Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 28 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 121 to 150 of 836
  1. #121
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Tελικά εκεί που νομίζεις οτι δεν θα βγεί καλά το πρόγραμμα γίνονται τα καλύτερα! Η προπόνηση βγήκε πολύ καλά.Ημουνα στη δουλειά και καθώς έφευγα κόντευα να κοιμηθώ μέσα στο λεωφορείο κ σκεφτόμουν ρε Άννα δεν πάς σπίτι να κοιμηθείς να χαλαρώσεις να μη ζορίζεσαι κιόλας αλλά δεν πήγενε η καρδιά μου και τελικά ήγα και βγήκαν όλες οι ασκήσεις απίστευτα καλά!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  2. #122
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Μαμώ τον υπνο μου! Άργησα να ξυπνήσω σήμερα και θα πάω αργά γυμν που θα πεί κόσμος αρκετός αλλά και εκνευριστικός! Η άλλη χωρίς να με ξέρει: Τι κάνεις βάρη βρε πουλάκι μου? Και μάλιστα τέτοιες ασκήσεις κάνε κανα 2 όργανα και κάνε πολύ αερόβιο...τρέχα κανα 2ωρο και θα δείς θαύματα! Εκεί κουνάω το κεφάλι μου και λέω θα σκεφτώ και θα πράξω! Άσε που κοιτάνε παράξενα οι άντριδες (εξαιρω τους γνώστες οι οποίοι κάνουν μπάμ), ναι ρε θέλω να βάζω κιλά στους αλτήρες τι θε εσύ?Θα αρχίσω τα Γαλλικά εκει μέσα. Α! Έχουμε και έναν βλαμένο που πετάει και αφήνει τις πλάκες και τους αλτήρες όπου ναναι και όπως νάναι. Ρε μεγάλε άμα σκοτωθώ την έβαψες . Σα να έχω νευράκια
    Θα κάνω κυκλικό ακόμα 1 εβδομάδα και μετά θα μπω σε σπλίτ.
    Σήμερα η μέρα έχει.
    Στήθος : Ανοίγματα σε ξάπλα θέση
    Δικεφ. Συγκεντρωτικές όρθια
    Πόδια: Πρέσσα και Μηριαία στο μηχάνημα
    Πλάτη: Κωπηλατική με αλτηρες
    Τρικέφαλα: Scull
    Και 25 λεπτά αερόβιο
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  3. #123
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Θα ήθελα να πω και κάτι περί διατροφής. Όλα μου πάνε όπως τα προγραμματίζω εκτός από κανα 2 μέρες που δεν μου πήγαν καλά οι χρόνοι λόγω δουλειάς και 1 μέρα που έφαγα έξω και αυτόψαράκι και λίγα μαλάκια ψητά με πατάτα ψητή.
    Έχω να κάνω cheat από το Πάσχα 5 Μαΐου. Νομίζω πως τα καμπανάκια μου σα να βαράνε σε περίεργο ρυθμό. Σα να με φαγουρίζει το στομάχι σαν τα νεύρα μου να μου λένε κάτι...Εχω όμως φοβία πως άμα φάω κάτι άλλο θα με πάει πολύ πίσω στο στόχο μου.ΓΚΚΚΚΡΡΡΡΡΡ
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  4. #124
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Α καλα ...εσυ ακομα στα καμπανακια εισαι ????
    Εδω εγω εχω αποκτησει στερητικα τικ , και κρισεις αλμυρου - γλυκου !!!!!!
    Και ναι θα σε - μας παει ΠΟΛΥ πισω .....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  5. #125
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Α καλα ...εσυ ακομα στα καμπανακια εισαι ????
    Εδω εγω εχω αποκτησει στερητικα τικ , και κρισεις αλμυρου - γλυκου !!!!!!
    Και ναι θα σε - μας παει ΠΟΛΥ πισω .....
    Αμάν έχει και χειρότερα????????Ωρε μάνα μου τι θα γίνει!
    Αλμυρού γλυκού? Έγκυος είσαι καλέ???
    Γιαί γιατί θα μας πάει πίσω? Πές μου πως είναι ψέμα πες μου σε παρακαλώ!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  6. #126
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Αμάν έχει και χειρότερα????????Ωρε μάνα μου τι θα γίνει!
    Αλμυρού γλυκού? Έγκυος είσαι καλέ???
    Γιαί γιατί θα μας πάει πίσω? Πές μου πως είναι ψέμα πες μου σε παρακαλώ!
    Μη του μιλατε του παιδιου ειμαι ...το κεφαλι κατω και προσπερνω !!!!
    Τωρα γιατι σε παει πισω δε το ψαχνω και πολυ , μου αρκει το ψυχολογικο κομματι που μετα λιωνω στις τυψεις ....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  7. #127
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Και εγώ αυτό σκέφτομαι και δεν κάνω το βήμα. Άσε που μετά λέω μη πάει και τζάμπα ο ιδρώτας μου
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  8. #128
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Αννούλα αν σε πιάνει λιγούρα και βλέπεις οτι δεν μπορείς να συγκρατηθείς απο το να φάς κάτι τελείως junk προτίμησε για γλυκό γιαούρτι με πρωτείνη για την γεύση και βάλε μέσα κανένα ξηρό καρπό, σταφίδες κτλ κτλ...και για αλμυρό ομελέτα και βάλε μέσα ότι θές απο πιπεριές και γενικά ψιλοκομμένα λαχανικά μέχρι κομμάτια κοτόπουλου κτλ κτλ. Ξέρω δεν είναι αυτό που ονειρευόμαστε για λουκούλειο γεύμα αλλά απο το junk junk χίλιες φορές καλύτερο!!

  9. #129
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Αννούλα αν σε πιάνει λιγούρα και βλέπεις οτι δεν μπορείς να συγκρατηθείς απο το να φάς κάτι τελείως junk προτίμησε για γλυκό γιαούρτι με πρωτείνη για την γεύση και βάλε μέσα κανένα ξηρό καρπό, σταφίδες κτλ κτλ...και για αλμυρό ομελέτα και βάλε μέσα ότι θές απο πιπεριές και γενικά ψιλοκομμένα λαχανικά μέχρι κομμάτια κοτόπουλου κτλ κτλ. Ξέρω δεν είναι αυτό που ονειρευόμαστε για λουκούλειο γεύμα αλλά απο το junk junk χίλιες φορές καλύτερο!!
    Χθές με έπιασε η μούρλα να φάω κάτι σε εκτός προγράμματος αλλά κρατήθηκα με νύχια και με δόντια. Ειδικά όταν μου φέρανε παγωτό μέσα στα μούτρα κόντεψα να τσιρίξω αλλά είπα όχι ρε γμτ! Μια που θα το φάω και μία που θα φύγει αμέσως.
    Σήμερα ήμουν μια χαρά. Τώρα το βράδυ είχαν μαζευτεί σε σπίτι η παρέα μου πήγα να τους δώ. Είχε πέσει πείνα και επειδή δεν το ήξερα πως μετά τη δουλειά θα πάω εκέι δεν είχα πάρει μαζι μου το τελευταίο γεύμα μου . Παρήγγειλαν κρέπες αλλά δεν ήθελα με τίποτα να φάω.Οπότε έφαγα μια σαλάτα με μαρούλι λίγο καλαμπόκι και τόνο κ χωρίς λάδι.Ξέρω δεν ήταν ότι καλύτερο γιατί ήταν από έξω και ο τόνος φυσικά όχι σε νερό.Κάθε φορά που γίνεται κάτι τέτοιο αισθάνομαι περ΄φανη για μένα και πως κέρδισα μια μάχη/
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  10. #130
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    ΜΠΡΑΒΟ !!! ...Αννουλα μου

    2 Πραγματα θα εχεις στο μυαλο σου σε αυτες τις "παλιοκαταστασεις"....

    1ον. Την τεραστια ευχαριστηση - περηφανια που νιωθεις οταν δεν ενδωσεις , και αυτην θα σκεφτεσαι καθε φορα που θα εισαι αντιμετωπη !!!!
    2ον. Τα καντηλια του Τσουρεκα !!!!

    So sιmple
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  11. #131
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Χθές με έπιασε η μούρλα να φάω κάτι σε εκτός προγράμματος αλλά κρατήθηκα με νύχια και με δόντια. Ειδικά όταν μου φέρανε παγωτό μέσα στα μούτρα κόντεψα να τσιρίξω αλλά είπα όχι ρε γμτ! Μια που θα το φάω και μία που θα φύγει αμέσως.
    Σήμερα ήμουν μια χαρά. Τώρα το βράδυ είχαν μαζευτεί σε σπίτι η παρέα μου πήγα να τους δώ. Είχε πέσει πείνα και επειδή δεν το ήξερα πως μετά τη δουλειά θα πάω εκέι δεν είχα πάρει μαζι μου το τελευταίο γεύμα μου . Παρήγγειλαν κρέπες αλλά δεν ήθελα με τίποτα να φάω.Οπότε έφαγα μια σαλάτα με μαρούλι λίγο καλαμπόκι και τόνο κ χωρίς λάδι.Ξέρω δεν ήταν ότι καλύτερο γιατί ήταν από έξω και ο τόνος φυσικά όχι σε νερό.Κάθε φορά που γίνεται κάτι τέτοιο αισθάνομαι περ΄φανη για μένα και πως κέρδισα μια μάχη/
    ..ισως φανταζει αστειο για καποιον αναγνωστη αυτο που εγραψες...δεν ειναι...καθολου ομως για καποιον που ξερει ποσο το παλευεις...εισαι μεγαλη ψυχη κοριτσι μου...μην τα παρατησεις...εχεις δωσει πολλα...το χρωστας στον εαυτο σου...και το ξερεις οτι ολοι εδω ειναι κοντα σου...!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  12. #132
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    ΜΠΡΑΒΟ !!! ...Αννουλα μου

    2 Πραγματα θα εχεις στο μυαλο σου σε αυτες τις "παλιοκαταστασεις"....

    1ον. Την τεραστια ευχαριστηση - περηφανια που νιωθεις οταν δεν ενδωσεις , και αυτην θα σκεφτεσαι καθε φορα που θα εισαι αντιμετωπη !!!!
    2ον. Τα καντηλια του Τσουρεκα !!!!

    So sιmple
    Η ευχαρίστηση είναι τεράστια όταν κρατιέμαι και όταν ακολουθώ αυτό που έχω στο μυαλό μου. Στιγμές είναι και φευγουν!
    Τα καντίλια? Αυτό και αν θα το έχω υπόψιν μου!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  13. #133
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ..ισως φανταζει αστειο για καποιον αναγνωστη αυτο που εγραψες...δεν ειναι...καθολου ομως για καποιον που ξερει ποσο το παλευεις...εισαι μεγαλη ψυχη κοριτσι μου...μην τα παρατησεις...εχεις δωσει πολλα...το χρωστας στον εαυτο σου...και το ξερεις οτι ολοι εδω ειναι κοντα σου...!
    Δεν με απασχολεί πως μοιάζει! Και το λέω με την έννοια του όταν γράφω είναι μέσα από τη ψυχή μου. Είναι σκέψεις και πράγματα που θέλω να μοιραστώ με ανθρώπους πουθα με καταλάβουν, που δίνουν και αυτή τη μάχη τους για κάτι που ο πολύς κόσμος το θεωρέι υπερβολή.
    Λέω μου τα λόγια σας να ήξερες πόσο με βοηθάνε...Είπα πως αυτή τη φορά δεν πρόκειται να πώ μεγάλα λόγια και να δώσω μεγάλες υποσχέσεις αλλά θέλω να τα καταφέρω. Θέλω να γίνει τρόπος ζωής μου....μόνο και μόνο για το πώς αισθάνομαι ψυχολογικά αλλά και σωματικά αξίζει πολλές θυσιές.
    Σας ευχαριστώ παντως που με δεχτήκατε ξανά στη παρέ σας.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  14. #134
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Μπράβο Αννούλα! Μια χαρά επιλογή ήταν μαρούλι-τόνος!! Καλημέραα!!!

  15. #135
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Μπράβο Αννούλα! Μια χαρά επιλογή ήταν μαρούλι-τόνος!! Καλημέραα!!!
    Να ξέρατε τη δύναμη αντλώ από τα λόγια σας.
    Το καλό είναι πως γενικά ο στενός μου κύκλος δεν μου λέει τίποτα.Τους εξηγησα, τους είπα πώς δεν θέλω να μου λένε να φάω κάτι και το καταλαβαίνουν.Με εντυπωιάζουν! Αύριο θα έχει η μέρα άρση φρέντο εσπρέσσο, κωπηλατική με αντιλιακό στη ξαπλώστρα και ο πρώτος σχεδιασμός της παραλίας. Θα κάνω δοκιμαστικό με τάπερ, γιαούρτια, άρλα, ρυζογκοφρέτες και φρούτα. Άμα κάτσει ταβέρνα φάση κοτοπουλάκι και ψητή πατατούλα!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  16. #136
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καλησπέρα σας! Το λοιπόν αυτή η εβδομάδα είναι η τελευταία που κάνω κυκλικό και θα μπώ σε 3ήμερο σπλίτ. Ο λόγος που θα κάνω 3ήμερο είναι οτι 2μέρες δουλεύω σπαστό κααι θα πεθάνω...δεν θα μπορώ να δουλέψω το απόγευμα κρίμα είμαι μην απολυθώ...
    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ


    1η μέρα

    Πλάτη

    1η άσκηση : Κωπηλατική με αλτήρες
    2η άσκηση : Εμπροσθολαίμιες στη τροχαλία
    3η άσκηση : Ασκήσεις στο μηχάνημα

    Δικέφαλα

    1η άσκηση : Κάμψεις δικεφάλων με αλτήρες καθιστή
    2η άσκηση : Κάμψεις δικεφάλων όρθια

    Πίσω ώμοι:

    1η άσκηση : Lying rear delt raise
    2η άσκηση : Shrugs

    Κοιλιακοί και ραχιαίοι

    2η μέρα

    Πόδια

    1η άσκηση : εκτάσεις τετρακεφάλων στο μηχάνημα
    2η άσκηση : Squat (με το βάρος του σώματος και με αργή εκτέλεση με βάρος στη τεχνική)
    3η άσκηση : Πρέσα
    4η άσκηση : Κάμψεις μηριαίων δικεφάλων
    5η άσκηση : Γάμπες


    3η μέρα


    Στήθος:
    1η άσκηση :Ανοίγματα με αλτήρες σε ίσιο πάγκο
    2η άσκηση : Πιέσεις με αλτήρες σε ίσιο πάγκο
    3η άσκηση :Πιέσεις με μπάρα σε επικλίνη

    Τρικέφαλα
    1η άσκηση : Πιέσεις τρικεφάλων στη τροχαλία με σχοινί
    2η άσκηση : Γαλλικές πιέσεις με αλτήρες

    Ώμοι πλάγιοι και μπροστινοί:
    1η άσκηση : Εμπρόσθιες άρσεις με αλτήρες
    2η άσκηση : Πλάγιες άρσεις με αλτήρες
    3η άσκηση : Πιέσεις ώμων καθιστή

    Κοιλιακοί ραχιαίοι
    Οι μέρες που θα πηγαίνω για γυμν είναι Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή
    Το αερόβιο πήγε σε 30 λεπτά και θα γίνεται αυτές τις 3 μέρες και αργότερα ανάλογα πως θα είμαι θα βάλω και 4η μέρα με αερόβιο.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  17. #137
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Θα ήθελα να προσθέσω πως θα κάνω 3σετ των 12 επαναλήψεων. Καλημέρα σας κιόλας!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  18. #138
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Απότι είδα έχω καιρό να γράψω διατροφή. Σήμερα έχω :
    10:30
    4ασπράδια και ενα ολόκληρο αυγό 70 γρ βρώμη και 20 γρα σταφίδα.
    12:45 Προπόνηση (σε λίγο τη κάνω κοινως)
    14:45 80 γρ κοτόπουλο 115 γρ ρύζι καστανό και 1,5 κουτ λάδι
    17:45-18:00 (ελπίζω να μη με ζαλίσουν και δεν μπορώ να φάω)80 γρ κοτόπουλο 115 γρ ρύζι καστανό και 1,5 κουτ λάδι
    21:00 80 γρ ρύζι με 50γρ ρυζογκοφρέτα
    12:00-12:15 (ελπίζω να μην αργήσει το λεωορείο) 80γρ κοτόπουλο 1 μεγ κουτ λάδι και 200γρ ανάμεικτα λαχανικά νερόβραστα.
    Στογυμναστήριο έχω ακόμα κυκλικό και 35 λεπτά αερόβιο
    Πάω προπόνα καλο μου πόνο λοιπόν
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  19. #139
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Απότι είδα έχω καιρό να γράψω διατροφή. Σήμερα έχω :
    10:30
    4ασπράδια και ενα ολόκληρο αυγό 70 γρ βρώμη και 20 γρα σταφίδα.
    12:45 Προπόνηση (σε λίγο τη κάνω κοινως)
    14:45 80 γρ κοτόπουλο 115 γρ ρύζι καστανό και 1,5 κουτ λάδι
    17:45-18:00 (ελπίζω να μη με ζαλίσουν και δεν μπορώ να φάω)80 γρ κοτόπουλο 115 γρ ρύζι καστανό και 1,5 κουτ λάδι
    21:00 80 γρ ρύζι με 50γρ ρυζογκοφρέτα
    12:00-12:15 (ελπίζω να μην αργήσει το λεωορείο) 80γρ κοτόπουλο 1 μεγ κουτ λάδι και 200γρ ανάμεικτα λαχανικά νερόβραστα.
    Στογυμναστήριο έχω ακόμα κυκλικό και 35 λεπτά αερόβιο
    Πάω προπόνα καλο μου πόνο λοιπόν
    ..περπατω...περπατω...μες το δασος...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  20. #140
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ..περπατω...περπατω...μες το δασος...
    Όταν ο λύκος δεν είναι εδώ λύκε λύκε λύκε είσαι εδώ?
    Λύκε μου κάνω κάτι λάθος???
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  21. #141
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Πάω γυμναστήριο και τι να δώ! 2 η ώρα θα κλείσει γιατί έχει εκδηλώσεις ο δήμος και θα πάρουν μέρος τα τμήματα του γυμναστηρίου. Αμάν λέω Αννα όλα θα πάνε ρολόι, πάω αποδυτήρια μπένω και τι να δω τουλάχιστον 22 άτομα μέσα 12 γυναίκες και 10 άνδριδες. Ω ρε μάνα μου λέω σήμερα αλτήρα και πάγκο δεν θα βρώ. Τελικά όλα πήγαν καλά αφού οι γυναίκες κάναν τα κλασσικά προσαγωγούς-απαγωγούς και διάδρομο.Κάτι με στεναχώρησε η αλήθεια είναι αλλά μαζί με πόρωσε. Την ώρα που έκανα δικέφαλα είδα 2 να με κοιτάνε και να γελάνε και ο ένας είπε λίγο δυνατά κοίτα τη χοντρή κάνει και βάρη.... Με πήρε και για 2 λεπτά από κάτω αλλά μετα είπα να πανα γ$#%#$!
    Έκανα:
    Στήθος ανοίγματα σε επικλήνη
    Δικέφαλα Πιέσεις όρθια
    Πόδια σκουώτς ( Πήρα αλτήρα και τον κράτησα στο ύψος του στήθους μου και εντυπωσιάστηκα το πόσο καλά δούλευαν τα πόδια μου) Με μπαρα δεν μπορώ πονάνε οι καρποί μου)
    Πλάτη κωπηλατική με αλτήρα
    Τρικ τροχαλία
    αερόβιο 30 λεπτ'α έκανα τελικά λόγο χρόνου!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  22. #142
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Στα Φραπιδια σου τι λεγανε τα γατακια , εσυ θα εχεις πιο γρηγορο και πιο εμφανες αποτελεσματα απο τα γατακια που νομιζουν οτι κανου bbing...
    Να ξερεις οτι στεναχωρηθηκα εγω που το διαβασα Ζουμπουρλουδικο μου !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  23. #143
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Όταν ο λύκος δεν είναι εδώ λύκε λύκε λύκε είσαι εδώ?
    Λύκε μου κάνω κάτι λάθος???
    ..αχαχα..οχι βρε κουτο...εγω μπηκα απλα να σε πειραξω...!!!!!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  24. #144
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Στα Φραπιδια σου τι λεγανε τα γατακια , εσυ θα εχεις πιο γρηγορο και πιο εμφανες αποτελεσματα απο τα γατακια που νομιζουν οτι κανου bbing...
    Να ξερεις οτι στεναχωρηθηκα εγω που το διαβασα Ζουμπουρλουδικο μου !!!
    Με πήρε εκείνη την ώρα από κάτω να πω την αλήθεια. Αφού λέω γιατι ρε φούτη μου δεν κάνω κάτι κακό και στη τελική πες τι είναι να πείς αλλά ρε παπάρα να μη σε ακούω γελίε!Να πώ και το χειρότερο στιγμίαία κόντεψα να βάλω τα κλάματα...αλλά μετά στα φρείδια μου..Μη στεναχωριέσαι καλέ μου ΤΣΟΥΡΕΚΑΚΟ γιατί με στεναχωρείς και εμένα! Πάει έγινε και αυτά είναι καλό να γίνονται διότι με πεισμώνουν.Μη σου πώ πως μετά μου βγήκε η προπόνα σούπερ!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  25. #145
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ..αχαχα..οχι βρε κουτο...εγω μπηκα απλα να σε πειραξω...!!!!!!!!!
    Αούουουου τιμή μου μεγάλη!!!!!!!!!!!!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  26. #146
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Πάω γυμναστήριο και τι να δώ! 2 η ώρα θα κλείσει γιατί έχει εκδηλώσεις ο δήμος και θα πάρουν μέρος τα τμήματα του γυμναστηρίου. Αμάν λέω Αννα όλα θα πάνε ρολόι, πάω αποδυτήρια μπένω και τι να δω τουλάχιστον 22 άτομα μέσα 12 γυναίκες και 10 άνδριδες. Ω ρε μάνα μου λέω σήμερα αλτήρα και πάγκο δεν θα βρώ. Τελικά όλα πήγαν καλά αφού οι γυναίκες κάναν τα κλασσικά προσαγωγούς-απαγωγούς και διάδρομο.Κάτι με στεναχώρησε η αλήθεια είναι αλλά μαζί με πόρωσε. Την ώρα που έκανα δικέφαλα είδα 2 να με κοιτάνε και να γελάνε και ο ένας είπε λίγο δυνατά κοίτα τη χοντρή κάνει και βάρη.... Με πήρε και για 2 λεπτά από κάτω αλλά μετα είπα να πανα γ$#%#$!
    Έκανα:
    Στήθος ανοίγματα σε επικλήνη
    Δικέφαλα Πιέσεις όρθια
    Πόδια σκουώτς ( Πήρα αλτήρα και τον κράτησα στο ύψος του στήθους μου και εντυπωσιάστηκα το πόσο καλά δούλευαν τα πόδια μου) Με μπαρα δεν μπορώ πονάνε οι καρποί μου)
    Πλάτη κωπηλατική με αλτήρα
    Τρικ τροχαλία
    αερόβιο 30 λεπτ'α έκανα τελικά λόγο χρόνου!
    ..κατι τετοια κολοπαιδα...τους αξιζει να φανε την μπαρα...απο κει που ξερουν...μονο και μονο που διαβασα αυτο που εγραψες...μου γεμισαν αιμα τα ματια...συγγνωμη αν ειμαι αγενεστατος...αλλα τετοιους ανδρες με κομμενα αρχ@δια ουτε για φτυσιμο δεν αξιζουνε Αννα μου....

    ...
    Last edited by Leo 11; 05-06-13 at 15:25.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  27. #147
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Πάει έγινε και αυτά είναι καλό να γίνονται διότι με πεισμώνουν.Μη σου πώ πως μετά μου βγήκε η προπόνα σούπερ!
    Μπραβο σου !!!!
    Εχεις εμας εδω και γειωσε ολους τους υπολοιπους , και πουσε παρε ενα mp3 να εισαι με την Αννουλα στο κοσμο σας εκεινες τις ωρες ....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  28. #148
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ..κατι τετοια κολοπαιδα...τους αξιζει να φανε την μπαρα...απο κει που ξερουν...μονο και μονο που διαβασα αυτο που εγραψες...μου γεμισαν αιμα τα ματια...συγγνωμη αν ειμαι αγενεστατος...αλλα τετοιους ανδρες με κομμενα αρχ@δια ουτε για φτυσιμο δεν αξιζουνε Αννα μου....

    ...
    Επείδή θα το χοντρίνω και δεν θελω(στα καντίλια) όπως ξανα είπα να πάνε να γα$#%#$%. Επίσης δεν τα έχουν τα καλαμπαλίκια και νομίζουν οτι είναι και μεγάλα! Αλλά δεν περιμενω χαϊρι εδώ ο άλλος απαιτούσε από τον αλλο να τελειώνει την άσκηση γιατί λέει αυτός κάνει σοβαρά ενώ ο άλλος όχι. Τώρα με πιάσανε πάλι τα νεύρα μου....Λύκο μου μόνο από τα λόγια σου πέρνω και άλλη δύναμη...
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  29. #149
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Μπραβο σου !!!!
    Εχεις εμας εδω και γειωσε ολους τους υπολοιπους , και πουσε παρε ενα mp3 να εισαι με την Αννουλα στο κοσμο σας εκεινες τις ωρες ....
    Ρε το γ#$%# τελειώσε η μπαταρία και δεν το πήρα χαμπάρι.Εχω εσάς-φίλους μου (χωρίς να σας έχω δεί από κοντά) που αντλώ δύναμη και φυσικά και φίλους μου από εδώ! Τσου μου είσαι η ντόπα μου σε λέωωωωωωωωωωωωωωωωωω
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  30. #150
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Αννούλα μην στεναχωριέσαι!! Έχω περάσει και εγώ απο το στάδιο αποδοχής τέτοιου είδους σχολίων στο παρελθόν και πίστεψε με δεν θέλει και πολύ να σε πάρει απο κάτω...

    Περιτριγυριζόμαστε απο πληθώρα "κενών" ανθρώπων που το σημαντικότερο, καμιά φορά και το μοναδικό κριτήριο για αυτούς είναι η εμφάνιση και δυστυχώς λίγοι μπορούν να καταλάβουν (συνήθως όσοι-όσες με τον άλφα ή βήτα τρόπο έχουν πληγωθεί απο "διακρίσεις" και πικρόχολα σχόλια) πως η εμφάνιση είναι απλά ένα περιτύλιγμα και ΤΙΠΟΤΑ παραπάνω. Δεν αντιλέγω όλοι-όλες κοιτάμε την εμφάνιση γιατί εδώ που τα λέμε είναι η πρώτη εικόνα που έρχεται στα μάτια μας και όλοι θέλουμε να επιτύχουμε την καλύτερη εκδόχη του εαυτού μας, αλλά αυτό συνοδεύεται και απο τόσα άλλα πράγματα που αν αρχίσω να αναφέρω δεν θα τελειώσω ποτέ.

    Παρόλα αυτά προσπάθησε να μην δίνεις σημασία στους κομπλεξικούς-ες, αν κάποιος-α σε επιλέγει-απορρίπτει-σχολιάζει κτλ κτλ για λόγους εμφάνισης...απλά βάζεις ένα τεράστιο Χ βάζεις και μια τελεία και μια παύλα και πίστεψε με οι άνθρωποι που θα σε προσεγγίζουν για την Άννα...αυτοί θα είναι και οι μοναδικοί που θα απολαμβάνουν την καλύτερη εκδοχή σου σε όλα τα επίπεδα!


 
Page 5 of 28 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •