Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 22 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 659

Thread: Theofano's log!

  1. #91

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Φανη μου εχω θα σου προτινα να εισαι το βαρος σου σε κιλα επι 1γρ για τα λιπαρα σου.....το βαρος σου επι 2γρ(μεχρι εκει ομως) σε πρωτεινη και ολα τα υπολοιπα που μενουν σε θερμιδες ,σε υδατανθρακα ..απο πατατα και ρυζι σαλατες αλλα και οσπρια 1-2 φορες την εβδομαδα.

    Να θυμασαι οτι καθε γραμμαριο λιπους =9 θερμιδες ..., καθε γραμμαριο υδατανθρακα =4 θερμιδες,οπως 4 θερμιδες και η πρωτεινη!!

  2. #92
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Συγχαρητήριαααα Φανούλα τέλεια τα πας ΜΠΡΑΒΟΟ!!! Άντε και το καλοκαίρι θα κάνεις kite με brazilian και κορμί φέτες ! Οπότε να μας λές πότε θα πηγαίνεις Σχοινιά για να αναμένουμε "μποτιλιάρισμα" στον δρόμο για την παραλία!!!
    Λιπομέτρηση πως-που κάνεις? Ιδέα δεν έχω...θα ήθελα κάποια στιγμή να κάνω και εγώ αλλά "τρέμω" για το τι θα δείξει η "λιπο-νεκροψία"!

  3. #93
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Οπότε να μας λές πότε θα πηγαίνεις Σχοινιά για να αναμένουμε "μποτιλιάρισμα" στον δρόμο για την παραλία!!!
    Μα τι λες τωρα απο τη Μακρη θα περναει τς τς τς ...εγω θα κρατω ανοιχτους τους δρομους ,και για ανταλαγμα θα με περνει δικαβαλο στο Kite !!!

    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  4. #94
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Μα τι λες τωρα απο τη Μακρη θα περναει τς τς τς ...εγω θα κρατω ανοιχτους τους δρομους ,και για ανταλαγμα θα με περνει δικαβαλο στο Kite !!!

    Εντάξει καταλάβαμε...δεν θα μπορούμε το καλοκαίρι να πάμε Σχοινιά για μπάνιο ! ! ! Απο την μια η Φανή με το super καλοκαιρινό κορμί και απο την άλλη εσύ που κάπου πήρε το μάτι μου πως το καλοκαίρι στοχεύεις σε μονοψήφια ποσοστά λίπους?????!!! Χαμός θα γίνει στη Μάκρη και στα περίχωρα! (Πάει θα την χάσω την μονομαχία των -6! Χαλάλι σου όμως!!)

  5. #95
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Εντάξει καταλάβαμε...δεν θα μπορούμε το καλοκαίρι να πάμε Σχοινιά για μπάνιο ! ! ! Απο την μια η Φανή με το super καλοκαιρινό κορμί και απο την άλλη εσύ που κάπου πήρε το μάτι μου πως το καλοκαίρι στοχεύεις σε μονοψήφια ποσοστά λίπους?????!!! Χαμός θα γίνει στη Μάκρη και στα περίχωρα! (Πάει θα την χάσω την μονομαχία των -6! Χαλάλι σου όμως!!)
    Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ !!!θα ειμαστε στας παραλιας , εκπροσωποντας επαξια το bodybuilders.gr....τα μαγιουδακια με τα αναλογα διακριτικα "ερχονται"

    Α και κατι τελευταιο , εγω θα ειμαι ο Νταρντανιαν ...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  6. #96
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Συγχαρητήριαααα Φανούλα τέλεια τα πας ΜΠΡΑΒΟΟ!!! Άντε και το καλοκαίρι θα κάνεις kite με brazilian και κορμί φέτες ! Οπότε να μας λές πότε θα πηγαίνεις Σχοινιά για να αναμένουμε "μποτιλιάρισμα" στον δρόμο για την παραλία!!!
    Λιπομέτρηση πως-που κάνεις? Ιδέα δεν έχω...θα ήθελα κάποια στιγμή να κάνω και εγώ αλλά "τρέμω" για το τι θα δείξει η "λιπο-νεκροψία"!
    Σε ευχαριστώ Μάντυ μου!!! Λιπομέτρηση έκανα στο γυμναστήριο με μία ζυγαριά με μεταλλικές πλάκες που πατάς πάνω κ ένα μηχάνημα βγάζει το "μαγικό" χαρτάκι!!!Καλέ κάνε μην το φοβάσαι αλλά να ξέρεις δεν είναι κ πολύ αληθοφανή τα αποτελέσματα!!!

    όχι κ με Brazilian καλέ, είμαστε σεμνά κορίτσια, για πάρτυ μας το χτίζουμε το κορμί κ άντε για "έναν" ακόμα!!!

    Μα τι λες τωρα απο τη Μακρη θα περναει τς τς τς ...εγω θα κρατω ανοιχτους τους δρομους ,και για ανταλαγμα θα με περνει δικαβαλο στο Kite !!!


    Εντάξει καταλάβαμε...δεν θα μπορούμε το καλοκαίρι να πάμε Σχοινιά για μπάνιο ! ! !
    Χαχαχαχα πολύ γελάω!!!

    Τσουρέκας αν δώ μονοψήφιο αριθμό υπόσχομαι βόλτα με το kite !!!!

  7. #97
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Theofano View Post
    Σε ευχαριστώ Μάντυ μου!!! Λιπομέτρηση έκανα στο γυμναστήριο με μία ζυγαριά με μεταλλικές πλάκες που πατάς πάνω κ ένα μηχάνημα βγάζει το "μαγικό" χαρτάκι!!!Καλέ κάνε μην το φοβάσαι αλλά να ξέρεις δεν είναι κ πολύ αληθοφανή τα αποτελέσματα!!!
    Χμμ που αλλού μπορώ να κάνω λιπομέτρηση? Γιατί στο συνεργείο δίπλα δεν έχουμε τέτοιο μηχάνημα :P...προς το παρόν μόνο τόρνους, πιεστικά, κλειδιά, κατσαβίδια και όλων των ειδών τα σιδερικά εκτός απο αυτές τις μεταλλικές πλάκες ουυφφ!

    Quote Originally Posted by Theofano View Post
    όχι κ με Brazilian καλέ, είμαστε σεμνά κορίτσια, για πάρτυ μας το χτίζουμε το κορμί κ άντε για "έναν" ακόμα!!!
    Υπάρχει και "σεμνό" brazilian :P όχι το brazilian "όλα στην φόρα"...θα σε πείσω στον επόμενο καφέ!

  8. #98
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Μπράβο ρε Φανη, οι κόποι σου ανταμείβονται! Τώρα θα γλυκαθείς και θα θες περισσοτερο ;)

  9. #99
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Ειρήνη χρωσταω κ σε σένα μέρος τις επιτυχίας μου δεν το ξεχνώ!!!

    Επίσης τωρα που τα δεδομένα άλλαξαν! Ανεβαίνω στις θερμίδες συντήρησης, ανεβάζοντας υδατάνθρακες! Σωστά;
    No Wind - No Fun

  10. #100
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by Theofano View Post

    Καλά τα χω καταφέρει νομίζω!! Το κρίσιμο ερώτημα όμως τώρα είναι, κ εκεί χρειάζομαι την βοήθειά σας, πως πέφτω σε λίπος κρατώντας σταθερά τα κιλά???


    Τώρα Φανή έκανες την ερώτηση των 1.000.000 ευρώ

    Αυτά τα πράγματα απαιτούν πολύ περισσότερο χρόνο απ'όσο φανταζόμαστε. Αυτό που θες απαιτεί να αυξήσεις τη μυική σου μάζα ωστε να αντισταθμίσει την απώλεια λίπους και να εισαι στα ιδια κιλα. Δηλαδή ανασύσταση σωματος. Φύγε εσυ (λιπος) ελα εσύ (μυς).
    Απλό; Όχι
    Εφικτό; Ναι

    Απαιτεί πολλά περισσότερα από το να ανεβάσεις θερμίδες ή μάκρος κλπ κλπ κλπ Απαιτεί να "ωριμάσεις" στις προπονήσεις, να δουλευτεί κι άλλο το σώμα σου, να κρατήσεις τη διατροφή σου σταθερή για περισσότερο διαστήμα (λεγοντας σταθερη εννοω τωρα που την εχεις φερει σε μια σειρα).

    Ειναι μια διαδικασία που δεν ολοκληρώνεται σε έναν δυο μήνες. Αρα για το στόχο που έχεις, αυτό που θες ειναι:

    - Συνεχίζεις σταθερά τις προπονήσεις στα ΒΑΡΗ (γιατι αυτα θα σου δωσουν τους μυς), εστω και αν χρειαστει να μειωσεις τις αλλες δραστηριοτητες. Τα βαρη πρεπει να ναι προτεραιοτητα σου. (σου λεω παντα με βαση το στοχο που εχεις, οκ?)

    - Αλλαζεις πρόγραμμα και μπαινεις σε κανονικο διαχωρισμο (τα παμε κ σε αλλο ποστ αυτα).

    - Στη διατροφή μη βιαστείς να ανεβασεις αμεσως και αποτομα θερμίδες, μπορει να σαι 200-300 κατω απο της συντηρησης αλλα τοσο καιρο ειχες μαθει σε λιγοτερες και θελει λιγο προσοχη.. Εισαι στις 1600 με 1800 με θερμιδες συντηρησης τις 2080 αν θυμαμαι καλα. Κρατα σταθερες τις 1800 και μεινε εκει για λιγο. Δες πως ανταποκρινεται το σωμα σου σε ενα διαστημα 12-15 ημερων και μετα βλεπεις.

    - Κανε καλυτερες επιλογες στην ηδη διατροφή σου. Οι τροφες κανουν τη διαφορα, οχι μονο οι θερμιδες.

    Ελπιζω να μην παρελειψα τιποτα, ειμαι και χωμα απο προπονηση ποδιων χαχαχαχα

  11. #101
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Ωχ δύσκολα τα πράγματα μου φαίνονται! Θα τα διαβάσω αυριο με ηρεμία γιατι τωρα πρέπει να ξεκουραστω, αυριο πρωι είναι η δικιά μου μέρα για πόδια!!!

    Καλο βράδυ!
    No Wind - No Fun

  12. #102
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Για να δούμε τι κάναμε σήμερα!!!

    ΔΙΑΤΡΟΦΗ
    1ο Γεύμα 09:00 -- 40γρ βρώμη, 1 αυγό ολόκληρο, 4 ασπράδια, 1κγ μέλι, 1μήλο μικρό, κανέλα (το μέλι θα το στερηθώ σύντομα)
    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ: Βάρη 10:00-11:00
    Καφές με 1κ.γ STEVIA
    2ο Γεύμα 11:00 -- 3 ασπράδια+80γρ πατάτα
    Καφές με 1κ.γ STEVIA
    3ο Γεύμα 12:30 -- 100gr στήθος κοτόπουλο + 100γρ ρύζι καστανό
    4ο Γεύμα 15:30 --100γρ φιλέτο γαλοπούλα+100γρ πατάτα+αγγουράκι+ντοματάκια
    5ο Γεύμα 18:30 -- 100γρ cc+20γρ βρώμη+1 μπανάνα+λίγο γάλα 1,5%+1/2κγ κακάο (όλα στο μπλέντερ κ γίνεται κάτι σαν milk-shake, θα το κάνω μεταπροπονητικό γεύμα, )
    7ο Γεύμα 20:30-- 100γρ φιλέτο γαλοπούλα+50γρ πατάτα+πράσινη σαλάτα+1κγ λάδι
    6ο Γεύμα 23:30 -- 200ρ γιαούρτι 2% + 10γρ καρύδια

    Θερμίδες: 1801
    Λιπαρά:56.3
    Υδατάνθρακες:170.2
    Πρωτεΐνες: 154.4

    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

    Sumo Squats με αλτήρα 4χ12χ20κχ22χ25
    Front Squats στην τροχαλία 4χ12χ20χ25χ30

    Προβολές με μπάρα 3χ12χ16κ
    Ημιτελής άρση με αλτήρα 3χ10χ20κχ22χ25

    Απαγωγοί σε τροχαλία 3χ12χ20κ
    Γλουτοί σε τροχαλία 3χ12χ20κ

    Χαλαρό 10' αερόβιο για αποθεραπεία!

  13. #103

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Ψψψψψψψψψψψψψψ αρχιζεις και ζωγραφιζεις!!Αστερι η Φανη μας!!!Λιγο στην πρωτεινη σε βρισκω ψηλα κατα τα αλλα το βρισκεις σιγα σιγα!!

  14. #104
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Χαχαχα κοιτά ποια μιλάει!!!!δινε το παράδειγμα Νίκη να ακολουθούμε εμείς σεμνά κ ταπεινά κ με βάθος χρόνου, σε κανά 2-3 χρονακια μπορει να σε φτάσουμε!!!
    Να πω πως η χθεσινή προπόνηση ήταν personal οπότε με καθοδήγηση κ παρότρυνση ανέβασα λίγα κιλάκια!!!
    Επίσης την πρωτεΐνη μετα απο συμβουλή που πήρα απο έμπειρο στο χώρο την ανέβασα τόσο! Ασε που πλέον κάθε 2 ώρες πειναω!!!!
    Είναι φυσιολογικό αυτο βρε παιδιά;;;
    Last edited by Theofano; 30-03-13 at 12:58.

  15. #105
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Theofano View Post
    Ασε που πλέον κάθε 2 ώρες πειναω!!!!
    Είναι φυσιολογικό αυτο βρε παιδιά;;;
    ΧΑΧΑΧΑ !!! Πηρε φωτια η Καλαμαρια που λενε !!!
    Πυροδοτησες τον μεταβολισμο σου με τα συχνα μικρα γευματα και αν αυτο το κρατησεις στις θερμιδες που σου αναλογουν ....το καλοκαιρι σου κανω προταση !!!!

    Καλο σημαδι !!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  16. #106
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καλημέρα Φυσιολογικότατοοο σημαίνει πως έχει ενεργοποιηθεί ο μεταβολισμός σου αφού ούτως η άλλως είσαι σε θερμίδες συντήρησης! Σε λίγο θα κοιτάς το ρολόι κάθε τέταρτο (ειδικά μετά την προπόνηση σου) για να δεις πότε μπορείς να ξαναφάς! Ετοιμάσουυυ :P

  17. #107
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    ΧΑΧΑΧΑ !!! Πηρε φωτια η Καλαμαρια που λενε !!!
    Πυροδοτησες τον μεταβολισμο σου με τα συχνα μικρα γευματα και αν αυτο το κρατησεις στις θερμιδες που σου αναλογουν ....το καλοκαιρι σου κανω προταση !!!!

    Καλο σημαδι !!!!
    Πρόταση? Τί πρόταση καλέ???

    Φυσιολογικότατοοο σημαίνει πως έχει ενεργοποιηθεί ο μεταβολισμός σου αφού ούτως η άλλως είσαι σε θερμίδες συντήρησης!
    Βασικά είμαι 250 θερμίδες κάτω απο τις προτεινόμενες θερμίδες συντήρησης! Γι αυτό κ η ερώτηση, μήπως μου στέλνει μνμ το σύστημα πώς πρέπει να ανεβάσω λίγο τελικά??

  18. #108
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Theofano View Post
    Πρόταση? Τί πρόταση καλέ???



    Βασικά είμαι 250 θερμίδες κάτω απο τις προτεινόμενες θερμίδες συντήρησης! Γι αυτό κ η ερώτηση, μήπως μου στέλνει μνμ το σύστημα πώς πρέπει να ανεβάσω λίγο τελικά??
    Ακου λεει τι προταση...
    Αν σκοπος σου ειναι να χασεις βαρος , μια χαρα εισαι !!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  19. #109
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Οχιιιιιιι δεν θέλω να χάσω άλλο βάρος, μόνο λίπος αν γίνεται παρακαλώ!!!!

  20. #110
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Καλησπέρα, ελπίζω να είχατε ένα όμορφο Σαβ-Κυρ!

    Η βδομάδα ξεκινάει με καινούργιο πρόγραμμα προπόνησης!

    ΔΙΑΤΡΟΦΗ
    1ο Γεύμα 10:00 -- 40γρ βρώμη, 1 αυγό ολόκληρο, 4 ασπράδια, 1κγ μέλι, 1μήλο μικρό, κανέλα
    Καφές με 1κ.γ STEVIA
    3ο Γεύμα 13:00 -- 100γρ κοτόπουλο+150γρ πατάτα
    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 15:15-17:00: Βάρη + Αερόβια
    2ο Γεύμα 17:00 (Μεταπροπονητικό) -- 100γρ cc+1/2 κούπα γάλα 1,5% + 1 μπανάνα+1κγ κακάο
    4ο Γεύμα 18:00 -- 200gr μπιφτέκι γαλοπούλας + 120γρ ρύζι καστανό+αγγουράκι+ντοματάκια+ 1κγ λάδι+4 μικρές ελιές
    5ο Γεύμα 21:30 -- 100gr σολομός+ πράσινη σαλάτα + 1κγ λάδι+30γρ cc+ντοματάκια+80γρ καστανό ρύζι
    7ο Γεύμα 23:30 -- 200γρ γιαούρτι 2% + 10γρ καρύδια

    Θερμίδες: 1834
    Λιπαρά:50
    Υδατάνθρακες:190
    Πρωτεΐνες: 157.8


    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
    Pull ups σε μπάρα smith 4x8
    Κωπηλατική με αλτήρες σε επικλινή 3χ10χ6κ 1χ10χ8κ
    Υψηλή Κωπηλατική με αλτήρες σε επικλινή 2χ10χ6κ 2χ10χ8κ
    Μονόζυγο με υποβοήθηση ουδέτερη λαβή 4χ8
    Κωπηλατική σε τροχαλία με σχοινί 12χ20 10χ25 8χ8

    Αερόβια 30' σε σταθερό τέμπο
    15' ομαδικό κοιλιακοί

    Κ πήγαινε-έλα με το ποδήλατο 25' !!!

  21. #111
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καλησπέρα - Καλή Εβδομάδα - Καλό Μήνα ! ! "Μεγειά" :P το νέο πρόγραμμα

    Το 4ο και 5ο γεύμα τα ζήλεψα μπορώ να πώ!

  22. #112
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Καλησπέρα - Καλή Εβδομάδα - Καλό Μήνα ! ! "Μεγειά" :P το νέο πρόγραμμα

    Το 4ο και 5ο γεύμα τα ζήλεψα μπορώ να πώ!
    Καλό μήνα!!!

    Για το 4ο γεύμα δες εδώ:
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=19519

    βγαίνουν 10-12 μπιφτεκάκια τα βάζεις κατάψυξη κ όποτε θες τρως απο ένα, πεντανόστιμα έιναι!
    Α! κ αν θες ανακάτεψε 1κσ γιαούρτι με 1/2κγ μουστάρδα κ έχεις κ συνοδευτικό dip!!!

    Για το 5ο τα ψιλοκόβεις όλα σε ένα μπολ κ έχεις μια ωραιότατη σαλάτα!!!

  23. #113
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Ααα τέλειο ευχαριστώωω για την πρότασηη! Θα αγοράσω κιμά κοτόπουλου (δεν παίζει να το κάνω στο blender όπως λέει στο post :P αυτό είναι μεσαιωνικό βασανιστήριο) και θα το δοκιμάσω να σου πω εντυπώσεις!! Λέω να τα τυλίξω σε αντικολλητικό χαρτί φούρνου (σαν καραμέλα) να δω πως θα βγούν αντί για την σακούλα μιας και δεν θα έχει ζουμιά είναι ευκαιρία!

  24. #114
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Καλησπέρα, το πρόγραμμα σήμερα είχε πρωινή προπόνηση κ ήταν ωραία!
    Α! Μου βγήκε κ το όνομα "builderi" με αποκαλούν οι γυμναστές, πειράζει που εγώ το απολαμβάνω!!!

    ΔΙΑΤΡΟΦΗ
    1ο Γεύμα 08:00 -- 40γρ βρώμη, 1 αυγό ολόκληρο, 4 ασπράδια, 1κγ μέλι, 1μήλο μικρό, κανέλα
    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 09:15-10:30: Βάρη + Αερόβια
    2ο Γεύμα 11:00 (Μεταπροπονητικό) -- 100γρ cc+1/2 κούπα γάλα 1,5% + 1 μπανάνα+1κγ κακάο
    Καφές με 1κ.γ STEVIA
    3ο Γεύμα 12:00 -- 100γρ κοτόπουλο+100γρ πατάτα
    4ο Γεύμα 15:30 -- 150gr κοτόπουλο+ντοματάκια+100γρ καστανό ρύζι/πατάτα+4 μικρές ελιές
    5ο Γεύμα 20:30 -- 40γρ βρώμη, 1 αυγό ολόκληρο, 3 ασπράδια+50γρ πατάτα
    6ο Γεύμα 22:30 -- 200γρ γιαούρτι 2% + 10γρ καρύδια

    Θερμίδες: 1820
    Λιπαρά:52.5
    Υδατάνθρακες:180.3
    Πρωτεΐνες: 161.6


    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

    Πιέσεις στήθους σε οριζόντιο με μπάρα: 12χ10+μπάρα που ξεχνάω να ρωτήσω πόσο ζυγίζει, 10χ8κ, 8χ13κ
    Εκτάσεις στήθους με αλτήρες σε επικλινή: 2χ10χ6κ 2χ10χ8κ
    Pull over: 2χ10χ10κ 2χ12χ12κ
    Push ups (bosu): 4x8
    Κάμψεις δικεφάλων με αλτήρες σε επικλινή: 2χ10χ4κ 2χ10χ5κ
    Κάμψεις δικεφάλων στο μηχάνημα: 3χ10χ20κ
    Κάμψεις δικεφάλων αυτοσυγκέντρωσης με αλτήρες: 2χ10χ4κ 1χ8χ6κ


    Αερόβια 30' σε σταθερό τέμπο
    ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ: Άρσεις ποδιών στον πάγκο 3χ20
    ΡΑΧΙΑΙΟΙ: 3χ15

    Να πώ επίσης πως μια βδομάδα τώρα σε σπλίτ πρόγραμμα νομίζω πώς το σώμα μου ανταποκρίνεται πολύ καλύτερα κ νιώθω κάθε μυ που δουλεύω κ την επόμενη μέρα!!!

  25. #115
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Theofano View Post
    Καλησπέρα, το πρόγραμμα σήμερα είχε πρωινή προπόνηση κ ήταν ωραία!
    Α! Μου βγήκε κ το όνομα "builderi" με αποκαλούν οι γυμναστές, πειράζει που εγώ το απολαμβάνω!!!
    Οοοοολε !!!! Ψαρωσε τους ολους κουκλα μου , καλυτερα να σε φοβουνται παρα να σε λυπουνται !!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  26. #116
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    σε περιμενα σημερα!!!!!!!!!
    γτ δν μου ηρθες????

  27. #117
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    @tsourekas καλε τι να μου λυπουνται;;;
    Λίγο στραβά με κοιτάνε μόνο που τους περνω τα αλτηρακια!

    @freedom_akiri ασε σήμερα είχα clean σπιτιού κ μαγαζιού...θα έρθω όμως σύντομα!!!
    No Wind - No Fun

  28. #118
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Theofano View Post
    Καλησπέρα, το πρόγραμμα σήμερα είχε πρωινή προπόνηση κ ήταν ωραία!
    Α! Μου βγήκε κ το όνομα "builderi" με αποκαλούν οι γυμναστές, πειράζει που εγώ το απολαμβάνω!!!
    Να πώ επίσης πως μια βδομάδα τώρα σε σπλίτ πρόγραμμα νομίζω πώς το σώμα μου ανταποκρίνεται πολύ καλύτερα κ νιώθω κάθε μυ που δουλεύω κ την επόμενη μέρα!!!
    Μπράβο builderακι μας!!!! Και που είσαι ακόμα Φανούλα!!!

    Quote Originally Posted by freedom_akiri View Post
    σε περιμενα σημερα!!!!!!!!!
    γτ δν μου ηρθες????
    Εγώ προτείνω να κανονίσουμε και μια μέρα που θα είσαι πιο χαλαρή στο πρόγραμμα-υποχρεώσεις σου να μας αναλάβεις όλες μαζί να μας βγάλεις off με ένα turbo πρόγραμμα δικό σου (ξέρεις εσύ)!

  29. #119
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Αχ Μάντυ μου μην τις βάζεις ιδέες!!!
    No Wind - No Fun

  30. #120
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    ΩΩΩΩΩ!!! καλη φαση αυτο!!

    μεσα!!!!!!

    φανη σε περιμενω την επομενη αν μπορεσεις!!

    κ μαντη μην ξεχασεις αυτο που κανονιζαμε!


 
Page 4 of 22 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •