόνο για προπόνηση και να δίνουν ερέθισμα σε κάθε μία μυική ομάδα πάνω από μία φορά.
    όσων αφορά την διατροφή σου παρατηρώ πως προσπαθείς να ακολουθήσεις την διατροφή που ακολουθούσα και εγώ. Αυτό δεν είμαι καλή ιδέα φίλε μου γιατί άλλο μεταβολισμό έχω εγώ και άλλο εσύ και συνεπώς ο οργανισμός σου ενδέχεται να ανταποκριθεί διαφορετικά. θα σου πρότεινα λοιπόν να πάρεις σαν βάση αυτό που ακολουθείς τώρα και όπως τώρα βλέπεις κάποιες αλλαγές στο σώμα σου (όπως ανέφερες θόλωμα) να κάνεις τις απαραίτητες αλλαγές έτσι ώστε να έχεςι το επιθυμητό αποτέλεσμα. Να είσαι καλά και καλή συνέχεια στο ταξίδι που λέγεται All in One!
    Last edited by bodyledge; 15-02-13 at 01:38.
    Fitness entrepreneur
    Online coaching-Personal Trainer
    Website: www.bodyledge.com
    Instagram: parisnikolaoufit
    Facebook: paris nikolaou fitness
    Twitter: paris nikolaou
    Snapchat: parisnikolaou
    periscope: paris nikolaou
    email: bodyledge@yahoo.gr
    Myprotein partner

  11. #11

    Default

    Σε ευχαριστω Παρασκευα που ανταποκρινεσαι στις ανησυχιες μου περι διατροφης και προπονησης.Και σημερα αλλη μια προπονηση τυπου All in one κανοντασ 10 επαναληψεις σημερα, πληρη υπερτροφια συνδιαζοντας επισης και το rest pause ιδιαιτερα στα χερια που ειναι καπως μικρα σε σχεση με το αλλο σωμα, τουλαχιστον ετσι νιωθω.
    Να σημειωσω και κατι ακομα.Σημερα παρατηρησα οτι το σωμα μου εχει ξεφυγει.Ειχα κανει ενα κυκλο με αναβολικα παλαιοτερα λαιτ αλλα τετιο πρηξιμο δεν ειχα ξαναδει ουτε τοτε που ημουν μεσα.
    Αποφασισα να ακολουθησω το προγραμμα σου Παρασκευα οχι επειδη δεν ειχα χρονο αλλα επειδη νιωθω οτι ειναι το πιο σωστο.Επι 10 χρονια επαιζα
    1)χερια
    2)ποδια
    3)ωμους
    4)πλατη
    5)στηθος, κανοντας διαφορεσ αλλαγεσς βεβαια, αλλα μαλλον ειχα κωλησει και τα τελευταια 3 χρονια δεν εβλεπα καμια μα καμια αλλαγη πανωμου μυικα. λιπος επαιρνα.Τωρα βλεπω οτι παιρνω μυικα.Ηδη νιωθω οτι εχω ξεκολησει.
    Δηλαδη Παρασκευα εφοσον εχω χρονο να το γυρισω σε σπλιτ παλι;Στο λεω γιατι δεν θελω να το κανω.Εχω τρελαθει με το ALL in one και το λεω με απολυτη ειληκρινεια. Απλα ποια ειναι η αποψη σου? Δηλαδη τι θα προτεινες σε καποιον που εχει χρονο για 4 5 προπονησης τι βδομαδα;(ευχομαι να μην μου πεις να αλλαξω το full body routines xaxa..)

  12. #12
    Fitness Champion bodyledge's Avatar
    Join Date
    17-08-07
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    1,110

    Default

    Φίλε μου αφού σου αρέσει το full body να το συνεχίσεις!!! Δεν υπάρχει λόγος να διακόψεις ένα πρόγραμμα που σε ανεβάζει σωματικά αλλά και ψυχολογικά. Προσπάθησε να αυξήσεις λίγο τον όγκο προπόνησης στις ημέρες της προπόνησης σταδιακά και να κάνεις τις υπόλοιπες κοιλιακούς και αερόβια άσκηση. όταν δεις πως κουράστηκες με full body μπορείς να γυρίσεις για λίγο καιρό σε σπλίτ αλλά να δίνεις ερέθισμα σε κάθε μυική ομάδα πάνω από μία φορά την εβδομάδα.
    Fitness entrepreneur
    Online coaching-Personal Trainer
    Website: www.bodyledge.com
    Instagram: parisnikolaoufit
    Facebook: paris nikolaou fitness
    Twitter: paris nikolaou
    Snapchat: parisnikolaou
    periscope: paris nikolaou
    email: bodyledge@yahoo.gr
    Myprotein partner

  13. #13

    Default

    Σε ευχαριστω για ακομα μια φορα Παρασκευα.Ηδη τον ογκο της προπονησης τον εχω πολυ ψηλα κανοντασ μεχρι και 2 ωρες προπονηση καθαρα με βαρη.Πρασπαθω να κρατω το χρονο ξεκουρασης αναμεσα στα σετ και στισ ασκησεις στο 1 λεπτο.Επισης να σου πω πως τη δευτερα κανω 6 επαναληψεις την τεταρτη 8 και την Παρασκεωη κανω 10. απλα με προβληματιζει η διατροφη στις ημερες που δεν κανω προπονηση.Μειωνω πολυ τον υδατανθρακα στα 70 με 100 γραμαρια τη μερα και ανεβαζω πολυ το λιπος.Δεν ξερω αν αυτο ειναι σωστο...Δεν το εχω ξανακανει εδω και τοσα χρονια.συνηθως οταν δεν εκανα προπονηση απλα εκοβα υδατανθρακα.Μηπως το λιπος που βαζω δεν θα μου κανει καλο.Χρησιμοπειω αυγα ολοκλητα, τυρι κουντα λαιτ, ταχινι, λαδι και αμυγδαλα αλλα δεν μπορω να υπολογισω ποσα γραμμαρια μου βγαινουν. Αυτο δεν ειναι κατι σαν κετογενικη διαιτα η λαθος το εχω καταλαβει?

  14. #14
    Fitness Champion bodyledge's Avatar
    Join Date
    17-08-07
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    1,110

    Default

    Quote Originally Posted by apostolos750 View Post
    Σε ευχαριστω για ακομα μια φορα Παρασκευα.Ηδη τον ογκο της προπονησης τον εχω πολυ ψηλα κανοντασ μεχρι και 2 ωρες προπονηση καθαρα με βαρη.Πρασπαθω να κρατω το χρονο ξεκουρασης αναμεσα στα σετ και στισ ασκησεις στο 1 λεπτο.Επισης να σου πω πως τη δευτερα κανω 6 επαναληψεις την τεταρτη 8 και την Παρασκεωη κανω 10. απλα με προβληματιζει η διατροφη στις ημερες που δεν κανω προπονηση.Μειωνω πολυ τον υδατανθρακα στα 70 με 100 γραμαρια τη μερα και ανεβαζω πολυ το λιπος.Δεν ξερω αν αυτο ειναι σωστο...Δεν το εχω ξανακανει εδω και τοσα χρονια.συνηθως οταν δεν εκανα προπονηση απλα εκοβα υδατανθρακα.Μηπως το λιπος που βαζω δεν θα μου κανει καλο.Χρησιμοπειω αυγα ολοκλητα, τυρι κουντα λαιτ, ταχινι, λαδι και αμυγδαλα αλλα δεν μπορω να υπολογισω ποσα γραμμαρια μου βγαινουν. Αυτο δεν ειναι κατι σαν κετογενικη διαιτα η λαθος το εχω καταλαβει?
    φίλε μου καλά κάνεις και έχεις αυξημένο όγκο προπόνησης αφού κάνεις προπόνηση 3 φορές την εβδομάδα!!! συνέχισε το πρόγραμμα προπόνησης όσο βλέπεις καλά αποτελέσματα!!! Τώρα σχετικά με την διατροφή σου να θυμάσαι πως ποτέ δεν χρειάζεται να κάνεις απότομες αλλαγές!!! Μείωσε σταδιακά τον υδατάνθρακα και αύξησε σταδιακά το λίπος στην διατροφή σου. Εγώ όλα μου τα χρόνια έτρωγα πολύ υδατάνθρακα και μέτριο λίπος. Σταδιακά έφτασα να μειώσω αρκετά τον υδατάνθρακα για τα δικά μου δεδομένα τις ημέρες που δεν κάνω προπόνηση.
    Fitness entrepreneur
    Online coaching-Personal Trainer
    Website: www.bodyledge.com
    Instagram: parisnikolaoufit
    Facebook: paris nikolaou fitness
    Twitter: paris nikolaou
    Snapchat: parisnikolaou
    periscope: paris nikolaou
    email: bodyledge@yahoo.gr
    Myprotein partner


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Απορίες Για Προπόνηση Στήθους
    By razor023 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 29-10-12, 19:59
  2. αποριες
    By kostantina in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 2
    Last Post: 26-11-11, 14:17
  3. προπονηση μαραθωνιο+προπονηση με βαρη(ογκος)
    By araya in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 11-06-09, 00:50
  4. αποριες..
    By pearl in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 18-05-06, 07:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •