Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 31 to 60 of 179
  1. #31
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Χαχα Τι λες μωρέ ? Γιατί να κράξω ή να σε μαλώσω ? Εσύ (ή μάλλον το σώμα σου), έχει τον πρώτο λόγο στο πως θα κινηθείς. Ότι και να λέμε εμείς....

    Θα δεις πως θα πάει, πως θα νιώθεις, πως θα αποδίδεις σε γυμναστήριο και καθημερινότητα, και αν προκύψει τίποτα εδώ είμαστε.

    Να σου πω την αλήθεια, στεναχωρέθηκα που είδα στο αρχικό σου ποστ ότι καπνίζεις.... Επειδή το είχα κι εγώ καποτε σε υπερθετικό βαθμό στη ζωή μου, σου λέω ότι δε σε βοηθάει πουθενά....

    Δεν κάνεις μια προσπάθεια ΚΑΙ γι'αυτό, μαζί με όλα τ'άλλα (διατροφή, προπόνηση, απώλεια λίπους) αν θέλεις ?

    Για άβαταρ βάλε μια οροσειρά !!! χεχε

    Αααααχχχ πονεμένη ιστορία.
    Ήθελα να μαγκέψω νωρίς ο αρχιμ@λ@κ@ς
    Κάποια στιγμή θα το κόψω το π@ύστικο που θα πάει...

    Οροσειρά εγώ;!;!;!
    Το πολύ πολύ να βάλω κανένα σαμαράκι από δρόμο

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  2. #32
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Καλή αρχή και καλή επιτυχία στους στόχους σου!
    Μιχάλης

  3. #33
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    11-06-09
    Posts
    947

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Καλημέρα σε όλους και σας ευχαριστώ για τις ευχές και τα σχόλια.





    Φίλε μου djastral (δεν ξέρω το όνομά σου ) η αρχή έγινε όταν μπήκα για πρώτη φορά εδώ μέσα. Τότε κατάλαβα ότι υπάρχει και κάτι πέρα από τα βάρη.
    Απλώς μου άρεσε η γυμναστική με βάρη. Εδώ μου κόλλησαν το μικρόβιο και τους ευχαριστώ όλους γι αυτό.
    Δεν έχω τρελές προσδοκίες. Δεν θα γίνω πάγος ή LX στα 43, το ξέρω. Απλά θέλω να φτάσω εκεί που μπορώ μέ όσα μέσα διαθέτω.
    Το μέτρο σύγκρισης για εμένα είναι ο περσινός μου εαυτός και μέχρι τώρα πιστεύω τα πάω μια χαρά.

    Για το πρόγραμμα γυμναστικής που σκέφτομαι να ακολουθήσω τώρα:

    Είναι αυτό που θα κάνω στο peak της δύναμης-όγκου. Δεν θα το κάνω συνέχεια.
    Το σίγουρο είναι ότι φέτος θα δώσω μεγαλύτερη προσοχή στην διατροφή.

    Να είσαι πάντα καλά να ακούς συγκροτηματάρες!!!!!!




    Καλή σου ημέρα βορεινέ κεραμιδόγατε
    Η αλήθεια είναι ότι έτρεμα το πρώτο post σου.
    Πριν αρχίσεις να με μαλώνεις, το ξέρω ότι είμαι χαμηλά.
    Όπως είπα, είμαι σε στάδιο προσαρμογής και αυτό ισχύει και για την διατροφή.

    avatar γιατί να αλλάξω; Έβγαλε κ@λ@δάχτυλο σε κανέναν ο μικρός;

    Καλημέρα παιδαρά (χαχαχαχα, μην μας παρεξηγήσουν κιόλας). Στέλιος είναι το όνομά μου κ μοιραζόμαστε ακόμα ένα άλλο πάθος (απ΄ότι είδα)... Το software development, το οποίο το έχω κάνει κ επάγγελμα. Πιο πολύ όμως σε embedded systems.

    Λοιπόν, κάτι μου λέει ότι ο φετινός χειμώνας (αν εξαιρέσουμε τις μειώσεις, ανεργία, μνημόνια, κλπ) θα είναι συναρπαστικός..! Εσύ άνοιξες log, o LX έχει ετοιμασίες για το Μάιο, ο Δύτης με τόσο όγκο δεν ξέρω αν θα χωράει να ξετρυπώνει τους ροφούς, πάει καλά η ομάδα...

    Α...! Σου βρήκα κ νέο avatar.... (j/k)

    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  4. #34
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Έχω φάει την απόλυτη ξενέρα.

    Είμαι στην δεύτερη εβδομάδα προσαρμογής και έλεγα από την επόμενη να ξεκινήσω να ανεβάζω ένταση.
    Από την προηγούμενη εβδομάδα κάτι με ενοχλούσε στο αριστερό γόνατο οπότε δεν έκανα σκουώτ αλλά πρέσσα.

    Χτες δεν ένιωθα καμμία ενόχληση οπότε βάσει προγράμματος, κάνω 1 Χ 10 με 60κλ.
    Όλα μια χαρά, ελαφριά ενόχληση μετά, τέοια που δεν της δίνεις σημασία.

    Σήμερα το πρωί ξυπνάω και το γόνατο είναι ελαφρώς πρησμένο με αρκετή ενόχληση-πόνο ακριβώς κάτω από την επιγονατίδα.
    Γενικά σαν μουδιασμένο και ελαφρώς άκαμπτο.

    Καταλαβαίνω ότι είναι ζεστό οπότε πάει το μυαλό μου σε φλεγμονή.
    Παίρνω ένα mesulid για να μπορέσω να έρθω γραφείο, το πλακώνω και σε voltaren και στο γραφείο του έχω βάλει 2 φορές biofreeze.

    Πόδια από Δευτέρα και αν.

    Τα 'χω πάρει άσχημα λέμε

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  5. #35
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ποτε ανοιξες λοκ εσυ και δεν πηρα χαμπαρι???βιαζομαι να φυγω τωρα...θα σε χεσω μετα...!!!!!

    καλη αρχη αγορινα!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  6. #36
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ποτε ανοιξες λοκ εσυ και δεν πηρα χαμπαρι???βιαζομαι να φυγω τωρα...θα σε χεσω μετα...!!!!!

    καλη αρχη αγορινα!!!
    ... είπε και εξαφανίστηκε

    Thnx Λύκε

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  7. #37
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Περαστηκά Σκιά! Πρόσεχέ το ριμάδι. Είχα παλιά και εγω θέμα με γόνατο και είναι πίκρα. Ακόμα και τώρα με ενοχλεί που και πού!
    Άιντε σπάστα ολαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  8. #38

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    ωπ τι εχουμε εδω ?:Ρ

    καλη αρχη σκια :Ρ

    λες κι ερχεσε σε πρωτη επαφη με το αθλημα νιωθω ετσι οπως το λεω

  9. #39
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Περαστηκά Σκιά! Πρόσεχέ το ριμάδι. Είχα παλιά και εγω θέμα με γόνατο και είναι πίκρα. Ακόμα και τώρα με ενοχλεί που και πού!
    Άιντε σπάστα ολαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!
    Για να δούμε ρε Άννα

    Quote Originally Posted by daskalos198 View Post
    ωπ τι εχουμε εδω ?:Ρ

    καλη αρχη σκια :Ρ

    λες κι ερχεσε σε πρωτη επαφη με το αθλημα νιωθω ετσι οπως το λεω
    Ευχαριστώ ψηλέ

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  10. #40
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    ΕΓΩ θα σε χειρουργήσω.



  11. #41
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Έχω φάει την απόλυτη ξενέρα.

    Πόδια από Δευτέρα και αν.

    Τα 'χω πάρει άσχημα λέμε
    Φφφφφ περαστικάαααα Γιάννη I feel you!!! Αν χτύπα ξύλοοοο δεν μπορούσα για κάποιο λόγο (τραυματισμός κτλ κτλ) να κάνω πόδια όπως έχω συνηθίσει και θέλω να κάνω...θα με είχε πιάσει κρίση!! Τώρα κάνε λίγο υπομονή για να μην το επιβαρύνεις χειρότερα και μόλις νιώσεις λίγο καλύτερα...ξαναπροσπαθείς αλλά πάλι πολύ προσεκτικά!!

  12. #42
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Έκλεισε όμορφα η πρώτη εβδομάδα της φάσης Α'

    Η διατροφή μου παραμένει η ίδια και παραδόξως δεν με έχει κουράσει ούτε με έχει κάνει να βαρεθώ αφού τρώω από όλα.
    Τρίτη εβδομάδα και θα τολμήσω να πω ότι κάτι αρχίζει να "στρώνει".
    Το μόνο "κακό" ότι το βράδυ (2-3 βράδια μέσα στις 3 εβδομάδες) μαζί με τα ξηροκάρπια έχω τσακίσει και από ένα τσαμπί σταφύλι. Τεςπα...

    Από εβδομάδα ξεκινάω κρεατίνη και whey μετά την προπόνηση.
    Μέχρι τώρα μόνο τις βιταμίνες και τα Ω3 έπαιρνα.

    Οπότε κάτι ψιλά θα τα τσιμπήσουμε από "πρωτεΐνη" και από εκεί.

    Τα κιλά σταθερά κάτω από τα 104 αν και σήμερα που ζυγίστηκα είχα μια τρομάρα μην δω κανένα 105+ αλλά και εδώ μια χαρά.



    Το πρόγραμμα που έκανα αυτή την εβδομάδα -της φάσης Α' που λέγαμε ντε- είναι το πρόγραμμα που έχω αναφέρει ότι θα κάνω και στην φάση Β' -σας έχω τρελάνει, έτσι; σςςςςςςςςςςς-

    Φάση Α' (μέχρι μέσα Νοεμβρίου)
    Φάση Β' (μέσα Νοεμβρίου μέχρι τέλη Ιανουαρίου) εδώ θα γίνει το σώσε... ελπίζω... εύχομαι... ο θεός μαζί μας

    workout 1
    Άρσεις θανάτου 10
    Πιέσεις πίσω από το κεφάλι με μπάρα όρθιος στη smith (αργότερα θα προσπαθήσω με ελεύθερη μπάρα) 10
    Γάμπες 20

    workout 2
    Σκουώτ 20
    Τροχαλία, ανάποδη λαβή στο εύρος των ώμων 10
    Βυθίσεις 10

    μόνο που δεν το πάω σε ένταση 100+ αφού και διατροφικά είμαι χαμηλά αλλά και θέλω να συνηθίσω τις ασκήσεις.
    Οπότε πάει κάπως έτσι:
    Δε workout 1
    Τρι off
    Τε workout 2
    Πε off
    Πα workout 1
    Σα off
    Κυ off
    Δε workout 2
    Τρι off
    Τε workout 1
    Πε off
    Πα workout 2 κλπ κπ

    Αργές, ελεγχόμενες επαναλήψεις, όχι 4-2-4 αλλά αργές.

    Στην κάθε άσκηση 3 σετάκια (1 ζέσταμα και τα υπόλοιπα ας τα πούμε λειτουργικά)
    Χρόνος προπόνησης 20'-30' ανάλογα τον λαό, την διάθεση, το μπλα μπλα.

    Ειδικά το workout 2 είναι ΚΑΙ Γ@ΜΩΩΩΩΩ... Νιώθεις όλο το κορμί ότι έχει δουλέψει.
    Επίσης μου αρέσει πολύ η "Πιέσεις πίσω από το κεφάλι με μπάρα όρθιος στη smith". Μέχρι και η "σαμπρέλα" μπετώνει.

    Το μόνο που με χαλάει είναι πως το γόνατό μου ενω δεν με ενοχλεί, δεν το νιώθω στο 100% . Κάτι....... δεν ξέρω.
    Οπότε το πάω λάου λάου στα σκουώτ και κατεβαίνω μέχρι τον παράλληλο (κάπου εκεί μου κάνει ένα ψιλοκλάκ! αλλά όχι κάτι τρομερό).
    Το καλό είναι ότι την Πέμπτη (μετά τα σκουώτ δεν είχα κάποια σοβαρή ενόχληση).

    Νομίζω ότι τα είπα όλα. Αν ξέχασα κάτι εδώ είμαστε

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  13. #43

    Default

    Έλα φίλε! Την καλησπέρα μου.

    Αφού θα ακολουθήσεις ένα τέτοιο πρόγραμμα μικρού χρόνου αλλά με αρκετή ένταση, μήπως καλύτερα να ζεσταίνεσαι επαρκώς προηγουμένως;
    Εννοώ ένα σετάκι ζέσταμα μου φαίνεται πολύ λίγο. Εγώ στο squat κάνω συνήθως ζέσταμα με 3 σετ των 8-10 επαναλήψεων στο 50% περίπου, δυο σετ εκτάσεις στο μηχάνημα & δυο σετ μηριαίους με ελάχιστο βάρος γιατί αλλιώς ακούγονται περίεργοι ήχοι στα λειτουργικά που δεν μου αρέσουν καθόλου.
    ΘΑΡΣΕΙΝ ΧΡΗ, ΤΑΧ' ΑΥΡΙΟΝ ΕΣΕΤ' ΑΜΕΙΝΟΝ

  14. #44
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    καλά εεεεεε...Φάση Α, Φάση Β.. πολύ φάση το παιδί λέμε..
    Εγώ ξέρεις ότι θα ήθελα κιάλλο workload (μέσα στη μέρα έστω)..αν θέλεις ιδέες να σου πω καμιά 50αρια ασκήσεις να διαλέξεις..
    Αλλά αφού στη φάση που είσαι (σε συνδυασμό με τη Φάση Α βεβαίως-βεβαίως) πάνε όλα καλά..i rest my cause!

    Πέρα από τις πλάκες..τα έχουμε πει..και θα τα ξαναπούμε και από κοντά (πάλι κοιμόμουν πριν)

    Επίσης άσχετο..ήθελα να ήξερα που έχεις βρει τόσο ψηλό smith χωρίς να τερματίζει κάνοντας όρθιος πιέσεις..
    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  15. #45
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by Διηνέκης View Post
    Έλα φίλε! Την καλησπέρα μου.

    Αφού θα ακολουθήσεις ένα τέτοιο πρόγραμμα μικρού χρόνου αλλά με αρκετή ένταση, μήπως καλύτερα να ζεσταίνεσαι επαρκώς προηγουμένως;
    Εννοώ ένα σετάκι ζέσταμα μου φαίνεται πολύ λίγο. Εγώ στο squat κάνω συνήθως ζέσταμα με 3 σετ των 8-10 επαναλήψεων στο 50% περίπου, δυο σετ εκτάσεις στο μηχάνημα & δυο σετ μηριαίους με ελάχιστο βάρος γιατί αλλιώς ακούγονται περίεργοι ήχοι στα λειτουργικά που δεν μου αρέσουν καθόλου.
    Λοχαγέ καλησπέρα.

    Σωστό αυτό που λες το οποίο θα το εφαρμόσω στην συνέχεια οταν ανεβάσω λίγο τα κιλά.
    Ειδικά στα σκουώτ (τώρα που είμαι λίγο χεσμένος) κάνω ζέσταμα με άδεια μπάρα 20 επαναλήψεις, μετά βάζω 40κλ και στα επόμενα 2 μένω στα 60κλ. Όλα 20 επαναλήψεις.
    Η αλήθεια είναι ότι το είχα σκεφτεί να κάνω ένα 20άρι εκτάσεις (χαλαρό) πριν αλλά φοβήθηκα μην το κάνω χειρότερα ο μλκς

    Την επόμενη φορά θα το κάνω

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  16. #46
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by iceburner View Post
    καλά εεεεεε...Φάση Α, Φάση Β.. πολύ φάση το παιδί λέμε..
    Εγώ ξέρεις ότι θα ήθελα κιάλλο workload (μέσα στη μέρα έστω)..αν θέλεις ιδέες να σου πω καμιά 50αρια ασκήσεις να διαλέξεις..
    Αλλά αφού στη φάση που είσαι (σε συνδυασμό με τη Φάση Α βεβαίως-βεβαίως) πάνε όλα καλά..i rest my cause!

    Πέρα από τις πλάκες..τα έχουμε πει..και θα τα ξαναπούμε και από κοντά (πάλι κοιμόμουν πριν) το κατάλαβα

    Επίσης άσχετο..ήθελα να ήξερα που έχεις βρει τόσο ψηλό smith χωρίς να τερματίζει κάνοντας όρθιος πιέσεις..
    Τα πόδια είναι λίγο ανοιχτά, στους ώμους ίσως και λίγο περισσότερο και δεν "κλειδώνω" την κίνηση στο τέλος έτσι κι αλλιώς, για να κρατήσω την ένταση στους ώμους

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  17. #47
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Καλημέρα σε όλες και όλους.

    Χτες είχα ποδαράκια και όπως είπα και στις καλημέρες έκανα αυτό που είπε ο φίλος Διηνέκης (ελαφρά εκτάσεις και κάμψεις για ζέσταμα) και σήμερα όλα μια χαρά.
    Βέβαια ακόμα δεν το ζορίζω σε κιλά αλλά δεν με πειράζει αφού με τις 20άρες σήμερα τα νιώθω τούμπανα

    Χτες ξεκίνησα και συμπληρώματα
    Πήρα την αλκαλική κρεατίνη KRE-ALKALYN EFX να την δοκιμάσω.
    Για το γεύμα των 18:00 πήρα να δοκιμάσω την DY Tempro.

    Είχα διαβάσει καλές κριτικές αν και είναι λίγο "τσιμπημένη" σε τιμή με άλλες της κατηγορίας.
    Πάντως μου έκανε τρομερά καλή εντύπωση.
    Είναι σαν πούδρα με τέλεια διαλυτότητα (σε σέικερ με νερό).
    Αυτό που ήταν απίστευτη έκπληξη ήταν η γεύση της (φράουλα). Δεν το περίμενα -αν και δεν έχω ιδιαίτερο θέμα με γέυσεις- και έχω πάρει-δοκιμάσει αρκετές.
    Πολύ διακριτική γεύση, ευχάριστη... πραγματικά μου έκανε τρομερή εντύπωση και αυτός ήταν και ο λόγος περισσότερο που έγραψα το post.

    Από εβδομάδα ξεκινάω και whey μετά την προπόνηση (Allmax). Δεν την έχω ξαναπάρει και είπα να την δοκιμάσω.

    Αυτά για τώρα και συνεχίζουμε

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  18. #48
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Πήρα την αλκαλική κρεατίνη KRE-ALKALYN EFX να την δοκιμάσω.
    Για το γεύμα των 18:00 πήρα να δοκιμάσω την DY Tempro.
    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Από εβδομάδα ξεκινάω και whey μετά την προπόνηση (Allmax). Δεν την έχω ξαναπάρει και είπα να την δοκιμάσω.
    Το ήξερα ότι δεν είσαι νάτουραλ !!!!!!

    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  19. #49
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Το ήξερα ότι δεν είσαι νάτουραλ !!!!!!


    Μεσ' τη χημεία είμαι σου λέω!!!!!


    ΥΓ
    Έχεις δοκιμάσει την Tempro?

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  20. #50
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Έχεις δοκιμάσει την Tempro?
    Δυστυχώς όχι Γιάννη. Δεν έτυχε...
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  21. #51
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Μια ερώτηση σχετικά με το αλάτι και την κρεατίνη.

    Ξέρουμε ότι το αλάτι δημιουργεί κατακράτηση νερού στον οργανισμό. Για αυτό το λόγο προτείνεται να μην το αποφεύγουμε τελείως στην διατροφή μας αλλά να το έχουμε σε λογικές ποσότητες

    Το ίδιο πράγμα έλουμε να κάνουμε και με την κρεατίνη. Να κρατήσουμε νερό στο σώμα.

    Οπότε τί κάνουμε σε περιόδους που παίρνουμε κρεατίνη;
    Κόβουμε το αλάτι τελείως, συνεχίζουμε όπως πριν ή το μειώνουμε;

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  22. #52
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Τίποτα δεν αλλάζεις Γιάννη. Συνεχίζεις να καταναλώνεις την ίδια ποσότητα σε αλάτι.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  23. #53
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Τίποτα δεν αλλάζεις Γιάννη. Συνεχίζεις να καταναλώνεις την ίδια ποσότητα σε αλάτι.
    Ότι πεις ρε μπαγάσα

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  24. #54
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    τις ειδα και σε σκεφτηκα


  25. #55
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default


    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  26. #56
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Αυτό θα πεί γάμπα!!!!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  27. #57
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Το παπούτσι γυναικείο είναι;;;

  28. #58
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Το παπούτσι γυναικείο είναι;;;
    Γιατί οι γάμπες δεν είναι?

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  29. #59
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    mis oksana :P

  30. #60
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Γιατί οι γάμπες δεν είναι?
    Όχι....


 
Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Shadowmaker - Στο Τσακ Μπαμ - Photos!
    By shadowmaker in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 70
    Last Post: 08-01-13, 11:09
  2. Shadowmaker και Shadowmakerάκι :-)
    By shadowmaker in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 46
    Last Post: 11-05-12, 17:51
  3. Αρχίζω ένα Blog
    By nick_anth in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 9
    Last Post: 26-01-10, 20:03

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •