Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 90 of 90 FirstFirst ... 40808687888990
Results 2,671 to 2,691 of 2691
    New Member Dimitris_K's Avatar

Μηπως παιζει ρολο οτι στην Ευρωπη ειναι Μεγαλη βδομαδα;

Forum Team Mazda 6's Avatar

Σωστός!!! Μ. Παρασκευή σήμερα γι' αυτούς!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar

Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Σωστός!!! Μ. Παρασκευή σήμερα γι' αυτούς!!!
    Να σταματήσω την beef isolate και να αρχίσω τη σόγιας μάλλον τότε χαχαχαχαχα

Junior Bodybuilder

Default απορια για Myprotein

Καλημέρα! Να σας ρωτήσω κάτι βρε παιδιά γιατί τα νεύρα μου είναι πραγματικά τσατάλια!! έχω κάνει μια παραγγελία από το
    my protein γύρω στα 82 ευρώ απο τις 25 του μήνα και ακόμα δεν έχει έρθει!!Καλώ στην dlh κάθε βδομάδα και μου λένε τα ίδια
    δεν έχει έρθει και επειδή είναι μέσω ταχυδρομείου θα έρθει σε 10 εργάσιμες.
    την προηγούμενη εβδομάδα πάλι τα ίδια.
    Τι ακριβώς παίζει με τις αποστολές γιατί αν είναι να πληρώνω
    9 ευρώ μεταφορικά και να κάνει ένα μήνα να έρθει εε δεν λέει!! Γιατί γράφει τότε σε 2 εργάσιμες? τα νεύρα μου!!!

Junior Bodybuilder

ναι αλλά έχει δρομολογηθεί εδώ και πόσες μέρες το πακέτο!! 25 του μήνα τι ηταν γιαυτους? και επίσης και στην προηγουμενη παραγγελία μου είχε γίνει το ίδιο
    πράγμα!! όχι τόσο πολύ βέβαια αλλά και πάλι είχε καθυστερήσει. δεν νομιζω να ισχυει το 2 εργασιμες πλεον..

Forum Team Mazda 6's Avatar

Νομίζω οι 2 ημέρες είναι για τα ακριβά μεταφορικά, όχι για τα φθηνά.

Για αυτά που πληρώνεις 15 (ή 13, δεν θυμάμαι) ευρώ.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

Junior Bodybuilder

Στην παραγγελία αυτή που αναφέρω είναι δωρεάν τα μεταφορικά γιατί ήταν μεγάλη η παραγγελία. Ωστόσο στην πληρωμή δεν έχει επιλογές για κόστος
    μεταφορικών έχει στανταρ στα 9. σε μια φαση ειχαν βαλει πιο παλια μια οικονομικη επιλογη καπου στα 3 ευρώ που φυσικά αργούσε περισσότερο.

Pumping Iron lazaross's Avatar

Εμένα πάντως ήρθαν την επόμενη ημέρα. Δεν έχω κανένα παράπονο.

Junior Bodybuilder

τι να πω..πραγματικά δεν ξέρω!! περιμενα όμως ότι θα ήταν τυπικότατοι ειδικά σε πελάτες που παραγγέλνουν συνέχεια. και το άλλο να το πω και
    αυτό..βρε παιδιά..παραγγελίες συνέχεια..έστω και μια φορά από φιλότιμο να βάλουν ένα δείγμα μέσα από κάτι...τίποτα!! Τέτοιο πράγμα δεν το έχω ξανασυναντήσει.
    Ως προς τα προϊόντα είμαι απόλυτα ικανοποιημένη

New Member

Βασικα σε 1-2 εργασιμες στελνουν τα προιοντα απο κει, δεν εννοουν οτι σε 1-2 μερες θα ειναι σπιτι σου, επισης τα "φθηνα" μεταφορικα ειναι 8 ευρω, για να τα φερουν νωριτερα ειναι +4 ευρω αν δεν κανω λαθος.
    Εμενα παντως μου βαζουν και κανα δειγματακι..

New Member

Κατα τ' αλλα εχουν οντως αργησει... κι εγω απο τις 25 εχω βαλει και δεν εχουν ερθει ακομα

Και εγω οποτε εχω κανει παραγγελια με τα ακριβοτερα μεταφορικα, σε 24 ωρες απο τη στιγμη αποστολης ειναι Αθηνα.

Το εχουμε γραψει συνεχως πως εχουν αλλαξει οι μεθοδοι μεταφορας. Πηγαινοντας εδω, και επιλεγοντας πανω πανω "παραδοση σε 1-2 μερες" μπορειτε να δειτε ολους τους τροπους αποστολης.

Εαν παντως, μια παραγγελια κανει πανω απο τις 6-8 εργασιμες που λεει (απο τη μερα αποστολης, οχι παραγγελιας), μπορειτε να στειλετε εμαιλ (στα ελληνικα παντα) και να ζητησετε επιστροφη των μεταφορικων.

"
    Do all the good you can, for all the people you can, in all the ways you can, as long as ever you can."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"Αισχρον δε και το δια την αμελειαν γηραναι, πριν ιδειν εαυτον ποιος αν καλλιστος και κρατιστος τω σωματι γενοιτο • ταυτα δε ουκ εστιν ιδειν αμελουντα • ου γαρ εθελει αυτοματα γιγνεσθαι." ~ Σωκράτης (Ξενοφών, Απομνημονεύματα).

Pumping Iron lazaross's Avatar

Έψαξα αρκετές ώρες αλλά δεν βρήκα κάτι.. Θέλω να αγοράσω κάτι πολύβιταμινες, κοστίζουν πάνω από 22 ευρώ και σε κανένα κατάστημα Αμερικής δεν προπληρωνουν το τελωνείο σε λογική τιμή.. Υπάρχει κάποιο κατάστημα στην Αμερική που να κάνει τριγωνική αποστολή; Το Amazon. Com δεν στέλνει τίποτα Ελλάδα και το Amazon. UK είναι υπερβολικά ακριβό.. Εχω φτάσει σε αδιέξοδο.. Μου φαίνεται αναγκαστικά θα πληρώνω την ταρίφα των 15 ευρώ + ΦΠΑ, δεν γίνεται αλλιώς. Απλά θα πρέπει να κάνω κάποια μεγάλη παραγγελία για να με συμφέρει

New Member

παιδια καλημερα .. εχει ψωνισει ποτε κανεις απο bodyshock.pro ??? ειναι legit????

Quote Originally Posted by nikosbmw View Post
    παιδια καλημερα .. εχει ψωνισει ποτε κανεις απο bodyshock.pro ??? ειναι legit????
    Προσωπικα δεν το εχω ακουσει παλι, αλλα λεει πως ειναι επισημος εισαγωγεας για καποιες γνωστες εταιρειες, οποτε ισως να ειναι καλο.

"
    Do all the good you can, for all the people you can, in all the ways you can, as long as ever you can."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"Αισχρον δε και το δια την αμελειαν γηραναι, πριν ιδειν εαυτον ποιος αν καλλιστος και κρατιστος τω σωματι γενοιτο • ταυτα δε ουκ εστιν ιδειν αμελουντα • ου γαρ εθελει αυτοματα γιγνεσθαι." ~ Σωκράτης (Ξενοφών, Απομνημονεύματα).

New Member

ευχαριστω πολυ γτ ειδα οτι δεν εχει καν μεταφορικα ,βεβαια μπορει να κανω και λαθος ! παντως εχει αρκετα καλες τιμες

ευχαριστω πολυ γτ ειδα οτι δεν εχει καν μεταφορικα ,βεβαια μπορει να κανω και λαθος ! παντως εχει αρκετα καλες τιμες
    Απ' ότι θυμάμαι έχει μεταφορικά, δωρεάν είναι σε υψηλές παραγγελίες.

Γνωστό Πολωνικό site είναι, δεν έχω παραγγείλει ποτέ αλλά ξέρω από φίλο ότι είναι μια χαρά.

Εγώ προτιμώ άλλο από Πολωνία. Αλλά αυτό που παραγγέλνω που και που είναι απλό site,
    εννοώ δεν έχει "περίεργα" (SARMS, προορμόνες κλπ). Αν ψάχνεσαι για τέτοια δε θα σου κάνει αυτό που χρησιμοποιώ εγώ. (από την άλλη αν ψάχνεσαι για τέτοια....κάνε το σταυρό σου πρώτα, δεν υπάρχει "αξιόπιστο" site γιατί αυτά δεν έχουν κανένα έλεγχο)

New Member

οχι απλα βρηκα τον redline ultra hardcore τον παλιο ... ξες ποσο ειναι μπορεις να μαθεις ?(για τα μεταφορικα εννοω )

οχι απλα βρηκα τον redline ultra hardcore τον παλιο ... ξες ποσο ειναι μπορεις να μαθεις ?(για τα μεταφορικα εννοω )
    Έκανα μια εικονική και μου έβγαλε 12,24 ευρώ ταχυδρομικά
    Και θυμόμουν καλά, δωρεάν ταχυδρομικά έχει για πάνω από 100 ευρώ παραγγελίες

Junior Bodybuilder

τοσο πολυ παιρνει;

New Member

thank you οντως γτ εκανα και εγω εικονικη παραγγελια αλλα ειχα καλαθι ανω τον 100 ευρω

Page 90 of 90 FirstFirst ... 40808687888990

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)