Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 38 1234511 ... LastLast
Results 1 to 30 of 1120
  1. #1
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Cool Διατροφή Και Πρόγραμμα Που Ακολουθώ Για Απώλεια Λίπους

    θελω βοηθεια,διορθωσεις και κατευθυνσεις σε οτι αφορα ολο το πακετο που ακολουθω αυτη τη στιγμη...κανω βαρη τρεις φορες την εβδομαδα με διαλειμμα ανα σετ μισο λεπτο κ καποιες φορες κυκλικη ωστε να εχω ψηλα παλμους κ με βαρος τοσο οσο να βγαζω τις 2 τελευταιες απο τις 8-10 επαναληψεις με δυσκολια,κ επειτα απο βαρη αεροβιο μετριας εντασης 30-40 λεπτα!κ τις Off μερες ποδηλασια 26 χλμ 1 και κατι πρπ 3 φορες την εβδομαδα!κυριακη ξεκουραση!
    και προγραμμα διατροφης το παρακατω
    πρωινο στο αντικολλητικο 4 ασπραδια 2 κουταλιες σουπας βρωμη ταχινι ολικης μια κ.γ.κ ελαχιστο μελι κουμαριας κ gojiberrie!
    μετα απο ενα 3ωρο ξινομηλο με κοτατζ,προπονηση παντα μεσημερι λογω ωραριου,μετα whey και το επομενο γευμα μιαμιση ωρα μετα δεν προλαβαινω να ειναι κανονικο το κανω τυπου σνακ ασπραδια βραστα κ 10-15 αμυγδαλα!κ μετα απο τρεις ωρες που γυριζω σπιτι πρασιναδα φουυυλ με βραστο κοτοπουλο η γαλοπουλα κ πιο σπανια μοσχαρι!ολα βραστα αλατι καθολου!
    θεωρειται οτι κινουμαι σωστα?(σορρυ αν δεν ποσταρα στο σωστο σημειο ειμαι αρχαρια με το φορουμ!)
    ευχαριστω εκ των προτερων!
    ααα ξεχασα ειμαι 52 κιλα κ 1,64...νιωθω καλα με το σωμα μου!απλα θελω να γινω φετες ρε παιδι μου!ενα ομορφο γραμμωμενο αποτελεσμα!

  2. #2
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Exω τη εντυπωση οτι χρειαζοταν να ποσταριστει ενα κλικ ποιο κατω ...
    Δεν πειραζει ομως θα επιληφθει η ειδικος !!!!
    Kardoulini....για σε παρακαλω , εχουμε ενα υποψηφιο φετονι εδω , οπως φροντισεις για την εκλπηρωση του στοχου !!!!

    Ευχαριστω

    Καλη επιτυχια
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  3. #3
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Exω τη εντυπωση οτι χρειαζοταν να ποσταριστει ενα κλικ ποιο κατω ...
    Δεν πειραζει ομως θα επιληφθει η ειδικος !!!!
    Kardoulini....για σε παρακαλω , εχουμε ενα υποψηφιο φετονι εδω , οπως φροντισεις για την εκλπηρωση του στοχου !!!!

    Ευχαριστω

    Καλη επιτυχια
    καρδουλα πλιζζζζ βαλε με σε ταξη και στο φορουμ κ στο προγραμμα!ευχαριστω τσουρεκα!!!!

  4. #4
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Καλησπέρα Άννα.

    Αρχικά, ήθελα να ρωτήσω πόση ώρα διαρκούν οι προπονήσεις σου στα βάρη (περίπου), πριν ανεβείς στο διάδρομο.

    Στη διατροφή σου, βλέπω ότι έχεις πρωτεΐνες, καλά λιπαρά και λαχανικά, αλλά δε βλέπω υδατάνθρακες ! Μην τους φοβάσαι ! Λίγο ρυζάκι ή λίγη πατάτα βραστή, είναι μια χαρά επιλογές !

    Το αλάτι να το ξαναβάλεις στη διατροφή σου γιατί είναι απαραίτητο σε μας που αθλούμαστε και ιδρώνουμε !

    Τέλος, εφόσον είσαι ικανοποιημένη με το βάρος και την εικόνα του σώματός σου, φρόντισε να ρυθμίσεις τη διατροφή σου στις θερμίδες συντήρησης.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  5. #5
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    40-45 λεπτα το πολυ θα ελεγα τα βαρη!τους υδατανθρακες θεωρεις σκοπιμο να τους βαλω στο βραδυνο πχ?το αλατι το ειχα κοψει λογω ληψεως αντισυλληπτικων τα οποια σταματησα εδω κ λιγο καιρο κ εμεινε συνηθεια να τρωω αναλατα!με την εικονα εχω ενα θεμα,με το βαρος ειμαι οκ νομιζω αλλα σαν εικονα θα με ηθελα πιο γραμμωμενη,ειμαι κ τωρα δλδ αλλα ειναι καπως "θολες" η γραμμες αν καταλαβαινεις το εννοω!

  6. #6
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Από προπονήσεις είσαι OK Άννα.

    Τους υδατάνθρακες (βρώμη, ρύζι, πατάτα), μοίρασέ τους ισόποσα σε όλα τα γεύματα πλην του τελευταίου, μέχρι να συμπληρώσεις τις θερμίδες συντήρησής σου. Ας πούμε, μπορείς να αυξήσεις τη βρώμη στο πρωινό σου, να προσθέσεις επίσης λίγη βρώμη στο κότατζ που έχεις για δεκατιανό, ίσως και λίγο ρυζάκι ή πατάτα μαζί με τα ασπράδια (αν υπάρχει η δυνατότητα), κλπ κλπ.

    Όσο για την εικόνα του σώματός σου, και τη θολούρα, κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς ! Ουσιαστικά ενισχύεις την πρότασή μου για ισοθερμιδική διατροφή.

    Τέλος, το αλάτι μπορείς να το εισάγεις πλεόν ξανά στη διατροφή σου, αφού έχεις διακόψει τα χάπια. (Σόρυ, αλλά δεν το πρόσεξα ότι είχες θέμα με αγωγή αντισυλληπτικών ).
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  7. #7
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    XAXAXAXA !!! Bρε κουκλα με τα 52 σε καταλαβαινω να θες να καψεις το λιπος απο τα νυχια !!!!
    Ετσι οπως ειπες θελω να καψω λιπος , λεω θα εχει θεμα και γιατο και γω μιλησα για υποθερμ. αλλα απο τη στιγμη που σ επιασε στα χερια του ο Cuban ....
    Χαιρομαι γιατι σιγα σιγα βρισκεις το δρομο σου , αλλα αν ειναι να μη μας μιλας οταν περνας με το ποδηλατο απο τωρα , σκεψου σε λιγο
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  8. #8
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Από προπονήσεις είσαι OK Άννα.

    Τους υδατάνθρακες (βρώμη, ρύζι, πατάτα), μοίρασέ τους ισόποσα σε όλα τα γεύματα πλην του τελευταίου, μέχρι να συμπληρώσεις τις θερμίδες συντήρησής σου. Ας πούμε, μπορείς να αυξήσεις τη βρώμη στο πρωινό σου, να προσθέσεις επίσης λίγη βρώμη στο κότατζ που έχεις για δεκατιανό, ίσως και λίγο ρυζάκι ή πατάτα μαζί με τα ασπράδια (αν υπάρχει η δυνατότητα), κλπ κλπ.

    Όσο για την εικόνα του σώματός σου, και τη θολούρα, κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς ! Ουσιαστικά ενισχύεις την πρότασή μου για ισοθερμιδική διατροφή.

    Τέλος, το αλάτι μπορείς να το εισάγεις πλεόν ξανά στη διατροφή σου, αφού έχεις διακόψει τα χάπια. (Σόρυ, αλλά δεν το πρόσεξα ότι είχες θέμα με αγωγή αντισυλληπτικών ).
    ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!εγω τον ειχα περιορισει γτ θεωρουσα οτι εχω παχυνει κ χαθηκαν οι γραμμες μ μεσα σε ενα χρονο αλλα στην ουσια νερα κρατουσε το σωμα!τωρα μπορω να ενταξω παλι τον υδατανθρακα οπως μου ειπες κ πιστευω με αυτο το προγραμμα γυμναστικης να εχω επανελθει σχετικα συντομα!

  9. #9
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    XAXAXAXA !!! Bρε κουκλα με τα 52 σε καταλαβαινω να θες να καψεις το λιπος απο τα νυχια !!!!
    Ετσι οπως ειπες θελω να καψω λιπος , λεω θα εχει θεμα και γιατο και γω μιλησα για υποθερμ. αλλα απο τη στιγμη που σ επιασε στα χερια του ο Cuban ....
    Χαιρομαι γιατι σιγα σιγα βρισκεις το δρομο σου , αλλα αν ειναι να μη μας μιλας οταν περνας με το ποδηλατο απο τωρα , σκεψου σε λιγο

    εε οχι κ να μην σας μιλαω!!!εδω σας χρειαζομαστε ολοι!!!!χαιρομαι που τον ξαναβρισκω με ατομα που αγαπανε αυτο που κανουν!σας αφηνω για την ωρα γτ εκτος απο το μεταπροπονητικο γευμα σμρ εχει κ μεταπροπονητικη φασινα ευχαριστω κ παλι!εδω γυρω θα ειμαι να σας ζαλιζω!

  10. #10
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    παιδια να σας εκθεσω μια απορια μου μηπως με βοηθησετε,σμρ που εχω βαρη στηθος-δικεφαλα κ μετα θελω να κανω την αεροβια μου ενα 40λεπτο,πειραζει αν μεσολαβησει ενα διαστημα πρπ 15΄μεχρι να κανω την αεροβια?επηρεαζει καπου?γτ θελω να φυγω απο το γυμν να παω σπιτι να παρω το ποδηλατακι μου να κουμπωσω ποδαρακια στα πεταλ κ να κανω εξω την αεροβια μου με τον παλμογραφο μ να ελεγχω κ σφυγμους...επισης ειμαι στη διαδικασια υπολογισμου των μακροστοιχειων μου σμρ αυριο θα σας τα ποσταρω να μου δωσετε οδηγιες!
    Last edited by anna girlrider; 01-04-13 at 13:35.

  11. #11
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Άννα για μια φορά θεωρώ πως δε πειράζει. Ο γενικότερος κανόνας είναι όμως να μην περνάει τόση πολύ ώρα μεταξύ της προπόνησης με βάρης και της αεροβικής.

    Όταν δε βρίσκω διάδρομο μέχρι να αδειάσει κάποιος, κάνω κοιλιακούς ή γάμπες.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  12. #12
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    ευχαριστω για την συμβουλη,θα προσπαθησω να κανω καπακι,δεν ειναι οτι δεν βρισκω διαδρομο η ελλειπτικο πχ γτ παω μεσημερι που ειναι χαλαρα κ βρισκω κ παγκους κ κανω με ανεση το προγραμμα μ,απλα λογω χρονων στην ποδηλασια ελεγα μηπως εκανα κ το σαρανταλεπτο μετα τα βαρη εξω με το ποδηλατο γτ με ευχαριστει να προπονουμαι εξω,αλλα το κανω τις Off μερες απο τα βαρη κ ελεγα μηπως το εκανα κ μετα τα βαρη!δεν πειραζει θα κανω καπακι στο γυμν 3 φορες την εβδομαδα,εκτος αν πηγαινα γυμν με το ποδηλατο,αλλα ειναι ολοκληρη μετακομιση με τον ποδηλατικο εξοπλισμο,κρανος κουμπωτα κολαν κτλ!χαχα!

  13. #13
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    ευχαριστω για την συμβουλη,θα προσπαθησω να κανω καπακι,δεν ειναι οτι δεν βρισκω διαδρομο η ελλειπτικο πχ γτ παω μεσημερι που ειναι χαλαρα κ βρισκω κ παγκους κ κανω με ανεση το προγραμμα μ,απλα λογω χρονων στην ποδηλασια ελεγα μηπως εκανα κ το σαρανταλεπτο μετα τα βαρη εξω με το ποδηλατο γτ με ευχαριστει να προπονουμαι εξω,αλλα το κανω τις Off μερες απο τα βαρη κ ελεγα μηπως το εκανα κ μετα τα βαρη!δεν πειραζει θα κανω καπακι στο γυμν 3 φορες την εβδομαδα,εκτος αν πηγαινα γυμν με το ποδηλατο,αλλα ειναι ολοκληρη μετακομιση με τον ποδηλατικο εξοπλισμο,κρανος κουμπωτα κολαν κτλ!χαχα!
    Σφφφφφ ....!!!! Ποιες οι διαδρομες σου ειπες ???? χαχαχαχα
    Καλυτερα ετσι να εχεις περισσοτερη ποικιλια στο αεροβιο , και να αποθυμεις και το ποδηλατο
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  14. #14
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    χαχαχα!καλημερα τσουρεκααα!παντως ετσι που ετρεχα για να προλαβω χθες στανταρ δεν επεσαν οι παλμοι μου μετα τα βαρη...σαν το βεγγο!εχεις δικιο!αλλα ειναι μεγαλη αγαπη το ατιμο!μερα παρα μερα για να το κανω κ με ορεξη!

  15. #15
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Καλημερα και σε σενα κουκλα μου
    Βρε συ με τοσο ποδηλατικο "παθος" , αμφιβαλλω αν εχεις λιπος πανω σου .... ελα μας κοροιδευεις εεεε ??? ...πεστο !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  16. #16
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    εεε οχι δεν θα σας κοροιδευω!μμμ πριν ενα χρονο μαλλον δεν ειχα,αλλα με κατεστρεψαν τα ατιμα αντισυλληπτικα τα οποια λογω χαμηλου λιπους στο σωμα τα πηρα!χαχα!ξερεις πως για μια γυναικα στον αθλητισμο οταν ασχολειται σοβαρα ,εχει επιπτωσεις στις ορμονες,ομως τωρα που συνηλθα ορμονικα ας φυγει οτι εχει ερθει!χαχα!ειναι κακο που απλα δεν θελω να "τσιμπιεμαι"??χαχαχα!δεν εχω θεμα απλα θελω σε οτι κανω κ ειδικα οτι αφορα το σωμα μ κ την υγεια μ να το κανω σωστα!γι αυτο κ ειμαι αναμεσα σε εσας τους εμπειρους για να με βοηθησετε!μπορει λιπος να μην ειχα αλλα με τοσες ωρες αεροβια φαντασου ειχα χασει κ πολλη απο τη μυικη μου μαζα την οποια ανακτω ξανα τωρα που κανω βαρη κ σγρ δημιουργειται ενα πολυ καλυτερο σωμα!
    Last edited by anna girlrider; 02-04-13 at 10:30.

  17. #17
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Mπραβο σου για τον τροπο που σκεφτεσαι !!!!
    Μια διευκρινηση , εγω δεν ειμαι εμπειρος ..ειμαι ο τσουρεκας του φορουμ και το μονο που μπορω να κανω...
    ενα τσουρεκι στο finish line ετσι για αναπληρωσει του γλυκογονου....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  18. #18
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    κ για την αναπληρωση του γλυκογονου που ειναι μεγααλη υποθεση δλδ θα αφεθουμε σε οτι κ οτι χερια???οχιιι βεβαια!γι αυτο υπαρχεις εσυ στο φορουμ

  19. #19
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    καλημερα παιδες!!!!καταφερα να υπολογισω τα macros μου,(νομιζω σωστα...κατι με την πρωτεινη δεν ξερω αν ειναι σωστο γτ διαβασα οτι πρεπει να ειναι το βαρος μας επι 2,5...εμενα βγαινει παραπανω!)θα τα παραθεσω παρακατω τι βγηκε κ τι τρωω(το εχω γραψει πιο πανω το διατροφικο πλανο μιας ημερας,εχω προσθεσει υδατανθρακα μετα την προπονηση οπως μου ειπε ο cuban,βραστη πατατα κ ανεβασα κ τη βρωμη στο πρωινο σε 3 κουταλιες σουπας) και πειτε μ συμβουλες παρακαλω...υπολογισα με βαση την αναλογια 50/30/20...καθως ενα δυο κιλακια το πολυ θα ηθελα να χασω....στοχος ειναι η γραμμωση
    bmr=1805.15
    225.64gr πρωτεινης
    135,39gr υδατανθρακα
    40,11gr λιπη

  20. #20
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Άννα μάλλον κάπου μπερδεύτηκες ! 130 γρ πρωτεΐνης είναι αρκετά ! Τα λιπαρά σου έχε τα στα 50-55 γρ, και συμπλήρωσε τις υπόλοιπες θερμίδες σου με υδατάνθρακες.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  21. #21
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    μα κ εμενα μπυ φανηκε υπερβολικη η πρωτεινη!οκ cuban ευχαριστω!θα ξανακανω τους υπολογισμους μηπως εχω κανει γενικοτερα λαθος!σαν μετρησεις μετα τις διορθωσεις σου καλες τις βλεπεις εσυ ως πιο εμπειρος?ευχαριστω για την απαντηση!

  22. #22
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Η αρχική διατροφή με τις παραπάνω προσθήκες που έγραψες, μου φαίνεται μια χαρά.

    Ξανακοίταξε τους υπολογισμούς σου, και αν προκύψει τίποτα, θα το δούμε πάλι.

    Να'σαι καλά ! :)
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  23. #23
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Στον υπολογισμο του υ/δ μη ξεχασεις να υπολογισεις και μενα εεε !!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  24. #24
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Η αρχική διατροφή με τις παραπάνω προσθήκες που έγραψες, μου φαίνεται μια χαρά.

    Ξανακοίταξε τους υπολογισμούς σου, και αν προκύψει τίποτα, θα το δούμε πάλι.

    Να'σαι καλά ! :)
    τελεια!συνεχιζω ετσι κ βλεπουμε!ηδη εναμιση μηνα που το ακολουθω βλεπω διαφορες!μολις κολλησω θα χρειαστω βοηθεια παλι!! :)

  25. #25
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Στον υπολογισμο του υ/δ μη ξεχασεις να υπολογισεις και μενα εεε !!!!
    θα σε βαλω στο μεταπροπονητικο εσενα!<θα μας καταστρεψεις>χαχαχα!

  26. #26
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    θα σε βαλω στο μεταπροπονητικο εσενα!<θα μας καταστρεψεις>χαχαχα!
    Βρε μη το φωναζεις και τριγυρναει το cubanoγλυκοKiller ...



    ...στα κρυφα !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  27. #27
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    δεν κρυβομαστε απο τον cuban τωρα που εχει παρει πανω του τη διατροφη μας!στρατιωτακια στη διατροφη κ θα ερθει κ το γλυκο!καααποια στιγμη!δεν χαιρεσαι που εισαι το "απαγορευμενο"?εκει να μας κολαζεις!

  28. #28
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    δεν κρυβομαστε απο τον cuban τωρα που εχει παρει πανω του τη διατροφη μας!στρατιωτακια στη διατροφη κ θα ερθει κ το γλυκο!καααποια στιγμη!δεν χαιρεσαι που εισαι το "απαγορευμενο"?εκει να μας κολαζεις!


    Ασε και ετσι και δεν πιασω τους στοχους , μου ειπε οτι θα μου βγαλει το αβαταρ .....

    ...με φανταζεσαι ????
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  29. #29
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    δεν φτανει τοοοοσο μακρυα η φαντασια μου!χαχα!καλημερες!

  30. #30
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    δεν φτανει τοοοοσο μακρυα η φαντασια μου!χαχα!καλημερες!
    Καλημερα στην Αννουλα μας !!!
    Βουρ για ποδηλατο , μαγεια η μερα σημερα
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!


 
Page 1 of 38 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Απώλεια λίπους με διατροφή & gym
    By Anthou in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 9
    Last Post: 07-07-11, 23:08
  2. Διατροφη για απωλεια λιπους-HELP
    By PetexHLS in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 6
    Last Post: 10-03-08, 05:52
  3. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΛΙΠΟΥΣ
    By Pal in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 6
    Last Post: 19-10-07, 18:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •