Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 12 of 12
  1. #1

    Default Να Πω Απλά Ένα Ευχαριστώ Στο Forum Και Στον Παρασκευά!

    για παρασκευα.jpgDSC_0244.jpg

    Καλησπέρα σε όλους στο bodybuilders.Παρακολουθώ καιρό τώρα το φόρουμ και ειλικρινά εχει παρα πολλά να προσφέρει,απλά πρώτη φορά γράφω.Ήθελα να ευχαριστήσω πρώτα-πρώτα το φόρουμ γιατί από δω διάβασα για την ύπαρξη του Παρασκευά και του on line distance personal training και έπειτα τον ιδιο για την τεράστια βοήθεια του να επιτύχω μείωση στο λίπος μου και επιτέλους να αποκτήσω ένα σώμα που θα με ικανοποιεί.Να αναφέρω οτι ειμαι 30 χρονών,προπόνηση κάνω πολλά χρόνια τώρα αλλ'α ποτε δεν ασχολήθηκα σοβαρά με διατροφή και συμπληρώματα.Πριν ξεκινησω να πω οτι αν ο moderator θεωρεί πως μπηκα για να διαφημισω τον οποιοδήποτε απο συμφέρον η κατι αλλο ευχαριστως να μου κόψει το μηνυμα...Στον Παρασκευά πήγα τέλη Σεπτεμβριου με 18 τοις εκατο λίπος και 72 κιλά,και 4 μήνες μετά είμαι στα 64 κιλά με 8 τοις εκατό και δόξα τω θεώ χωρίς να χάσω μυική μάζα.Δεδομένου οτι ήμουν και δυστυχώς ειμαι ακόμα ανεργος θεωρώ πραγματικά επίτευγμα οσα καταφεραμε και μαλιστα με τον πλέον οικονομικό τρόπο...Να διευκρινισω κάτι και παλι...Ο Παρασκευας δεν είναι ούτε φίλος μου,ούτε άδερφος μου,όύτε μπάρμπας μου,ούτε καν πηγαίνουμε στο ίδιο γυμναστηριο...Η δική του καθοδήγηση και η δική μου θεληση και επιμονη απέδωσαν καποιους πολύτιμους για μένα καρπούς...απλά θεωρώ πως οταν η δουλειά καποιου αξίζει αυτό πρέπει να λέγεται ειδικά αυτη την έποχη...Βαζω και δυο φωτογραφίες απο την προσπαθεια μας...και κάτι για τους νεότερους...Να ψάχνονται συνέχεια και να συμβουλεύονται ανθρώπους που γνωρίζουν το αντικείμενο και δε μπηκαν στο χώρο για να κάνουν αρπαχτές και να τα τσεπωσουν...Απ ο,τι εχω καταλαβει στο bodybuilders.gr υπάρχουν πολλοι τετοιοι και να ναι καλά...Με επιμονή,υπομονή,θεληση και σωστή καθοδήγηση όλα ειναι εφικτά.Παρασκευα συνεχιζουμε την προσπαθεια μας γιατι ερχεται και καλοκαιρι...ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ,ΔΙΑΤΡΟΦΗ,ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ..

  2. #2
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Συγχαρητηρια φιλε μου. Οι κοποι σου απεδωσαν καρπους.
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  3. #3

    Default

    μπραβο φιλε πολυ καλη η προσπαθεια.εκανες προγραμμα προπονησης full body?

  4. #4
    Pumping Iron lambros3000's Avatar
    Join Date
    02-08-12
    Location
    Στρουμφοχωριό
    Posts
    336

    Default

    Θερμά συγχαρητήρια και από εμένα φίλε! Αξιοζήλευτη πρόδος!
    Δευτέρα κάτι έχω,
    την Τρίτη δεν αντέχω.
    Τετάρτη πώς βαριέμαι,
    την Πέμπτη δεν κρατιέμαι!
    Παρασκευή πρωί...

  5. #5
    Pumping Iron venom1987's Avatar
    Join Date
    10-08-11
    Posts
    511

    Default

    Quote Originally Posted by MPAPADOPOULOS2 View Post
    για παρασκευα.jpgDSC_0244.jpg

    Καλησπέρα σε όλους στο bodybuilders.Παρακολουθώ καιρό τώρα το φόρουμ και ειλικρινά εχει παρα πολλά να προσφέρει,απλά πρώτη φορά γράφω.Ήθελα να ευχαριστήσω πρώτα-πρώτα το φόρουμ γιατί από δω διάβασα για την ύπαρξη του Παρασκευά και του on line distance personal training και έπειτα τον ιδιο για την τεράστια βοήθεια του να επιτύχω μείωση στο λίπος μου και επιτέλους να αποκτήσω ένα σώμα που θα με ικανοποιεί.Να αναφέρω οτι ειμαι 30 χρονών,προπόνηση κάνω πολλά χρόνια τώρα αλλ'α ποτε δεν ασχολήθηκα σοβαρά με διατροφή και συμπληρώματα.Πριν ξεκινησω να πω οτι αν ο moderator θεωρεί πως μπηκα για να διαφημισω τον οποιοδήποτε απο συμφέρον η κατι αλλο ευχαριστως να μου κόψει το μηνυμα...Στον Παρασκευά πήγα τέλη Σεπτεμβριου με 18 τοις εκατο λίπος και 72 κιλά,και 4 μήνες μετά είμαι στα 64 κιλά με 8 τοις εκατό και δόξα τω θεώ χωρίς να χάσω μυική μάζα.Δεδομένου οτι ήμουν και δυστυχώς ειμαι ακόμα ανεργος θεωρώ πραγματικά επίτευγμα οσα καταφεραμε και μαλιστα με τον πλέον οικονομικό τρόπο...Να διευκρινισω κάτι και παλι...Ο Παρασκευας δεν είναι ούτε φίλος μου,ούτε άδερφος μου,όύτε μπάρμπας μου,ούτε καν πηγαίνουμε στο ίδιο γυμναστηριο...Η δική του καθοδήγηση και η δική μου θεληση και επιμονη απέδωσαν καποιους πολύτιμους για μένα καρπούς...απλά θεωρώ πως οταν η δουλειά καποιου αξίζει αυτό πρέπει να λέγεται ειδικά αυτη την έποχη...Βαζω και δυο φωτογραφίες απο την προσπαθεια μας...και κάτι για τους νεότερους...Να ψάχνονται συνέχεια και να συμβουλεύονται ανθρώπους που γνωρίζουν το αντικείμενο και δε μπηκαν στο χώρο για να κάνουν αρπαχτές και να τα τσεπωσουν...Απ ο,τι εχω καταλαβει στο bodybuilders.gr υπάρχουν πολλοι τετοιοι και να ναι καλά...Με επιμονή,υπομονή,θεληση και σωστή καθοδήγηση όλα ειναι εφικτά.Παρασκευα συνεχιζουμε την προσπαθεια μας γιατι ερχεται και καλοκαιρι...ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ,ΔΙΑΤΡΟΦΗ,ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ..
    πολλα μπραβο αν θες ποσταρε μας το τι ακολουθησες περιπου....

  6. #6
    New Member fazer's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    VOLOS
    Posts
    77

    Default

    συγχαρητηρια φιλε!το αποτελεσμα ειναι τουλαχιστον εντυπωσιακο!ενα μπραβο και στον Παρασκευα για το ζηλο και την αγαπη του για το αθλημα.
    περιμενουμε να μας γραψεις τι προγραμμα ακολουθησες και τι διατροφη/συμπληρωματα

  7. #7

    Default

    Παιδια καλησπερα κι ευχαριστω για τα καλα σας σχολια...μια φορα το μηνα λιπομετρηση με Παρασκευα και σχεδιασμος προγραμματος για 4 βδομαδες προσαρμοσμενο στα δικα μου μετρα.Δεν αναφερω συγκεκριμενα πραγματα γιατι μιλαμε για 4 διαφορετικα,μεχρι στιγμης,προγραμματα διατροφης και προπονησης αναλογα με την προοδο και το στοχο που ειχαμε καθε φορα.Επισης λαβετε υποψη σας οτι κανω προπονηση στις 23.οο το βραδυ...προγραμμα full body δεν εχουμε κανει ακομα,ισως μου βαλει στο μελλον.Σε μενα παντως το οτι ηξερα πως καθε μηνα θα με μετρουσε ο Παρασκευας,θα εβλεπε την προοδο μου και θα μου προσαρμοζε το προγραμμα μου εδωσε ενα μεγαλο κινητρο για στρατιωτικη πειθαρχια...Ισως σε αλλους ο ρολος του<<μπαμπουλα>>-προπονητη-λιπομετρηση-παρακολουθηση να μην ειναι παραγωγικος,για μενα παντως ηταν...Απο συμπληρωματα whey και bcaa.Αυτα.Να στε ολοι καλα...

  8. #8
    Senior Bodybuilder Hanos's Avatar
    Join Date
    05-04-11
    Posts
    1,434

    Default

    Με τι συχνοτητα εκανες αεροβια φιλε ?
    Get big or die trying!

  9. #9

    Default

    Φιλε hanos αναλογως το προγραμμα που μου εβγαζε.Σε γενικες γραμμες εκανα μετα τα βαρη και ξεχωριστα οταν δεν ειχα προπονηση σε πιο υψηλη ενταση.

  10. #10
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,648

    Default

    Μπραβο φιλε ωραιος για την προσπαθεια σου ;)
    Και συγχαρητηρια κ στον Παρασκευα

  11. #11
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Συγχαρητηρια φιλε μου! Τρομερη προσπαθεια!

  12. #12

    Default

    ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Προγραμμα προπονησης του Παρασκευα?
    By TheNext in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-12, 10:20
  2. Ψάχνω τη διατροφή του μεγάλου Παρασκευά Νικολάου!
    By xrhstostakhs in forum Ελληνες Αθλητές Και Αθλήτριες
    Replies: 41
    Last Post: 12-07-12, 23:15
  3. Βοήθεια με τη διατροφή μου Παρασκευά!
    By marios_90 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 4
    Last Post: 19-06-11, 15:25
  4. Αξιολόγηση Διατροφικού Πλάνου Από Τον Παρασκευά
    By daro801 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 5
    Last Post: 03-10-10, 19:56
  5. Replies: 23
    Last Post: 03-10-10, 13:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •