Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 16 of 16
  1. #1
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default Γυμναστήριο Champ Στους Αμπελόκηπους - Έκλεισε;

    για το Champ στην Φαραντάτων λέω, είχα να πάω καιρό, πήγα και το βρήκα κλειστό.
    ξέρει κανείς τίποτα ?

  2. #2
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Καλημέρα. Έκλεισε για 2η φορά μέσα σε 1 μήνα, ίσως να είναι και οριστικό κλείσιμο μιας κι έχουν βάλει ένα ψεύτικο τηλέφωνο για πληροφορίες! Οι συνέταιροι χώρισαν τα τσανάκια τους οπότε ελπίζω να μην έχεις πληρώσει συνδρομή!

  3. #3
    New Member
    Join Date
    29-06-12
    Posts
    6

    Default

    Και τον Γενάρη πλήρωσα ετήσια ...

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    εγώ από Σεπτέμβρη, μισή συνδρομή χασούρα..

    είναι δεδομένο ότι χάνουμε τα λεφτά μας ; λέμε τώρα μη τυχόν το πουλήσει και ξαναλειτουργήσει με νέο ιδιοκτήτη ..

  5. #5
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Δεδομένο δεν είναι τίποτα, αλλά τα ψεύτικα τηλέφωνα και το ότι το γυμναστήριο είχε αδειάσε από τα μισά μηχανήματα τον τελευταίο μήνα είναι λίγο μυστήρια. Μακάρι να μην τα χάσετε. Πήγαιναν δύο φίλοι μου, οπότε αν μάθω τίποτα θα σας ενημερώσω.

  6. #6
    New Member fazer's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    VOLOS
    Posts
    77

    Default

    oi προπληρωμενες ετησιες συνδρομες συμφερουν αλλα εχουν αυτο το ρισκο.δυστυχως.
    παλια μου εκαναν προταση για προπληρωμη τριετιας σε δοσεις με πιστωτικη(γυμναστηριο της εταιριας "δυναμικη ζωης",αν θυμαστε)ευτυχως δεν το εκανα γιατι μετα απο κανα χρονο βαρεσε κανονι η εταιρια και γεια σας!

  7. #7
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Kαλα ναι.. τι μου θυμησες..γυμναστήρια universal. "Για σενα νοιασου και γυμνάσου" χαχαχαχα

  8. #8
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    Elita επειδή είχα να πάω από μέσα Γενάρη και δεν ξέρω τίποτα, αν μπορείς ρώτα πότε έκλεισε γιά 1η και πότε για 2η φορά ;;

    Fazer ας μην είμαστε μοιρολάτρες, αν δεν έχουν προλάβει να πάρουν τα μηχανήματα από μέσα τους κάνεις ασφαλιστικά και τους τα μπλοκάρεις, αν βέβαια τα έχουν πάρει.. τέρμα ..
    γι αυτό ρωτάω και την Elita

  9. #9
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Καλημέρα, έκλεισε πρώτη φορά τέλος Ιανουαρίου μέχρι πριν 10 μέρες περίπου. Άνοιξε για καμιά βδομάδα κ τέλος.

  10. #10
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    σ ευχαριστώ. δε βλέπω να μπορεί να γίνει τίποτα ..

  11. #11
    New Bodybuilder
    Join Date
    11-03-13
    Posts
    1

    Default

    ρε παιδια και εγω εκει πηγαινα.....ειχα καιρο να παω...το βρηκα κλειστο.....ξαναπαω...ειχε ανοιξει......θα παρουν ολοι εναν μηνα επιπλεον μου ειπαν(επειδη ειχε κλεισει,δεν ξερω για ποσο)...ειχαν γινει PALMOS GYM.......ξαναπαω.....κλειστο!!!τι παιζει???

  12. #12
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    το πολύπαθο αυτό γυμναστήριο στη Φαραντάτων αφού έμεινε κανα χρόνο κλειστό, ξανάνοιξε με όνομα ROYAL.

    πέρασα πέρσι και το είδα, ελάχιστα μηχανήματα και γενική υπολειτουργία, όπως με πάμφθηνες τιμές.

    Προχθές που περνούσα το είδα πάλι κλειστό, να ανακαινίζεται με ταμπέλα προσεχώς Ney York Power Gym ή κάπως έτσι.

    Η σελίδα του στο facebook έκλεισε, ελπίζω να μην έχασαν πάλι κάποιοι τα λεφτά τους

  13. #13
    New Member
    Join Date
    09-05-07
    Location
    .
    Posts
    58

    Default

    Ανοίγει τη Δευτέρα, από τους ιδιοκτήτες του Παλαίστρα.
    Last edited by razkal; 22-09-16 at 20:34.

  14. #14
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    Λοιπόν άνοιξε με επωνυμία New York Power Gym.
    Μάλλον ανήκει σε κάποιον από το Palestra γιατί δίνει τη δυνατότητα μεταφοράς της συνδρομής από κει.
    Τα περισσότερα μηχανήματα είναι καινούργια Technogym Plate-loaded συν τα παλιά plate-loaded του palestra που μεταφέρθηκαν εκεί
    και επίσης έχει πολύ χώρο για ελεύθερα βάρη.
    Αξίζει ένα πέρασμα κυρίως για τα μηχανήματα που δεν τα έχω δεί σε άλλα γυμναστήρια.

  15. #15
    New Member
    Join Date
    09-05-07
    Location
    .
    Posts
    58

    Default

    Το θέμα είναι ότι άμα είσαι πάνω από 1,85 δεν βολεύουν και πολύ. Πχ στους πάγκους δεν μπορείς να πιάσεις την μπάρα όσο ανοιχτά θέλεις, σε δεσμευουν οι ορθοστατες του πάγκου.
    Αλλά γενικώς καλή προσπάθεια, στα 200?το χρόνο νομίζω.


    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

  16. #16
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    στους πάγκους δεν είδα διαφορά

    τα μηχανήματα plate loaded έχουν πιό ομαλή λειτουργία και καλύτερη αίσθηση από τα συρματόσχοινα, όμως χρειάζονται κάποια "παιδεία" τόσο από τους χρήστες (να μην τα αφήνουν φορτωμένα) όσο και από τους ιδιοκτήτες (να έχουν πολλούς δίσκους) και σε κάθε περίπτωση είναι πιό "αργά" στην εξυπηρέτηση των χρηστών.

    το νέο γυμναστήριο είναι ένα πείραμα "μοντέρνου" σιδεράδικου σε αμερικάνικο πρότυπο. εύχομαι να πάει καλά.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ενοχληση στους αστραγαλους και στους καρπους
    By billyshonda in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 12
    Last Post: 21-01-13, 17:30
  2. Λιπος στους προσαγωγους και στους γλουτους
    By Byron93 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 4
    Last Post: 19-06-12, 15:09
  3. Έκλεισε ο καινούριος αντίπαλος του Μιχάλη Ζαμπίδη στο ''Iron Challenge 3''!
    By XristosBone in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 0
    Last Post: 02-04-12, 23:28
  4. Γυμναστήριο Σε Αμπελοκήπους - Γκύζη;
    By crs1 in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 13
    Last Post: 18-08-09, 08:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •