Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 11 FirstFirst ... 34567891011 LastLast
Results 181 to 210 of 301
  1. #181
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    no comment?!

  2. #182
    New Member LefterisA's Avatar
    Join Date
    22-11-12
    Location
    Ρέθυμνο, Κρήτη
    Posts
    35

    Default

    Πολύ καλό άνοιγμα και μικρη μέση!! Μπράβο!!! Έχεις σχηματίσει ένα ωραίο τριγωνικό σχήμα στον άνω κορμό. Αν θα έπρεπε κάποιος να κρίνει αυστηρά τότε ίσως να σου έλεγε να δουλέψεις λίγο για το γέμισμα πλέον της πλάτης ... Ε και καιρός για όγκο είναι, πιστεύω θα μπορέσεις να πάρεις και στα χέρια-στήθος.
    Καλή συνέχεια!!!!

  3. #183
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Αν βάλεις αυτές τις φωτογραφίες με τις πρώτες δίπλα δίπλα, είσαι η μέρα με την νύχτα!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  4. #184
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Quote Originally Posted by LefterisA View Post
    Πολύ καλό άνοιγμα και μικρη μέση!! Μπράβο!!! Έχεις σχηματίσει ένα ωραίο τριγωνικό σχήμα στον άνω κορμό. Αν θα έπρεπε κάποιος να κρίνει αυστηρά τότε ίσως να σου έλεγε να δουλέψεις λίγο για το γέμισμα πλέον της πλάτης ... Ε και καιρός για όγκο είναι, πιστεύω θα μπορέσεις να πάρεις και στα χέρια-στήθος.
    Καλή συνέχεια!!!!
    Ευχαριστώ φίλε...θα προσπαθήσω πολύ να δουλέψω φέτος ώστε να φανούν σχήματα στα χέρια και σιγα σιγα θα μπει και ποιοτικος όγκος!!!

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Αν βάλεις αυτές τις φωτογραφίες με τις πρώτες δίπλα δίπλα, είσαι η μέρα με την νύχτα!!!
    Σταύρο αυτή τη φορά το παραδέχομαι πως ήταν η καλύτερη επιλογή το να χάσω όλα αυτά τα περιττά κιλά(παρόλο που τώρα όλοι μου λένε ότι είμαι λες και παράτησα το gym με μπλουζα,μόνο η πλάτη μου λένε ότι έμεινε)...δυσκολεύτηκα να το παραδεχτώ το καλοκαίρι αλλά αυτή ήταν η αλήθεια!!!!

  5. #185
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Άσε τους να λένε.

    Τώρα σιγά σιγά θα το πας, να αλλάξεις τα σχήματά σου μέσα στον χρόνο. Πίστεψέ με, δεν θα το μετανιώσεις!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  6. #186
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Ότι μίκρυνες, μίκρυνες. Όπως σου είπε ο Σταύρος δεν έκανες γράμμωση, αδυνάτισες, ελάχιστα φαίνεται το κεφάλι σου και έχει αδυνατίσει ακόμα κι ο σβέρκος σου. Μην ανησυχείς, μόνο βήματα εμπρός έκανες στη μέχρι τώρα προσπάθεια σου.

  7. #187
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by sobral7 View Post
    .......με μπλουζα.......
    Κλασσική νοοτροπία των ''λουκουμάδων'' του γυμναστηρίου. Τους ενδιαφέρει να φαίνονται σαν ντουλάπες με τα ρούχα, αλλά όταν βγουν τα 20++ % σωματικού λίπους στη φόρα, είναι για κλάματα. Μη δίνεις σημασία σε σχόλια ανθρώπων που δεν έχουν το σθένος να κάνουν αυτό που κάνεις. Όπως σου είπαν και τα παιδιά, είσαι σε πολύ καλό δρόμο. Keep Up.

  8. #188
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Κλασσική νοοτροπία των ''λουκουμάδων'' του γυμναστηρίου. Τους ενδιαφέρει να φαίνονται σαν ντουλάπες με τα ρούχα, αλλά όταν βγουν τα 20++ % σωματικού λίπους στη φόρα, είναι για κλάματα. Μη δίνεις σημασία σε σχόλια ανθρώπων που δεν έχουν το σθένος να κάνουν αυτό που κάνεις. Όπως σου είπαν και τα παιδιά, είσαι σε πολύ καλό δρόμο. Keep Up.
    χαχαχα...ετσι είναι δυστηχώς!!!θελετε να ακούσετε και το καλύτερο που μου είπαν?!ένας στην σχολή(ξεφτέρι) μου είπε να πάω να κάνω εξετάσεις γιατί μονο οι καρκινοπαθείς χάνουν τόσα κιλά...παρεμπιπτόντως πριν ένα μήνα έκανα γενική αίματος,ούρων και τριπλεξ και βγήκαν όλα φυσιολογικά

  9. #189
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Συγχαρητήρια για τη προσπάθεια και το κόπο σου. Σιγά σιγά μπορείς να κινηθείς ισοθερμιδικά και να χτίσεις μάζα! Μπράβο και πάλι!
    Μιχάλης

  10. #190
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by sobral7 View Post
    χαχαχα...ετσι είναι δυστηχώς!!!θελετε να ακούσετε και το καλύτερο που μου είπαν?!ένας στην σχολή(ξεφτέρι) μου είπε να πάω να κάνω εξετάσεις γιατί μονο οι καρκινοπαθείς χάνουν τόσα κιλά...παρεμπιπτόντως πριν ένα μήνα έκανα γενική αίματος,ούρων και τριπλεξ και βγήκαν όλα φυσιολογικά
    Κανε το σταυρο σου φιλε μου!!!!

    Εχεις κανει πολυ ωραια αλλαγη μεχρι τωρα, απο 'δω και περα που θα χτισεις σιγα σιγα το σωμα σου σε χαμηλοτερο ποσοστο λιπους απο πριν θα δειξει πολυ καλα!
    Victory loves preparation...

  11. #191
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Kαι μένα όταν αδυνάτισα το ίδιο μου έλεγαν. Ένα χρόνο μετά το γύρισαν στο "πως έχεις φουσκώσει έτσι?"!

    Μην δίνεις σημασία. Μόνο εσύ ξέρεις τι και πως και ποιος είναι ο τελικός στόχος.
    Μιχάλης

  12. #192
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    έχετε δίκιο...απλά είναι λίγο σπαστικό αυτό να σου λέει μέχρι και ένας που δεν ασχολείται καν με την γυμναστική "τι έγινε ρε παράτησες το γυμναστήριο?" ή το άλλο "έκοψες τις σκονες και ξεφούσκωσες"(1 φορά πήρα και το κουτί δεν το τελείωσα,το έδωσα σε ένα γνωστό)...τι να του απαντήσω εκείνη την στιγμή?!να κάθομαι να του εξηγώ όλη την ιστορία μου...???!!!

  13. #193
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    'Listen, smile, agree and then do whatever the fuck you were going to do' ;)
    Victory loves preparation...

  14. #194
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    χαχαχα +10000000!!!!!!!!!!

  15. #195
    Pumping Iron
    Join Date
    09-03-13
    Posts
    301

    Default

    και μενα φιλε τα ιδια μου λεγαν, συνεχισε δυνατα μη μασας!δεν γινεται να μαστε και τεραστιοι στον ογκο και γραμμωμενοι και φυσικοι και ολα αυτα μεσα σε 1,2 χρονια...δεν γινεται να τα χουμε ολα οταν το θελουμε, αυτοι που θα ξεχωρισουν ομως πιστευω ειναι εκεινοι που δεν θα το βαλουν κατω και θα συνεχισουν απτοητοι εως που καποια στιγμη θα δεις αν το συνεχισεις με πειθαρχια μετα θα σε ρωτανε τι τρως,τι ασκησεις κανεις κτλ...Οι αδυναμοι απλα θα το ριξουν στα φαρμακα και οτι αλλο βρουνε για να γινουν σε 1 μηνα γομαρια χωρις να καταλαβαινουν τι κακο κανουν στον εαυτο τους.Εμενα ξερεις ποσοι μου εχουνε πει οτι ΑΜΑ ΑΜΑ ξαναλεω γυμναζομουνα οσο καιρο γυμναζεσαι εσυ θα ειχα γινει πολυ καλυτερος.Και τους απανταω πολυ απλα ΚΑΝΤΟ και τοτε θα σε παραδεχτω και θα σου πω ναι ρε μαγκα ειχες δικιο.Μεχρι και σε 6 μηνες μου ειπε μια φορα ενας αμα κανω θα γινω καλυτερος απο σενα και μου πεταξε και το αλλο, μου κανει ενταξει γραμμωση εχεις πολυ αλλα απο ογκο ειμαστε τα ιδια και αυτος εν το μεταξυ ειναι τερμα αδυνατος με κοιλιτσα μπροστα...Ενταξει μη κοιτας να μειωσεις τον αλλον που ουσιαστικοι αυτοι το κανουν...αλλα κατσε καλα ρε φιλε εδω εχουμε παραξεφυγει κοιτα και λιγο το πως εισαι και τι εχεις δουλεψει και μετα κρινε το τι εχει δουλεψει ο αλλος που γαμ... στη γυμναστικη μερα παρα μερα.Και το καλυτερο ολων?Αυτος ο ιδιος πριν κανα μηνα με επιασε και μου λεγε μπορεις να μου βγαλεις μια διατροφη για να αδυνατισω να κανω κοιλιακους να στεγνωσω τελειος?Και του ειπα χωρις καμια κακια ναι ρε οποτε θες παρε με τηλεφωνο να παμε για καφε να τα συζητησουμε,ε ακομη σε αυτο εχουμε μεινει

  16. #196
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    πολύ σωστός Βαγγέλη...επίσης ο αδύναμος που λες και να πάρει φάρμακο τι θα καταφέρει?!μόλις τελείωνουν τους κύκλους κάτι τέτοιοι τύποι ξέρεις πως γίνονται?!το φάρμακο δεν είναι για όλους σίγουρα αλλά θέλει και @@ για να πάρεις και να το χρησιμοποιήσεις έτσι ώστε να μην καταντήσεις σαν τα τυπάκια που ανέφερες!!!

  17. #197
    Pumping Iron
    Join Date
    09-03-13
    Posts
    301

    Default

    Παντως για να πω την αληθεια,τουλαχιστον στην περιοχη μου δεν ξερω για αλλου, οσους μα οσους εχω γνωρισει που παιρνουν φαρμακα ειναι ολοι τους χαζοι ειλικρινα.Και οι περισσοτεροι για να δειχνονται και τιποτε αλλο οτι ειμαι καποιος,αλλοι οτι βαραω κτλ τετοιοι βλακες.Γι αυτο και ο περισσοτερος κοσμος τους βλεπει με κακο ματι και με το δικιο τους. Αλλοι κανουν βαρη και ειναι χοντροι φαρμακωμενοι,αλλοι κανουν ισα ισα για να φουσκωσουν και τα σταματανε και μετα παλι το ιδιο....Αστα να πανε...

  18. #198
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Post

    Φωτο έχοντας πάρει 1κιλό και έχοντας ελαχιστοποιήσει τις αερόβιες στις 2

    DSC01425new.jpgDSC01429new.jpg

  19. #199
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    DSC01462new.jpgDSC01461new.jpgDSC01457.jpgDSC01469.jpg

    ΑΝΕΒΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ!!!ΜΗΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΛΙΠΩΣΑ ΠΟΛΥ?

  20. #200
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    καμια συμβουλή παιδιά?

  21. #201
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Ωραίος φίλε, βλέπω βελτιώθηκες στα σχήματα σου, πήρε όγκο!
    Το πας αργά και σταθερά, συνέχισε έτσι δε χρειάζονται υπερβολές.
    Απλά μην παραμελήσεις τις αεροβίες, μη τις ρίξεις δλδ και άλλο θεωρώ εγώ..μέχρι τώρα πολύ καλός!:)
    Victory loves preparation...

  22. #202
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μην αρχίζεις πάλι τα χαζά, να χαρείς δηλαδή... χρονιάρες μέρες έρχονται...

    Καταλαβαίνεις πώς είσαι η μέρα με την νύχτα και πώς έχει επαληθεφτεί ότι είπα;! Καταλαβαίνεις τι έχεις πετύχει και τι μπορείς ακόμη να πετύχεις;!

    Μην το παρακάνεις με τις αερόβιες. Το κλειδί είναι στο πολύ και ποιοτικό φαγητό. Η πολύ αεροβική θα σου πατήσει φρένα.

    Κι αν θες τώρα που είναι και χειμώνας να κάνεις τον Rocky και το λέει η καρδιά σου κάνε απλά 3 φορές την εβδομάδα 30 λεπτό γρήγορο πρωινό (με άδειο στομάχι, μόλις ξυπνήσεις) περπάτημα, αλλά κράτα το φαγητό σου ψηλά. Θα 'ρθει πάλι η ώρα της γράμμωσης και θα πεινάσεις. Τώρα δεν πρέπει να πεινάς.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  23. #203
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    Επιστροφή μετά από τις γιορτές!!!Η ζυγαριά λέει 70 κιλά...καλό ή κακό αυτό?!
    DSC01553.jpgDSC01536.jpgDSC01548.jpg

  24. #204
    Advanced Bodybuilder Rea!'s Avatar
    Join Date
    12-08-13
    Location
    Στο χωριό... (Αφίδνες)
    Posts
    871

    Default

    Χα! Είδα και εγώ τις πρώτες φωτό! Άλλος άνθρωπος! Συγχαρητήρια!
    I may not be there yet... But I am closer than I was yesterday. And my coach, professional Paris Nicolaou is suporting me!

  25. #205
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Αν δεν έγραφες ότι είσαι 70 άνετα θα σε έκανα παραπάνω.

    Νομίζω ότι δικαιώνομαι. Το ότι μένεις εκεί στα κιλά σημαίνει ότι δουλεύει πολύ καλά ο μεταβολισμός σου.

    Φαΐ τρως;! Είναι λάθος να μην τρως. Στο έγραψα και παραπάνω!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  26. #206
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    ευχαριστώ παιδιά!!! το τρώω το φαγητό μου...απλά τρώω όσο χρειάζομαι γιατί δεν θέλω να ξανακάνω τα λάθη του παρελθόντος!!!χωρίς την βοήθειά σου μαζντα θα είχα φτάσει τώρα 30% λίπος και θα νόμιζα ότι επειδή είμαι 90+κιλά είμαι τούμπανο

  27. #207
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Πολύ ωραία αλλαγή, έχεις καθαρίσει από το λίπος σε πολύ μεγάλο βαθμό!

    Νομίζω είναι πια καιρός να ανεβαίνεις σιγά σιγά σε κιλά και να βάλεις όγκο.
    Κράτα τις αερόβιες σου και θα είσαι μια χαρά.
    Victory loves preparation...

  28. #208
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by sobral7 View Post
    ευχαριστώ παιδιά!!! το τρώω το φαγητό μου...απλά τρώω όσο χρειάζομαι γιατί δεν θέλω να ξανακάνω τα λάθη του παρελθόντος!!!χωρίς την βοήθειά σου μαζντα θα είχα φτάσει τώρα 30% λίπος και θα νόμιζα ότι επειδή είμαι 90+κιλά είμαι τούμπανο
    Για γράψε μια τι τρως...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  29. #209
    Junior Bodybuilder sobral7's Avatar
    Join Date
    12-05-13
    Posts
    155

    Default

    1ο γευμα:1λίτρο γάλα 1,5% με 100γρ βρωμη
    2ο γευμα:ομελετα με 3ασπραδια κ 2 ολοκληρα αυγα κ 30γρ βρωμη σε αντικολλητικο
    μιση ωρα πριν την προπ μιση μπανανα
    3ο γευμα(αμεσως μετα την προπ):την μιση μπανανα που εμεινε και 7 ασπραδια
    4ο γευμα(40 λεπτα μετα):150γρ στηθος κοτας με 150 γρ πλιγουρι
    5ο γευμα:ομως το 4ο αλλα χωρις αμυλωδη υδατανθρακα
    6ο γευμα:200γρ γιαουρτι 2% με 15 αμυγδαλα

    mazda πιστευεις πως θα επρεπε να εχω παρει περισσοτερα κιλα?κανω κάτι λάθος?απο λιπος ποσο % με κανετε?
    Last edited by sobral7; 29-01-14 at 19:55.

  30. #210
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Πιστεύω ότι τρως λάθος.

    Είτε φοβάσαι να φας για να μην παχύνεις είτε δεν το έχεις ψάξει αρκετά.

    Το βράδυ που θα μπω από το σπίτι θα σου γράψω διορθώσεις. Δυστηχώς δεν πρέπει να φοβηθείς τπ πολύ και καλό φαγητό. Αυτά που τρως τώρα είναι λάθος κατ' εμέ.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!


 
Page 7 of 11 FirstFirst ... 34567891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Κρίνετε Ελέυθερα!
    By maxmuscle in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 29
    Last Post: 04-04-10, 04:07
  2. να μαι κι εγω..γνωμες ελευθερα..
    By kouvidis.87 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 68
    Last Post: 07-10-09, 00:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •