Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 61 to 90 of 159
  1. #61
    Junior Bodybuilder MikeSev's Avatar
    Join Date
    29-06-13
    Posts
    108

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Πιστευω πως ηρθε η ωρα να αλλαξεις γυμναστηριο!
    ποτέ χαχα! αυτα ειναι τα καλα των φθηνων gym, πανε ολα τα νουμερα και εχεις καθε μερα show

  2. #62
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    11-06-09
    Posts
    947

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Mπορεις να μου πεις πως μπορεσες να τους ακουσεις με την μουσικη τερμα???
    Αλλο καλο που εχει ειναι πως με ελεγχομενη ενταση ακους οποτε θες!
    Γιάννη δεν είναι ότι τους ακούς, αλλά ότι τους βλέπεις από πίσω σου να σου μιλάνε ενώ εκτελείς το σετ κ να συνεχίζουν ακάθεκτοι περιμένοντας απάντηση. Αυτό κ μόνο μου αποσπά την προσοχή κ την αυτοσυγκέντρωση.
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  3. #63
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Αν ειναι συνεχεια ετσι κυνηγησε τους να κανεις την δουλεια σου!
    Αλλοι πανε για να τα δωσουν ολα και αλλοι για να περασει η ωρα τους!
    Αστα να πανε!

  4. #64
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    11-06-09
    Posts
    947

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Αν ειναι συνεχεια ετσι κυνηγησε τους να κανεις την δουλεια σου!
    Αλλοι πανε για να τα δωσουν ολα και αλλοι για να περασει η ωρα τους!
    Αστα να πανε!
    Aκριβώς όπως το είπες. Όταν δε μερικοί εξ αυτών είναι κ πελάτες σου, τότε αναγκαστικά...
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  5. #65
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSev View Post
    ποτέ χαχα! αυτα ειναι τα καλα των φθηνων gym, πανε ολα τα νουμερα και εχεις καθε μερα show
    χαχαχαχα ρε φίλε σοβαρά συμβαίνουν αυτά?
    που πας να έρθω με μία κάμερα να τραβάω :Ρ
    Victory loves preparation...

  6. #66
    Junior Bodybuilder MikeSev's Avatar
    Join Date
    29-06-13
    Posts
    108

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    χαχαχαχα ρε φίλε σοβαρά συμβαίνουν αυτά?
    που πας να έρθω με μία κάμερα να τραβάω :Ρ
    σημερα ηταν ενας υπερβαρος ανδρας που καθε μερα φοραει διαφορετικο χρωμα κολλαν χωρις εσωρουχο (ή φοραει στρινγκ)

  7. #67
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSev View Post
    σημερα ηταν ενας υπερβαρος ανδρας που καθε μερα φοραει διαφορετικο χρωμα κολλαν χωρις εσωρουχο (ή φοραει στρινγκ)
    Τα άντερα μου γύρισες!!!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  8. #68
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Το τόπικ καθαρίστηκε από τα άσχετα ποστ.

    Και για να μαστε ξηγημένοι : Σε όποιον δεν αρέσει, ας μη κάνει κλικ να διαβάσει. Υπάρχει και το κουμπάκι "log out" πάνω δεξιά.
    Την διάθεση χρονιάρες μέρες δεν θα μας τη χαλάσει κανείς.
    Last edited by Kardoula; 30-12-13 at 13:18.

  9. #69
    Advanced Bodybuilder Rea!'s Avatar
    Join Date
    12-08-13
    Location
    Στο χωριό... (Αφίδνες)
    Posts
    871

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSev View Post
    σημερα ηταν ενας υπερβαρος ανδρας που καθε μερα φοραει διαφορετικο χρωμα κολλαν χωρις εσωρουχο (ή φοραει στρινγκ)
    μπορεί να φόραγε εσώρουχο κομμένο με λέιζερ :)

    όταν βάλε το κόκκινο κολάν βγάλε φωτό και ανέβασέ τη (με απόκρυψη προσώπου). Στα ανέκδοτα και αστεία :)
    I may not be there yet... But I am closer than I was yesterday. And my coach, professional Paris Nicolaou is suporting me!

  10. #70
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Εμένα στο γυμναστήριο της Σχολής, κατά βάση είμαστε άνδρες..εεε μια φορά λοιπόν που έτυχε και ήρθε για προπό μια εμφανίσιμη κοπέλα με ωραίο σώμα, όλοι χάσαν το ενδιαφέρον τους για προπόνηση !!!
    Διάλογος με ένα παιδί πάνω από ένα στρώμα, δίπλα στη κοπέλα:
    - Φίλε το θες το στρώμα;
    - Μπααα, κάνε δουλειά σου...( καρφωμένος πάνω της, ενώ κάνει plank )
    Ε. όταν κατάλαβε ότι παραήταν εμφανές το αχανές βλέμμα του, πήρε μια φάτσα τύπου ' είμαι έτοιμος για το άλλο σετ' και έφυγε χαχαχαχαχα
    Victory loves preparation...

  11. #71
    Junior Bodybuilder MikeSev's Avatar
    Join Date
    29-06-13
    Posts
    108

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    Εμένα στο γυμναστήριο της Σχολής, κατά βάση είμαστε άνδρες..εεε μια φορά λοιπόν που έτυχε και ήρθε για προπό μια εμφανίσιμη κοπέλα με ωραίο σώμα, όλοι χάσαν το ενδιαφέρον τους για προπόνηση !!!
    Διάλογος με ένα παιδί πάνω από ένα στρώμα, δίπλα στη κοπέλα:
    - Φίλε το θες το στρώμα;
    - Μπααα, κάνε δουλειά σου...( καρφωμένος πάνω της, ενώ κάνει plank )
    Ε. όταν κατάλαβε ότι παραήταν εμφανές το αχανές βλέμμα του, πήρε μια φάτσα τύπου ' είμαι έτοιμος για το άλλο σετ' και έφυγε χαχαχαχαχα
    εμας οταν ερχεται ομορφη κοπελα ολοι φευγουν απτα σετ τους και την ακολουθουν. αφου εχω σκεφτει τακτικι: οταν ειστε σαν σαρδελες το απογευμα απτην πολυκοσμια, παιρνεις μια φιλη σου μαζι, την βαζεις να κανει μια βολτα στον οροφο με τα βαρη, και μετα να παει για αερομπικ στον κατω οροφο, την ακολουθουν ολοι και τσακ..εχεις δικο σου γυμναστηριο

  12. #72
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ σωστός Mike, τι σκέφτηκες ρε θηρίο :Ρ
    Last edited by Κωστας21; 30-12-13 at 20:59.
    Victory loves preparation...

  13. #73
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,661

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    Εμένα στο γυμναστήριο της Σχολής, κατά βάση είμαστε άνδρες..εεε μια φορά λοιπόν που έτυχε και ήρθε για προπό μια εμφανίσιμη κοπέλα με ωραίο σώμα, όλοι χάσαν το ενδιαφέρον τους για προπόνηση !!!
    Διάλογος με ένα παιδί πάνω από ένα στρώμα, δίπλα στη κοπέλα:
    - Φίλε το θες το στρώμα;
    - Μπααα, κάνε δουλειά σου...( καρφωμένος πάνω της, ενώ κάνει plank )
    Ε. όταν κατάλαβε ότι παραήταν εμφανές το αχανές βλέμμα του, πήρε μια φάτσα τύπου ' είμαι έτοιμος για το άλλο σετ' και έφυγε χαχαχαχαχα
    Ενώ εσυ Κωστα, βραχος ε??

    Λοιπον σημερα πηγα gym το πρωι,κ ηταν ενα παλικαρι που 4 φορες τη βδομαδα εδω κ 2 μηνες κανει μονο πλατη κ δικεφαλα και τιποτα αλλο γιατι οπως υποστηριζει αν ανοιξει κ η πλατη του θα ειναι κομπλε,κ δε θελει να φουσκωσει πολυ γιατι θα φαινεται ασχημο...
    Και του λεω "διατροφη κανεις?"
    Απαντηση:"Οχι,δε χρειαζεται προπονουμαι σκληρα και πολλες ωρες"
    ΟΚ μετα απο αυτο τα καταλαβα ολα

  14. #74
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Ενώ εσυ Κωστα, βραχος ε??

    Λοιπον σημερα πηγα gym το πρωι,κ ηταν ενα παλικαρι που 4 φορες τη βδομαδα εδω κ 2 μηνες κανει μονο πλατη κ δικεφαλα και τιποτα αλλο γιατι οπως υποστηριζει αν ανοιξει κ η πλατη του θα ειναι κομπλε,κ δε θελει να φουσκωσει πολυ γιατι θα φαινεται ασχημο...
    Και του λεω "διατροφη κανεις?"
    Απαντηση:"Οχι,δε χρειαζεται προπονουμαι σκληρα και πολλες ωρες"
    ΟΚ μετα απο αυτο τα καταλαβα ολα
    Ναι, τσιμέντο..! - πήγα για ραχιαίους στο δίπλα στρώμα :Ρ
    Βρε αφού δε ξερεις, άσε το παιδί να επιτελέσει έργο, θα πάρει ''πρωτεϊνες'' (οοοουυυ) και θα γίνει θηρίο ;)
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Victory loves preparation...

  15. #75
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,661

    Default

    Ναι ο αλλος μου λεει οτι ενας φιλος του πηρε ενα καλοκαιρι κρεατινη+πρωτεινη κ εγινε θηριο....
    Τοσα troll εκει εξω,επικινδυνα τα πραγματα

    Α στο διπλα ε?Εγω θα πηγαινα στο πισω....

  16. #76
    Junior Bodybuilder MikeSev's Avatar
    Join Date
    29-06-13
    Posts
    108

    Default

    Τι θα κανεις για πρωτοχρονια ρε?

    -χερια ωμους

    :P

  17. #77
    Advanced Bodybuilder aggelos92's Avatar
    Join Date
    02-04-13
    Location
    Aθήνα
    Posts
    1,032

    Default

    Κατι που ακουσα χθες απο εναν γνωστο...: ''Α ναι ρε αυτος ειναι τουμπανο παιρνει πρωτεινες''!!
    Πηγα να του πω τι πρωτεινες παιρνει να τις παρουμε και μεις. :P
    Pain is WEAKNESS leaving the body.....

  18. #78
    New Member Mix Van Mark's Avatar
    Join Date
    22-11-13
    Location
    Chania
    Posts
    99

    Default

    πριν 5-6 χρονια οταν ημουν ακομα αθηνα πηγαινα σε ενα μεγαλο γυμν διπλα στα village cinemas στου Ρεντη ( τωρα λογικα θα χει αλλαξειονομα αποοσο εχω μαθει )
    anyway τοτε ειχαμε εναν τυπο μ επολυ ωραιο σωμα και ψωναρα αλλα ηταν λιγο τριχωτος εως καλιακουδα θα ελεγα
    συνηθιζε λοιπον να κυκλοφορει στο γυμν με τα φανελακια που φαινεται εξ ολοκληρου η πλατη αλλα μια μερα ενω ειχε κανει αποτριχωση σε ολο το σωμα φαινεται πως ειχε 3εχασει το " παλτο" της πλατης ....ειχε φαει τρελο δουλεμα χαχαχαχααχχαχααχ
    ο ιδιος παλι φορουσε κατι σορτσακια 80s adidas του στηβου μια φορα ενω εκανε squat ακουγεται ενα χρρρρρρρρρρρατς και ειχε γινει χιλια κομματια το σορτσακι
    αχαχαχχααχαχαχαχαχαχ
    NO Pain ~ NO Gain

  19. #79
    Junior Bodybuilder MikeSev's Avatar
    Join Date
    29-06-13
    Posts
    108

    Default

    ειναι ενας τυπος που εχει πει σε ολους μας πως παιρνει αναβολικα, και ακουω να τον ρωταει ενας καινουργιος πως εγινε ετσι, και απανταει ''πολλες φακες, ακτινιδια. χυμος νεκταρινι και πολυ βιταμινη C'' ειχα λυγισει στο γελιο σε μια γωνια :P

  20. #80
    New Member Mix Van Mark's Avatar
    Join Date
    22-11-13
    Location
    Chania
    Posts
    99

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSev View Post
    ειναι ενας τυπος που εχει πει σε ολους μας πως παιρνει αναβολικα, και ακουω να τον ρωταει ενας καινουργιος πως εγινε ετσι, και απανταει ''πολλες φακες, ακτινιδια. χυμος νεκταρινι και πολυ βιταμινη C'' ειχα λυγισει στο γελιο σε μια γωνια :P
    παλι καλα που δν ειπε οτι μασαγε σανο .....(!)
    NO Pain ~ NO Gain

  21. #81
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Έχω έναν φίλο,110κιλα αλλά δεν του φαίνονται γτ έχει αρκετό ύψος (1,90+),μου κάνει μια μέρα στο σχολείο,άσε φίλε πριν το γυμναστήριο πλάκωσα το λιποτροπικο,φέτες θα έχω γίνει σε κάτι βδομάδες....Του κάνω,μετά την προπόνηση τι έφαγες?
    Εκανα 1 τσιγαρο και πλακωσα 2 πιτογυρα.....μου απάντησε!

  22. #82
    Pumping Iron
    Join Date
    09-03-13
    Posts
    301

    Default

    ρε μπας και σας δουλευουνε ?

  23. #83
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Οχι ρε συ! τα λενε και τα πιστευουν και ολας

  24. #84
    Pumping Iron Dimitris stfs's Avatar
    Join Date
    05-03-13
    Location
    αμφισσα :D
    Posts
    298

    Default

    παρασκευη ημερα αφιερομενη πλατη...εκανα κωπιλατικη και ειχα φορτοσει το μαξ μ στην μπαρα για 6 ρεπσ και ερχεται ενας τυπας και μ λεει φιλε παρατατα θα σ πεσουν τα αρχ@δι@ δεν κανει ... τον εγραψα κανονικα και εκανα αρσεις μετα και μ κανει μικρε θα σ πεσουν το φωναζε κι ολας... για μια στιγμη τ κανω μια ασε να μ πεσουν τα δικα σ θα ναι ? και το βουλωσε :P

  25. #85
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Χτες που ειχα στήθος, ακούω καποια στιγμη ενα "γκλανγκ, γκλανγκ, γκλανγκ"!
    Γυρνάω κσι βλεπω ενα αγόρι στην εφηβεία να κάθεται στην πρεσα ποδιων. Ειχε βάλει καπου 100κιλα αλλα...δεν ειχε βγαλει την ασφάλεια! Λεω, ας κάνω την καλη πράξη της ημέρας! Τον πλησιάζω και του λεω "υο ξέρεις πως υπαρχει μια ασφάλεια που εσυ δε την εχεις βγαλει; Και αμα τη βγάλεις θα μπορεις να φερείς τα ποδια σου οσο βαθιά θέλεις". "Α, ναι; Δε το ήξερα!" Και σηκώθηκε αμεςως απο μόνος του για να καθησω εγω και να του δείξω. Κάθομαι, βγαζω την ασφάλεια και φέρνω τα ποδια κοντα στο στήθος αργα και του εξηγώ. Με ευχαρίστησε και πηγα να συνεχίσω τους αλτήρες μου. Κσι μετα απο λιγο, άκου παλι "γκλανγκ, γκλανγκ, γκλανγκ"!
    Ποιος ξερει, δε βολευτηκε; Φοβήθηκε; Δε του ειπα κατι αλλο :-)
    A head full of fears has no space for dreams.

  26. #86
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Σημερα ειδα 2 τυπους να κανους δισετ αρσεις θανατου - μονοζυγο.. Και χωρις τεχνικη στις αρσεις καμπουριαζοντας..

  27. #87
    New Member
    Join Date
    04-03-14
    Posts
    38

    Default

    Για θεματα διατροφης,συμπληρωματων κτλ εχω ακουσει τοσες βλακειες που πλεον δεν καθομαι να δωσω σημασια στο τι λενε. Αυτο που δεν μπορω να αποφυγω ειναι να βλεπω ατομα που μολις ξεκινησαν το γυμναστηριο και νομιζουν οτι θα στυψουν τα σιδερα. Το τελευταιο καλο που ειδα ηταν ενας τυπος (καινουριος προφανως) που εκανε χαμηλο κωπηλατικο. Και μαντεψτε δεν γυμναζε την πλατη του. Ειχε σκυψει τοσο πισω ειχε ξαπλωσει βασικα με αποτελεσμα να δουλευει τραπεζοειδεις. Και εν τω μεταξυ παιζει σε καθε σετ να ανεβαζε κιολας κιλα. Εγω δει ατομα και ατομα να χαλανε την τεχνικη τους, αυτο το πραγμα ομως πρωτη φορα.
    Αλλο ενα, που βασικα πιο πολυ επικινδυνο ειναι παρα αστειο ειναι αρχαριοι που πανε και κανουν ελευθερα βαρη χωρις βοηθεια. Προχθες εκανε ο αλλος πιεσεις ωμων με ελευθερη μπαρα, χωρις ασφαλειες με παραπανω κιλα απο οτι αντεχει. Οπως ηταν φυσικο, καποιο χερι του υποχωρησε, αδειασε απο την μια πλευρα η μπαρα και μετα απο την αλλη. Δηλαδη αυτα τα ατομα δεν μπορω να τα καταλαβω. Ζητα βοηθεια ρε φιλε, αν νιωθεις οτι θα ζοριστεις δεν ειναι κακο.

  28. #88
    New Member jojoba's Avatar
    Join Date
    08-02-14
    Location
    Ξεσσαλονικη
    Posts
    37

    Default

    Eδω ειμαστεεεεε εχω λυθέι στο γέλιο!!
    Λοιπον έχουμε και εμεις πολλα κουλα στο τζιμ τελευταία αυτο που με έκανε να γελάσω πολυ ειναι ενας τύπος που ερχεται το πρωι ο οποίος ειναι πραγματικα ο ορισμός του μπουχέσα,δε κάνει καμμια ασκηση σωστα,προσπαθει να σηκωσει υπερβολικα κιλα και δεν τα καταφέρνει. αναθεμα με αν ξερει και τι κανει δηλαδή το παιζει και σουπερ ντουπερ τεκνό τεσπα καποια στιγμη πριν μέρες παει στην τροχαλια για εκτάσεις τρικεφαλων ρε παιδια βάζει 80 κιλα ξεκιναει και μου σκύβει λες και κανει μετανοια πραγματικα η μεση του κοντευε να σπασει δεν ξερω πως καταφερνε και το εκανε αυτο αφου λοιπον καποια στιγμη τελειωνει τις άσκοπες μετανοιες γυρναει με ύφος άντρακλα στον φιλο του ''Μπορει να κλεβω λιγο στην τεχνικη αλλα τα κιλά μετρανε'' κ γυρναει και με κοιταει με υφακι να δει ποσο εχω εντυπωσιαστει εεε πραγματικα ειχα πεσει κατω απο τα γελια

    Ο ίδιος μια μερα πηγαίνει στον σακο του μποξ και προσπαθει κανα τέταρτο να ''δεσει'' τα ποδια του για να κανει κοιλιακους,να προσπαθουν 2 ατομα να τον ανεβασουν πανω να κρατηθει αφου τελικα τα καταφέρνει δεν εκανε ουτε μια επαναληψη γιατι προσπαθουσε να μαζεψει τον σκεμπε απο την μπλούζα του που ειχε τραβηχτει την ωρα λοιπον που μαζευει την δασίτριχη κοιλια του σπαει αυτο(δε ξερω πως το λενε) που κρατουσε τις αλυσιδες για τον σακο και σκαει κατω μαζι με τον σακο!

    Αλλο φρούτο ιδια φαση τουλαχιστον 120 κιλα να περπαταει και να κρεμεται απο το παντελονι η κοιλια ως τα γονατα και να φοραει κατι κολλητα κολαν και μπλουζακια σετακι αλλο πραγμα εννοειτε περπαταει με τα χερια ανοιχτα λες και ειναι ο hulk τελειωνει το τζιμ και παει απεναντι στο σαντουιτσαδικο και τρωει,Αν και ειναι σοβαρο ακουστε τι εκανε μια μέρα λοιπον ξαπλωνει στον ισιο παγκο να κανει Pull Over με αλτήρα και παίρνει ρε παιδια αλτηρα 27,5kg νομιζω ειναι το σηκωνει και με το που παει να το φερει προς τα πισω του πεφτει ρε παιδια ακριβως πανω στο προσωπο ,έσπασε-ραγισε δε ξερω την μυτη του και 1 δοντι τον λυπήθηκα τοσο πολυ και αλλο τοσο ηθελα να γελαω μετα που εφυγε,αλλα τα θέλουν και τα παθαινουν ειναι δυνατον?

    Επίσης γελαω τρελα το καλοκαιρι που ερχονται και κανουν βαρη με σαγιονάρες...
    Last edited by jojoba; 11-03-14 at 02:16.
    Καμμιά φορά κάθομαι και σκέφτομαι ''Μα πόσο μπροστά εισαι ρε κορίτσι μου?'',μετά τραβάω λιγο πίσω το κάθισμα και ειμαι Οκ!

  29. #89

    Default

    ήταν σήμερα κάτι πίθηκοι στο γυμναστήριο και κάναν κωπηλατική για ώμους με την ολυμπιακή μπάρα του πάγκου σε ώρα αιχμής

  30. #90
    New Member
    Join Date
    27-01-11
    Posts
    44

    Default

    Πριν κανα 2 χρόνια, νομίζω έκανα δικέφαλος στην τροχαλία και μιλάω με 1 φοιτητή, μου λέει τούμπανο έγινες, παίρνεις τίποτα; Του απαντώ κι εγώ εντελώς φυσικά, κρεατίνη αλλά μ έχει τρελάνει στο κατούρημα. Και δεν το πα και δυνατά. Και γυρνάνε και με κοιτάνε 4-5 άτομα που το άκουσαν, με ύφος, "τι κάνεις τρελέ, θα πεθάνεις" και λίγη λύπηση "καημενούλη μου έπεσες κι εσύ σ αυτά" Ηθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί σας λεω... Βεβαια μετά το σκεφτόμουν μονος κ γελούσα σαν το χαζο


 
Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Έχω Ακούσει..
    By George963 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 12-11-13, 18:10
  2. Replies: 1
    Last Post: 08-12-11, 04:10
  3. Replies: 31
    Last Post: 28-06-11, 17:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •