Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    25-07-13
    Posts
    3

    Default Γυμναστηριο στη Δυτικη Θεσσαλονικη

    Εχμ.. οπως εγραψα στο ποστ για τη γνωριμια, ειχα παει γυμναστηριο για ενα χρονο σε ενα κοντα στην Αγίου Δημητριου, δεν ξερω αν ''ειναι οκ'' να πω ποιο, και δεν εμεινα καιθολου ευχαριστημενος, δεν ασχολουνται μαζι σου καθολου εκει + ειναι ακριβο, ειδικα για αυτα που σου δινει.
    Αυτο που ψαχνω απο ενα γυμναστηριο ειναι να μην ειναι τοσο τιγκα που να μην γινεται να κανεις σωστο προγραμμα και να εχει γυμναστες οι οποιοι ασχολουνται μαζι σου λιγο για τα βασικα. Δεν θελω να νιωθω οτι απλα νοικιαζω τα οργανα για μια ωρα. Προτιμω να μου ριχνουν μια ματια στο τοσο, καποια παρατηρηση βρε αδερφε, γιατι δε μπορει η τεχνικη, σε εμενα που ειμαι ασχετος με το γυμναστηριο, να ειναι καλη σε καθε ασκηση.
    Στο γυμναστηριο που πηγα ενα χρονο, απλα μου εδειχναν τις καινουριες ασκησεις βιαστικα και μετα γεια σας για 4 μηνες μεχρι το επομενο προγραμμα. Θεωρώ πως δεν ειναι σωστο αυτο.

    Μενω Συκιες, μπορώ να πηγαίνω οπουδήποτε στη Νεάπολη, Άνω πολη, Αγίου Δμητρίου -μεχρι τα πανεπιστήμιο-, και στο μεγαλύτερο μήκος της Λαγκαδά. Επίσης και με κέντρο -Αριστοτέλους με Ναυαρίνου - δε θα ειχα θεμα.

    Έχετε να μου προτεινετε καποιο-α καλα γυμναστηρια σε αυτες τις περιοχές?
    -Εννοειται το gymnasium ειναι τελειως εκτος συζητησης.

    -- Στις Συκιές εχει ενα γυμναστηριο -fintess station αν θυμαμαι καλα- γνωρίζει κανεις αν ειναι καλο?

    -- Έψαξα αρκετα στο ιντερνετ κα βρήκα μερικά -αρκετα ομως δεν εχουν καν site- αλλα θα ηθελα την προσωπικη σας γνώμη.

    Thanks in advance

  2. #2
    Advanced Bodybuilder apathya's Avatar
    Join Date
    05-02-09
    Location
    Peireaus
    Posts
    719

    Default

    Πάνω από την toyota άγγελος, Λαγκαδά προς Δαβάκη. Θα πας στο mad gym. Πολύ καλό γυμναστήριο, τελευταίας τεχνολογίας.
    Train, past the pain!

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    25-07-13
    Posts
    3

    Default

    Ναι το ειδα στο ιντερνετ αυτο και γενικα μου εκανε καλη εντυπωση αλλα μου πεφτει λιγο μακρια μαλλον. Δηλαδη λογικα, μετα τη δουλεια, θελω κανα 45λεπτο για να φτασω εκει, και μετα κανα 45λεπτο για να παω απο το γυμναστηριο σπιτι μου -.-

    υγ: το εβαλα σε λαθος θεμα σορρυ δεν ηξερα που να το βαλω :Ρ

  4. #4
    Advanced Bodybuilder apathya's Avatar
    Join Date
    05-02-09
    Location
    Peireaus
    Posts
    719

    Default

    Quote Originally Posted by superchord View Post
    Ναι το ειδα στο ιντερνετ αυτο και γενικα μου εκανε καλη εντυπωση αλλα μου πεφτει λιγο μακρια μαλλον. Δηλαδη λογικα, μετα τη δουλεια, θελω κανα 45λεπτο για να φτασω εκει, και μετα κανα 45λεπτο για να παω απο το γυμναστηριο σπιτι μου -.-

    υγ: το εβαλα σε λαθος θεμα σορρυ δεν ηξερα που να το βαλω :Ρ
    Τοτε το ξεχνας(τουλαχιστον εγω θα το ξεχνουσα :P). Βρες κατι που να ναι πιο κοντα! :)
    Train, past the pain!

  5. #5
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Γείτονακιιιιι! Εγώ Νεάπολη μένω!!!!Εγώ σκεφτόμουν να πάω να δω στον Άι Γιώργη κοντά. Λέγεται BODYXCLUSIVE. Ψάχνομαι και εγώ για γυμν στη περιοχή. Εγώ πάω στο δημοτικό και καταλαβαίνεις!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    06-08-10
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    65

    Default

    Απο τιμες τι παιζει φιλε?Ειδα και στο site να εχει κα τα οργανα γυμναστικης της technogym τη καινουρια σειρα που ειναι κορυφαια στο κοσμο.

  7. #7
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    O μήνας είναι 35ε, το 3μηνο 75ε, το 6μηνο 120ε και ο χρόνος 200ε.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    06-08-10
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    65

    Default

    Ευχαριστω για τις πληροφοριες,σε αυτο πηγαινεις εσυ να φανταστω?Εχει πολυ κοσμο 9-11?
    Στο xlcusive που ειπες πηγαινα εγω χρονια γιατι εμενα νεαπολη,το γυμναστηριο το εχει ο αρης που ειναι πολυ καλο παιδι,ειναι λιγο μικρο αλλα τα οργανα ειναι καλοσυντηρημενα, παλια ειχε 40 ευρω ο μηνας.
    Last edited by mazas1987; 07-10-13 at 16:39.

  9. #9
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by mazas1987 View Post
    Ευχαριστω για τις πληροφοριες,σε αυτο πηγαινεις εσυ να φανταστω?Εχει πολυ κοσμο 9-11?
    Στο xlcusive που ειπες πηγαινα εγω χρονια γιατι εμενα νεαπολη,το γυμναστηριο το εχει ο αρης που ειναι πολυ καλο παιδι,ειναι λιγο μικρο αλλα τα οργανα ειναι καλοσυντηρημενα, παλια ειχε 40 ευρω ο μηνας.
    Nαι εκεί πηγαίνω αυτό το καιρό και θα συνεχίσω. Γενικά μου αρέσει πολύ είναι σχετικά μικρό αλλά όπως είπες τα μηχανήματα όντως καλοσυντηρημένα και γενικά έχει πολύ καλό κλίμα! Και τα 2παιδία είναι πολύ καλά. Άσε που με έχουν βοηθήσει πολύ και γενικά βοηθάνε. Έχει ρίξει τις τιμές του.
    Πάω μόνο πρωί οπότε δεν ξέρω τι παίζει το βράδυ.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σχολή Πυγμαχίας στη Δυτική Θεσσαλονίκη
    By bill_zagoudis in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 0
    Last Post: 06-11-12, 01:48
  2. Γυμναστήριο & Kick box στη Δυτική Θεσσαλονίκη
    By Victorious in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 25-08-12, 17:22
  3. Σχολή Αϊκίντο στην δυτικη θεσσαλονίκη?
    By PAULKAIS in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 0
    Last Post: 05-05-09, 20:28
  4. Γυμναστήριο στη δυτική θεσσαλονίκη
    By malmsteen in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 11-08-08, 02:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •