Εχμ.. οπως εγραψα στο ποστ για τη γνωριμια, ειχα παει γυμναστηριο για ενα χρονο σε ενα κοντα στην Αγίου Δημητριου, δεν ξερω αν ''ειναι οκ'' να πω ποιο, και δεν εμεινα καιθολου ευχαριστημενος, δεν ασχολουνται μαζι σου καθολου εκει + ειναι ακριβο, ειδικα για αυτα που σου δινει.
Αυτο που ψαχνω απο ενα γυμναστηριο ειναι να μην ειναι τοσο τιγκα που να μην γινεται να κανεις σωστο προγραμμα και να εχει γυμναστες οι οποιοι ασχολουνται μαζι σου λιγο για τα βασικα. Δεν θελω να νιωθω οτι απλα νοικιαζω τα οργανα για μια ωρα. Προτιμω να μου ριχνουν μια ματια στο τοσο, καποια παρατηρηση βρε αδερφε, γιατι δε μπορει η τεχνικη, σε εμενα που ειμαι ασχετος με το γυμναστηριο, να ειναι καλη σε καθε ασκηση.
Στο γυμναστηριο που πηγα ενα χρονο, απλα μου εδειχναν τις καινουριες ασκησεις βιαστικα και μετα γεια σας για 4 μηνες μεχρι το επομενο προγραμμα. Θεωρώ πως δεν ειναι σωστο αυτο.

Μενω Συκιες, μπορώ να πηγαίνω οπουδήποτε στη Νεάπολη, Άνω πολη, Αγίου Δμητρίου -μεχρι τα πανεπιστήμιο-, και στο μεγαλύτερο μήκος της Λαγκαδά. Επίσης και με κέντρο -Αριστοτέλους με Ναυαρίνου - δε θα ειχα θεμα.

Έχετε να μου προτεινετε καποιο-α καλα γυμναστηρια σε αυτες τις περιοχές?
-Εννοειται το gymnasium ειναι τελειως εκτος συζητησης.

-- Στις Συκιές εχει ενα γυμναστηριο -fintess station αν θυμαμαι καλα- γνωρίζει κανεις αν ειναι καλο?

-- Έψαξα αρκετα στο ιντερνετ κα βρήκα μερικά -αρκετα ομως δεν εχουν καν site- αλλα θα ηθελα την προσωπικη σας γνώμη.

Thanks in advance