Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 91 to 107 of 107
  1. #91
    Advanced Bodybuilder DimitrisK's Avatar
    Join Date
    01-02-06
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    DAA απο μονο του κανει δουλεια ή πρεπει να παμε σε καποια ''formula''?
    Τι δουλειά να κάνει ρε παιδιά? Η μόνη περίπτωση είναι να βρίσκεται χαμηλά η τεστοστερόνη κάποιου και να την πάει λίγο παραπάνω π.χ. από τα 400 στα 500ng/dl. Και πάλι παίζει αν το κάνει σε όλους.
    Όπως και να έχει πάντως δεν θα πάρεις χαμπάρι τι έγινε από αυτές τις μεταβολές. Είναι πολύ μικρές για να προκαλέσουν οτιδήποτε.

  2. #92

    Default

    Καλησπέρα. Μήπως μπορεί κάποιος να προτείνει κανένα θερμογενετικό. Διότι πήρα το oxyelite pro το καινούργιο και δεν κάνει δουλειά και το παλιό με το geranium αν και έκανε δουλειά δεν θέλω να το πάρω λόγο ότι το απαγόρευσαν. Βασικά δεν θέλω να περιέχει την L-Thyronine, αν και δεν έχω πρόβλημα με θυρεοειδή.

  3. #93
    Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Ρόδος
    Posts
    911

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    DAA απο μονο του κανει δουλεια ή πρεπει να παμε σε καποια ''formula''?
    Θα το βάλω κι εγώ από μεθαύριο. Μόνο του δεν πιστεύω να κάνει τίποτα. Εγώ θα το βάλω μαζί με Erase και DHEA. Είδωμεν...
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

  4. #94
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Eνταξει παλικαρια,δεν ηξερα το ποσο αποτελεσματικο θα ειναι απο μονο του.Τον χειμωνα θα παω για καποιο συμπληρωμα.
    Ευχαριστω για τις απαντησεις!

  5. #95
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Fear of the dark, σου εχω πει την γνωμη μ πανω σε αυτο, δοκιμασε δεν εχεις κατι να χασεις, αλλα δες που ειναι η τεστο σ πρωτα

  6. #96
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Εντάξει ρε παιδιά, συμπλήρωμα είναι δεν είναι φάρμακο.. Καλώς ή κακώς για να λέμε αλήθειες ελάχιστα είναι τα συμπληρώματα που όντως κάνουν δουλειά.. Τα περισσότερα είναι περισσότερο placebo. Απλά ''γεμίζεις'' το μυαλό σου με το ότι παίρνεις κάτι κατά την περίοδο της αποθεραπείας..

  7. #97
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Εχεις μπει απο το πρωι μεσα στο φορουμ κ σε καθε σου προταση λες φαρμακο, εδω μιλαμε για απλα συμπληρωματα κ μιλαμε για δοκιμασμενα,αν καποια δουλευουν κ καποια οχι αυτο φαινεται. Αν καποιος εχει 300 τεστο κ του την ανεβασει σιγουρα θα νιωσει διαφορετικα και αυτο θα ειναι το ατου του, κ δεν μιλαει για τρελες τιμες

  8. #98
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Συζήτηση κάνουμε φίλε μου, χαλάρωσε! Διαφωνείς ότι το 80% το συμπληρωμάτων δεν σου δίνουν ούτε το 60-70% που υπόσχονται; Τέσπα καθένας έχει την άποψη του. όσο για το διασπαρτικό που ρωτάει ο no fear πάρε της Ai sports που είναι το πιο value for money. Το είχε και σε προσφορά ο Ηρακλής πολύ καλή.

  9. #99
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    το daa θεωρω οτι απο μονο του ναι μεν θα αυξηση την τεστοστερονη αλλα ως ενα σημειο που δεν προκειται να επηρεασει θετικα την εμφανη υπερτροφια αλλα σιγουρα αυξανει την λιμπιντο!
    φυσιολογικα πρεπει τα επιπεδα τετοστερονης να ειναι σε πιο ψηλα επιπεδα προκειμενου να δουμε και αλλαγες στην μυικη μαζα!!
    επομενος αποψη μου ειναι οτι daa θελει και καποιο αλλο συμπληρωμα για να δεσει το γλυκο του τυπου x factor [παραδειγμα] κ.τ.λπ
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  10. #100
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    το daa θεωρω οτι απο μονο του ναι μεν θα αυξηση την τεστοστερονη αλλα ως ενα σημειο που δεν προκειται να επηρεασει θετικα την εμφανη υπερτροφια αλλα σιγουρα αυξανει την λιμπιντο!
    φυσιολογικα πρεπει τα επιπεδα τετοστερονης να ειναι σε πιο ψηλα επιπεδα προκειμενου να δουμε και αλλαγες στην μυικη μαζα!!
    επομενος αποψη μου ειναι οτι daa θελει και καποιο αλλο συμπληρωμα για να δεσει το γλυκο του τυπου x factor [παραδειγμα] κ.τ.λπ
    Συμφωνώ για το χ όμως μετά ξεφεύγεις σε λεφτά. Και επειδή πέρσυ έτρεξα 2 μήνες το x μαζί με πολλά άλλα δεν είδα κάτι που να με πείσει να δώσω 100+ ευρώ μόνο για δαύτο :p

  11. #101
    Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Ρόδος
    Posts
    911

    Default

    Να γυρίσουμε στο θέμα του θρεντ;
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

  12. #102
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    Fear of the dark, σου εχω πει την γνωμη μ πανω σε αυτο, δοκιμασε δεν εχεις κατι να χασεις, αλλα δες που ειναι η τεστο σ πρωτα
    Σωστος,θα κανω μεσα στον Αυγουστο και βλεπουμε!
    Γουσταρω Iron Maiden!
    Last edited by No Fear; 06-07-13 at 18:16.

  13. #103
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by Dar View Post
    Συζήτηση κάνουμε φίλε μου, χαλάρωσε! Διαφωνείς ότι το 80% το συμπληρωμάτων δεν σου δίνουν ούτε το 60-70% που υπόσχονται; Τέσπα καθένας έχει την άποψη του. όσο για το διασπαρτικό που ρωτάει ο no fear πάρε της Ai sports που είναι το πιο value for money. Το είχε και σε προσφορά ο Ηρακλής πολύ καλή.
    πιστευω τα συμπληρωματα ναι δουλευουν αλλα ειναι καλυτερα και αλλα χειροτερα αλλα πρεπει να υπαρχει και η αναλογη μυικη καταρτηση!!για να βοηθησουν η και να τα κρινουμε!!
    παραδειγμα αν μου πει ο αλεξανδρος χρηστο αυτο ηταν μαπα ναι τοτε ok
    αλλα αν μου πει φιλος ο οποιος γυμναζεται 5 μηνες χωρις βαση τοτε οχι δεν θα δωσω βαση οτι κατι δεν δουλεψε.
    αυτο ειναι για το ποσο δουλευουν προσωπικη μου αποψη!!!

    υγ= πολλες φορες αρχαριοι βαζουν φαρμακο γιατι βιαζονται και δεν εχουν αποτελεσμα ποσο μαλλον τα συμπληρωματα.
    το δουλεμενο σωμα βοηθαει τα υπολοιπα.
    Last edited by lary2332; 06-07-13 at 11:24.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  14. #104
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    11-06-09
    Posts
    947

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    το δουλεμενο σωμα βοηθαει τα υπολοιπα.
    +10000000000

    Μεγάλη αλήθεια. Κ όσο πιο νωρίς το αποδεκτούν/καταλάβουν τα νέα μέλη τόσο πιο κερδισμένοι θα βγουν σε βάθος χρόνου.
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  15. #105

    Default

    γεια σας ειμαι καινουργιο μελος και θελω μερικες πληροφοριες(synxvresteme gia ta orthografika megalosa sto exoteriko) ,γυμναζομαι εδω και 6 χρονια ειμαι 21 χρονων και τα 2 τελευτεα χρονια χρεισιμοποιο συμπληρωματα διατροφης [πρωτεινες,κρεατινη,αλφαλι ποικο οξυ,υδατανθρακα,αργινινη,βσαα] και θελω να δοκιμασω το κατι παραπανω με κατατασω στους ενδιαμεσους χρηστες (καταρχας τα συνχαριτηρια μου στον megageo εξαιρετικη δουλεια αναλιτικοτατα και διαφωτιστηκοτατα μπραβω].λοιπον αυτο το κατι παραπανω που θελω να δοκιμασω ειναι να στοχευει αποκλιστικα στη δυναμη και οχι στον ογκο-αυξηση βαρους με οσο το δυνατον μηδενικες παρενεργειες και προβληματα υγειας στον μελλον που οπως καταλαβενεται ζηταω κατι ηπιο light <<αναβολικο>> εγω απο την προσοπικη μου ερευνα βρηκα κατι ενδιαφερων ακριβο μεν αλλα ηπιο το προιον αυτο λεγετε ******στα χαρακτιριστικα του του ελεγε οτι βγαζει ελαχιστες παρενεργειες εως μηδενικες το ειχε σαν το πιο ηπιο αναβολικο χωρις παρενεργειες το μονο που ελεγε ειναι να χρεισιμοποιης παραληλα με αυτο και Γαϊδουράγκαθο (MILK THISTLE) γεια το σικοτη ,α επισης να αναφερω οτι εχω θυρεοειδη (hashimoto) το αναφερω μηπως ατομα με θυρεοειδη απαγορευται να παρουν το κατι παραπανω???.. αν χρισιμοποιησω αποκλιστικα μοναχα ενα προιον η αυτο που λεω εγω η καποιο που να μου προτινεται εσεις παντα το πιο[[[[ ηπιο ]]]] θα εχω αργοτερα θεματα με την υγεια μου με τα οργανα μου κτλ? ευχαριστο για τον χρονο σας!!!
    Last edited by cuban; 14-07-13 at 18:50.

  16. #106
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Το τόπικ αφορά συμπληρώματα. Η συζήτηση για φάρμακα όπως καταλαβαίνεις απαγορεύεται.

    Μην το συνεχίσεις σε παρακαλώ...
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  17. #107

    Default

    οκ καταλαβαινω !!


 
Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 192
    Last Post: 16-07-13, 08:16
  2. Οδηγός Συμπληρωμάτων Bodybuilding Διατροφής Για Γράμμωση - Μέρος 3ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 1000
    Last Post: 11-06-13, 08:44
  3. Replies: 3190
    Last Post: 11-06-13, 08:39
  4. Οδηγός Συμπληρωμάτων Bodybuilding Διατροφής Για Γράμμωση - Μέρος 2ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 594
    Last Post: 25-07-11, 22:31
  5. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής Bodybuilding για Γράμμωση - Μέρος 1ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 506
    Last Post: 08-09-10, 16:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •