Γεια σας παιδια,αποφασισα κ εγω με τη σειρα να κραταω ημερολογιο προπονησεων..για συγκριση της πορειας μου
Λιγα λογια για μενα κ την πορεια μου
Ξεκινησα Φεβρουαριο του 2012 με γυμναστικη στο σπιτι αλλα χωρις διατροφη(53 κιλα,1.67 υψος)..Οι διαφορες που ειδα μεγαλες αλλα οχι για πολυ...
Νοέμβριο του 12 ξεκιναω διατροφη και συνεχιζω γυμναστικη στο σπιτι,τοτε ηταν που αρχισα να ανεβαινω(οχι μονο σε δυναμη κ μυικοτητα αλλα κ αυτοπεποιθηση-ψυχολογια) κ φτανω τα 61 κιλα μεχρι το Μάρτιο
Πλεον ειμαι στα 63 κιλα με υψος 1.73...Γυμναστηριο εχω ξεκινησει εδω κ 2 μηνες περιπου με αποτελεσματα που δεν περιμενα κ πιασιματα...
Απο συμπληρωματα τωρα θα αρχισω μια whey της on (double rich chocolate) χρησιμοποιωντας την μονο μετα το gym μαζι με μπανανα
Απο split ειμαι σε αυτο: Πλατη-Τραπς,Δικεφαλα-Τρικεφαλα,Στήθος-Δελτς,Πόδια
Τα γυμναζω με πυραμιδικα σετ 12-10-8-6 επαναληψεις... ανεβαζοντας κιλα
Θα ειμαι ανοιχτος σε οποιαδηποτε παρατηρηση/διορθωση(αλλωστε αυτος ειναι ο σκοπος μου που ανοιξα το λογκ..εχω μαθει αρκετα πραγματα αλλα πιστευω οτι ακομα ειμαι στην αρχη του ταξιδιου) κ βεβαια off topic :P
Η αποδοση μου τελευταια παντως εχει μειωθει αρκετα λογω διαφορων λογων... :S αλλα το παλευω μεχρι να βγαλω ακρη...
(Ξερεις εσύ Κωστα!! :Ρ)
Στοχος μου ειναι να φτασω τα 70 κιλα οσο πιο καθαρα μπορω,μετα να τα δουλεψω για κανα 3μηνο μενοντας ισοθερμιδικα και αργοτερα για την πολυποθητη γραμμωση :D