Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 11 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 151 to 180 of 301
  1. #151
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Λοιπον παιδια μετα απο λιγο ψαξιμο για την διατροφη κατεληξα:

    1o γεύμα:
    80γρ βρώμη σε νερό ,2ολόκληρα αυγά και 5ασπράδια
    2ο γεύμα:200γρ τόνος σε νερό με αγγούρι
    3ο γεύμα:200γρ κότα με 150γρ ρύζι ή μια βραστή πατάτα
    4ο γεύμα(αμεσως μετα την προπ):200γρ κότα με 1 βραστή πατάτα (εδώ έβγαλα τα 7 ασπράδια για οικονομία κ τα έβαλα στο πρωινό)
    5ο γεύμα:κότα με σαλάτα(όσο κοτόπουλο έχει μείνει!!!)
    6o γεύμα:200γρ γιαούρτι με 10 αμύγδαλα
    Άντε κ ο θεός βοηθός!!!

  2. #152
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Φίλε sobral7 κάποιες παρατηρήσεις:

    Τον υδατάνθρακα τον ζυγίζουμε ωμό.
    Αν δεν κάνω λάθος:

    Ρύζι, μακαρόνια, βρώμη ~70%
    Πατάτα ~20%

    Αυτό το λέω γιατί το 3ο γεύμα σου ίσως έχεις σημαντικές διαφορές σε υδατ. ανάλογα με το ζύγισμα ή/και την πηγή (ρύζι ή πατάτα)


    Βλέπω ότι έχεις τόνο σε νερό για 2ο γεύμα. Το ψάρι γενικά είναι από τις καλύτερες τροφές και καλό είναι να υπάρχει στην διατροφή μας αλλά προσπάθησε να αποφεύγεις τις κονσέρβες (άντε 1 κάθε 7-10 ημέρες σαν λύση ανάγκης)


    Επίσης 200γρμ κοτόπουλο είναι ~60γρμ πρωτείνη.
    Προσωπική εκτίμηση είναι ότι είναι πολλή.
    Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με ~30γρμ πρωτείνη σε κάθε γεύμα σου ώστε σε 6 γεύματα να είσαι ~180γρμ πρωτείνη. Νομίζω ότι για την παρούσα φάση σε καλύπτουν.


    Επίσης βάλε φρούτα στην διατροφή σου (μήλα, μπανάνες, σταφύλι, φράουλες, πορτοκάλια)
    Εγώ προτιμώ να τα χρησιμοποιώ το πρωί αλλά και πριν την προπόνηση αφού έχουν απλούς υδατάνθρακες και σου δίνουν άμεσα ενέργεια.

    Επίσης ας μην παραβλέπουμε τα πολλά καλά που έχουν τα φρούτα.
    Δεν γνωρίζω αν σε πιο σκληρές-αγωνιστικές δίαιτες επιτρέπονται και πόσο αλλά για εμένα τουλάχιστον θεωρώ ότι περισσότερο καλό μου κάνουν παρά κακό.

    (Πόσες φορές να ευχαριστήσω τον Κουβανό για το πράσινο μηλαράκι )


    Τέλος στα ξηροκάρπια (χωρίς φυάλη special ) βάλε ποικιλίa:
    Αμύγδαλα, καρύδια, φουντούκια, ηλιόσπορο, μακαντέμια κλπ κλπ ανάλατα και άψητα.

    Αν κάνω κάπου λάθος ας με διορθώσουν τα παιδιά που γνωρίζουν περισσότερα.

    Αυτά από εμένα

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  3. #153
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου...τον υδατάνθρακα δεν τον ζυγίζω ωμό γιατί δεν μπορώ να βράζω καθε 3 ώρες(όπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι) γι αυτό τον λόγο τον ζυγίζω βρασμένο...100γρ βρασμένο ρύζι έχει γύρω στα 30γρ υδατάνθρακα!!!!
    στον τόνο συμφωνώ,άρα άμα έιναι να ρίξω στα 100γρ το κοτόπουλο θα αντικαταστίσω τον τόνο με το κοτόπουλο που περισσεύει απο τα γεύματα!!!

  4. #154
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Παλήκαρε, προσπάθησε να τρως περισσότερες πηγές.
    Αυγά, ψάρι, κοτόπουλο, κρέας.
    Το ψάρι το θεωρώ βασικό στην διατροφή μας.

    Όταν "κάνεις" ~42 γεύματα την εβδομάδα καλό θα ήταν να "χώσουμε" και ψαράκι σε κάμποσα από αυτά!!!

    Μην κολλάς στο κοτόπουλο

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  5. #155
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Ποιοτικά είναι καλή η διατροφή, αλλά το "μια βραστή πατάτα" είναι πολύ αόριστο, επίσης τα λιπαρά είναι σχεδόν ανύπαρκτα. Αφού έχεις τη διάθεση να κάνεις διατροφή δε καταλαβαίνω γιατί δε κάθεσαι να το ψάξεις καλά για να τη φτιάξεις με τα πάντα υπολογισμένα.

    Όσο για το ρύζι, το μετράς ωμό το βράζεις μια φορά όλο και μετά είτε το μοιράζεις με τη μέθοδο των τριών είτε με το μάτι.

  6. #156
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Παλήκαρε, προσπάθησε να τρως περισσότερες πηγές.
    Αυγά, ψάρι, κοτόπουλο, κρέας.
    Το ψάρι το θεωρώ βασικό στην διατροφή μας.

    Όταν "κάνεις" ~42 γεύματα την εβδομάδα καλό θα ήταν να "χώσουμε" και ψαράκι σε κάμποσα από αυτά!!!

    Μην κολλάς στο κοτόπουλο
    Eννοείται απλά έβαλα το κοτόπουλο για να δείξω την ποσότητα πρωτείνης περίπου τη μέρα,θα κάνω εναλλαγές με μοσχάρι και ψαράκι(κυρίως σαρδέλα)

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Ποιοτικά είναι καλή η διατροφή, αλλά το "μια βραστή πατάτα" είναι πολύ αόριστο, επίσης τα λιπαρά είναι σχεδόν ανύπαρκτα. Αφού έχεις τη διάθεση να κάνεις διατροφή δε καταλαβαίνω γιατί δε κάθεσαι να το ψάξεις καλά για να τη φτιάξεις με τα πάντα υπολογισμένα.

    Όσο για το ρύζι, το μετράς ωμό το βράζεις μια φορά όλο και μετά είτε το μοιράζεις με τη μέθοδο των τριών είτε με το μάτι.
    Έχεις δίκιο για το λίπος και τη μέτρηση του ρυζιού,θα τα εφαρμόσω!!!λιπαρά δεν έγραψα στην διατροφή γιατί το θεώρησα περιττό,αννοείτε πως θα τρώω ελαιόλαδο,θα παίρνω τα Ω3 απο τ ψάρι,επίσης έχω αμύγδαλα στην διατροφή..οπότε δεν πιστεύω πως έχω "σοβαρό" θέμα με τα λιπαρά!!!

  7. #157
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Από ψάρια δοκίμαζε και πέρκα, τιλάπια, παγκάσιο, σολωμό (όπως του Lidl που είναι σχετικά φτηνός).

    Από άλλες πηγές βάλε σε κάποια μεσημεριανά γεύματα μοσχάρι και είσαι εντάξει!!!

    ΜΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΕΪΝΗ ΣΟΥ. Κοτόπουλο 150 γρ. μαγειρεμένο φτάνει. Έτσι θα κάνεις οικονομία.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #158
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by sobral7 View Post
    ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου...τον υδατάνθρακα δεν τον ζυγίζω ωμό γιατί δεν μπορώ να βράζω καθε 3 ώρες(όπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι) γι αυτό τον λόγο τον ζυγίζω βρασμένο...100γρ βρασμένο ρύζι έχει γύρω στα 30γρ υδατάνθρακα!!!!
    στον τόνο συμφωνώ,άρα άμα έιναι να ρίξω στα 100γρ το κοτόπουλο θα αντικαταστίσω τον τόνο με το κοτόπουλο που περισσεύει απο τα γεύματα!!!
    Πρωτο λαθος

    Quote Originally Posted by sobral7 View Post
    Eννοείται απλά έβαλα το κοτόπουλο για να δείξω την ποσότητα πρωτείνης περίπου τη μέρα,θα κάνω εναλλαγές με μοσχάρι και ψαράκι(κυρίως σαρδέλα)



    Έχεις δίκιο για το λίπος και τη μέτρηση του ρυζιού,θα τα εφαρμόσω!!!λιπαρά δεν έγραψα στην διατροφή γιατί το θεώρησα περιττό,αννοείτε πως θα τρώω ελαιόλαδο,θα παίρνω τα Ω3 απο τ ψάρι,επίσης έχω αμύγδαλα στην διατροφή..οπότε δεν πιστεύω πως έχω "σοβαρό" θέμα με τα λιπαρά!!!
    δευτερο λαθος


    α)ποιος σου ειπε οτι το 100γρ βρασμενο ρυζι ειναι 30γρ υδατανθρακα εγω σου λεω οτι ειναι 20 θα με πιστεψεις? κανεις οτι κανουμε ολοι το βραζουμε κ το μοιραζουμε.

    β)βγαζεις τα λιπη απο την διατροφη σου σαν να μην παιζουν ρολο το ξερεις οτι τα λιπη σου δινουν και αυτα εναργεια και σε βοηθουν σε παρα πολλες λειτουργιες του σωματος πρεπει να ειναι κ αυτα μετρημενα.
    το ''οτι τρωω ελαιολαδο'' δεν μου λεει κατι και ειμαι καλημενος.διαβασε πιο πολυ

  9. #159
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Από ψάρια δοκίμαζε και πέρκα, τιλάπια, παγκάσιο, σολωμό (όπως του Lidl που είναι σχετικά φτηνός).

    Από άλλες πηγές βάλε σε κάποια μεσημεριανά γεύματα μοσχάρι και είσαι εντάξει!!!

    ΜΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΕΪΝΗ ΣΟΥ. Κοτόπουλο 150 γρ. μαγειρεμένο φτάνει. Έτσι θα κάνεις οικονομία.
    Oκ κατάλαβα!!!

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    Πρωτο λαθος



    δευτερο λαθος


    α)ποιος σου ειπε οτι το 100γρ βρασμενο ρυζι ειναι 30γρ υδατανθρακα εγω σου λεω οτι ειναι 20 θα με πιστεψεις? κανεις οτι κανουμε ολοι το βραζουμε κ το μοιραζουμε.

    β)βγαζεις τα λιπη απο την διατροφη σου σαν να μην παιζουν ρολο το ξερεις οτι τα λιπη σου δινουν και αυτα εναργεια και σε βοηθουν σε παρα πολλες λειτουργιες του σωματος πρεπει να ειναι κ αυτα μετρημενα.
    το ''οτι τρωω ελαιολαδο'' δεν μου λεει κατι και ειμαι καλημενος.διαβασε πιο πολυ
    Ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις,θα τα εφαρμόσω αυτά που μου είπατε!!!
    Έχω να ρίξω πολύ διάβασμα πάντως

  10. #160
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    κοιτα η διατροφη δεν ειναι επιστημη λιγα καλα πραγματα να ξερεις και το εβγαλες το συμπερασμα σου.
    τρια βασικα πραγματα
    α)τρως παραπανω πρωτεινη που πρεπει (αυξανεις ποσοτητες στην τουαλετα),εδω πρεπει να βρεις σωστα ποσο βγαζει καθε φαγητο ζωικης πρωτεινης γιατι μερικα οπως το κοτοπουλο οταν ειναι στο τεφαλ φτανει τα 31γρ πρωτεινης ;)
    β)αυξανεις ποσοτητες υδατανθρακων ωρες εκτος ασκησης,αυξανεις την λιπογεννηση για αυτο καλυτερα να ηπαρχουν κοντα στην προπονηση κ μετα κ το πρωι ;)
    γ)φαε λιπος για να καψεις λιπος

  11. #161
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    σορρυ αλλα δεν καταλαβα το β..τι εννοεις?ποιες ωρες?

  12. #162
    Junior Bodybuilder DeeNpee's Avatar
    Join Date
    18-08-13
    Posts
    165

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    κοιτα η διατροφη δεν ειναι επιστημη λιγα καλα πραγματα να ξερεις και το εβγαλες το συμπερασμα σου.
    τρια βασικα πραγματα
    α)τρως παραπανω πρωτεινη που πρεπει (αυξανεις ποσοτητες στην τουαλετα),εδω πρεπει να βρεις σωστα ποσο βγαζει καθε φαγητο ζωικης πρωτεινης γιατι μερικα οπως το κοτοπουλο οταν ειναι στο τεφαλ φτανει τα 31γρ πρωτεινης ;)
    β)αυξανεις ποσοτητες υδατανθρακων ωρες εκτος ασκησης,αυξανεις την λιπογεννηση για αυτο καλυτερα να ηπαρχουν κοντα στην προπονηση κ μετα κ το πρωι ;)
    γ)φαε λιπος για να καψεις λιπος
    αυτο το εχω απορια...
    γιατι η πρωτεινη ανεβαινει οταν ειναι ψημενο;

  13. #163
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μην περιμένεις να σου πει ο Αλέξανδρος. Εκτίμησε ότι ήδη σου έχει δώσει κάποια ponts of contact που λένε οι κομάντος, και κάτσε να διαβάσεις στο forum να δεις 5 πράγματα!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  14. #164
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by sobral7 View Post
    σορρυ αλλα δεν καταλαβα το β..τι εννοεις?ποιες ωρες?
    Πρωι- πριν και μετα την προπονηση ειναι ωρες στις οποιες ο οργανισμος τρωει τον υδατανθρακα γιατι τον χρειαζεται και δεν τον αποθηκευει σε λιπος.

  15. #165
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    ευχαριστώ για την διευκρίνηση!!!!

  16. #166
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Ενα μικρο update με μια προχθεσινη φωτο!!!Διπλα απο τις ημερομηνιες ειναι τα κιλα...

    pizap.com13807044883721.jpg

  17. #167
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    Συγχαρητήρια για την πρόοδο σου.

  18. #168
    Advanced Bodybuilder vlasis90's Avatar
    Join Date
    27-04-12
    Location
    Lumber camps
    Posts
    1,000

    Default

    μπραβο ωραιος το παλευεις και φαινεται αυτο εχεις χασει αρκετο λιπος. καλη συνεχεια σομπραλ :)

  19. #169
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Ευχαριστώ παιδιά...ξέρω πως έχω ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μου!!!

  20. #170

  21. #171
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Ωραίος. Νομίζω ήρθε η ώρα να σταματήσεις να κατεβαίνεις στα κιλά, μείνε ισοθερμιδικά για λίγο και σε 1-2 μήνες το ξανακοιτάς.

  22. #172
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    οκ...πως τα πήγα δλδ εως τώρα στη μείωση λίπους, μπορούσα και καλύτερα???

  23. #173
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Η βελτίωση είναι εμφανής, αν μπορούσες καλύτερα μόνο εσύ το ξέρεις.

  24. #174

    Join Date
    27-09-13
    Posts
    151

    Default

    Quote Originally Posted by sobral7 View Post
    οκ...πως τα πήγα δλδ εως τώρα στη μείωση λίπους, μπορούσα και καλύτερα???
    απο την στιγμη που περασαν περιπου 5 μηνες και ειχες ακομα λαθακια στην διατροφη τοτε ναι.. σιγουρα θα μπορουσες καλυτερα...! αλλα μην σκας... το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο.. θα να συνεχισεις τωρα σωστα!

  25. #175
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    ήταν πρώτη φορά που προσπαθούσα να κάνω γράμμωση και πιστεύω πως έχω πολλά να μάθω ώστε την επόμενη φορά να τα πάω καλύτερα..ίσως να ήταν και το καλύτερο αποτέλεσμα αυτό λόγω αμάθειας...τώρα θα το πάω πιο αργά και σωστά!!!

  26. #176
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Σομπραλ εδω ποσα κιλα εισαι? 72 παλι?
    Πολυ καλος, εμφανης διαφορα ηδη φαινονται καποια σχηματα που πριν καλυπτε το λιπος σου!
    Victory loves preparation...

  27. #177
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Απλά για να μην τρέφεις αυταπάτες: Γράμμωση δεν έκανες. Κιλά έχασες γιατί ήσουν παχύσαρκος.

    Η γράμμωση είναι άλλο πράγμα.

    Εαν σταματήσεις προσοχή: Μην πέσεις με τα μούτρα στη σαβούρα. Μην ανεβάσεις απότομα ποσότητες. Επανέφερε σιγά σιγά το ρύζι σε περισσότερα γεύματα, κάποιο συμπλήρωμα πρωτεΐνης (εαν θες και εαν έχεις τα χρήματα και να μην πάρεις δεν έγινε και τίποτα), βάλε καμιά γλυκοπατάτα για αλλαγή από την κλασσική πατάτα.

    Τέλος μείωσε και τις αεροβικές, απλά για να δεις με ποιόν τρόπο, με ποιόν ρυθμό θα πάρεις (εαν πάρεις κιλά). Εαν μείνεις κάποιο καιρό στάσιμος και μετά αργά αργά ανεβαίνεις, τότε είναι καλό σημάδι ότι έφτιαξες και τον μεταβολισμό σου.

    Και επειδή είμαι σίγουρος ότι θα το γράψεις και θα φας τα μούτρα σου μετά: ΞΕΚΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΓΚΟ. Πρόσεξε μην πάρεις ξανά όλο το λίπος πίσω που έχασες.

    Αν είσαι έξυπνος θα θυμηθείς τον όρο "αναπαλαίωση" που σου έλεγα. Αν είσαι έξυπνος θα τρως καθαρά μα περισσότερο, θα κάνεις βάρη με υπομονή όλο τον χειμώνα και του χρόνου τον Μάιο προσπαθείς να γραμμώσεις στο βαθμό που μπορείς.

    Καλή συνέχεια.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  28. #178
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Απλά για να μην τρέφεις αυταπάτες: Γράμμωση δεν έκανες. Κιλά έχασες γιατί ήσουν παχύσαρκος.

    Η γράμμωση είναι άλλο πράγμα.

    Εαν σταματήσεις προσοχή: Μην πέσεις με τα μούτρα στη σαβούρα. Μην ανεβάσεις απότομα ποσότητες. Επανέφερε σιγά σιγά το ρύζι σε περισσότερα γεύματα, κάποιο συμπλήρωμα πρωτεΐνης (εαν θες και εαν έχεις τα χρήματα και να μην πάρεις δεν έγινε και τίποτα), βάλε καμιά γλυκοπατάτα για αλλαγή από την κλασσική πατάτα.

    Τέλος μείωσε και τις αεροβικές, απλά για να δεις με ποιόν τρόπο, με ποιόν ρυθμό θα πάρεις (εαν πάρεις κιλά). Εαν μείνεις κάποιο καιρό στάσιμος και μετά αργά αργά ανεβαίνεις, τότε είναι καλό σημάδι ότι έφτιαξες και τον μεταβολισμό σου.

    Και επειδή είμαι σίγουρος ότι θα το γράψεις και θα φας τα μούτρα σου μετά: ΞΕΚΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΓΚΟ. Πρόσεξε μην πάρεις ξανά όλο το λίπος πίσω που έχασες.

    Αν είσαι έξυπνος θα θυμηθείς τον όρο "αναπαλαίωση" που σου έλεγα. Αν είσαι έξυπνος θα τρως καθαρά μα περισσότερο, θα κάνεις βάρη με υπομονή όλο τον χειμώνα και του χρόνου τον Μάιο προσπαθείς να γραμμώσεις στο βαθμό που μπορείς.

    Καλή συνέχεια.
    Εννοείται ότι δεν έκανα γράμμωση και επιτέλους πίστεψέ με κατάλαβα τι πρέπει να κάνω όσον αφορά με τους όρους ΟΓΚΟΣ/ΓΡΑΜΜΩΣΗ...πάλι καλά που μου ρίξατε τις σφαλιάρες των Μάιο και στρώθηκα στη δουλειά με τις συμβουλές όλων σας!!!!
    [QUOTE=Κωστας21;1135373]Σομπραλ εδω ποσα κιλα εισαι? 72 παλι?
    Πολυ καλος, εμφανης διαφορα ηδη φαινονται καποια σχηματα που πριν καλυπτε το λιπος σου![ /QUOTE]
    να σαι καλά...είμαι 71,5

  29. #179
    Pumping Iron Shepherd's Avatar
    Join Date
    24-02-12
    Location
    Πικέρμι
    Posts
    456

    Default

    πολύ καλή προσπάθεια, keep walking

  30. #180
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Επανήλθα με φώτο στα ίδια κιλά!κάνοντας ότι έχουμε πει περι διατροφής...

    DSC01389.jpgDSC01397.jpgDSC01399new.jpg


 
Page 6 of 11 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Κρίνετε Ελέυθερα!
    By maxmuscle in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 29
    Last Post: 04-04-10, 04:07
  2. να μαι κι εγω..γνωμες ελευθερα..
    By kouvidis.87 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 68
    Last Post: 07-10-09, 00:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •