Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 29 of 29

Thread: Antonio's Log

  1. #1
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Cool Antonio's Log

    Λοιπόν από σήμερα ξεκινάω και την καταγραφή.
    Cuban και όσοι πιστοί προσέλθετε.
    Ξεκινάω με διατροφή.
    Έχω φτιάξει δύο γεύματα για τη δουλειά και θέλω τη γνωμη σας.
    Το αλμυρό είναι κολοκυθόπιτα....υλικά:5 κολοκύθια μεγάλα τριμένα, 250 γρ αλεύρι ολικής,500 γρ βρώμη, 6 αυγά και 2 ασπράδια, 2κρεμύδια ξερά, 2 πιπεριές, 150 γρ γιαούρτι, 20 γρ μουστάρδα,20 γρ σάλτσα ντομάτας, 2 κουταλιές ελαιόλαδο, αλάτι πράσινο, πάπρικα, πιπέρι,ρίγανη από 1 κουταλάκι, κίμινο 1/2 κουταλάκι και τυρί φινα 100 γρ.όλα μαζί ανακάτεμα μέχρι να γίνει χυλός, σε ένα ταψί με λίγο αλύρι και στο φούρνο 180βαθμούς για 1,5 ώρα. Βγάζει 12 κομμάτια και από ότι υπολογίζω είναι γύρω στις 300 θερμίδες ανά κομμάτι.
    Το γλυκό....υλικά: βρώμη 500 γρ, γιαούρτι 220 γρ, 2 scoop πρωτείνη σοκολάτα, 100 γρ αμύγδαλα ωμά,
    40 γρ μέλι, 1 κουταλιά γλυκό βύσσινο, 125 γρ σοκολάτα υγείας,40 γρ σουσάμι, 100 ml γάλα πράσινο,μία τσιμπιά αλάτι.
    Ανακάτεμα για να ενωθούν όλα μαζί,ταψί με λαδόκολα κάτω, 180 βαθμούς για 1 ώρα. Βγαζει 18 μπάρες περίπου 250 θερμίδες.

    Πάμε τώρα στα γευματα, υπενθυμίζοντας ότι δεν τρώω κρέας ψάρι και κοτόπουλο!!!!!
    Πρωινό 10:00 ρόφημα πρωτείνης και κολοκυθόπιτα
    Δεκατιανό 13:00 μπάρα αυτοσχέδια.
    Μεσημεριανό 16:00 τόστ ολικής με εμμενταλ 40 γρ και 3 ασπράδια.
    Πριν την προπόνηση 1 μπανάνα
    Μετά την προπόνηση 1 ρόφημα πρωτείνης
    Γεύμα α) ομελέτα με κρεμύδια και πιπεριές(2 αυγά και 4 ασπράδια) και 100 γρ τυρί φίνα, β) 100 γρ καστανό ρύζι (ωμό)με αρακά, 100 γργιαούρτι και 150 γρ ρεβυθοκεφτέδες, γ) μακαρόνια ολικής 100 γρ ωμά με λαχα
    νικά και 100 γρ τυρί φίνα, δ) 2 πατάτες μικρές με δίαφορα λαχανικά( μπρόκολο, κουνουπίδι, καρότα, κρεμύδια) , 150 γρ ρεβυθοκεφτέδες με 150 γρ γιαούρτι, ε) φασολάκια με 100 γρ ανθότυρο, και ένα ψωμάκι ολικής.
    Βραδυνό 200 γρ λαχανοκαρότο με μουστάρδα 20 γρ
    Πρίν τον ύπνο 1 ρόφημα πρωτείνης.

    Προπόνηση τώρα.....!!!!!
    Δευτέρα
    15 λεπτα διάδρομο
    Πλάτη- ώμους από 4 σετ 12/10/8/6 μέχρι εξαντλήσεως
    15 λεπτά διάδρομο

    Τρίτη
    Κοιλιακούς- ραχιαίους
    1 ώρα διάδρομο

    Τετάρτη
    15 λεπτα διάδρομο
    Πόδια - δικέφαλα από 4 σετ 12/10/8/6 μέχρι εξαντλήσεως
    15 λεπτά διάδρομο

    Πέμπτη
    Κοιλιακούς ραχιαίους
    1 ώρα διάδρομο

    Παρασκευή
    15 λεπτα διάδρομο
    Στήθος -τρικέφαλα από 4 σετ 12/10/8/6 μέχρι εξαντλήσεως
    15 λεπτά διάδρομο

    Σαββατοκύριακο πτώμα και στα 4 γεύματα την ημέρα χωρίς ρόφημα πρωτείνης την Κυριακή.


    Σήμερα Δευτέρα
    15 λεπτά διάδρομο 5κμ/ώρα και κλίση 4
    4 ασκήσεις ώμους και 4 πλάτη. Πρώτη φορά άρση θανάτου τα είδα όλα και γ..ώ τις ασκήσεις.
    Ώμοι:εκτάσεις πλάγιες, πρόσθιες και πανω από το κεφάλι με αλτήρες 10 κιλους, άρση ώμων με στραβόμπαρα 25 κιλα
    Πλάτη: άρσεις θανάτου 25 κιλά με στραβόμπαρα για αρχή, και σε πολυμηχάνημα, εμπρο και οπισθολαίμιες με 40 κιλά, και benc row 55 κιλά και άνετα...
    15 λεπτά διάδρομο 4,5 κμ/ ώρα και κλίση 6 και τα τελευταία 5 λεπτά κλίση 10 !!!!(τι σου κάνουν οι άρσεις!!!!

    Είμαι στην 4η βδομάδα πλέον, και έχει αυξηθεί απίστευτα η δύναμή μου, ανακαλύπτω σιγά-σιγά τους μυς μου και προβλέπω σε κάνα τρίμηνο να πληρώνω καινούριο πολυμηχάνημα.
    Τις τελευταίες 15 μέρες, δεν έχω κλέψει στη διατροφή καθόλου, το οποίον σημαίνει ότι με πιάνει.
    Ώρα για τη λαχανοσαλάτα, αν και δεν πεινάω, αλλά ο έτερος Αντώνης με μαλώνει!!!!
    Αναμένω απόψεις και συμβουλές...
    Last edited by Madhawktony; 03-12-13 at 01:02.

  2. #2
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Γειτονόπουλο καλή αρχή !!!!
    Μία επισήμανση στην προπό , και μία στην διατροφή
    Μην φτάνεις τα 15 λεπτά στον διάδρομο ,με 5 - 7 λεπτά έχεις ζεσταθεί ικανοποιητικά , κράτα αυτόν τον χρόνο για μετα την προπό !
    Που είναι η μπριζόλες των μη κρεατοφάγων ?????.....δεν είδα μανιτάρια που είναι πλουσια σε πρωτείνη - χαμηλες θερμίδες
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  3. #3
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Καλορίζικο το log και καλή επιτυχία στους στόχους σου.

    Έχεις ΠΟΛΥ σκόνη στη διατροφή σου. Θα μπορούσες να αντικαταστήσεις κάποια ροφήματα με ασπράδια ίσως; Εκτός εάν τίθεται θέμα γεύσης (ξέρω, τρώγονται με το ζόρι σκέτα...)

  4. #4
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Tsourekas το satanistan είναι για τη Λούτσα??? ωραίος.... Κανόνισε να ρθεις να δεις την υπόγα μου να μου πεις γνώμη...
    Τα μανιτάρια τα κρατάω για καβάτζα, όταν βαρεθώ καμιά γεύση.
    Diver είμαι οκ με τα ασπράδια, με λίγο πιπεράκι όλα καταπίνονται....για πόσα λες και σε ποια φάση της ημέρας καλύτερα????

  5. #5
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Σαν και εσένα και εγώ, όταν πρωτοξεκίνησα είχα πρωτεΐνη σε σκόνη και το πρωί και το βράδυ και μεταπροπονητικά.
    Με τις συμβουλές των παιδιών, αντικατέστησα την πρωινή πρωτεΐνη με ασπράδια και τη βραδυνή με περισσότερο γιαούρτι.
    Πλέον έχω αφήσει μόνο ένα ρόφημα μετά την προπόνηση. Εντάξει, εννοείται οτι καμιά φορά χάριν ευκολίας χτυπάμε και κανα σκουπ παραπάνω.

  6. #6
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Ωωω ! Με γειά το Λογκ Αντώνη ! Καλό "ταξίδι" σου εύχομαι !

    Τα 2 γεύματα εργασίας, είναι "βόμβες" ρε συ !

    Η κολοκυθόπιτα έχει μέσα αλεύρι, που δεν είναι καλή επιλογή ! Η σάλτσα, αν δεν είναι έτοιμη και τη φτιάχνεις μόνος σου, είναι ΟΚ. Αλλιώς, δεν είναι καλή επιλογή....

    Στο γλυκό, έχεις μέλι, βύσσινο, σοκολάτα. Αυτά επίσης δεν είναι καλές επιλογές...

    Ρίξε μια ματιά αν θέλεις για πιτάκι βρώμης εδώ στο φόρουμ. Είναι πολύ καλή λύση. Επίσης, στην ενότητα των συνταγών θα βρεις αρκετές ποιοτικές και εύγευστες συνταγές.

    Κατά τα λοιπά, με καλύπτουν τα παιδιά από πάνω ! Οπότε είσαι έτοιμος για μια δυνατή αρχή !
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  7. #7
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    TNX ΦΙΛΕ....ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΑ, ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΙΣΩ ΤΟ ΑΛΕΥΡΙ ΜΕ ΦΟΥΛ ΒΡΩΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ... ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΟΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΑ 18 ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΕΥΣΗ...ΑΝ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ...ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΜΟΛΙΣ ΕΥΚΑΙΡΗΣΩ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΚΡΟΣ...ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΩ ΜΑΚΡΟ ΓΙΑ ΦΟΡΤΩΜΑ.
    ΦΙΛΕ DIVER ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ...3 ΑΣΠΡΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΟΜΙΖΩ??? 9 ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΙΣΟΝ 27????
    ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ....ΕΧΕΙ ΡΥΘΜΙΣΤΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΦΑΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ...ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΣΩΣΤΑ.... ΤΑ ΠΙΑΣΙΜΑΤΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΓΕΡΑ ΑΡΑ ΚΑΙ ΔΩ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΑ....
    ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ, ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10¨00 ΣΠΙΤΙ, ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΓΕΥΜΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ...ΘΑ ΑΝΤΙΠΑΡΕΛΘΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΚ....ΔΕΝ ΤΗ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ...
    ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.....ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ....

  8. #8
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Ένα ασπράδι έχει +- 3,6γρ πρωτεΐνης.

  9. #9
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Άρα 6 ασπράδια τουλάχιστον...θα φτιάξω το πιτάκι βρώμης το πρωί με 5 ασπράδια, 1 ολόκληρο και 60 γρ βρώμη, με λίγο τυράκι φινα...

  10. #10
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Επίσης θέλω απόψεις για μετά την προπο...isolate πρωτείνη???καμιά καλή μάρκα και γεύση????
    Αυτή τη στιγμή παίρνω την proplex της allstar, lipodex για βιταμίνες και λιποδιαλύτη. Από ότι μου πρότεινε ο cuban, θα πάρω συμπλήρωμα ω3 και μια πολυβιταμίνη....προτάσεις για αυτά????
    Εππίσης λόγω έλλειψης τεστοστερόνης γενεολογικής φύσεως, καμιά πρόταση για συμπλήρωμα???

  11. #11
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Δε χρειάζεται να πάρεις isolate. Και μια απλή whey θα κάνει εξίσου καλή δουλειά !

    Δες εδώ μια οικονομική : http://www.myprotein.com/sports-nutr.../10530943.html

    Εκτός της πολυβιταμίνης και των Ω3 δε χρειάζεσαι άλλα συμπληρώματα. Για πολυβιταμίνη θα έλεγα την Now foods ADAM.

    Για Ω3 θα έλεγα αυτό : http://www.iherb.com/Natural-Factors...oz-237-ml/2646

    Όσο για συμπληρώματα αύξησης τεστοστερόνης, θα έλεγα να περιμένεις να δεις πρώτα πόσο θα αυξηθεί, με διατροφή, προπονήσεις και τα συμπληρώματα που σου έγραψα, και μετά αν χρειαστεί, βλέπουμε για κάτι παραπάνω.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  12. #12
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Γιατρέ μου καλησπέρα, η παραγγελιά για την πρωτείνη έφυγε γεύση σοκολάτα smooth,ελπίζω να είναι καλή. πολυβιταμίνη και ω3 να πάρω από αυτό το site.???Λέω για την alpha men...gia ω3 πεσ μου εσυ ποιο από όλα...
    για το iherb διάβασα ότι κολλήσανε στο τελωνείο το Νοέμβριο και το φοβήθηκα, προτιμώ όμωσ να τα χω όλα από έναν.
    το πιτάκι τα σπάει, μπήκε στο πρωινό μαζί με την πρωτείνη, 2 ολόκληρα, έξι ασπράδια και 50 γρ βρώμη. για σνακ, θα παίξω 20 γρ αμύγδαλα και τα υπόλοιπα τα ίδια. οι 'βόμβεσ αποσύρθηκαν....
    Σήμερα μας πήγαν για γεύμα στα Καλύβια...με φαγαν όλοι να φάω κανονικα΄, αλλά ο παίκτης έφαγε ψητά λαχανικά, σαλάτα, μανιτάρια, και δεν ζήλεψα τίποτα, ούτε ψωμί ούτε πατάτες. το cheat το κανα στο κρασί πίνοντας 3 ποτηράκια για την παρέα. Άντε και αύριο έχει κάψιμο...για τα δικαιώματα εννοούσα να μπορώ να βάζω λινκ, και να βλέπω κάποια άρθρα΄που δεν μου ανοίγει...
    Αυτά για σήμερα...Καλό βράδυ.....

  13. #13
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Μπράβο ρε συ !!!.....γρήγορη η διατροφική σου προσαρμωγη
    Γιατρός εεεεε ????....έτσι !!!!...Άκου πιστά τις"γνωματευσεις" και θα ψάχνεις καθρέφτες σε λίγο ....

    ΥΓ.Νέα Μάκρη.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  14. #14
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Για την alpha men, συμφωνώ. Πάρτην.

    Από Ω3, πάρε αυτά : http://www.myprotein.com/sports-nutr.../10529895.html
    1 κουταλάκι του γλυκού 2 φορές την ημέρα, μακριά από τις ώρες προπόνησης.

    Θα σου έλεγα να πάρεις αυτές τις κάψουλες Ω3 : http://www.myprotein.com/sports-nutr.../10615610.html
    Αλλά θέλει να παίρνεις 4 κάψουλες ημερησίως. Δες τις τιμές και κατέληξε....

    Όταν περάσεις έναν αριθμό ποστς, θα μπορείς να ποστάρεις λινκς. Μέχρι τότε υπομονή, ή γράφε τα λινκ με κενό ανάμεσα !

    Μπράβο για το γεύμα στα Καλύβια !!!!!!!!!!! Κρατήθηκες !!! Αυτό είναι πολύ καλό !
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  15. #15
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Γιατρέ μου, παρηγγειλα και τα υπόλοιπα.
    Σήμερα στην προπο είμουν ασταμάτητος....φοβερή ενέργεια, δύναμη και αντοχή.
    Εκτάσεις αλτήρων και πιέσεις με αλτήρες, επικληνή και οριζόντιο, από 3 σετ μέχρι εξάντλησης, σύνολο 12 σετ.
    Butterfly, πιέσεις ανοικτεσ? και κλειστές στο πολυμηχάνημα, απο 3 σετ μέχρι εξάντληση, σύνολο 9 σετ.
    Κάμψεις τρικέφαλα 4 σετ μετά εξάντλησης.
    Διάδρομος 10 λεπτά ζέσταμα και 50 στο τέλος, με 6 ανάκληση, 5 κμ σύνολο και μπορούσα και άλλο.
    Ή είναι από τις 2 μέρες ξεκούραση, ή η διατροφή πιάνει τόπο....το πιτάκι βρώμης, το κανα κρεπάκι....2 αυγά, 4 ασπράδια,50 γρ βρώμη 1 πιπεριά και 80 γρ τυρί φίνα.μαζί με ένα ρόφημα πρωτείνη, power του σκασμού....
    Άντε να δούμε αύριο από που ναι η αντοχή.
    Άντε και καλό μας βράδυ.....
    ?

  16. #16
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Α, γιατρέ τα macros μου....2400 θερμίδες τοπ, με 42/34/24(πρωτ./υδατ./λιπη)...και όλα καθαρά με 3 ροφήματα στις προπονήσεις....

  17. #17
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default τα σημερινα μου macros


  18. #18
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    σημερινή προπόνηση δικέφαλα πόδια
    αυτοσυγκέντρωσης 3 σετ
    στραβόμπαρα ανοικτή- κλειστή από 3 σετ
    πόδια τετρακέφαλα δικέφαλα απο 3 σετ προσαγωγοί απο 3 σετ σε πολυμηχάνημα και τέλοσ....γιατί κόπηκε το λουράκι....!!!!!!
    πάλι με πολύ δύναμη και ανεβασμένα κιλά στα δικέφαλα
    Σειρά έχει η ξεκούραση....άντε και από Δευτέρα πάμε πιο βαριά!!!

  19. #19
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Madhawktony View Post
    Ή είναι από τις 2 μέρες ξεκούραση, ή η διατροφή πιάνει τόπο....
    Όλα μαζί είναι φίλε μου !

    Τα μάκρος σου είναι επίσης ΟΚ !

    Βλέπω ότι η αύξηση δύναμης έγινε τσουνάμι ! ΕΥΓΕ ! Πολύ χαίρομαι !
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  20. #20
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Η χοληστερινη δεν ειναι λιγο ψηλα????

  21. #21
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Όχι φίλε μου. Δεν υπάρχει πρόβλημα με τη χοληστερόλη των τροφών. Εφόσον δεν τρως απλούς υδατάνθρακες (σάκχαρα), δεν χρειάζεται να σε απασχολεί αυτό.

    Διάβασε λίγο : http://www.bodybuilders.gr/forum/sho...04#post1121704
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  22. #22
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Α, ρε γιατρέ, πάνε τα κοτέτσια....ήθελα μιάμιση καρτέλα, βλπω να τις κανω 3!!!!
    Και ςιδικά εγώ που δεν τρώω κρέας, τρώω άφοβα.....
    Οκ, τους απλούς τους έκοψα μαχαίρι. Έχω κρατήσαι μόνο 3 κουταλιές του γλυκού μαυρη ζάχαρη για τους καφέδες...οκ ή να τις κόψω κι αυτές????
    Φεύγω για μάκρο για προμήθειες.....

  23. #23
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Τη μαύρη ζάχαρη καλύτερα να την κόψεις. Αντικατέστησέ τη με Στέβια !
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  24. #24
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    α ρε γιατρε τι αλλο θα μου κοψεις....στεβια λοιπον...παμε προπονηση χθεσινη
    1 χλμ ζεσταμα
    ανοιγματα ωμων 3 σετ με αλτηρεσ 12 κιλα
    μπροστά εκτάσεις με αλτηρες 3 σετ
    εμπροσθολαιμιες πιεσεις με μπαρα ορθιος 20 κιλα 3 σετ
    οπισθολαιμιες το ιδιο 3 σετ
    αρσεις δελτοειδων με σταβομπαρα κλειστες 20 κιλα 3 σετ
    αρσεις θανατου 3 σετ με 25 κιλα( προσθετεται και το σωματικο βαρος σε αυτες???)
    εμπροσθολαιμιες μηχανημα 3 σετ
    οπισθολαιμιες 3 σετ
    αρσεις πλατης μηχανημα 3 σετ
    ολα μεχρι εξαντλησεως
    αρχισε και δουλευει ο μεταβολισμος και εχασα μεσα στη βδομαδα 2 κιλα΄.!!!!
    το πιτακι βρωμης το εκανα κρεπα...1 αυγο΄5 ασπραδια, 40 γρ βρωμη, 50 γρ γιαουρτι, 50 γρ τυρι φινα πιπερια και 1 κουταλακι λιναροσπορο, 45 γρ πρωτεινη!!!!
    τουρμπο!!!!!!
    κομμενο και το τοστακι απο σημερα, ταπερακι με μπασματι και λαχανικα με 2 αυγα.... σε προλαβα γιατρε΄΄΄΄΄!!!

  25. #25
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    Κύριοι και κυρίες τα φώτα σας. Έχω ένα πολυμηχάνημα απλό το οποίο βλέπω σε κάνα μήνα να μη μου φτάνουν τα κιλά ( σιγά ρε θηρίο), και επειδή θέλω να πάω στις μπάρες σιγά- σιγά, έχω τσεκάρει αυτά με τα ελεύθερα βάρη, τύπου smith και απλά με πάγκο κλπ.
    Επειδή κάνω μόνος μου σπίτι, δεν είναι καλύτερα τύπου smith??? Και τι θα μου προτείνατε.....

  26. #26
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Καλύτερα να ξεκινήσεις σωστά Γιατρέ μου ! Δηλαδή με ελεύθερεη μπάρα. Έστω κι αν βάζεις λιγότερα κιλά...
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  27. #27
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΗΔΗ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ...ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΙΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ, ΓΙΑ ΑΥΤΟ.... ΝΑ ΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΟΧΑΛΙΑ....ΜΕΤΑΔΙΔΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ...ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ....ΜΟΥ ΤΑ ΚΟΨΕΣ ΟΛΑ!!!!

  28. #28
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Madhawktony View Post
    ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ....
    Χαχαχαχα ! Τι να σχολιάσω Αντώναρε.... ΑΨΟΓΟΣ είσαι !

    Μη βαράς...
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  29. #29
    New Member
    Join Date
    18-11-13
    Location
    ARTEMIDA
    Posts
    27

    Default

    ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ΚΑΙ ΑΕΡΟΒΙΑ
    7 ΛΕΠΤΑ ΣΤΕΠΕΡ ΓΙΑ ΖΕΣΤΑΜΑΤΑΚΙ
    ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΛΑΓΙΟΙ ΑΠΟ 3Χ15
    ΚΑΙ 1 ΩΡΑ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ 5,2 ΧΛΜ ΜΕ ΚΛΙΣΗ ΑΠΟ 6 ΕΩΣ 10!!!! ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΡΩΤΗ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΣΚΟΛΗ....
    ΠΟΥ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΟΛΥΒΙΤΑΜΙΝΗ ΜΕ ΤΑ Ω3!!!!!!!
    DOC, YOU CREATE A MONSTER...
    ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •