Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 61 to 90 of 107
  1. #61
    Karl's Avatar
    Join Date
    12-02-13
    Location
    Peristeri
    Posts
    181

    Default

    Εψαξα στο μερος 3,και βλεπω καποιο αλλο μελος αναφερει πως δεν θελει υδατανθρακες 2 ωρες πριν και 2 ωρες μετα...τοσο πολυ?μας χαλαει τα γευματα πειτε της yohibine ;p Γιωργο ειμαι στην 8η σελιδα και δεν εχω βρει ακομα το αναλυτικο post σου.

  2. #62

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εγω τα εχω γραψει. Οπως ειπα μπορεις να τα βρεις ολα και μονος σου. Παμε παρακατω.

  3. #63

    Default

    Σε ευχαριστώ. το ξέρω ότι δεν έχω την τέλεια γνώση ούτε των βασικών αλλά προσπαθώ να ενημερώνομαι. Αλλά έπεσα θύμα από το άσχετο πωλητή συμπληρωμάτων που μου είπε ότι η καφεΐνη είναι πιο δυνατό συστατικό από την κρεατίνη και δεν λειτούργει μετά η κρεατίνη σωστά. Μετά έψαξα στο ιντερνέτ και υπήρχαν σαιτ που έλεγαν ότι γίνεται αυτό. Αλλά τέλος πάντων, έχω πολύ περισσότερη εμπιστοσύνη σε εσένα.

  4. #64
    Junior Bodybuilder Akantzos's Avatar
    Join Date
    07-09-10
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    169

    Default

    Γεια σου Γιώργο.Θα ήθελα να μου πεις την γνώμη σου στην εξής απορία: για το βράδυ πριν τον ύπνο,καλύτερο συμπλήρωμα αποκατάστασης θεωρείς την γλουταμίνη ή την λευκίνη;(πάντα σε ίσες ποσότητες)

  5. #65

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Η λευκινη ειναι μακραν καλυτερο συμπληρωμα αλλα οχι μονο για πριν τον υπνο αλλα για ολη την ημερα.

  6. #66
    Pumping Iron manuserpro's Avatar
    Join Date
    13-03-13
    Posts
    300

    Default

    καλησπερα φιλε megageo.λοιπον κατοπιν σκεψεως αποφασισα να αγορασω λευκινη bulk οπως μου ειχες προτεινει και να βαζω με τα γευματα μου μπας και με βοηθησει εστω και λιγο στη διατηρηση της μυικης μαζας.μηπως μπορεις να μου προτινεις καποια συγκεκριμενη εταιρια..?

  7. #67

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οποια βρεις, primaforce, allmax ή ακομα και απο bulkpowders, myprotein κλπ.

  8. #68
    Pumping Iron manuserpro's Avatar
    Join Date
    13-03-13
    Posts
    300

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Οποια βρεις, primaforce, allmax ή ακομα και απο bulkpowders, myprotein κλπ.
    οκ εγινε,σευχαριστω πολυ.θα κανω ρεβιου μολις τελειωσω για οποιον ενδιαφερεται..

  9. #69
    Karl's Avatar
    Join Date
    12-02-13
    Location
    Peristeri
    Posts
    181

    Default

    Γιωργο σε μια παραγγελια που εκανα άπο iherb μου στειλανε δωρο ενα flaxx oil της mrm.σαν το ομεγα 3 ειναι αυτο;πουε μπορω να το περνω;αλα περνω και 2 ω-3 της adams κατα την διαρκεια της ημερας.

  10. #70
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Ρε παίχτη τι τον ρωτάς τον άνθρωπο, κάνε ένα search πρώτα τι είναι το flax oil.

  11. #71

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Karl εχω αρχισει και χανω την υπομονη μου μαζι σου φιλε, δεν ξερω πως να σε αντιμετωπισω πλεον και στο τελος θα με πεις αγενη και αποτομο. Θα προτεινα να με χρησιμοποιεις για πιο ουσιαστικες ερωτησεις, μαθε να κανεις ενα search ...ελεος δηλαδη.

  12. #72
    Junior Bodybuilder polygyros156's Avatar
    Join Date
    09-09-11
    Posts
    210

    Default

    καλησπερα γιωργο για το nolvatren xt τις man sports εχεις αποψη ?καλητερο απο erase η triazole?το ειδα στο σαιτ του ηρακλη....
    Last edited by polygyros156; 26-06-13 at 20:56.

  13. #73
    New Member
    Join Date
    24-06-12
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by polygyros156 View Post
    καλησπερα γιωργο για το nolvatren xt τις man sports εχεις αποψη ?καλητερο απο erase η triazole?το ειδα στο σαιτ του ηρακλη....
    Την ιδια δουλεια κανουν nolvadren με erase,δεν νομιζω να καταλαβεις καποια ουσιαστικη διαφορα.....παντως και το erase και το triazole ειναι απο τα συμπληρωματα που τα εχουν δοκιμασει πολλα παιδια οπως και εγω και ειναι αξιοπιστα.......εγω θα διαλεγα το erase pro λογω εταιρειας(εχω δοκιμασει αρκετα προιοντα απο αυτη την εταιρεια και ολα ηταν καλα)......τωρα θα σου πει και ο Γιωργος που οπως ειχε γραψει,δοκιμαζει το nolvadren xt αυτη την περιοδο.....
    Last edited by markk; 26-06-13 at 21:29.

  14. #74

    Join Date
    11-06-13
    Posts
    52

    Default

    Kαλησπερα και παλι megageo , λεω να αρχισω να χρησιμοποιω μονο λευκινη τωρα που τελειωνουν τα bcaa ποιες ωρες μεσα στην μερα να την παιρνω ?

    off: η isoflex που μου ειπες τρομερη σε υφη και γευση... και η nectar παρα πολυ καλη...

  15. #75

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Με το triazole εχει διαφορα, δες τις ετικετες. Το erase ειναι αποδεδειγμενα απο τα καλα συμπληρωματα, η ΜΑΝ για μενα ειναι απο τις πιο σοβαρες και αξιοπιστες εταιρειες. Εγω το nolvadren θα το δοκιμασω φετος πρωτη φορα κι εγω απο Ηρακλη θα τα παρω, αλλα θα αργησω λιγο για review γιατι εμενα θα παει απο μεσα Ιουλιου μεχρι μεσα Σεπτεμβρη ως μερος PCT.

  16. #76
    Junior Bodybuilder polygyros156's Avatar
    Join Date
    09-09-11
    Posts
    210

    Default

    ενταξει τωρα απο ετικετες δεν τις κατεχω και πολλη τις ουσιες για να συγκρινω το triazole φαινεται να ειναι πιο φυσικο προιον
    σε σχεση με τα αλλα δυο...το nolvatren ειναι σαν triazole k leanxtreme μαζι η erase k lean μαζι...δηλαδη δυο σε ενα και η τιμη του λογικη

  17. #77

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αν δεν κατεχεις τις ετικετες να αφησεις τα συμπληρωματα ησυχα τοτε. Για το αλλο που ειπες οτι το ενα προιον φαινεται πιο φυσικο απο το αλλο καταλαβαινεις οτι δεν μπορω πλεον να σου απανταω σοβαρα.

  18. #78
    New Member
    Join Date
    24-06-12
    Posts
    48

    Default

    κοιτα και τα 3 συμπληρωματα(triazole-erase-nolvadren)ειναι τυπου antie-estrogen/AI και συνηθως οπως θα εχεις δει τα κανουνε stack με daa(τα πρωτα ειναι ΑΙ και το αλλο ανεβαζει την τεστοστερονη)...το lean xtreme δεν εχει test boosting ιδιοτητες αλλα μπορεις να το βαλεις επιπλεον.....το triazole με το lean xtreme για γραμμωση ειναι καλος συνδιασμος και γενικοτερα τα συμπληρωματα αυτα ειναι καλες περιπτωσεις,διαλεξε ενα και δοκιμασε το.....

  19. #79
    Junior Bodybuilder polygyros156's Avatar
    Join Date
    09-09-11
    Posts
    210

    Default

    καλησπερα εχω 1 triazole και 1 lean οποτε ενα μηνα μπορω να τα παω πιστευετε οτι ειναι ενταξει η θελει παραπανω?
    η καλυτερα 1μηνα σκετο triazole και καπακι 1 μηνα lean?
    Last edited by polygyros156; 27-06-13 at 22:54.

  20. #80

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εχω γραψει πολλες φορες οτι για σωστη αξιολογηση ειδικα των test boosters θελεις 6-8 βδομαδες. Για το lean μπορεις να μεινεις κ στις 4.

  21. #81
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Γιώργο καλησπέρα φίλε μου! Μετά από 1 χρόνο απουσίας είπα να γράψω και εγώ κάτι.. Διάβασα πιο πάνω ότι θα επιλέξεις το Nolvadren ως μέρος του pct σου. Το κοιτούσα και εγώ, σαν κάτι να μου δώσει μια έξτρα ώθηση αν και ήδη θα έχω κάτι που θα κρατάει τα επίπεδα κορτιζόλης χαμηλά (απαγορεύεται να το αναφέρω). Σκεφτόμουν να κάνω ένα combo με κρεατίνη/daa/την ουσία που δεν αναφέρω και ψάχνω 1-2 πράγματα να πρπσθέσω. Σκεφτόμουν το xfactor αλλά είναι πολύ ακριβό για αυτά που δίνει πιστεύω. Πέρα το Nolvadren έχεις να προτείνεις κάτι;

  22. #82

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Δεν ξερω αν κανω καλα ή οχι αλλα για να μην κουραζεστε , ο megageo οπως θα βλεπετε απο το προφιλ του ειναι πλεον απλο μελος και εχει αποχωρησει απο την ομαδα του forum. Παρακαλω μην απευθυνεστε κατευθειαν στον ιδιο καθως η αποφαση του ειναι να μην συμμετεχει πλεον ενεργα στο φορουμ.

  23. #83
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Κρίμα. Ήταν πηγή γνώσης για όλους μας.

  24. #84
    Pumping Iron Dimitris stfs's Avatar
    Join Date
    05-03-13
    Location
    αμφισσα :D
    Posts
    298

    Default

    ποιος ηταν ο λογος που εφυγε απο την ομαδα του φορουμ ..? αν και δεν εχει σημασια...σημασια εχει που εφυγε γιατι εδινε σε ολους βοηθεια...κριμα..

  25. #85
    Junior Bodybuilder polygyros156's Avatar
    Join Date
    09-09-11
    Posts
    210

    Default

    kαλημερα τωρα βλεπω οτι ο megageo δεν εχει πια ενεργο ρολο στο forum κριμα χασαμε μια ανοιχτη εγκυκλοπαιδεια σε θεματα bb...
    ας ελισουμε να ειναι κατι προσωρινο και θα αλλαξει γνωμη γιατι ειναι μεγαλο πληγμα για το forum....

  26. #86
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by Dar View Post
    Γιώργο καλησπέρα φίλε μου! Μετά από 1 χρόνο απουσίας είπα να γράψω και εγώ κάτι.. Διάβασα πιο πάνω ότι θα επιλέξεις το Nolvadren ως μέρος του pct σου. Το κοιτούσα και εγώ, σαν κάτι να μου δώσει μια έξτρα ώθηση αν και ήδη θα έχω κάτι που θα κρατάει τα επίπεδα κορτιζόλης χαμηλά (απαγορεύεται να το αναφέρω). Σκεφτόμουν να κάνω ένα combo με κρεατίνη/daa/την ουσία που δεν αναφέρω και ψάχνω 1-2 πράγματα να πρπσθέσω. Σκεφτόμουν το xfactor αλλά είναι πολύ ακριβό για αυτά που δίνει πιστεύω. Πέρα το Nolvadren έχεις να προτείνεις κάτι;
    Καμία σχέση η λειτουργία του x-factor με αυτή του nolvadren. Το erase είναι στην ίδια κατηγορία με το nolvadren, αλλά δε ξέρω κατά πόσο είναι φρόνιμο να χρησιμοποιηθεί μαζί με την ουσία που δεν αναφέρεις.

  27. #87
    Junior Bodybuilder polygyros156's Avatar
    Join Date
    09-09-11
    Posts
    210

    Default

    το nolvadren ειναι ενας συνδυασμος erase-lean δηλαδη αντιοιστρογονο-αντικορτιζολ εχει ευκολη δοσολογια και καλη τιμη...τωρα για την αποτελεσματικοτητα του
    απο ξενα σαιτ περνει καλες κριτικες και συστηνεται περισσοτερο σε διαιτα γραμμωσης.

  28. #88
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Η κοινή ουσία του erase με το nolvadren, σε μεγάλες δόσεις, είναι πιθανό να προκαλέσει πόνο στις αρθρώσεις. Οπότε καλό είναι να αποφεύγεται ο συνδυασμός των 2.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  29. #89
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Κρίμα για το Γιώργο.. Τέσπα, όχι δεν σύγκρινα x factor με nolvadren. Απλά σκεφτόμουν διάφορα συμπληρώματα που θα μπορούσαν να μου δώσουν μια πιο νορμάλ μετάβαση στην drug free φάση. Όντως πάντως δεν θα βάλω το nolvadren τελικά, γιατί θα έχω θέμα όταν κόψω και τα δύο anticortizol. Το είχα πάθει και πέρσυ όταν έπαιξα για πολύ καιρό και με μεγάλες δόσεις lean xtreme και ήμουν πολύ down. Τέτοιο κλείσιμο ούτε σε θεραπεία..χαχα
    Stick to the basics: daa-creatine

  30. #90
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    DAA απο μονο του κανει δουλεια ή πρεπει να παμε σε καποια ''formula''?


 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 192
    Last Post: 16-07-13, 08:16
  2. Οδηγός Συμπληρωμάτων Bodybuilding Διατροφής Για Γράμμωση - Μέρος 3ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 1000
    Last Post: 11-06-13, 08:44
  3. Replies: 3190
    Last Post: 11-06-13, 08:39
  4. Οδηγός Συμπληρωμάτων Bodybuilding Διατροφής Για Γράμμωση - Μέρος 2ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 594
    Last Post: 25-07-11, 22:31
  5. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής Bodybuilding για Γράμμωση - Μέρος 1ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 506
    Last Post: 08-09-10, 16:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •