Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    New Member
    Join Date
    24-02-13
    Location
    athina
    Posts
    79

    Default Complete Whey ή Optimum Whey Gold?

    παιδιά απόψεις...

  2. #2
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Φαγητό, γυμναστικη, ξεκούραση
    Μιχάλης

  3. #3
    Pumping Iron karaman92's Avatar
    Join Date
    23-10-12
    Posts
    482

    Default

    και οι 2 αυτες εταιριες απο οσο ξερω ειναι σχεδον ιδιες στα προιοντα τους. εγω προσωπικα λογω του ονοματος θα πηγενα στην ον

  4. #4

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by karaman92 View Post
    και οι 2 αυτες εταιριες απο οσο ξερω ειναι σχεδον ιδιες στα προιοντα τους. εγω προσωπικα λογω του ονοματος θα πηγενα στην ον
    Ναι, γιατί στο Εργαστήριο του Πολεμιστή συχνάζει και ο Optimus Prime, θυγατρικές γαρ.

    Καμία σχέση, πανάκριβα προΙόντα, πολύ χαμηλή ποιότητα (δεν χρειάζεται καν να διευκρινήσω σε ποιά εταιρεία αναφέρομαι).

  5. #5

    Default

    Renbons μιλάς για μια εταιρεία που δεν την ξέρει η μάνα της,δεν υπάρχει σε κανένα site, μόνο στα xtreme και στη παρουσιάζουν σαν μαγικό ζωμό και είναι και ακριβή ενώ η άλλη η gold standard, είναι αναγνωρισμενη ,πρωτη σε πωλησεις και το πιο σημαντικο εχει απ τις καλυτερες ποιοτητες απο αυτες που κυκλοφορουν στην αγορα.Δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης εδω

  6. #6
    New Member
    Join Date
    24-02-13
    Location
    athina
    Posts
    79

    Default

    Quote Originally Posted by axil_1990 View Post
    Renbons μιλάς για μια εταιρεία που δεν την ξέρει η μάνα της,δεν υπάρχει σε κανένα site, μόνο στα xtreme και στη παρουσιάζουν σαν μαγικό ζωμό και είναι και ακριβή ενώ η άλλη η gold standard, είναι αναγνωρισμενη ,πρωτη σε πωλησεις και το πιο σημαντικο εχει απ τις καλυτερες ποιοτητες απο αυτες που κυκλοφορουν στην αγορα.Δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης εδω
    ευχαρισρω πολυ παιδια

  7. #7
    Junior Bodybuilder adiPREME's Avatar
    Join Date
    20-03-13
    Posts
    115

    Default

    ON OPTIMUM και τα μυαλά στα κάγκελα!

  8. #8
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,661

    Default

    Κ εγω για ON πιστευω,εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη(αυτη θα παρω αν τυχει ποτε να παρω συμπληρωμα)

  9. #9
    New Member engineer!'s Avatar
    Join Date
    05-04-13
    Location
    Larissa, Volos
    Posts
    31

    Default

    πρωτα απο ολα εαν δεν εχεις ηδη φτιαξει μια διατροφη που να σε υποστηριζει στον στοχο σου, δεν εχεις ενα προγραμμα το οποιο να το ακολουθεις με συνεπεια στο γυμναστηριο και δεν προσπαθεις καθε φορα να ξεπερνας τον εαυτο σου οτι συμπληρωμα και να παρεις δεν θα πας πουθενα ! δεν υπονοω οτι δεν κανεις αυτα και ψαχνεις με αλλον τροπο τις λυσεις απλως το διευκρινιζω διοτι δεν σε γωνριζω αρα δεν γωνριζω και την προσπαθεια που κανεις φιλε μου! ολα αυτα ταπεινα και φιλικα απο μερος μου ! Λοιπον οσο για την επιλογη, εγω θα σου προτεινα να παρεις αυτην που ειναι πιο οικονομικη. Και οι 2 πρωτειες απορροφουνται πολυ καλα, οποτε δεν εχουνε καμια σπουδαια διαφορα! τι εχω δοκιμασει και τις 2 ! θα σου ελεγα παρε την warrior lab γιατι εχει και πιο καλη γευση και δεν στερειται σε κατι συγκρητικα με την On ! η on απο την αλλη ειναι εταιρια με μεγαλη απηχηση και σιγουρα καλη εταιρια, αλλα θεωρω οτι απο ενα σημειο και μετα ειναι θεμα Marketing και διαφημισης ! δεν ειναι η σουπερ ντουπερ εταιρια οπως την παρουσιαζουνε ! και οπως πολλοι ειναι πορωμενοι με την εταιρια αυτην ! δεν λεω ειναι πολυ καλη αλλα την θεωρω υπερκεκτιμημενη !
    Χωρίς το ταξίδι, ο προορισμός δεν αξίζει !

  10. #10
    New Member engineer!'s Avatar
    Join Date
    05-04-13
    Location
    Larissa, Volos
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by axil_1990 View Post
    Renbons μιλάς για μια εταιρεία που δεν την ξέρει η μάνα της,δεν υπάρχει σε κανένα site, μόνο στα xtreme και στη παρουσιάζουν σαν μαγικό ζωμό και είναι και ακριβή ενώ η άλλη η gold standard, είναι αναγνωρισμενη ,πρωτη σε πωλησεις και το πιο σημαντικο εχει απ τις καλυτερες ποιοτητες απο αυτες που κυκλοφορουν στην αγορα.Δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης εδω
    διαφωνω φιλε ! γιατι την gold standard ειναι αυτην που την παρουσιαζουνε ολοι σαν μαγικο ζωμο !!! οποιος παιρνει προιοντα της (συνηθως, οχι παντα) εχει δημιουργησει μια αποψη οτι ολα τα υπολοιπα προιοντα ειναι υποδιαιστερα.....και κατι τετοιο δεν ισχυει ! εχω δοκιμασει πολλες εταιριες και η on, δεν ητανε μαγικος ζωμος οπως ολοι την παρουσιαζουνε (γιατι την On παρουσιαζουνε σαν μαγικο ζωμο και οχι την warrior lab). ας πουμε η joe weider, ητανε πολυ καλυτερη απο την On , αλλα πιο δυσευρετη και πιο ακριβη ! δεν ακουσα ομως ποτε κανεναν να μιλαει για την εταιρια αυτην....γι αυτο λεω οτι η on ειναι υπερεκτιμημενη και παιζει και πλυ το θεμα του marketing, της εταιριας αυτης....
    Χωρίς το ταξίδι, ο προορισμός δεν αξίζει !

  11. #11
    Junior Bodybuilder A1200's Avatar
    Join Date
    25-12-12
    Location
    Athens
    Posts
    132

    Default

    Μόλις διάβασα αυτό που μου είπε ο πωλητής των xtr για να πάρω warior και όχι on.
    je ne regrette rien


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ON 100% Whey Protein Gold Standard + Ερώτηση
    By king17 in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 159
    Last Post: 09-05-19, 21:44
  2. Optimum Whey, Gold ή Απλή...
    By bacileios in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 28
    Last Post: 06-11-11, 17:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •