Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Member
    Join Date
    10-10-10
    Posts
    48

    Default Animal Test Universal - Αξιολόγηση

    Καλησπερα παιδια ολοκληρωσα ενα κυκλο με το ANimal Test της Universal εδω και 20 μερες και θελω να σας πω τις εντυπωσεις μου .κοστος κυκλου 140ε και διαρκεια 42 ημερες . Τα αποτελεσματα : 1 εβδομαδα μεγαλη ορεξη για φαει και μια μικρή λιθαργικοτητα τις πρωτες μερες , 2-3 εβδομαδα εδω μου τα εσκασε κανονικα,Ξεκινησα να εχω νευρα με το παραμικρο και αρκετες φορες να μην συκονω κουβεντα , εντονη αυξηση δυναμης μικρη μειωση σωματικου λιπους ,ξεχασα τι σημενει η λεξη κουραση σχωλαω απο την δουλεια(χειρονακτικη εργασια ολη μερα ορθιος) κατα της 7 το απογευμα 8,30 πηγενω γυμναστηριο εβγαζα απο της βαριες προπονησης και ηθελα κιαλλο ,οι χρονοι αποθεραπειας μειωθηκαν αρκετα Στο τελος του κυκλου τα αποτελεσματα ειναι εμφανη ιδικα σε χερια πλατη υπαρχει μια 'σκληροτητα' που δεν την ειχα πριν φανικανε μερικες λεπτομεριες πανω μου ,και η λιμπιντο ειναι αρκετα ανεβασμενη.
    Τωρα μετα απο 20 μερες καταλαβενω αυτο το μικρο 'κλικ' που μου εδωσε το τεστ. Δεν ξερω αν αξιζει λογο τιμης παντος απο προσωπική εμπειρια μου δουλεψε να σημιωσω οτι το επερνα μαζι με Ανιμαλ rage + full πρωτεινη και καθημερινο υπνο 8-9 ωρες.

  2. #2
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-04-10
    Posts
    159

    Default

    ενας κολλητος μου εκανε τον ιδιο κυκλο με σενα με σωματικό βαρος 120+ και τωρα πριν μια βδομαδα ξεκινησε το animal M stack me creatine ,πηρε ουτε λιγο ουτε πολύ, 5 κιλα σε πληροφορω,ενθουσιαστηκε και παράγγειλε παλι για αργοτερα.

  3. #3
    New Member
    Join Date
    10-10-10
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by tsitom View Post
    ενας κολλητος μου εκανε τον ιδιο κυκλο με σενα με σωματικό βαρος 120+ και τωρα πριν μια βδομαδα ξεκινησε το animal M stack me creatine ,πηρε ουτε λιγο ουτε πολύ, 5 κιλα σε πληροφορω,ενθουσιαστηκε και παράγγειλε παλι για αργοτερα.
    Εμενα αυτο που με ενθουσιασε ητανε που ξεχασα τι σημαίνει η λεξη κουραση και που με ξεκολλησε σε θεμα δυναμης !


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Animal Mstak Universal
    By Flexy in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 39
    Last Post: 12-02-14, 02:28
  2. Animal Cuts της Universal
    By elgato in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 14
    Last Post: 30-06-13, 13:45
  3. Animal Omega Της Universal
    By Myrw in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 21-11-10, 20:16
  4. Animal Cuts Universal
    By alter45 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 05-12-06, 08:54

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •