Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 30 of 164

Threaded View

  1. #1
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default Το Log Της Προετοιμασίας Μου Για Το 2013 - Επίλογος

    Kαλημέρα σε όλους και καλό μήνα!

    Είναι χαρά μου που και φέτος θα μοιραστώ μαζί σας τον τελευταίο μήνα της προετοιμασίας μου για το Mr Hellas 2013 και το World Championship της ΙΝΒΑ που θα γίνει στις 5-6 Ιουλίου στη Ζάκυνθο.

    http://www.naturalbodybuilding.com/p...ampionship.php



    Πέρυσι ήταν το βάπτισμα του πυρός. Μια πραγματικά μοναδική εμπειρία, οι περισσότεροι θα το θυμάστε και από το περσινό μου ημερολόγιο.
    Μια εμπειρία η οποία θα με βοηθήσει φέτος να βελτιωθώ ακόμα περισσότερο, να είμαι πιο "διαβασμένη" αποφεύγοντας τα λάθη και δοκιμάζοντας νέα πράγματα.
    Εχθρός του καλού είναι το καλύτερο. Πάντα μοχθούμε για κάτι παραπάνω, μια καλύτερη έκδοση του εαυτού μας. Αυτό ακριβώς σκοπεύω να κάνω και φέτος. Να ξεπεράσω τον περσινό μου εαυτό.

    Σε αυτό το "ταξίδι" των επόμενων 5 εβδομάδων θα θελα να έχω συνοδηπόρους όλους εσάς που πέρυσι με γεμίσατε θετική ενέργεια και αγάπη. Σε αυτές τις στιγμές, είναι που χρειάζεσαι όσο τίποτα αυτή τη θετική ενέργεια, από ανθρώπους που αγαπάνε το ίδιο άθλημα και κυρίως καταλαβαίνουν τον κόπο και τις θυσίες που χρειάζεται να κάνει κάποιος προκειμένου να κατακτήσει το στόχο του.

    Αλλά πάνω απ'όλα το απολαμβάνω. Ένας αγώνας είναι μια γιορτή. Όλοι οι αθλητές νικητές. Ναι, σίγουρα μόνο ένας παίρνει την πρώτη θέση κι αυτό θέλω κι εγώ (ποιος δεν το θέλει άλλωστε;).

    Σε αυτό το ημερολόγιο, θα γράφω τις σκέψεις μου. Όλα αυτα που έχω στο μυαλό και στην καρδιά μου. Δεν έχει νόημα το να γράφω μόνο ξερά ότι έφαγα 100γρ κοτόπουλο ή μπακαλιάρο ή πατάτα ή έκανα τόσα κιλά στην προπόνηση. Αυτά πάνω κάτω τα ξέρουμε. Άλλα είναι που μετράνε.

    Θα μπορούσα να γράφω με τις ώρες τώρα, αλλά θα το κρατήσω για επόμενα ποστ

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο αγαπημένο μας φόρουμ και φυσικά τη μεγαλύτερη ελληνική ιστοσελίδα για bbing και fintess www.bodybuilders.gr που και φέτος θα είναι δίπλα στην προετοιμασία μου και θα με στηρίξει. Χωρίς τη βοήθειά του δεν θα μπορούσα να ανταποκριθώ.

    Καλωσορίσατε λοιπόν στο λογκ μου! Είτε ως απλοί αναγνώστες, είτε ως συμμετέχοντες, εύχομαι να πάρετε θετική ενέργεια κι από μένα και να βοηθηθείτε και στο δικό σας στόχο.

    Αυτά ως πρόλογο, θα επανέλθω δριμύτερη
    Last edited by Kardoula; 01-06-13 at 10:24.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kai Greene Guest Posings και Νέα Προετοιμασίας 2013!!
    By Αλεξανδρος Μπ in forum Olympia Weekend 2013
    Replies: 67
    Last Post: 26-09-13, 19:07
  2. Kardoula's Νικηφόρο Αγωνιστικό Log (Επίλογος)
    By Kardoula in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 427
    Last Post: 27-06-12, 17:30
  3. Replies: 20
    Last Post: 18-05-12, 18:54
  4. Σημαντική Έρευνα Σε Bodybuilders Κατά Τη Διάρκεια Αγωνιστικής Προετοιμασίας
    By Musclemar in forum Επιστημονική Και Ερευνητική Προσέγγιση Bodybuilding
    Replies: 14
    Last Post: 03-02-12, 00:20
  5. Διαφορές Προετοιμασίας Για Natural Bodybuilding, by Πάρης Νικολάου!!
    By Musclemar in forum Προετοιμασία Για Αγώνες Bodybuilding και Fitness
    Replies: 24
    Last Post: 02-02-11, 01:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •