Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 48 of 48
  1. #31
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    χαχαχα τσουρεκίνο μου εσυ!!!

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Nαι γιατι ειναι δικο σου γλυκο μου Κardoulini ...απλα σε προλαβα και στην εσκασα....




    μες τη γλυκα ειστε και οι δυο βρε παιδια !!!!!!!!!!!!!....και ειδικα με τετοια ονοματα....

    απο ενεργεια τσουρεκακι ....στο full...

    οσο για για το μοτο ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ...μου αρεσει πολυ....το κανω και εγω δικο μου..


    οσο για μενα ....θα συνεχισω παντα με στρατιωτικη ευλάβεια τις οδηγιες ... του ΑΡΧΗΓΟΥ...


    υγ...ισως ειναι κουραστικο να επαναλαμβανομαι ...αλλα και παλι σασς ευχαριστω για το χρονο και την διαθεση να με βοηθήσετε !!!!


    φιλακια πολλα ....

  3. #33
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Να σαι καλά φραουλίτσα! (είσαι και της εποχής τώρα ).
    Και πάλι μπράβο για την προσπάθεια που κάνεις, φαίνεται πως είσαι στρατιωτάκι Θα αναμένουμε νεότερα από το "μέτωπο". Και μη ξεχνάς, πάνω απ'όλα απόλαυσε το ταξίδι σου ;)

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Να σαι καλά φραουλίτσα! (είσαι και της εποχής τώρα ).
    Και πάλι μπράβο για την προσπάθεια που κάνεις, φαίνεται πως είσαι στρατιωτάκι Θα αναμένουμε νεότερα από το "μέτωπο". Και μη ξεχνάς, πάνω απ'όλα απόλαυσε το ταξίδι σου ;)

    ελήφθει over......xaxa...

    της εποχης...ειναι ....αλλα με αυταα που ακουστηκαν για τις φραουλεες ..τις τελευταιες μερες θα κανω καιρο να ξαναφαω...

    το ταξιδι το απολαμβανω ....και εχω κανει και συνεπιβάτες τα κοριτσακια μου...εκει να δεις ομορφια...κανουν ενοργανη και τα δυο ...και στο σπιτι βαρακια με την μαμα ...ΜΙΚΡΟΒΙΟ παιδι μου...μεταφέρετε παντου!!!!

  5. #35
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by fraulitsa View Post
    και εχω κανει και συνεπιβάτες τα κοριτσακια μου...εκει να δεις ομορφια...κανουν ενοργανη και τα δυο ...και στο σπιτι βαρακια με την μαμα
    Οτι καλυτερο να περνας τετοιες συνηθειες - εικονες στα αγγελουδια σου !!!!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  6. #36

    Default

    καλή μερα σε ολους !!!!...επανήλθα για την εβδομαδιαία αναφορα μου ....συνεχιζω με το ιδιο μοτιβο 40/40/20...αυτη την βδομαδα ομως κατεβηκα μονο 200...γρ..αναμενόμενο βεβαια αφου ειναι αδυναατο να χανω με τους ιδιους ρυθμους.. .απο εδω και περα συνεχιζω τα ιδια ??η αλλαζω κατι???...


    η πεινα εξακολουθει ....να υπαρχει μιας και πιστευω οτι η παραπανω πρωτεινη και λιπος με κραταγανε περισσοτερο...αυτο ομως δεν με πτοει θα κανω οτι μου πει η ΚΑΡΔΟΥΛΑ

  7. #37
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Φραουλιτσα καλημερα !!!
    Χωρις να μπορω στο ελαχιστο να υποκαταστησω τη Μanoula , συνεχιζεις χωρις να δινεις σημασια αν τη μια βδομαδα ηταν 200 την αλλη 400 και παει λεγοντας . Το σωμα μας ειναι μια πολυπλοκη μηχανη που ειναι αδυνατον να καθορισουμε επακριβως τι μειωση - αυξηση μπορουμε να πετυχουμε.
    Προφανως οταν η μειωση γινει πολυ περισσοτερη δεν θα ανησυχησεις...εεεεε ????
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  8. #38

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Φραουλιτσα καλημερα !!!
    Χωρις να μπορω στο ελαχιστο να υποκαταστησω τη Μanoula , συνεχιζεις χωρις να δινεις σημασια αν τη μια βδομαδα ηταν 200 την αλλη 400 και παει λεγοντας . Το σωμα μας ειναι μια πολυπλοκη μηχανη που ειναι αδυνατον να καθορισουμε επακριβως τι μειωση - αυξηση μπορουμε να πετυχουμε.
    Προφανως οταν η μειωση γινει πολυ περισσοτερη δεν θα ανησυχησεις...εεεεε ????

    οκ τσουρεκινο ....θα συνεχισω οπως μου λες ..το ξερω οτι ειναι πολυπλοκη μηχανη ....σκοπος μας ειναι ομως ....να την ξεγελασουμε ....και να την κανουμε να δουλευει οπως θελουμε εμεις ...

    χα χα και αφου το πηγες εκει ...εγω απλα θα εκτελω τις συμβουλες του μηχανικου και του αρχιμηχανικού για να την κανουμε .....TURBO!!!!!!!!

  9. #39
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Τι θα γίνει ρε τσουρεκίνο, θα μας πάρεις τη δουλειά τώρα;;

    Φραουλίτσα γλυκιά καλησπέρα! Ότι σου πε ο λαχταριστός τσουρέκας πράξε. Κράτα το ως έχει και αυτή την εβδομάδα και στο επόμενο update ανάλογα τα μαντάτα σου θα δουμε πως θα κινηθούμε. Εντάξει, η πείνα λογικό είναι να υπάρχει, αφού είσαι σε θερμιδικό έλλειμα. Υπομονή και θα χεις αργότερα και ένα ελεύθερο γεύμα. Θα κάνει καλό και στην ψυχολογία και στο μεταβολισμό σου.

    Καλή δύναμη!

  10. #40
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Manoula μου γλυκια !!!!.....εγω για σενα οχι μηχανικος ...και απλο ναυτακι γινομαι !!!

    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  11. #41

    Default

    αχ βρε παιδια ....με τον τροπο που γραφετε ....μου φτιάχνετε την ψυχολογια ...λιγο να ειμαι πεσμενη ψυχολογικα τσουπ ...μπαινω μεσα ...διαβαζω παλια και καινουργια ποστ σασ...και τα ξεχναω ολα ...με λιγα λογια προσφερετε και δωρεαν ψυχοθεραπεια.....

    αυτη την βδομαδα θα δυσκολευτω λιγο με την διατροφη ..γιατι νηστευω ...προσπαθησα να βγαλω ενα πλανο ...να συμπληρωσω πρωτεινες ..απο καλαμαρι σογια κεμπαπ..φασολια red kindey στραγαλια...και αρακα....τους υπολοιπους υδατανθρακες απο σπανακι.. και λιπος απο ταχινι και αμυγδαλα...οι αναλογιες μου βγαινουν..45/35/20..στις 1505 θερμιδες

    καλύπτομαι διατροφικα με οτι εχω βαλει??...οι αναλογιες των macros?..ειναι οκ??

  12. #42
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Φραουλιτσα κοκκινη και ευωδιαστη
    Μην αγχωνεσαι βρε ουτε βδομαδα δεν ειναι τι ρολο να παιξει ,
    αλλωστε οτι και να φας τετοιες μερες ειναι ευλογημενο

    ....Ευλογησον
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  13. #43

    Default

    χα,χα...τι παιδι εισαι εσυ!!!. με εκανες και γελασα παλι.....κυριε ελεησον.......

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Τι θα γίνει ρε τσουρεκίνο, θα μας πάρεις τη δουλειά τώρα;;

    Φραουλίτσα γλυκιά καλησπέρα! Ότι σου πε ο λαχταριστός τσουρέκας πράξε. Κράτα το ως έχει και αυτή την εβδομάδα και στο επόμενο update ανάλογα τα μαντάτα σου θα δουμε πως θα κινηθούμε. Εντάξει, η πείνα λογικό είναι να υπάρχει, αφού είσαι σε θερμιδικό έλλειμα. Υπομονή και θα χεις αργότερα και ένα ελεύθερο γεύμα. Θα κάνει καλό και στην ψυχολογία και στο μεταβολισμό σου.

    Καλή δύναμη!
    καλημερα καρδουλινι ....τσουρεκακι και χρονια πολλα ..ευχομαι σε ολους ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ...


    Ενημερώνω την σημερινη μερα ...για την πορεια μου αφου αυριο θα ειναι για τους περισσοτερους μια ελευθερη μερα θελω να πιστευω χωρις πολλες υπερβολες στο φαι

    λοιπον η βδαμαδα που μασ περασε ηταν για μενα των παθων ...αφου αναγκαζομουνα να τρωω καλαμαρια και σογια μεχρι και για πρωινο ...οι τοσες ινες που ειχα απο κεμπαπ σογια στραγαλια αρακα φασολια μου δημιουργησαν τρομερο φουσκωμα και μου εκαναν κατακρατηση..νερων ..απολογισμος 400 γρ συν ...γραμμαρια ...

    περιμενω την βοηθεια σασ αν και εφοσον βεβαια δεν γινομαι κουραστικη ......φιλακια ...και ευχομαι και παλι να περασετε καλα οτι κι αν κανετε

  15. #45
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Καλημερα Φραουλιτσα , καλη Ανασταση και βουρρρρ στις πετσουλες !!!!!
    Βρε χαζουλα τη στεναχωριεσαι . ολων μας οι διατροφες πηγαν περιπατο λιγο πολυ ...
    Μονη σου εντωπισες την αιτια που κερδισες 400γρ , περιμενε απο βδομαδα που θα ομαλοποιηθει η κατασταση και τοτε βλεπουμε .

    ΥΓ.Κατσε μη βιαζεσαι ...εχουμε αλλες 3 μερες φουλ , να δουμε που θα κατσει η μπηλια !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  16. #46

    Default

    τσουρεκινο ....η ατιμη μπιλια εκατσε στα ιδια ....απο δω και περα τι κανω ...please help!!!...ξερω οτι η καρδουλα ειναι στο τρεξιμο τωρα..οποτε περιμενω την δικη σου βοηθεια..

  17. #47
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by fraulitsa View Post
    τσουρεκινο ....η ατιμη μπιλια εκατσε στα ιδια
    Φραουλιτσα μου το οτι εμεινες σε αυτα τα 400γρ που ειχες παρει με την αναστατωση της διατροφης λογο εορτων ειναι καλο σημαδι !!!
    Λογικα τωρα που γραφω θα πρεπει να εχεις σιγα σιγα μειωση και επαναφορα στα πριν του Πασχα δεδομενα.....
    Αν δε καταλαβα καλα και πηρες αλλα 400γρ , τοτε κοιτα γιατι καπου το χαλασες σε συγκριση με πρωτα !!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  18. #48

    Default

    καρδουλινι ...τσουρεκινο καλημερα σας..λοιπον εχω να ανφερω οτι μετα το πασχα ..εκανα του κεφαλιου μου ..επαιξα με αναλογια 50/30/20 και εχασα αυτα τα 400 ..;;δεεν ξερω αν εκανα καλα ...να συνεχισω με αυτες τις αναλογιες ??και αν ναι για ποσο καιρο ??

    υγ..καρδουλινι μου γλυκο απο οτι καταλαβα ειναι μια πολυ φορτωμενη περιοδος για σενα ..αν βρεις λιγο χρονο περιμενω και την δικη σου βοηθεις ..φιλακια πολλα ....και καλη επιτυχια σε οτι κανεις ..


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Απώλεια Κιλών και Λίπους - Βοήθεια;
    By anestis in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 18
    Last Post: 08-04-13, 20:54
  2. Συμβουλές για απώλεια πολλών κιλών
    By Busa lag in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 27-03-13, 15:40
  3. Συμβουλές σε διατροφή και πρόγραμμα για απώλεια αρκετών κιλών
    By kostasdal in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 25-03-13, 17:51
  4. Συμβουλές για εκγύμναση μετά από απώλεια πολλών κιλών
    By GIWRGOS KRHTH in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 27-02-13, 16:16
  5. Συμβουλές για χαλάρωση δέρματος μετά από απώλεια αρκετών κιλών
    By inqueL in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 07-02-13, 15:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •