Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    11-05-13
    Posts
    1

    Smile Διατροφικό Πρόγραμμα Bodybuilding Με Βάση Τις Δικές Μου Ανάγκες

    καλησπέρα σας, ειμαι νεος εδω και "σοβαρα" με την γυμναστικη ασχολουμε περιπου 3-4 μηνες (εκανα και στο σπιτι μου 4-5 χρονια ανα διαστηματα) αλλα οπως καταλαβα και μου ειχαν πει η γυμναστικη στο σπιτι δεν συγκρινετε με αυτην στο γυμναστηριο και ειδικοτερα οταν δεν εχεις παρει ορισμενες γνωσεις απο το γυμναστηριο (που μεσα σε αυτο το λιγο χρονικο διαστημα πιστευω οτι ειναι γεματο γνωσεις)
    ας τελειωσει εδω η εισαγωγη και ας μπουμε στο ψητο..Ειμαι 1.68-1.72 (δεν εχω μετρηθει ακριβως) και 63 κιλα οπως καταλαβαίνετε λιγο αδυνατουλης και την γραμμωση την ψιλο εχω πετυχει (ευκολη για τα κιβικα μου ) διαβασα ενα αρθρο σας

    και οπως γραφει και κατω κατω θα ηθελα αν ειναι δυνατον καποιοι να μου
    προτεινουν για εμενα συγκεκριμενα το δικο μου προγραμμα για να αυξησω τον ογκο μου (πιστευω σιγουρα καλυτερα θα ειναι απο
    αυτο που θα παω να κανω εγω)
    Αναλυτικοτερα παω στο γυμναστηριο 4-5 φορες την βδομαδα και τωρα το πασχα που δεν ειχα σχολειο πηγαινα σχεδον καθε μερα
    Καταρχας σιγουρα να προσπαθησω πρωτα ογκο; πριν πετυχω την τελεια γραμμωση; τι θα ειναι καλυτερα να κανω; ογκο και μετα γραμμωση;
    Συχνα αυτοι που ασχολουνται με την γυμναστικη ξυπνανε και κοιμουνται νωρις, εγω εχω ενα προγραμμα περιπου να κοιμαμαι κατα τις 2:00 και να ξυπναω στις 11:00-12:00 αν χρειαζεται το παλευω και αλλαζει.
    Aπλα θα ηθελα αν γινοταν ενα προγραμμα περιπου για τα δικα μου κιλα και υψος, καθως το αρθρο ειναι γενικο.
    Χωρις συμπληρωματα γιατι απλα θελω οσο καλυτερο σωμα γινεται (αφου παιρναω καλα οταν γυμναζομαι και ειναι απο τα μοναδικα πραγματα που μου αρεσουν τοσο) και υγεια, δεν θα ασχοληθω επαγγελματικα

    ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας :)
    Last edited by GEIW; 11-05-13 at 01:04.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Πρόγραμμα Με Βάση Το Σωματότυπο;
    By kolakos in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 4
    Last Post: 09-10-09, 21:52
  2. βοήθεια σε πρόγραμμα βάση επιπέδων
    By Spy1990 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 4
    Last Post: 03-09-09, 18:01

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •