Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 49 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 151 to 180 of 1460
  1. #151
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Quote Originally Posted by lakers4life24 View Post
    ωωω σας μερσω μεσιε λεο, θα το ακολουθησω πιστα απ την αλλη βδομαδα ομως γτ σημερα εκανα στηθος ωμους!!! οποτε για αυτη τη βδομαδα θα το παω ετσι οπως το γραψα, απο δευτερα του λεο!!! οκ

    ρε παιδια ειχα να παω στο gym απο περσυ το καλοκαιρι.....ο γυμναστης ειχε να με δει 1 χρονο δλδ και μερικοι που οι περισσοτεροι ειναι γνωστοι μου απ το σχολειο κ γενικα ειχαν πανω απο 2-3 χρονια και αρχισαν να μου λενε ολοι μην παρεις αλλο ογκο μην τρως αλλο και ω θεοι....κανε προπονησεις γραμμωσης.


    Haters gonna hate..
    Εμένα μου λένε μη κόψεις άλλο - μην πάρεις άλλο..γενικά μην υπάρχεις ένα πράμα! λολ

    Πέρα από τις πλάκες..το θέμα είναι και θα είναι ΠΑΝΤΑ, εσύ τι θες να κάνεις ;) Κράτα τους στόχους σου για εσένα..μην τους, τους λες καν!!
    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  2. #152
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by lakers4life24 View Post
    ωωω σας μερσω μεσιε λεο, θα το ακολουθησω πιστα απ την αλλη βδομαδα ομως γτ σημερα εκανα στηθος ωμους!!! οποτε για αυτη τη βδομαδα θα το παω ετσι οπως το γραψα, απο δευτερα του λεο!!! οκ

    ρε παιδια ειχα να παω στο gym απο περσυ το καλοκαιρι.....ο γυμναστης ειχε να με δει 1 χρονο δλδ και μερικοι που οι περισσοτεροι ειναι γνωστοι μου απ το σχολειο κ γενικα ειχαν πανω απο 2-3 χρονια και αρχισαν να μου λενε ολοι μην παρεις αλλο ογκο μην τρως αλλο και ω θεοι....κανε προπονησεις γραμμωσης

    .

    ...χεχχε..μεσιε λεηκερσιητφεης...γραψε τους ολους στους κοχλιους σου...(οπως τους λετε εσεις νομιζω...γιατι εμεις τους λεμε καραολους!!!! )
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  3. #153
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    μαν το τι εχ ακουσει δεν υπαρχει ρε...κι ο γυμναστης νταξει επειδη ειναι σοβαρος μου λεει στο τελος νταξει οτι θες γτ ασχολιοταν κι αυτος αρκετα εντονα, αλλα τωρα κανει κροσφιτ....εγω μιλαω τι ακουω απο γονεις, φιλους,γνωστους και πεταλουδες δεν υπαρχει.....πως εισαι ετσι κτλ λες κι ειμαι για αγωνες ξερω γω
    τελοςπαντων γενικα ακομα γυρω στα 80 ειμαι ισως λιγο πιο καθαρος απο τις τελευταιες φωτο τον απριλη+ αρκετη εως πολυ φλεβικοτητα ωμους και δικεφαλα, κοιλιακοι φαινονται αρκετα αλλα δεν μ ενδιαφερουν για τα επομενα 2-3 χρονια μη σας πω 4 τουλαχιστον για αποκτηση μαζας για να μαστε κ ρεαλιστες....
    αυριο θα κανω ποδια

  4. #154
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    .

    ...χεχχε..μεσιε λεηκερσιητφεης...γραψε τους ολους στους κοχλιους σου...(οπως τους λετε εσεις νομιζω...γιατι εμεις τους λεμε καραολους!!!! )
    αυτο θα κανω, εντωμεταξυ κι η μανα μου μου την ψιλολεει , παρ ολα αυτα μου μαγειρευει τα παντα ολα!!! μαλιστα σημερα στη δουλεια επειδη ειχα απ τις 8-14 ειχα μαζι ταπερ με κοτοπουλο και ρυζι κ πατατα και στην αρχη μου εκανε μου γκρινιαζε γτ λεει ειναι ψιλογαιδουρια αλλα την ''απειλησα'' οτι θα αγορασω κουβα πρωτεινης με υδατ. (πραματα του διαβολου, αναβολικα) και μου ετοιμασε αμεσως!!! χοχοχοχοχοχοχο

  5. #155
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    καλησπέρα κόσμε!!! λοιπόν μετα απο καιρο απουσιας απ το φορουμ , αλλα οχι και τις προπονησεις αποφασισα να ξαναγραψω!! λοιπον οπως ειχα πει αρχες ιουλιου το γυρισα στο gym αντι για home workouts αλλα πραγματικα λογω δουλειας διαβασματων κτλ πιεζομουν εξαιρετικα χρονικα και απλα οι ασχολιες μου ηταν η δουλεια και το bb. ουτε ιντερνετ ουτε τπτ. σκεφτειτε οτι εκανα 1 μπανιο (βουτια πειτε το καλυτερα) και 0 εξοδους το καλοκαιρι!
    προπονησεις εκανα 5 την εβδομαδα σταθερα και μαλιστα με αρκετα μεγαλο ογκο προπονησης. διατροφη υπερθερμιδικη λογω και της εν μερει σωματικης εργασιας για ενα διαστημα και τη συνεχιζω ετσι μιας και σε λιπος ειμαι εκει που ημουν τον απριλη στις φωτο και πλεον στα 82-83 κιλα. μολις στρωσει λιγο το πραμα απο αποψης χρονικων περιθωριων θα γραφω τακτικα (μαλλον απο μεσα οκτωβρη). πραγματικα εχω ψοφισει αυτο το διαστημα.... αλλα δε μασαμε
    λοιπον γραφω ενδεικτικα τι εκανα σημερα στο στηθος και νουμερα μονο στον παγκο ετσι για να δειτε που περιπου βρισκομαι:
    1) ισιο παγκο μπαρα: 2χ10@ 70kg / 3x6 @ 75 kg / 1x3 @ 80 kg (χωρις σποτερ μεχρι εδω) / εσκασε μυτη ο σποτερ (τουμπανο 50 ετων) 4 μονος μου και μια 5η με λιγη βοηθεια παλι στα 80. 7 σετ συνολο με διλεπτα διαλειματα.
    2) πιεσεις αλτηρων επικλινως
    3) πεκ ντεκ
    4) πρεσσα

    παρτε βιδεο με το 2ο μου σετ στις 6αρες με 75 kg (πιστευω ειχα κι αλλη-ες(?) ) για σχολιασμο τεχνικης παρακαλω!




    και παρτε και μια ''ανεπισιμη'' φωτο κανα 2ωρο μετα την προπονηση και το μεταπροπονητικο γευμα (κρύος ημουν-ενιωθα).

    27092013041.jpg

    edit: στη φωτο πατηστε πανω για να φανει καλα.
    Last edited by lakers4life24; 27-09-13 at 22:48.

  6. #156
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    κατι που ξεχασα....δειτε αν μπορειτε το βιντεο και κρινετε. το βαζω εδω για να μην ανοιγω νεο τοπικ. μου εκανε εντυπωση....

  7. #157

    Default

    Μπραβο φιλε πολυ καλος μου αρεσει πολυ το χερι σου.
    Νταξει ο Fletcher τωρα μ,ιλαει γενικα και ειναι στο φαρμακο δε μπορει να συγκριθει με καποιον που δεν ειναι.Μιλαει κυριως για μικρες μυικες ομαδες και λεει πως μπορεις να τις γυμναζεις καθημερινα.Υπαρχει μια παρομοια μεθοδος που λεει οτι κανε εναν αδυναμο μυ για 1 εβδομαδα καθε μερα κανονικη προπονηση(χωρις πολυ failure ομως) και μετα ξεκουρασε τον 1 εβδομαδα και θα δεις διαφορες.Το overtrain γενικα ειναι myth εφοσον ομως ξεκουραζεσαι/τρως καλα και αναρρωνεις γρηγορα(πχ καποιος που ειναι on roids)

  8. #158
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    μα ο φλετσερ λεει οτι δεν ειναι ον!! το χω συζητησει πολυ αυτο και καταληξαμε οτι κατα 50% μας δουλευει και κατα 50% ειναι ετσι οντως λογω γενετικης πως ο αλλος ας πουμε γεννιεται και φτανει στα 2,20 μετρα ενω οι περισσοτεροι ειμαστε γυρω στο 1,75. σιγουρα παντως δεν ειμαστε τοσο ευθραυστοι οσο νομιζουμε!!! εχει ενα point o ct.

  9. #159

    Default

    Ε καλα σχεδον κανεις δεν παραδεχεται ειδικα δημοσια οτι ειναι on.Εμενα μου φαινεται για on.Εχει σιγουρα Point αλλα δεν ειναι κατι που θα προτεινα ξερω γω να κανεις δικεφαλο καθε μερα(αυτος κανει εδω και 15+ χρονια καθε μερα δικεφαλο lol)

  10. #160
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    ρε και μενα αν μου τον εδειχναν χωρις να ξερω καν ποιος ειναι θα λεγα στανταρ ειναι ον, δεν ειμαι χαζος ουτε τοσο απειρος στο θεμα. αλλα εχει πει καποια πραγματα που αν τ ακουσεις θα το δεις κι απο μια αλλη οπτικη...

  11. #161
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-11
    Posts
    2,219

    Default

    Φίλε Παναγιώτη welcome back Σε βλέπω πλήρως αφοσιωμένο και μ' αρέσει. Η φωτό εξαιρετική μπράβο! Που θα πάνε αυτά τα χέρια ρε συ Άλλος ένας φετιχιστής χεριών στην παρέα μαζί με το Δύτη απ' ότι φαίνεται Η τεχνική είναι αψεγάδιαστη μπορώ να πω και η κίνηση πολύ "καθαρή". Ίσως η λαβή να είναι αρκετά ανοιχτή, αλλά αυτό εξαρτάται και από την κατασκευή του καθενός.

  12. #162
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    α φιλε στεπ λαβη δεν αλλαζω ειναι μπομπα για μενα μαν οποτε....ναι ρε γμτ εχουν φτασει 41 πλεον χαχαχαχ. ισως γτ το σκεφτομαι συνεχεια και ειχα κολλημα μ αυτο μεχρι και περσυ χααχαχαχαχ.
    τωρα γιατρε συμφωνα με το βιβλιο υπερπροπονουμαι ισως λιγο αλλα πραγματικα την πιστευω την προπονηση μου και επισης παντα παλι με τους τυπους τρωω υπερθερμιδικως. θα δουμε πως θα παει.
    σε παρακολουθω και εχω να πω οτι ανεβαινεις ρε φιλε. σε καθε προπονηση σχεδον εχεις νεα νουμερα!!! μπραβο!!! μην ανησυχεις για τωρα μαν! εξεταστικη ειναι και θα περασει!!! το παθαινω κι εγω αλλα και παλι πηγαινω και την κανω την προπονηση μου. αμα ηταν να παω οταν τα εχω κανει ολα τελεια και νιωθω υπεροχα θα πηγαινα μια δυο φορες το μηνα. σου συστηνω τουλαχιστον 5-6 λτ νερο πριν την προπο κατανεμειμενα κατα τη διαρκεια της μερας και δοκιμασε ποτο με ταυρινη. it works for me !! να σαι καλα μαν!

  13. #163
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Έλα ρε Πάνο και σε έψαχνα!!!!!

    Για το video θα συμφωνήσω με τον stepan. Πιστεύω ότι πρέπει να κλείσεις λίγο την λαβή σου για να έχεις καλύτερη διάταση των θωρακικών στο κάτω σημείο αλλά και μεγαλύτερη σύσπαση στο άνω.
    Για την μικρή φωτό... δεν έχω λόγια. Πιστεύω ότι έχεις καλούπι για μεγάλα πράγματα!!!!!



    Welcome back θηριάκι!!!!!!

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  14. #164
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    καταλαβα τι λες. αν και με βολευει ετσι λογω και κατασκευης σωματος δεδομενου οτι καθενας ειναι διαφορετικος ισως το δοκιμασω ετσι οπως μου λετε. ετσι κι αλλιως κιλα δεν θα αλλαξω αν παω τη λαβη μιση παλαμη πιο μεσα. επισης η συγκεκριμενη μπαρα ειναι αρκετα κοντη γι αυτο το βλεπετε ετσι ισως.
    thnx
    Last edited by lakers4life24; 28-09-13 at 09:39.

  15. #165
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Το καλό είναι ότι παρότι εξαφανίστηκες από εδώ...οι προπονήσεις κανονικά!
    να μην επαναληφθεί όμως ε?

    ++++ Στη φωτό! ΩΡΑΙΟΣ!!

    υγ. Άλλος Δύτης μας βρήκε από εδω...τι χέρια είναι αυτά ρε μλκ??
    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  16. #166
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    παγε αμα ελεγα ποσα σετ εκανα σε καθε προπονηση θα με μουτζωναν ολοι πιστευω εκτος απο σενα με το που πατησα ποδι στο gym πορωθηκα τελειως. δουλεια-μεσημεριανος υπνος πριν την προπο-προπο- βραδινος υπνος και ξυπνημα την αλλη μερα παλι στις 5μιση.αν συνυπολογισεις και τα 5-6 γευματα ασε σαν τουβλο επεφτα για υπνο. για τα χερια νομιζω εξηγειται απο το γεγονος οτι ... ολες τις ασκησεις περα απο τα ποδια τις κανεις με αυτα ρε συ. για το βιντεο στον παγκο θελω κι απο σενα αποψη γτ και εγω εχω δει τα δικά σου και εισαι απο τους πλεον ειδικους εδω μεσα.

  17. #167
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Ειδικός λέει...

    Λοιπόν η τεχνική σου μου άρεσε πολύ! Ίσως στο κλείδωμα να προσπαθήσεις να μη σηκώνονται καθόλου οι ώμοι σου από τον πάγκο..
    Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις να βάλεις όλα τα δάχτυλα πάνω από τη μπάρα (και το μεγάλο) και παράλληλα να στρέψεις λίγο τα χέρια σου προς τα έξω έτσι ώστε η μπάρα να ακουμπάει στο κόκκακλο κάτω από το μεγάλο δάχτυλο (δεν βρήκα φωτό-ελπίζω να το περιγράφω καλά). αυτό θα κάνει το βάρος της μπάρας να "πέφτει" ακριβώς πάνω στα χέρια χωρίς να επιβαρύνεις τους καρπούς σου. Προσωπικά με αυτή τη λαβή πετυχαίνω μεγαλύτερη ένταση καθόλη την κίνηση βγάζοντας απέξω τις βοηθητικές ομάδες.
    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  18. #168
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    ααα thumbless grip εννοεις? δεν ειναι λιγο επικυνδυνο? στο βιντεο σου δεν προσεξα αν το κανεις ετσι. οχι της υπογας, σ αυτα που εισαι μονος στο gym λεω...

  19. #169
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Quote Originally Posted by lakers4life24 View Post
    ααα thumbless grip εννοεις? δεν ειναι λιγο επικυνδυνο? στο βιντεο σου δεν προσεξα αν το κανεις ετσι. οχι της υπογας, σ αυτα που εισαι μονος στο gym λεω...
    ΝΑΙ! Τι να σου πω για το επικίνδυνο..αν την ώρα που πιέζεις σφίγγεις τη μπάρα σαν να θέλεις να την κόψεις - ανοίξεις εμένα δεν μου φαίνεται - κάθεται επικίνδυνο..μπορείς να το δοκιμάσεις με λίγα κιλά και να δεις πως θα το νοιώσεις..
    Ναι έτσι είναι η εκτέλεση αλλά η λήψη είναι πλάγια και δεν ξέρω αν φαίνεται..
    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  20. #170
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    σωατος ρε συ ζεσταμα κανω μερικα σετ με 40 κιλα που φαινεται γελοιο και το δοκιμαζω εκει αν ειναι και μετα βλεπω αν θα μπω ετσι στην κυριως προπονηση!
    καλα το θεμα ειναι ο σποτερ ρε φιλε !!! με σποτερ(σωστο σποτερ που με ξερει καλα) εχω κανει σε καλη μερα 6χ85 τελευταιο σετ...στο βιντεο ενιωθα οτι ειχα κι αλλες αλλα ρε φιλε οταν δεν ειναι κανεις στο gym παρα ο εκτομορφος καμεραμαν μου και η πεταλουδα που περπαταει μιλια ολοκληρα στο διαδρομο απο πισω τι να κανω? κι εσυ απο οτι ειδα δεν ειχες βοηθους....

  21. #171
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Πολυ ωραιος Παναγο ...Μπραβο σου !!!!
    Ανηκεις και συ στο block εκεινων που εκετελουν σωστα , και εχουν ως φυσικο επακολουθο ....την μυικη αναπτηξη !!!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  22. #172
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    καλα θανο για σενα τα εγρψα στις φωτο σου γτ δεν εχω λογια. ασε που πιστευω πως μονο που τις ειδαν οι μοντς σε καναν απευθειας χωρις να σε ρωτησουν μπλε!
    απο τεχνικη γενικα παιζω ετσι κατα 99% με ελεγχομενη εκρηξη στ ανεβασμα και σχετικα παντα αργο κατεβασμα. ''κλεψιμο'' παρα πολυ σπανια αμα ειναι να κανω καμια μονη στον παγκο με τριψηφιο νουμερο παντα με σποτερ ετσι σαν ξεκολημα η καμια τελευταια επαναληψη βεβιασμενη.

  23. #173
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καλές καταγραφές στο λόγκ!!! Γιατί απο οτι βλέπω απο προπονήσεις μια χαρά τα πήγες!! Κουράγιο για τα ωράρια...είναι "βάσανο" για όλους μας! Μα όταν πηγαίνεις γυμναστήριο τα ξεχνάς όλα!!

  24. #174
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    ναιιιιι!! αφου πολλες φορες απλα ανυπομονω να παω και οταν εχω οφ νιωθω χαλια οπως ας πουμε σημερα και αυριο αλλα πρεπει να γινουν και αυτα τα ρημαδια τα οφ δυστυχως.
    τωρα εχει στρωσει το πραμα αρκετα απο ωραρια

  25. #175
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    yeah buddy!!!

    προπονηση πλάτης σημερα παιδες!!!

    1) εμπροσθολαιμιες στην τροχαλια @ 55 : 12/12/10/8/8/8/8
    2) κωπηλατικη στο μηχανημα @35 : 4Χ8
    3) lat pulldown @50 : 4Χ10
    4) χαμηλη κωπηλατικη ενα ενα χερι σε μηχανημα @ 50 : 4Χ10/1Χ8
    5) εμπροσθολαιμιες στην τροχαλια @ 55 : 3χ8

    σορρυ παιδια δεν εχω το καλωδιο usb και δεν μπορω να κανω upload video στο youtube, λογικα απο αυριο μεθαυριο θ ανεβαζω συνεχεια.
    Last edited by lakers4life24; 30-09-13 at 19:56.

  26. #176
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Θα σου έλεγα τώρα τίποτα για τα σετ...αλλά αύριο μπορεί να κάνω περισσότερα

    Πέρα από την πλάκα ρε μαν...ξεκινάς με 7 σετ τροχαλία??

    Ανέβασε - ανέβασε (και δώσε και το κανάλι ε?!)
    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  27. #177
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    ε πορωθηκα λιγο ειναι η αληθεια αλλα δεν ειναι ολα σε failure και η τροχαλια ειναι αγαπημενη!!
    καναλι εχω αλλαξει και εχω ανεβασμενο μονο το βιντεο με τον παγκο μαν.
    αυριο στηθος και μεθαυριο ποδια. λογικα θ ανεβασω βιντεο.

    υγ: ευτυχως πηγα μεσημερι και δν ειχε κοσμο φυγετε απ τα μηχανηματα παλιοπεταλουδες που κανετε 3000ρεπς χωρις κιλα

  28. #178
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-11
    Posts
    2,219

    Default

    Ρε συ εμπροσθολαίμιες στην τροχαλία και lat pulldown η ίδια άσκηση δεν είναι; Τρεις φορές εμπροσθολαίμιες έκανες ρε τρελέ;

  29. #179
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    οχι γιατρε το lat pulldown το κανω σε αλλο μηχανημα!! αλλο που μοιαζουν σαν κινηση! πρεπει να δεις και βιντεο να δεις πως τις κανω αλλα δεν μπορουσα ν ανεβασω σημερα.
    τωρα η τελευταια 3αδα σετ δεν χρειαζοταν αλλα πραγματικα δεν μπορουσα ν αντισταθω στην αγαπημενη μου τροχαλια παντως καλα νιωθω τωρα που εφαγα δυο φορες! η 4η ασκηση απλα φοβερη φιλε

  30. #180
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-11
    Posts
    2,219

    Default

    Είναι τα άγραφα ρε συ αυτά στο τέλος Ποιον (πάγο) μου θυμίζεις άραγε...


 
Page 6 of 49 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 6 day split road to ογκογραμμωση
    By nitri796 in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 18-12-12, 01:57
  2. Road To The Olympia 2011
    By No Fear in forum Νέα Bodybuilding Εξωτερικού
    Replies: 0
    Last Post: 19-08-12, 02:33
  3. Road to Mass
    By Fanourakos in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 36
    Last Post: 15-06-12, 15:28
  4. The Road to Ithaka
    By Antoin in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 58
    Last Post: 13-12-09, 20:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •