Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 31 to 60 of 189
  1. #31
    Advanced Bodybuilder vlasis90's Avatar
    Join Date
    27-04-12
    Location
    Lumber camps
    Posts
    1,000

    Default

    anonime γι' αυτο ειπα "δε σχολιαζω περι νατουραλ" πριν - δεν απαντησα σε σενα :P και παλι δε με απασχολει αν ειναι νατουραλ ή οχι αλλα το τελικο αποτελεσμα. απλα καλο θα ηταν να το αναφερει κι ο ιδιος στην αρχη για το λογο που(σωστα) αναλυεις.
    Last edited by vlasis90; 29-05-13 at 14:56.

  2. #32

    Default

    Πολύ καλός φίλε Μπραβο

  3. #33
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    ωραιος φιλε!!
    περιμενουμε και νεες foto!!
    τωρα natural ξε natural προσωπικα λιγο με νοιαζει.. ουτο σι αλλος το φαρμακο απο μονο του δεν κανει τιποτα!
    καλη συνεχεια
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  4. #34
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default

    σας ευχαριστω...την δευτερα τελειωνω υδατανθρακωση και θα βαλω φωτο...τωρα ειμαι 85 3 μερες απογλυγονοση...θα ειμαι γυρω στα 86-87 κιλα(1.73) με 8-9% λιπος...και ειμαι ''καθαρος'' εδω και 8 μηνες μετα τν πρωτο μ κυκλο

  5. #35

    Join Date
    30-03-13
    Posts
    4

    Default

    τελικα απο τον καθε τυχαιο ακομα και εμεις που εχουμε τελειωσει ιατρικη και γνωριζουμε απο φαρμακοδιεγερρση ακουμε οτι ειμαστε αμαθεις...περιεργο να το ακους απο δηθεν νατουραλ με 20 κιλα μυικα σε ενα χρονο ενω το μαχ ενος ατομου ειναι 5 μυικα ανα χρονο... ¨/

  6. #36
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    αμαθεις ισως το ακουτε στην πλειοψηφια σε αλλα πραγματα και οχι στην φαρμακοδιεργεση οπως λες!οπως π.χ
    συμπληρωματα διατροφης απα πα πα πα μακρια.....και φυσικα οχι ολοι
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  7. #37
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    γιατι φιλε κωστη τα λες αυτα?κ εγω στην γραμμωση τρωω ολη μερα μακαρονια με κρεας μεχρι να τα σιχαθω και απο λιπαρα μαγιονεζα μονο hellmans ομως εχει σημασια στην γραμμωση τσεκαρε το,και μην μου πεις μετα οτι γραμμωσα απο το φαρμακο.σε ενα μηνα ειμαι 9-10% λιπος.λεφτα για συμπληρωμα δεν εχω για φαρμακο ομως εχω.α και κατι τελευταιο ποσοτητες δεν μετραω ποτε αυτα ειναι για φλωρους.αραγε ξερεις πολλους 19χρονους να μην ειναι γραμμωμενοι +10 κιλα απο το υψος τους?
    Last edited by razor023; 30-05-13 at 01:50.

  8. #38
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default

    χαχαχαχα τι εγινε εδω ρε...καταρχας δεν ειπα πουθενα οτι ειμαι νατουραλ,1 αυτο...δευτερον στις φωτο ειμαι 1.73 93 κιλα εχω παρει στην ζωη μου απο συμπληρωματα 2 πρωτεινες 2 κρεατινες παλιοτερα αυτα...και τριτο και τελευταιο μην πλακωνεσται...στον razor δεν θα απαντησω καν

  9. #39
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    να μην μετρας ημερησιες θερμιδες δεν εισαι ο πρωτος ουτε ο τελευταιος!
    ε ενταξει μπορει να μην την μετρας γραμμαρια και ετσι αλλα οπτικα εχεις την εικονα στο περιπου.
    τωρα που γραφεις για φλωρους ειναι ακυρο.δεν μπορω να καταλαβω πως το λες..

    υγ=ξεφυγαμε απο το topic του παυλου!
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  10. #40
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default

    η διατροφη π γραψα πριν ηταν αυτη π εκανα στν ογκο και οχι στην γραμμωση...στην γραμμωση εννοειτε μετραω θερμιδες...
    edit: δεν καταλαβαινω τν τροπο που μιλατε μερικοι..εδω παραδεχτηκα οτι εχω κανει κυκλο δεν θα παραδεχομουν οτι παιρνω συμπληρωματα? αφου δεν παιρνω τι να πω οτι παιρνω δηλαδη?
    Last edited by pavlos20; 30-05-13 at 02:22.

  11. #41
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by pavlos20 View Post
    στην γραμμωση εννοειτε μετραω θερμιδες...
    δεν απευθυνθηκα σε εσενα.

    τελος παντον μην χαλαμε το topic!!
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  12. #42
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Παύλο, μετρημένη και καλή δουλειά :)

    Και επιτέλους, ας τελειώνει η συζήτηση περί φαρμάκων.
    Μην ξεχνάτε επίσης, πως εδώ δεν είναι η προχωρημένη ενότητα-μπαίνουν και πιτσιρίκια.
    Victory loves preparation...

  13. #43
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    Μην ξεχνάτε επίσης, πως εδώ δεν είναι η προχωρημένη ενότητα-μπαίνουν και πιτσιρίκια.
    Kαλα και συ επρεπε να με καρφωσεις ???
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  14. #44
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Kαλα και συ επρεπε να με καρφωσεις ???
    Εσένα θα σου κόψω την πρόσβαση χαχαχαχα
    μπεεε
    Last edited by Κωστας21; 30-05-13 at 09:40.
    Victory loves preparation...

  15. #45
    Pumping Iron leuteris19's Avatar
    Join Date
    04-03-13
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    347

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Kαλα και συ επρεπε να με καρφωσεις ???
    αχαχαχαχαχα.. τρελος!!!

  16. #46
    Pumping Iron leuteris19's Avatar
    Join Date
    04-03-13
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    347

    Default

    φιλε μου εισαι ωραιος!!! ας αφησουμε λιγο τα φαρμακα το παιδι μιλησε ξεκαθαρα!!! καλες προπονησεις φιλε!!!!

  17. #47
    New Member athermiotis's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    16

    Default

    Καλημέρα σε όλους. Καταρχήν το ότι εγώ, ο Θάνος και άλλοι που έχουν τα δίπλα χρόνια από εσάς διαβάζουμε για πιτσιρικάδες που εμπλεξαν με κάποιο "γνωστη" και τους έδωσε τεστο ή ότι άλλο, θεωρώ αν μη τι άλλο ότι έχετε πάρει τελείως λάθος δρόμο. Ασχολούμαι από το 1984. Αρκετοί από εσάς δεν είχατε καν γεννηθεί. Ενα πράγμα μπορώ να σας πω με απόλυτη βεβαιότητα, ο οργανισμός απομνημονευει λάθη, καταχρήσεις, κλπ. Για να φτάσετε υγιείς στη ηλικία μας ασχοληθείτε σωστά με το άθλημα. Είναι πολύ όμορφο να κανεις εξετάσεις και να είσαι υγιής. Ο δρόμος των φαρμάκων οδηγεί μόνο σε προβλήματα. Ευχαριστώ.

  18. #48
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default

    Ευχαριστω σε ολους...χαχααχαχα το ξερα οτι καποιος θα γραψει για αυτο το θεμα...εγω πηρα γιατι εχω στο μυαλο μου το αγωνιστικο...ηταν να κατεβω φετος μαζι με 2ο κυκλο αλλα δεν προλαβα λογο υποχρεωσεων...εχω κανει εξετασεις και τα παντα και ολα ειναι οκ...και επειδη ειμαι μικρος σε ηλικια δεν σημαινει οτι δεν ξερω τι κανω...τελος παντων...τν σεπτεμβρη θα μπω σε 2ο κυκλο με deca+testo,εχω σκοπο του χρονου τ καλοκαιρι να πιασω τα 90 κιλα αγωνιστικα και να κατεβω

  19. #49

    Default

    Ρε σεις χαλαρώστε μια μικρή δόση πήρε και έχει να πάρει 9 μήνες, έλεος. Θα κατσει τώρα να απολογείται για αυτό? Ο καθενας κανει τις επιλογές του. Το σώμα του πρέπει να κρινουμε και τώρα που θα βάλει φωτο θα δούμε τι κατάφερε να κρατήσει! Πάντος είναι πολύ καλός!!!

  20. #50
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default

    τα χω κρατησει ολα τα κιλα...αυτες οι φωτο ειναι απο τον δεκεμβριο...τωρα ξεκινησα υδατανθρακωση...την δευτερα θα ειμαι γυρω στα 86 κιλα υπολογιζω και λιπος 8-9%

  21. #51

    Default

    Ωραίος ρε φίλε περιμένουμε τις καινούργιες. Καλή συνέχεια

  22. #52
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by pavlos20 View Post
    Ευχαριστω σε ολους...χαχααχαχα το ξερα οτι καποιος θα γραψει για αυτο το θεμα...εγω πηρα γιατι εχω στο μυαλο μου το αγωνιστικο...ηταν να κατεβω φετος μαζι με 2ο κυκλο αλλα δεν προλαβα λογο υποχρεωσεων...εχω κανει εξετασεις και τα παντα και ολα ειναι οκ...και επειδη ειμαι μικρος σε ηλικια δεν σημαινει οτι δεν ξερω τι κανω...τελος παντων...τν σεπτεμβρη θα μπω σε 2ο κυκλο με deca+testo,εχω σκοπο του χρονου τ καλοκαιρι να πιασω τα 90 κιλα αγωνιστικα και να κατεβω
    ενταξει τωρα φιλε δικαιολογεισαι.θα κατεβεις σε αγωνες και θα πληρωθεις γτ το bb εχει μεγαλη ανθηση στην ελλαδα οποτε θα δικαιωθεις.η υγεια ομως πληρωνεται?τεσπα ο καθενας κανει τις επιλογες του και προσωπικα δεν με ενδιαφερει τι κανεις ουτε θελω να κρινω κανεναν που παιρνει φαρμακα.ειναι επιλογη του καθενος.αυτο που δεν μ αρεσει ομως ειναι να λενε μερικοι οτι τα φαρμακα δεν κανουν θαυματα γιατι με αυτην την διατροφη δεν νομιζω να ειχες παει και πολυ μπροστα πραγματικα.σιγουρα ειναι και θεμα γονιδιακο αλλα καποια ατομα πηραν αναβολικα με το που πατησαν στο γυμναστηριο οποτε δεν εχουν ιδεα πως ειναι να γυμναζεσαι φυσικος και αυτοι ειναι οι πραγματικοι αμαθεις,αυτοι που ποτε δεν εμαθαν το σωμα τους,που εφτιαξαν σωμα σε ενα χρονο και ξαφνικα εγιναν παντογνωστες και personal trainers.
    Last edited by razor023; 30-05-13 at 13:41.

  23. #53
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default

    τι εχει η διατροφη ογκου δηλαδη? εμενα μια χαρα δουλεψε...για μενα μεγαλυτερο ρολο παιζει η προπονηση και τα γονιδια
    εχεις περιεργο υφακι...μιλας ειρωνικα και ουτε καν με ξερεις...αν σε πειραζουν αυτα π κανω και γραφω να μην τα διαβαζεις
    Last edited by pavlos20; 30-05-13 at 13:34.

  24. #54
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by pavlos20 View Post
    τι εχει η διατροφη ογκου δηλαδη? εμενα μια χαρα δουλεψε...για μενα μεγαλυτερο ρολο παιζει η προπονηση και τα γονιδια
    εχεις περιεργο υφακι...μιλας ειρωνικα και ουτε καν με ξερεις...αν σε πειραζουν αυτα π κανω και γραφω να μην τα διαβαζεις
    Quote Originally Posted by razor023 View Post
    ενταξει τωρα φιλε δικαιολογεισαι.θα κατεβεις σε αγωνες και θα πληρωθεις γτ το bb εχει μεγαλη ανθηση στην ελλαδα οποτε θα δικαιωθεις.η υγεια ομως πληρωνεται?τεσπα ο καθενας κανει τις επιλογες του και προσωπικα δεν με ενδιαφερει τι κανεις ουτε θελω να κρινω κανεναν που παιρνει φαρμακα.ειναι επιλογη του καθενος.αυτο που δεν μ αρεσει ομως ειναι να λενε μερικοι οτι τα φαρμακα δεν κανουν θαυματα γιατι με αυτην την διατροφη δεν νομιζω να ειχες παει και πολυ μπροστα πραγματικα.σιγουρα ειναι και θεμα γονιδιακο αλλα καποια ατομα πηραν αναβολικα με το που πατησαν στο γυμναστηριο οποτε δεν εχουν ιδεα πως ειναι να γυμναζεσαι φυσικος και αυτοι ειναι οι πραγματικοι αμαθεις.
    ..αν συνεχισετε ετσι μου μυριζει κλειδωμα στο τοπικ και ειναι κριμα...ο μικρος ειπε τι πηρε και τι εκανε και τελος...δεν εκρυψε κατι...το λαθος που εκανε για μενα ειναι οτι με το που πατησε το ποδι του στο φορουμ ποσταρε φωτογραφιες στελνοντας προσωπικα σε μενα το μυνημα οτι μπηκε εδω μονο και μονο για τον θαυμασουμε...

    καλος εισαι φιλε μου οπως και τα πλειστα μελη στο φορουμ...τωρα ελπιζω σκοπος της παραμονης σου εδω να ειναι το να μαθεις 2-3 πραγματα και εδω και στο προχωρημενο και οχι απλα να σε χειροκροταμε...

    φιλικα μιλαω...ελπιζω να με καταλαβες...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  25. #55
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default


  26. #56
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default

    αριστερα αυγουστος 2011,δεξια δεκεμβριος 2012
    32162_345619602212435_2119299990_n.jpg

  27. #57

    Default

    εχτος απο μυες μηπως εβαλες και αρκετο λιπος?

  28. #58
    New Member
    Join Date
    29-05-13
    Posts
    69

    Default

    αριστερα ημουν γυρω στ 8%,δεξια 14-15%

  29. #59
    New Member kokous's Avatar
    Join Date
    11-04-13
    Location
    Αθηνα
    Posts
    99

    Default

    στη ζωη μου σπανιως γινομαι κακος..
    οταν ανοιξα το τοπικ κ ειδα τις φωτο κ τα αμεσως επομενα ποστ που ανεφερες οτι δεν παιρνεις συμπληρωματα ενιωσα ασχημα..
    αρχικα για τον εαυτο μου, που ως "φυσικος" κ γω δεν καταφερα να εχω τετοια προοδο.
    στη συνεχεια του τοπικ με τις αποκαλυψεις ενιωσα οτι καποιος υποβαθμιζει τη νοημοσυνη μου.
    γτ φιλε μου, οταν καποιος σε ρωταει οφειλεις να εισαι ειλικρινης.
    ο κυκλος σου, οταν σου δινει 10 μυικα κιλα σε 2 μηνες αντιστοιχει με κοπο κ συμπληρωματα περιπου 2 ΧΡΟΝΩΝ για ενα μεσο αθλουμενο!
    εφοσων μπηκες εδω για να κριθεις...
    κρινω την εξελιξη σου πολυ καλη. με οποιον τροπο κ αν αυτη εχει γινει. ειναι καθαρα δικη σου επιλογη.
    κρινω τη σταση σου απαραδεκτη.
    the question isn't who is going to let me, it's who is going to stop me

  30. #60

    Default

    στη ζωη μου σπανιως γινομαι κακος..
    οταν ανοιξα το τοπικ κ ειδα τις φωτο κ τα αμεσως επομενα ποστ που ανεφερες οτι δεν παιρνεις συμπληρωματα ενιωσα ασχημα..
    αρχικα για τον εαυτο μου, που ως "φυσικος" κ γω δεν καταφερα να εχω τετοια προοδο.
    στη συνεχεια του τοπικ με τις αποκαλυψεις ενιωσα οτι καποιος υποβαθμιζει τη νοημοσυνη μου.
    γτ φιλε μου, οταν καποιος σε ρωταει οφειλεις να εισαι ειλικρινης.
    ο κυκλος σου, οταν σου δινει 10 μυικα κιλα σε 2 μηνες αντιστοιχει με κοπο κ συμπληρωματα περιπου 2 ΧΡΟΝΩΝ για ενα μεσο αθλουμενο!
    εφοσων μπηκες εδω για να κριθεις...


 
Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Καλησπέρα Νέο Μέλος - Πάυλος!
    By paul5 in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 9
    Last Post: 03-06-12, 14:08
  2. Φίλος Μου - Παύλος Μπαρμπαδάκης
    By kouvidis.87 in forum Ελληνες Αθλητές Και Αθλήτριες
    Replies: 24
    Last Post: 12-05-10, 14:37
  3. 16 χρονων!!
    By ARMAGEDDON in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 14
    Last Post: 04-06-09, 23:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •