Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 18 of 18
  1. #1

    Default Την αποψή σας....!

    Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα τη γνώμη σας...τις παρατηρήσεις σας...τα σχόλια σας... όλα..

    Για την ιστορία. Είμαι 22 χρονών,1.77 και 80 κιλά τώρα... Λίπος γύρω στο 10% με πολύ φλέβα παντού.. Έπαιζα 13 χρόνια μπάλα και τα τελευταία 2 χρόνια μόνο βάρη. Το πρόγραμμα μου θα το αναλύσω κάποια στιγμή λίγο πιο κάτω.... Ευχαριστώ.

    279427_202938999853385_2002056542_o.jpg

  2. #2
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    σε τι ακριβως θες να σου σχολιασουμε? στην photoshopiasmenh φοτο ? πες μας που βρισκεσαι (το βλεπουμε λιγο πολυ) πες μας το στοχο σου να σε βοηθησουμε,ειχες ανοιξει κ τις προαλλες παλι τοπικ με το ιδιο ακριβως περιεχομενο αλλα δεν ειπες κατι :)

  3. #3

    Default

    έχεις δίκιο γιατί σ έβαλα λάθος φωτό :P κοίτα στη φωτό πέρα απο την υφή της φωτό τίποτα άλλο δεν είναι πειραγμένο.. μισό να ανεβάσω μια κανονική φωτό γιατί έχεις δίκιο ;)

  4. #4
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    φιλε εισαι πολυ καλος νομιζω στο ειχα ξαναπει,με βαση το στοχο που εχεις.
    μονο για τα ποδια δεν θυμιζουν οτι παιζεις 13 χρονια μπαλα ειναι λιγο φτωχα σε σχεση με το πανω μερος συν οτι κανεις βαρη και 2 χρονια.
    στο λεω αυτο για ο ανηψιος μου παιζει 10 χρονια μπαλα και εχει και αυτος και κολητος κατι ποδαρακια....κατι γαμπουλες.....
    κατα τα αλλα το πανω μερος ειναι ok
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  5. #5
    Pumping Iron fragias -7-'s Avatar
    Join Date
    20-09-11
    Location
    Athens,Dafni
    Posts
    437

    Default

    Ομορφο αισθητικα το σωμα σου .Ομως, ωμοι-τραπεζιοι θελουν δουλεια οπως και τα ποδια που ειναι σαν να μην τα εχεις γυμνασει καθολου ..πολυ λεπτοι τετρακεφαλοι...επισης μπορει και να μου φαινεται αλλα και τα φτερα φαινεται να υστερουν..αν θες σωμα παραλιας το πετυχες κ με το παραπανω αν παλι θες κατι παραπανω πρεπει να προσπαθησεις να βελτιωσεις τα ποδια τουλαχιστον που στο γυμνο ματι κανουν μπαμ οτι υστερουν σε σχεση με το υπολοιπο σωμα.
    NO PAIN NO GAIN

  6. #6
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Τα περισσότερα αθλήματα πάντως δεν ευνοούν την μυική ανάπτυξη των ποδιών από ένα σημείο και μετά. Και απ' ότι βλέπω και σε μένα μάλλον είναι ανασταλτικός παράγοντας και αφού κόψεις το εκάστοτε άθλημα και προσπαθείς να τα μεγαλώσεις.

  7. #7

    Default

    Να ξεκαθαρίσω οτι δεν πάω για όγκο ούτε για bodybuilding.. Πάω καθαρά απλά για ένα αθλητικό σώμα!! Τίποτα παραπάνω.. Πλέον πόδια παίζω 1-2 φορές στις 2 βδομάδες!

  8. #8

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ωραια φιλε τις ειδαμε τις φωτο σου μια χαρα εισαι κλπ τα ηξερες απο πριν αυτα, κατι αλλο εχουμε; Εννοω θα συμμετεχεις στο φορουμ γενικα ή θα ανεβαζεις φωτογραφιες που ξερεις ηδη απο πριν οτι ειναι καλες και θα ζητας να σε χειροκροτησουμε; Αν θες να συμμετεχεις μπορεις να ξεκινησεις με το να γραφεις συμβουλες σε αρχαριους που ζητανε γνωμες κι εσυ σαν πιο εμπειρος και με φωτο σαν κι αυτη απο πισω θα ειναι ευκολο να λυσεις τα προβληματα τους.

  9. #9
    Pumping Iron fragias -7-'s Avatar
    Join Date
    20-09-11
    Location
    Athens,Dafni
    Posts
    437

    Default

    Nταξει εχει δικιο ο Megageo.Προφανώς μπήκες για να σε χειροκροτήσουμε γιατί συμβουλές να δεχτείς και να δώσεις δε φαίνεσαι πρόθυμος.Είπες να σου πούμε που υστερείς.Σου είπαμε τα παιδιά ότι πρέπει να δουλέψεις πόδια και μας λες οτι δε θες να γινεις bodybuilder και οτι ποδια παιζεις μια φορα στς 2 εβδομαδες και ο θεος ξερει αν τα προπονεις και με αρκετη ενταση κιολας.Αυτους που δεν τους ενδιαφερουν τα ποδια εγω τους λεω παραλιακηδες.


    Τελος παντων ο καθενας κανει τις επιλογες του .Σωμα σου ειναι κανε ο,τι θελεις.
    NO PAIN NO GAIN

  10. #10
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Ωραιο σωμα, ποδια δυνατα προφανως αλλα οχι ογκωδη θελουν δουλιτσα.
    Ατομα σαν εσενα μπορουν να συνησφερουν βοηθωντας αρχαριους ;)

  11. #11

    Default

    Λοιπόν ας απαντήσω στους δυο φίλους πιο πάνω γιατί μάλλον το παίζουν έξυπνοι χωρίς να έχω πει κάτι.. οκ? Όταν κάποιος δουλεύει απο το πρωί μέχρι το βράδυ σαν σκυλί λογικό είναι να μπαίνει μια στο τόσο στο ίντερνετ. οπότε εσείς που έχετε περισσότερο χρόνο δώστε εσείς καμία συμβουλή.Γιατί σας είδα πολύ επιθετικούς και ειρωνικούς . Τέσπα δεν ασχολούμαι καν. Όσον αφορά τα πόδια μ έλα να τα δεις απο κοντά να μ πεις αν είναι καλά ή όχι. Οπότε πριν μιλήσετε σκεφτείτε και λίγο δε είναι κακό . Και αν νομίζεις οτι εγώ είμαι παραλιάκιας κάνεις λάθος.. Εσένα βλέπω στο φάρμακο μάλλον.. Αλλά δε μου είπες. Γιατί το κάνεις? Επαγγελματικά? Η για την παραλία? Φιλιά...

  12. #12
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Οι δυο φιλοι που λες φανταζομαι ειναι ο Mega & Fragias, ετσι?

    Καλα κανεις και δουλευεις, η τεμπελια ειναι ασχημο πραγμα.
    Προσωπικα δεν ειχα επιθετικη προθεση, δεν ηξερα οτι δεν μπορεις να βοηθησεις λογο πιεσης χρονου.

    Αυτα απο μενα...ααα, μην μας δειρεις κιολας χαλαρωσε λιγο δεν βοηθαει με τη ζεστη τοσα νευρα παληκαρι..

  13. #13
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by AlexVavoudis View Post
    Λοιπόν ας απαντήσω στους δυο φίλους πιο πάνω γιατί μάλλον το παίζουν έξυπνοι χωρίς να έχω πει κάτι.. οκ? Όταν κάποιος δουλεύει απο το πρωί μέχρι το βράδυ σαν σκυλί λογικό είναι να μπαίνει μια στο τόσο στο ίντερνετ. οπότε εσείς που έχετε περισσότερο χρόνο δώστε εσείς καμία συμβουλή.Γιατί σας είδα πολύ επιθετικούς και ειρωνικούς . Τέσπα δεν ασχολούμαι καν. Όσον αφορά τα πόδια μ έλα να τα δεις απο κοντά να μ πεις αν είναι καλά ή όχι. Οπότε πριν μιλήσετε σκεφτείτε και λίγο δε είναι κακό . Και αν νομίζεις οτι εγώ είμαι παραλιάκιας κάνεις λάθος.. Εσένα βλέπω στο φάρμακο μάλλον.. Αλλά δε μου είπες. Γιατί το κάνεις? Επαγγελματικά? Η για την παραλία? Φιλιά...
    μπορεις ευκολα να πετας βελακια στον καθενα εδω μεσα αλλα πρωτα πρεπει να μαθεις να μιλας πιο σωστα ειδικα σε ατομα που σου ριχνουν ισως κ 10+ χρονια στο κεφαλι κ εχουν κανει τις επιλογες τους
    κανενας απο τους δυο που αναφερεις δεν κακολογησε ουτε σου εκανε επιθεση κ κανενας δεν μιλησε προσωπικα.Μπαινεις σε ενα φορουμ που το αντικειμενο ειναι το bb και ανοιγεις δυο ιδια τοπικ με
    μια εικονα που ειναι ηδη επεξεργασμενη με πιο εντονες σκιες και ρωτας ακριβως το ιδιο πραγμα που μπορω να εχω βελτιωσης.σωστα? σου ειπαν τα ποδια σου και αρχησες να λες οτι βαριεσαι κτλπ 2-3 στις δυο εβδομαδες και αν.
    το γιατι το καταλαβες?δεν νομιζω και επειδη ειμαι καλος θα σου πω εγω γιατι στο ειπαν γιατι εδω μιλαμε για bb που σημαινει αρμονια στο σωμα κ εσυ δεν την εχεις συμφωνα με την σκιαγραφημενη φωτο που ανεβασες.
    θα σε παρακαλουσα λοιπον να επεξεργαστεις το ποστ σου κ να δειξεις τον αναλογο σεβασμο που σου δειχνει το φορουμ κ τα παιδια εδω μεσα.

    καλη συνεχεια ως αναγνωστης

  14. #14
    New Member
    Join Date
    10-10-10
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by AlexVavoudis View Post
    Λοιπόν ας απαντήσω στους δυο φίλους πιο πάνω γιατί μάλλον το παίζουν έξυπνοι χωρίς να έχω πει κάτι.. οκ? Όταν κάποιος δουλεύει απο το πρωί μέχρι το βράδυ σαν σκυλί λογικό είναι να μπαίνει μια στο τόσο στο ίντερνετ. οπότε εσείς που έχετε περισσότερο χρόνο δώστε εσείς καμία συμβουλή.Γιατί σας είδα πολύ επιθετικούς και ειρωνικούς . Τέσπα δεν ασχολούμαι καν. Όσον αφορά τα πόδια μ έλα να τα δεις απο κοντά να μ πεις αν είναι καλά ή όχι. Οπότε πριν μιλήσετε σκεφτείτε και λίγο δε είναι κακό . Και αν νομίζεις οτι εγώ είμαι παραλιάκιας κάνεις λάθος.. Εσένα βλέπω στο φάρμακο μάλλον.. Αλλά δε μου είπες. Γιατί το κάνεις? Επαγγελματικά? Η για την παραλία? Φιλιά...
    Αναφέρεις ότι τον βλέπεις στο φάρμακο.. Αυτό το έκρινες από μια φώτο? Ξέρεις πόσα χρόνια προπόνησης κουβαλάει ο καθένας γενικά? Και ας έχει κάνει χρήση ΑΣΣ γιατί το αναφέρεις ως αρνητικό? Δηλαδή αν δεν το κάνει επάγγελματικα η άλλη εκδοχή είναι να το κάνει για την παραλία? Δύστυχος αυτή είναι μια άσχημη νοοτροπία που συναντάς από το 70% από όσους πήγε νουν gym που ακούγοντας την λέξη bodybuilders περνούν σαν πρότυπο κατευθείαν τον colman..

  15. #15

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by AlexVavoudis View Post
    Λοιπόν ας απαντήσω στους δυο φίλους πιο πάνω γιατί μάλλον το παίζουν έξυπνοι χωρίς να έχω πει κάτι.. οκ? Όταν κάποιος δουλεύει απο το πρωί μέχρι το βράδυ σαν σκυλί λογικό είναι να μπαίνει μια στο τόσο στο ίντερνετ. οπότε εσείς που έχετε περισσότερο χρόνο δώστε εσείς καμία συμβουλή.Γιατί σας είδα πολύ επιθετικούς και ειρωνικούς . Τέσπα δεν ασχολούμαι καν. Όσον αφορά τα πόδια μ έλα να τα δεις απο κοντά να μ πεις αν είναι καλά ή όχι. Οπότε πριν μιλήσετε σκεφτείτε και λίγο δε είναι κακό . Και αν νομίζεις οτι εγώ είμαι παραλιάκιας κάνεις λάθος.. Εσένα βλέπω στο φάρμακο μάλλον.. Αλλά δε μου είπες. Γιατί το κάνεις? Επαγγελματικά? Η για την παραλία? Φιλιά...
    Εσυ με βλεπεις στο φαρμακο...εγω σε βλεπω για μπανιο για τις επομενες 3 μερες και αν δεν συνελθεις σε βλεπω μονιμα. Αντε το 3ημερο το επομενο να κανεις λιγο ηλιοθεραπεια γιατι σε βλεπω στην φωτο(shop) εχεις χασει λιγο το χρωμα σου

  16. #16
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by AlexVavoudis View Post
    Όσον αφορά τα πόδια μ έλα να τα δεις απο κοντά να μ πεις αν είναι καλά ή όχι.
    καλησπερα φιλε μου.
    αρα με αυτο που λες επιβεβαιωνεις οτι πραγματι ξερεις οτι εισαι κομπλε και εβαλες foto να σε χειροκροτησουμε!!!
    πιστεψε με εχουμε δει πολλες foto για να πουμε ουαου!!!!
    εισαι μια χαρα για τα ποδια ειπαμε οτι δεν αντιπροσωπευουν το πανω μερος και συ εδωσες απαντηση [ελα να τα δεις απο κοντα]
    καλη συνεχεια στους στοχους σου.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  17. #17
    New Member markakis's Avatar
    Join Date
    08-04-12
    Location
    χανιά
    Posts
    68

    Default

    θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες!

  18. #18
    Banned
    Join Date
    31-07-13
    Posts
    38

    Default

    στην τελικη αναλυση δεν μου λεει κατι αυτο που βλεπω,ενας αδυνατος πιτσηρικας γραμομενος thats all (αλλα αδυνατος πολυ)..........


    Και κανει μπαμ πως μπηκες εδω για παλαμακια.........


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Την Άποψη Σας Για Το Πρόγραμμα Μου
    By tonylee in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 10
    Last Post: 22-04-13, 01:25
  2. Tην Άποψή Σας Για Τη Διατροφή Μου!
    By guardian4ce in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 25-08-10, 02:42
  3. Η διατροφη μου και η αποψη σας
    By Giorgosal in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 4
    Last Post: 23-07-10, 13:03
  4. Η αποψη σας για την Cybergenics
    By whiz in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 11
    Last Post: 26-02-09, 23:40
  5. Την αποψή σας παρακαλώ
    By tzoker in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 59
    Last Post: 24-08-07, 05:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •