Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Lightbulb Συμβουλες διατροφης



    Καλησπέρα σας!! Ειμαι καινουριο μέλος όμως παρακολουθω πολύ καιρο το φορουμ.. Εχω μαθει τόσα πολλα όμως θα ηθελα μια βοηθεια στο προγραμμα διατροφης μου γιατι εχω κανει τα παντα κ δεν εχω αποτελεσμα... Ειμαι γυναικα 1,50cm 60kg και εχω ξεκινησει crossfit.. Όποιος έχει την καλοσύνη ας μοιραστει τις γνώσεις του μαζι μου... Ευχαριστω πολύ!

  2. #2
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    καλησπερα ειρηνη και καλως ηρθες
    πες μας το προγραμμα διατροφης σου,το εχεις μετρησει θερμιδικα?

  3. #3

    Default

    Αλεξανδρε εχω κανει τα παντα πρωτεινικες χημικες τα παντα!! Παιρνω και cla!!! Απλα ειναι λιγες οι θερμιδες που πρεπει να λαμβανω λογο σωματοδομης και πρεπει να ξερω τι με βοηθαει πιο πολυ πριν την προπονηση μετα κλπ...

  4. #4
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    cla γιατι παιρνεις?
    απλα το ποστ δεν μας βοηθαει σε κατι,επισης μολις σκαρφηστικα οτι μιλας για θερμιδες τις οποιες καποιος σου τις εβγαλε κ αν λες οτι ειναι λιγες φανταζομαι.


    θελω σε παρακαλω να μπεις στον κοπο και να γραψεις την διατροφη σου με τον εξης τροπο
    1 γευμα
    2 γευμα
    κτλπ
    συν ποσες θερμιδες βγαινει

  5. #5

    Default

    Cla gia grigorh kafsi lipous..
    Ennoeite pws den einai kopos afto pou mou zitas alla epeidi exw kanei polles vlakies ta petaksa ola kai eipa na kanw mia nea arxi.. Omws mexri namathw poia diatrofi m tairiazei den akolouthw programma.. Trww oti exei sto spiti.. :) gi afto thelw ti voitheia sou.. Ti prepei na trww prin meta thn proponisi .. Ti voithaei na kaei afto to rimadi to lipos.. Xaxa

  6. #6
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καλησπέρα και καλως ήρθες! Μπορείς να πάς στα ανάλογα θέματα και να διαβάσεις περί διατροφής και να φτιάξεις το δικό σου πρόγραμμα να το ποστάρεις και τα παιδιά θα σε βοηθήσουν να το φτιάξεις!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  7. #7
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Ρηνουλα καλως όρισες στην παρέα μας! Είμαστε και συνονόματες :)

    Μη σε πιάνει πανικός, λύση υπάρχει. Αλλά θέλει να αφιερώσεις χρόνο να μάθεις κάποιες βασικές αρχές διατροφής. Οι ακραίες δίαιτες δεν είναι αποτελεσματικές. Γι αυτο το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ξεκινήσεις αυτή τη φορά σωστά, να βάλεις καλά θεμέλια στη διατροφή σου και να την χτίσεις ώστε να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα.

    Στην γυναικεία ενότητα θα βρεις αρκετά άρθρα για διατροφή καθώς επίσης και τα ημερολόγια κοριτσιών που γράφουν τις διατροφές τους. Θα μπεις σε μια σειρά, αυτό είναι σίγουρο. Αλλά θέλει προσπάθεια από μέρους σου οκ?

    Ολα θα πάνε καλά!! Καλή επιτυχία!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συμβουλές Διατροφής
    By Runnerakiass in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 7
    Last Post: 02-03-13, 00:21
  2. Συμβουλές διατροφής
    By chrn in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 17
    Last Post: 03-03-12, 19:36
  3. Συμβουλές Διατροφής Για Νέο
    By tunb in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 10-08-11, 09:31
  4. Συμβουλές διατροφής ;;
    By teamone in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 22-03-07, 04:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •