Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 60 of 127
  1. #31
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Παίξε κοντά στη συντήρηση όπως και να 'χει, ούτε θα εξαφανιστείς αν χάσεις 2 κιλά, ούτε θα γίνεις μπάλα αν βάλεις 2 κιλά.

  2. #32

    Default

    Επειδη περυσι το καλοκαιρι ημουνα σε καποια φαση 78 κιλα ξερω περιπου πως θα ειμαι αν βαλω λιγα κιλα.(τωρα ειμαι 73)
    Ωραια ευχαριστω για τη γνωμη ετσι θα το παω

  3. #33

    Default

    Και μια γαμπες.Τραγικες δεν τις γυμναζα καθολου απο Αυριο τις αρχιζω πολυ δυνατα
    Attached Images Attached Images

  4. #34

    Default

    2 πλατη περιπου μετα 2 μηνες απο την τελευταια φωτο πλατης.Θα δωσω εμφαση στο γεμισμα μιας κ πιστευω πως εκει χρειαζομαι περισσοτερη δουλεια(οχι οτι δε χρειαζομαι στο ανοιγμα)
    Attached Images Attached Images

  5. #35
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Πολύ μεγάλη διαφορά με αυτές τις πλάτης πριν 1,5-2 μήνες. Μπράβο Χριστόφορε, μια χαρά είναι και το γέμισμα. Συνέχισε έτσι.

  6. #36

    Default

    Ευχαριστω πολυ φιλε να'σαι καλα κ εσυ ο,τι καλυτερο
    Τωρα στην πλατη παιζω με αρκετο tembo με κρατημα στην καθιστη κωπηλατικη στο τελος της θετικης αργες αρνητικες κτλ και με πιανει πολυ καλα

  7. #37
    Junior Bodybuilder Nikoskom's Avatar
    Join Date
    07-05-12
    Location
    Κομοτηνή
    Posts
    106

    Default

    Η δικια μου αποψη....ριξε κι αλλο φαγητο...προσπαθησε να βαλεις κιλα..με μια διατροφη στα μετρα σου..αν δεν εχεις δυνατοτητα μην μετρας ποσοτητες..απλως απο τη διατροφη που κανεις αυξησε τις ποσοτητες και μην σκεφτεσαι το λιπος...αν τν κανεις σωστα και δεν παρεκλινεις απο αυτη και απο τη γυμναστικη σου το λιπος που θα βαλεις θα ειναι πολυ λιγο...και θα γινεις ακομα πιο θηριο...ακομα...κανενα cheat meal σε ποολυ ποσοτητα μεσα στην εβδομαδα καλο θα σου κανει..αυτα..εγω προσωπικα το κανω και εκτος απο ψυχολογικη ικανοποιηση εχω και τη σωματικη..
    Bigger than yesterday..Smaller than tomorrow...

  8. #38

    Default

    Φωτο τετρακεφαλο μετα απο 1+ μηνα..Δε μπορεσα να τα πατησω καλα ημουνα καθιστος
    ειμαι 2 εβδομαδες οφ απο γυμναστηριο*
    Attached Images Attached Images

  9. #39
    New Member Minas86's Avatar
    Join Date
    10-07-13
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    20

    Default

    Χριστόφορε για την πλάτη δεν το συζητώ, φαινόταν από την αρχή ότι θα ξεφύγει! Και τα τετρακέφαλα απ'ότι βλέπω τουμπανιάζουν και κομματιάζονται! Μπράβο!

  10. #40

    Default

    Ευχαριστω Μηνά.Τωρα μπαινω μεθαυριο και σε νεο προγραμμα δυναμικα να δουμε πως θα παει
    Καλη συνεχεια!

  11. #41
    Pumping Iron manuserpro's Avatar
    Join Date
    13-03-13
    Posts
    300

    Default

    φιλε μπραβο για την προσπαθεια σου,εχεις βελτιωθει και βελτιωνεσαι με τον καιρο κιαλλο.απο οτι φαινεται στοχος σου ειναι να φτιαξεις ενα καλο φιτνες σωμα,με χαμηλο ποσοστο λιπους.ετσι δεν ειναι?προσωπικη μου γνωμη λοιπον ειναι να κινεισαι ισοθερμιδικα,αντε καμμια μερα ελαχιστα υπεθερμιδικα,τρογωντας πεντακαθαρα και ξεχνωντας τα cheat.εισαι μικρος ακομα βεβαια για υπερβολες,απλα σου λεω την γνωμη μου.καλη συνεχεια να εχεις.

  12. #42

    Default

    Σε ευχαριστω man να'σαι καλα.Οχι αυτο που θελω τωρα ειναι να βαλω μαζα δε με νοιαζει το λιπος ετσι κι αλλιως αζα δεν εχω πολλη για να δειξω.Οποτε ογκος για καιρο και μετα οταν βαλω περισσοτερη μαζα θα κοψω λιγο.Σωματικα θελω ενα αισθητικο σωμα,συμμετρικο αλλα τα ποδια να ξεφευγουν λιγο παραπανω
    Last edited by Χριστοφορος123; 15-08-13 at 00:19.

  13. #43

    Default

    Ωραίος, καλή εξέλιξη! Εγώ θα σου πρώτεινα να κάνεις απώλεια λίπους με όγκο, ώστε να έχεις αργή και σταθερή ανάπτυξη και το σώμα σου να φανεί περισσότερο, αλλά και να μεγαλώσει λίγο η μυική σου μάζα.
    Ερώτηση: Είσαι σίγουρος ότι θες τα πόδια να ξεφεύγουν λίγο παραπάνω; Δεν είμαι σίγουρος αν θα φαίνεται τόσο ωραίο. Γιατί θες να το κάνεις αυτό;

  14. #44

    Default

    Απωλεια λιπους με ογκο; Δε νομιζω πως γινεται αυτο ογκο χανεις μονο οταν εισαι σε υποθεριδικη.Κανω λαθος;
    Εμ ναι θελω τα ποδια να ειναι μεγαλυτερα (μια σκεψη βεβαια στηνπ ραξη ειναι πολυ δυσκολο).Ο λογος ειναι οτι μου αρεσει στα ματια μου μεγαλα ποδια λιγο μεγαλυτερα απο το πανω σωμα στους αλλους πιθανον να μην αρεσει.

  15. #45

    Default

    Πλατη-γαμπες μετα απο ενα μηνα
    Τπτ το ιδιαιτερο ειδικα στις γαμπες
    Attached Images Attached Images

  16. #46
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Πλάτη τούμπανο, γαμπούλα θέλει δουλειά!
    Μιχάλης

  17. #47
    New Member Minas86's Avatar
    Join Date
    10-07-13
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    20

    Default

    Ρε Χριστόφορε τι παίζει με την πλάτη σου; κάθε φορά και καλύτερη; Μιχάλη, μου φαίνονται και οι γάμπες του καλές αλλά μάλλον δεν βοηθάει και η οπτική γωνία !

  18. #48

    Default

    Ευχαριστω παιδια Μηνά εχει δικιο ο Mike η γαμπα ειναι παρα πολυ πισω ειναι σχεδον ανυπαρκτη αλλα τη δουλευω τωρα θα παρει με τον καιρο

  19. #49

    Default

    Κατι παει να γινει στη γαμπα
    Attached Images Attached Images

  20. #50

    Default

    Χθεσινες.ειμαι σε φαση ογκου
    Attached Images Attached Images

  21. #51

    Default

    Πλατη
    Attached Images Attached Images

  22. #52
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    μπραβο μικρε!!! πολυ καλη εξελιξη, ωραιο αποτελεσμα και δυνατες προδιαγραφες!!!

  23. #53

    Default

    Ευχαριστω πολυ φιλε.
    Α και ΜΠΟΜΠΑ το χερι σου αν εισαι εσυ στη φωτο

  24. #54
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    τωρα ειναι μεγαλυτερο αυτη ειναι απ τον απριλη. ωραιος δωσε πονο. ολα ειναι ευνοικα για σενα

  25. #55

    Default

    Σωστο προγραμμα κανω, καλη διατροφη κανω, καλη ξεκουραση ολα καλα.Οδευουμε προς το καλυτερο.

  26. #56
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    φαινεται ρε μαν !! keep on!

  27. #57

    Default

    Αρχισα να τρωω πιο καθαρα και εφυγαν λιγα νερα φαινεται καλυτερα το στηθος.Και 2 πλατη η 1η relax και στη 2η πιεζω προς τα πισω τα φτερα σα να κανω κωπηλατικη
    Attached Images Attached Images

  28. #58

    Default

    Μερικες φωτογραφιες
    Εχω αρχισει εδω και 3 εβδομαδες split (εχει μεσα και negative reps και drop sets) με πολυ καλα αποτελεσματα
    Attached Images Attached Images

  29. #59
    New Member Nico's Avatar
    Join Date
    08-09-13
    Posts
    91

    Default

    γυμνασε τις γαμπες σου θα δειχνουν τελεια με το υπολοιπο ποδι αν δυναμωσουν κι αλλο!!!

  30. #60

    Default

    Τις γυμναζω πολυ δυνατα αλλα δεν παιρνουνε ογκο μονο σχηματα πετανε λογω του οτι εχουνε γραμμωσει


 
Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οι φωτογραφίες μου
    By Ipan in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 2
    Last Post: 06-08-12, 23:56
  2. Φωτογραφίες μου...
    By 200sx in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 05-08-08, 16:01
  3. φωτογραφιες
    By nikolas81 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-05, 20:18

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •