Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 31 to 60 of 83
  1. #31
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Μείνε στις ίδιες θερμίδες και άλλαξε τα macros (λιγότερους υδατ/περισσότερα λιπαρά).

  2. #32
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Μείνε στις ίδιες θερμίδες και άλλαξε τα macros (λιγότερους υδατ/περισσότερα λιπαρά).
    Ζήτω!!!!!!!!!!!

    Θα φάω φέτα, σας το λέω από τώρα!
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  3. #33
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Ρε λύσσα κακιά με τη φέτα Κι εγώ πεθαίνω, αχ βαχ.. (δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που έφαγα.. σοβαρα!! Νομίζω πέρυσι )

    Σοβαρά τώρα... μη το βρεις ευκαιρία να φας ότι λιπαρό έχει το ψυγείο/ντουλάπι. Η φέτα έχει και πολύ αλάτι (= κατακράτηση).
    Δε σου λέω να μη φας, αλλά με ρέγουλα ε. Προτίμησε κρόκο, αμύγδαλα, καρύδι, ταχίνι, σολωμό, σαρδέλα, μοσχάρι, αβοκάντο, ελαιόλαδο (και δεν εννοώ να κολυμπάει η ντομάτα στο λαδι ).

  4. #34
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Πώπωωωωω. Δεν αφήνετε άνθρωπο να πει βλακεία εδώ μέσα ε;
    Μη με φοβάσαι. Το πολύ-πολύ να φάω κανέναν κρόκο παραπάνω, άντε να βάλω λίγο λάδι στην ασπραδομελέτα κι άμα είμαι τυχερή και βρω καλές σαρδέλες, θα τις τιμήσω!
    Δε φτάνει δηλαδή που με άφησαν 10 μέρες χωρίς γυμναστήριο, να τινάξω και τη διατροφή στον αέρα; Ποιος θα με συμμαζέψει μετά;
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  5. #35
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Τώρα που είπες σαρδέλες... Βρήκα ωραιότατες με 2 ευρώ το κιλό. Τις καθάρισα, τις έβαλα σε μερίδες σε σακουλάκια και τα εβαλα κατάψυξη.

    Πήρα και 1 κιλό φέτα καλαθάκι Λήμνου, έτσι για τη λιγούρα. (έλα έλα πλάκα κάνω.. μην πάθεις καρδιακό )

  6. #36
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Δεν έπαθα καρδιακό. Ηλεκτροπληξία έπαθα από τα σάλια που στάξανε στο πληκτρολόγιο.
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  7. #37
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Δεν το πιστεύω αυτό που θα ρωτήσω, αλλά θα το ρωτήσω.
    Έχω 5 εβδομάδες που φροντίζω οι θερμίδες που παίρνω να μην ξεπερνούν τις 2000 και τις τελευταίες 3-4 εβδομάδες υπολογίζω και τα macros (στο 35/35/30) με εξαίρεση τις προηγούμενες 10 μέρες που αύξησα τα λιπαρά έναντι του υδατάνθρακα λόγω "διακοπών".
    Βρίσκομαι λοιπόν σήμερα 2 κιλά κάτω από το βάρος που ξεκίνησα. Πολύ δεν είναι; Λογικά δεν έπρεπε να χάνω μεν λίπος αλλά να διατηρούμαι κοντά στο αρχικό βάρος αφού αυξάνω ταυτόχρονα μυική μάζα; Γιατί το δεύτερο "αξιοπερίεργο" είναι ότι σε πόντους (μέση, περιφέρεια, λαιμός) είμαι στα ίδια επίπεδα...

    Για να μην παρεξηγούμαι, βλέπω διαφορές στο σώμα μου. Αποκτούν σχήμα τα χέρια, οι γάμπες (που πάντα ήταν απαράδεκτες) και το λεπτότερο σημείο του κορμού, από τον αφαλό που ήταν πάντα, τώρα είναι πιο ψηλά, εκεί που τελειώνουν τα πλευρά. Απλά δεν έχω κάτι μετρήσιμο. Μια αράδα νούμερα που να λένε "έγινε αυτό, αυτό κι αυτό".

    Υστεριάζω πάλι;
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  8. #38
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Υστεριάζεις πάλι. Η μυική μάζα αυξάνεται ΠΟΛΥ αργά, αποκλείεται να καλύψει έναν φυσιολογικό ρυθμό απώλειας λίπους. Επίσης η περαιτέρω μείωση του ήδη μειωμένου υδατάνθρακα μπορεί να είναι μέρος αυτής της απώλειας κιλών (απογλυκογονώθηκες). Δε σου αρέσουν οι αλλαγές στον καθρέφτη; Περίμενες κάτι παραπάνω;

  9. #39
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Υστεριάζεις πάλι.
    Μ' αρέσει όταν ξεκινάμε την κουβέντα στις σωστές βάσεις.

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Η μυική μάζα αυξάνεται ΠΟΛΥ αργά, αποκλείεται να καλύψει έναν φυσιολογικό ρυθμό απώλειας λίπους.
    Δε φταίω εγώ αφεντικό, τα κοσμοπόλιτα και τα σούπερ Κατερίνα φταίνε που λένε ότι "Με τη γυμναστική αυξάνεται ο μυικός ιστός και μπορεί να δείτε τη ζυγαριά μέχρι και 2 κιλά πάνω!".

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Δε σου αρέσουν οι αλλαγές στον καθρέφτη; Περίμενες κάτι παραπάνω;
    Ε, όχι, για όνομα δηλαδή, να πέσει φωτιά να με κάψει αν παραπονεθώ! Δεν περίμενα καν να δω τόσο γρήγορα αλλαγές, νόμιζα ότι θα είναι βασανιστικά αργές, όπως με τις απλές δίαιτες. Κι όχι απλά μ' αρέσουν αυτά που βλέπω, αλλά το παρατηρούν κι άλλοι και το σχολιάζουν (ΟΚ, η μαμά μου το σχολιάζει που... το κουκουβαγιόπουλο... :P ).
    Απλά... είμαι πρωτοδεσμίτισσα εγώ, θέλω νούμερα. Σε 10 χρόνια που θα ανατρέχω στα τευτέρια μου, δε θα είναι καταγεγραμμένες οι αλλαγές. Χμ... θα αρχίσω να τραβάω φωτογραφίες.


    End of hysteria mode.
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  10. #40
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Όλα στην ώρα τους Νούκα. Απόλαυσε τη διαδρομή και άσε τα νούμερα στα δεφτέρια. Και για να μιλήσω και στη γλώσσα σου... "Φέεεεεετα "


  11. #41
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Αυτό με τη μαμά σου δε το κατάλαβα αλλά αφού σου αρέσουν οι αλλαγές τι σε νοιάζουν οι αριθμοί; Μείνε κάνα μήνα ακόμα όπως είσαι (και 100 θερμίδες να προσθέσεις no problem) να βγάλεις ένα ασφαλές συμπέρασμα σχετικά με το τι γίνεται στο σώμα σου και μετά αν δεις ότι μικραίνεις και δε σ' αρέσει ανεβάζεις λίγο θερμίδες να χτίζεις και σιγά σιγά έναν καλό μεταβολισμό.

  12. #42
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Καρδούλα, έεεεεεεεεεετσι! Να μου μιλάτε με λέξεις που καταλαβαίνω.

    Παυλίδης, κατάγομαι από μια οικογένεια με μακρά παράδοση παχυσαρκίας και παντελούς έλλειψης άσκησης (μόνο ο αδελφός μου τη γλύτωσε) και έχει πέσει όλη η προσοχή πάνω μου τώρα που έσπασα την αλυσίδα. Ακούω θετικά σχόλια από τον πρώτο μήνα: "Φάνηκαν οι αστράγαλοί σου", "άνοιξαν οι πλάτες σου", "διπλασιάστηκαν τα μπράτσα σου" και δεν ξέρω αν πρέπει να τα πάρω τοις μετρητοίς ή να θεωρήσω ότι ψάχνουν να δουν κάτι καλό. Και μη με ρωτήσεις γιατί δε μου αρκεί ο καθρέφτης μου. Ήμουν 130 κιλά και δεν το έβλεπα, ένιωθα μίσχος. Οπότε δε με εμπιστεύομαι, θέλω επαλήθευση. :P
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  13. #43
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Επιτέλους φθινόπωρο, καιρός να μπουν τα κεφάλια μέσα και να βάλουμε τους στόχους το χειμώνα. Το πρόγραμμα γυμναστικής το έχω έτοιμο (respect to Mazda & Kardoula), έμενε μόνο να τελειοποιήσω τη διατροφή. Εννοείται πως έχω ερωτήσεις:

    1. Θα μετακινήσω την ώρα του γυμναστηρίου νωρίτερα το πρωί (κατά τις 12). Θα κάνω λοιπόν το πρωινό προ-προπονητικό γεύμα:
    1 γιαούρτι 2% λιπαρά
    45 γρ. βρώμη με 5 γρ ξηρούς καρπούς (έφτιαξα το δικό μου "μούσλι")
    2 ασπράδια και 1 αυγό ολόκληρο

    Είναι αρκετό; Και πόση ώρα πριν θα πρέπει να τα φάω;


    2. Δε μου βγαίνει η πρωτεΐνη χωρίς άγχος και χωρίς να πλουτίσω τον αυγουλά της περιοχής. Οπότε θα καταφύγω στη Whey για το μεταπροπονητικό. Μου γυάλισε αυτή: http://www.xtr.gr/proteines/343/WHEY..._(OPTIMUM).htm
    Εφόσον εγκρίνετε και δεν έχετε να μου προτείνετε κάποια καλύτερη, είναι ΟΚ να τη βάζω σε γάλα ή γιαούρτι; Κι αν έχετε και καμιά γεύση να προτείνετε...


    3. Τι γνώμη έχετε για τα βλήτα (τα χόρτα ε; ); Γιατί καλά τα βραστά λαχανικά αλλά εκτοξεύουν τον υδατάνθρακα στα ύψη και καταλήγω να τα τρώω με το σταγονόμετρο. Να τα τιμήσω καθημερινά;
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  14. #44
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    1. Εγώ θα έλεγα να βάλεις παραπάνω υδατάνθρακα και λιγότερα λιπαρά αφού θα είναι προπροπονητικό, αλλά αν εσένα το στομάχι σου είναι ΟΚ και σου βγαίνει πιο εύκολα η διατροφή μη το πειράζεις.
    2. Μια χαρά είναι αυτή που βλέπεις, αλλά μη δώσεις ούτε μισό ευρώ σε αυτούς του απατεώνες. Ξέρω ότι εσύ θα το ψάξεις και δε θα σε κοροϊδέψουν πλασάροντας σου ο,τι θέλουν βέβαια.
    3. Όλα τα λαχανικά καλά είναι. (τα βλήτα άβραστα τα τρως; τα βόσκεις;)

  15. #45
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    2. Μια χαρά είναι αυτή που βλέπεις, αλλά μη δώσεις ούτε μισό ευρώ σε αυτούς του απατεώνες. Ξέρω ότι εσύ θα το ψάξεις και δε θα σε κοροϊδέψουν πλασάροντας σου ο,τι θέλουν βέβαια.
    Damn! Με σκότωσες! Το έχω το κατάστημα σχεδόν κάτω από το σπίτι και είχα ήδη σχεδιάσει να πεταχτώ πρωί-πρωί να πάρω το κουτί μου.
    Δεν πειράζει, θα το ψάξω παραπάνω. Αλλά ρε συ, στο site της ΟΝ λέει ότι ο επίσημος reseller στην Ελλάδα είναι μόνο τα x-treme stores... Να πάω amazon;

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    3. Όλα τα λαχανικά καλά είναι. (τα βλήτα άβραστα τα τρως; τα βόσκεις;)

    Στο δικό μου το μυαλό, τα "βραστά λαχανικά" είναι φασολάκια, αρακάς, καλαμπόκι, φασόλια, καρότα, τέτοια. Το σακουλάκι του Μπαρμπα-Στάθη σαν να λέμε. Τα άλλα (μπρόκολα, βλήτα, χόρτα γενικότερα) είναι "σαλάτα".
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  16. #46
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Kλέφτες ναι, ούτε εγώ τους προτιμώ, αλλά στην ON έχουν από τις καλές τιμές στην Ευρώπη. Να είμαστε αντικειμενικοί.
    Μιχάλης

  17. #47
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-09
    Location
    .
    Posts
    123

    Default

    Quote Originally Posted by noucca View Post
    Damn! Με σκότωσες! Το έχω το κατάστημα σχεδόν κάτω από το σπίτι και είχα ήδη σχεδιάσει να πεταχτώ πρωί-πρωί να πάρω το κουτί μου.
    Δεν πειράζει, θα το ψάξω παραπάνω. Αλλά ρε συ, στο site της ΟΝ λέει ότι ο επίσημος reseller στην Ελλάδα είναι μόνο τα x-treme stores... Να πάω amazon;
    Σε σαιτ ελληνικου e-shop την εχει φτηνοτερη. Δεν μου επιτρεπει ομως να βάλω λινκ.
    Εγω γευση σοκολατα ειχα παρει και μου άρεσε πολυ.

  18. #48
    Pumping Iron giorgos98's Avatar
    Join Date
    06-06-13
    Posts
    434

    Default

    αυθεντικά είναι τα προιόντα τους αλλά θα προσπαθήσουν να σου πουλήσουν αλλά πραματα.. την πρώτη φορά που παρήγγειλα απο τηλέφωνο απο εκεί μισή ώρα με επριζάν να πάρω την complete after..

  19. #49
    New Member bio's Avatar
    Join Date
    06-09-12
    Posts
    84

    Default

    Η πρωτεινη είναι πολύ καλή νομίζω μια απο τις καλύτερες, απλά εσύ θα πάς και θα ζητήσεις αυτό που θες εσύ. Μην βιάζεσαι και μην αγχώνεσαι απο την ζυγαριά εγω εχω δει και 3 κιλά διαφορά απο νερα 8 λίτρα την ημερα ... Μην χάνεις κιλά δεν θα σε βοηθήσει στον στόχο σου, προσπάθησε να μείνεις στα κιλά σου και σιγά σιγά θα δείς αποτελέσματα. όπως λένε και πιο πάνω τα καθαρά κιλά μπείνουν πάρα πολύ αργά, να φανταστείς εγω 2 κιλά έκανα 1 χρόνο να τα βάλω με πολύ κόπο.. Υπομονή μόνο

  20. #50
    Pumping Iron kely's Avatar
    Join Date
    27-11-11
    Posts
    509

    Default

    Ψάξε και στα prozis. Γενικά, είναι φθηνά και έχει προσφορές συχνά. Eγώ όλα από κει τα παραγγέλνω. Πρωτεϊνη παίρνω την Elite whey isolate της Dymatize με γεύση βανίλια γύρω στα 25 ευρώ και είναι μια χαρά!

  21. #51
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by noucca View Post
    Damn! Με σκότωσες! Το έχω το κατάστημα σχεδόν κάτω από το σπίτι και είχα ήδη σχεδιάσει να πεταχτώ πρωί-πρωί να πάρω το κουτί μου.
    Δεν πειράζει, θα το ψάξω παραπάνω. Αλλά ρε συ, στο site της ΟΝ λέει ότι ο επίσημος reseller στην Ελλάδα είναι μόνο τα x-treme stores... Να πάω amazon;
    Δε θα πάρεις από 'κει για να τιμήσεις τη μνήμη των χρημάτων των παιδιών που πήραν τις βλακείες τους επειδή τα κορόιδεψαν. Εγώ τόσα χρόνια μαϊμού προϊόν δεν έχω πάρει από πουθενά και έχω παραγγείλει από πάνω από 10 eshops.
    Εδώ η ίδια πρωτεΐνη, φθηνότερη και από αξιόλογο επαγγελματία.

    Μπορείς να κοιτάξεις στο prozis.com για φθηνότερες λύσεις.

  22. #52
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!
    Με έπιασε σκορδοκαΐλα να πάρω την σκόνη ΤΩΡΑ, γιατί ετοίμαζα το αυριανό μενού και μου ήρθε η φλασιά και... ο Παυλίδης ξέρει, την έχω την υστερία στο τσεπάκι. Αν το μόνο μας πρόβλημα είναι το πασάρισμα άλλων προϊόντων, ΟΚ, το 'χω. Είμαι κακιασμένη από τη φύση μου, θα τους κόψω τη φόρα με ένα βλέμμα.

    @Παυλίδης: Πολύ ποιητικό το "στη μνήμη των χρημάτων που έχασαν άλλα παιδιά" αλλά με χρεώνει 5 ευρώ επιπλέον για αποστολή και πληρωμή μέσω paypal.
    Θα την κάνω την αμαρτία και θα πάω στο x-treme αύριο, αλλά υπόσχομαι να ψάξω το φόρουμ για άλλα καταστήματα και να είναι αυτά τα πρώτα και τελευταία λεφτά που θα δουν από εμένα.
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  23. #53
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Δωρεάν είναι τα μεταφορικά του muscle max για αγορές άνω των 30 ευρώ. Αν δεν έχεις paypal μπορείς να πληρώσεις με κατάθεση σε τράπεζα.

  24. #54
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Η άτιμη η συσκευασία του κιλού όμως κάνει 27. Κι έχω μπλέξει με μια παλιοκάρτα που πρώτα μου πήρε τα λεφτάκια μου και μετά μου είπε ότι δε μπορούσα να πληρώσω τη συνδρομή που ήθελα και τώρα έχουν εγκλωβιστεί 50 ευρώ στο paypal.

    Αυτό που με έχει σκοτώσει είναι οι σοκολάτες που στέλνει δώρο. Ήδη είχα ξεσηκωθεί ότι θα τις φάω.

    Και επί τη ευκαιρία, αυτό το μαγαζί είναι το "από Ηγουμενίτσα" που είχα διαβάσει κάπου στο φόρουμ και λέγανε τα καλύτερα λόγια;
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  25. #55
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by noucca View Post

    3. Τι γνώμη έχετε για τα βλήτα (τα χόρτα ε; ); Γιατί καλά τα βραστά λαχανικά αλλά εκτοξεύουν τον υδατάνθρακα στα ύψη και καταλήγω να τα τρώω με το σταγονόμετρο. Να τα τιμήσω καθημερινά;
    Ωραιοτατα. Γενικοτερα τα χόρτα, να τα τιμάς. Τα λαχανικά δεν εκτοξεύουν τον υδατάνθρακα.. θα μας τρελανεις βρε;;!!



    Quote Originally Posted by noucca View Post
    Στο δικό μου το μυαλό, τα "βραστά λαχανικά" είναι φασολάκια, αρακάς, καλαμπόκι, φασόλια, καρότα, τέτοια. Το σακουλάκι του Μπαρμπα-Στάθη σαν να λέμε. Τα άλλα (μπρόκολα, βλήτα, χόρτα γενικότερα) είναι "σαλάτα".
    Α μπραβο.. τωρα καταλαβα.
    Καλαμπόκι, φασόλια (οχι φασολακια), καλαμπόκι, αρακας ΔΕΝ ειναι λαχανικα. Ο αρακας για παραδειγμα, ειναι όσπριο. Τα φασολια, ειναι όσπρια. Το καρότο έχει αρκετά σάκχαρα σε σχέση με το μπρόκολο για παράδειγμα. Αυτα ναι, εχουν περισσοτερους υδατανθρακες (παραλληλα ομως εχουν και φυτικες ινες αρα οι "καθαροι" υδατανθρακες ειναι λιγοτεροι απ οσο ειναι στην πραγματικοτητα. Αν θες να εισαι ακριβης, κανε την αφαιρεση των γρ των φυτικων ινων απο το συνολο των υδατανθρακων). Δηλ αν ο αρακας πχ εχει 20 γρ υδατανθρακα και 10γρ φυτικες ινες, οι καθαροι υδατανθρακες ειναι 10γρ!

    Να προτιμας λοιπον λαχανικα οπως, χορτα(σπανακι, βλητα, ραδικια κλπ), μπροκολο, κουνουπιδι, φασολακια, πιπεριες, μαρούλι, λάχανο (παντα βραστο ομως, επηρρεαζει θυροειδη).

  26. #56
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Να προτιμας λοιπον λαχανικα οπως, χορτα(σπανακι, βλητα, ραδικια κλπ), μπροκολο, κουνουπιδι, φασολακια, πιπεριες, μαρούλι, λάχανο (παντα βραστο ομως, επηρρεαζει θυροειδη).


    Μέχρι πρόσφατα, έβρισκα στη λαϊκή μόνο ντομάτες, κρεμμύδια και καμιά πιπεριά. Τώρα που μπήκε ο χειμώνας και γύρισαν οι παραγωγοί στους πάγκους τους, θα βελάξω, το υπόσχομαι.
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  27. #57
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-09
    Location
    .
    Posts
    123

    Default

    Quote Originally Posted by noucca View Post

    Και επί τη ευκαιρία, αυτό το μαγαζί είναι το "από Ηγουμενίτσα" που είχα διαβάσει κάπου στο φόρουμ και λέγανε τα καλύτερα λόγια;
    Ναι, εγω εχω αγοράσει απο εκει και έμεινα ευχαριστημένη. Εγω ειχα πάρει το μεγαλύτερο μέγεθος. Πίστεψέ με, δεν προκειται να σου χαλάσει.

  28. #58
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Ε ναι, πότε να προλάβει να χαλάσει. Άλλωστε πόσο είναι; 75 μερίδες;
    Είπα να δοκιμάσω τη μικρή συσκευασία, να είμαστε σίγουροι ότι μου αρέσει η γεύση, να το φέρω και με τρόπο στο σπίτι ότι άρχισα "να παίρνω σκόνες για το γυμναστήριο". Ε, μην εμφανιστώ με το θηρίο των 2,5 κιλών!
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  29. #59
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-09
    Location
    .
    Posts
    123

    Default

    A, ναι. Κι εγω παρόλο που μενω μόνη μου, όταν την προμηθεύτηκα, αμέσως την έβαλα σε ταπεράκια και μπωλάκια, για να μην παρατηρήσει κανείς το τεράστιο κουτι.

  30. #60
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Eίστε τυχερές.. εγώ τα κρύβω γιατί μου ζητάει η μάνα μου να βάζει στο γιαούρτι και στη βρώμη. Σε λίγο θα κρύβω και την κρεατίνη.. Ρε τι έπαθα.....


 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •