Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Wink Βοήθεια Σχετικά Με Όγκο

    Καλησπέρα παιδιά... Είμαι 21 χρονών 75 κιλά και 1.80 ύψος...

    Μέσα στην βδομάδα θα ξεκινήσω γυμναστήριο... Πήγαινα και ποιο παλιά αλλά λόγο λεφτών σταμάτησα!

    Έχω κάνει λιγοο όσο πατάει η γάτα κοιλίτσα και πιστεύω ότι είναι από το ποτό και τα συνοδευτικά του...

    Θα ήθελα λόγο καλοκαιριού να την χάσω και γενικά να αρχίσω να σφίγγω σιγά σιγά...

    Το ύψος με τα κιλά μου είναι καλά ? Γενικά θέλω να πάρω όγκο και όπως είπα ποιο πάνω να αρχίσω να σφιγγω..

    Μου προτείνετε κάποια καλή πρωτεΐνη ? Η από το φαγητό ? Γενικά οικονομικά δεν είμαι καλά και από τι ξέρω μια διατροφή σαν και αυτές θέλουν λεφτά...

    Μπορώ να δω μια μικρή διαφορά μέσα σε 2 μήνες ? Έστω να πάρω λίγο τα πάνω μου... Ξέρω ότι θέλει υπομονή και τα σχετικά

    Επίσης να αναφέρω ότι απλά θέλω να φτιάξω ένα ωραίο σωματάκι τίποτα παραπάνω...

    Σας ευχαριστώ

  2. #2
    Pumping Iron sofi12345's Avatar
    Join Date
    10-04-13
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    356

    Default

    καταρχάς για να βλέπεις σημαντική πρόοδο καλο ειναι να μην σταματαε καθε τρεις και λιγο το γυμναστήριο. Θελει συστηματική δουλειά!Τα κιλα με το ύψος σου δεν λένε κάτι , εσύ πως σε βλέπεις στον καθρέπτη ; Μην περιμενεις να δειε και τεράστιες αλλαγές σε 2 μηνες.
    κοιτα η αλήθεια ειναι οτι κάποιες φορές ειναι φτηνότερο το συμπλήρωμα από το φαγητό . Οποτε θα ελεγα πάρε την .αλλα μην ξεχνάς τη διατροφή..
    Το τελευταίο δεν το ξέρω αλλα κάτι ελαχιστο θα δεις λογικά.
    "Strength does not come from winning. your struggles develop your strengths.
    When you go through hardships and decide not to surrender, that is strength

  3. #3
    New Member maviator's Avatar
    Join Date
    30-09-12
    Location
    thessalonikh
    Posts
    90

    Default

    καλησπερα θανο και καλη αρχη. το οικονομικο ειναι ενα θεμα που το αντιμετοπιζουμε οι περισσοτεροι...και η αληθια ειναι οτι η καλη διατροφη κοστιζει. η δικη μου συμβουλη ειναι να τρως καποια βασικα γευματα οπως το μεσημεριανο π.χ. οτι εχει στο σπιτι και στα υπολοιπα να προσαρμοσεις τη διατροφη σου με οσο γινεται ποιο σωστες τροφες. βρωμη γαλα γιαουρτι αυγα πατατες και ζυμαρικα ειναι σχετικα φτηνες πρωτες υλες και μπορουν να καλυψουν μεγαλο μερος της διατροφης μας. οσο για τους δυο μηνες που ανεφερες με σωστη δουλεια πολυ πιθανο να δεις καποιο αποτελεσμα. το καλυτερο ομως ςιναι γυμναστικη και διατροφη να σου γινουν τροπος ζωης και οχι απλα για να βγεις ωραιος στην παραλια. σου ευχομαι καλη επιτυχεια και μακαρι να δεις αποτελεσμα απο τον πρωτο μηνα

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by maviator View Post
    καλησπερα θανο και καλη αρχη. το οικονομικο ειναι ενα θεμα που το αντιμετοπιζουμε οι περισσοτεροι...και η αληθια ειναι οτι η καλη διατροφη κοστιζει. η δικη μου συμβουλη ειναι να τρως καποια βασικα γευματα οπως το μεσημεριανο π.χ. οτι εχει στο σπιτι και στα υπολοιπα να προσαρμοσεις τη διατροφη σου με οσο γινεται ποιο σωστες τροφες. βρωμη γαλα γιαουρτι αυγα πατατες και ζυμαρικα ειναι σχετικα φτηνες πρωτες υλες και μπορουν να καλυψουν μεγαλο μερος της διατροφης μας. οσο για τους δυο μηνες που ανεφερες με σωστη δουλεια πολυ πιθανο να δεις καποιο αποτελεσμα. το καλυτερο ομως ςιναι γυμναστικη και διατροφη να σου γινουν τροπος ζωης και οχι απλα για να βγεις ωραιος στην παραλια. σου ευχομαι καλη επιτυχεια και μακαρι να δεις αποτελεσμα απο τον πρωτο μηνα
    Καλησπερα φιλε...Θα ακολουθήσω την συμβουλη σου!
    Και οσο για τον τροπο ζωης εννοείται...Δεν το κανω για να βγω ωραιος στην παραλια απλα νταξει μου αρεσει να ειμαι προσεγμενος..
    Στην τελικη και σε ποιον δεν αρεσει...
    Σε ευχαριστω πολυ φιλε επισης ευχαριστω και την sofi


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Βοήθεια Σχετικά Με Τη Διατροφή Μου
    By LEMON in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 5
    Last Post: 04-04-13, 09:50
  2. Βοηθεια σχετικα με λιποδιαλυτες !!!
    By geo199788 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 12
    Last Post: 02-11-12, 18:06
  3. Βοηθεια σχετικα με γραμμωση και ογκο 17 χρ.
    By andreascyprus in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 67
    Last Post: 02-09-12, 09:27
  4. Βοήθεια σχετικά με συμπληρώματα
    By spoilt in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 23-10-07, 04:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •