Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 91 to 120 of 159
  1. #91
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by jojoba View Post
    Eδω ειμαστεεεεε εχω λυθέι στο γέλιο!!
    Λοιπον έχουμε και εμεις πολλα κουλα στο τζιμ τελευταία αυτο που με έκανε να γελάσω πολυ ειναι ενας τύπος που ερχεται το πρωι ο οποίος ειναι πραγματικα ο ορισμός του μπουχέσα,δε κάνει καμμια ασκηση σωστα,προσπαθει να σηκωσει υπερβολικα κιλα και δεν τα καταφέρνει. αναθεμα με αν ξερει και τι κανει δηλαδή το παιζει και σουπερ ντουπερ τεκνό τεσπα καποια στιγμη πριν μέρες παει στην τροχαλια για εκτάσεις τρικεφαλων ρε παιδια βάζει 80 κιλα ξεκιναει και μου σκύβει λες και κανει μετανοια πραγματικα η μεση του κοντευε να σπασει δεν ξερω πως καταφερνε και το εκανε αυτο αφου λοιπον καποια στιγμη τελειωνει τις άσκοπες μετανοιες γυρναει με ύφος άντρακλα στον φιλο του ''Μπορει να κλεβω λιγο στην τεχνικη αλλα τα κιλά μετρανε'' κ γυρναει και με κοιταει με υφακι να δει ποσο εχω εντυπωσιαστει εεε πραγματικα ειχα πεσει κατω απο τα γελια

    Ο ίδιος μια μερα πηγαίνει στον σακο του μποξ και προσπαθει κανα τέταρτο να ''δεσει'' τα ποδια του για να κανει κοιλιακους,να προσπαθουν 2 ατομα να τον ανεβασουν πανω να κρατηθει αφου τελικα τα καταφέρνει δεν εκανε ουτε μια επαναληψη γιατι προσπαθουσε να μαζεψει τον σκεμπε απο την μπλούζα του που ειχε τραβηχτει την ωρα λοιπον που μαζευει την δασίτριχη κοιλια του σπαει αυτο(δε ξερω πως το λενε) που κρατουσε τις αλυσιδες για τον σακο και σκαει κατω μαζι με τον σακο!

    Αλλο φρούτο ιδια φαση τουλαχιστον 120 κιλα να περπαταει και να κρεμεται απο το παντελονι η κοιλια ως τα γονατα και να φοραει κατι κολλητα κολαν και μπλουζακια σετακι αλλο πραγμα εννοειτε περπαταει με τα χερια ανοιχτα λες και ειναι ο hulk τελειωνει το τζιμ και παει απεναντι στο σαντουιτσαδικο και τρωει,Αν και ειναι σοβαρο ακουστε τι εκανε μια μέρα λοιπον ξαπλωνει στον ισιο παγκο να κανει Pull Over με αλτήρα και παίρνει ρε παιδια αλτηρα 27,5kg νομιζω ειναι το σηκωνει και με το που παει να το φερει προς τα πισω του πεφτει ρε παιδια ακριβως πανω στο προσωπο ,έσπασε-ραγισε δε ξερω την μυτη του και 1 δοντι τον λυπήθηκα τοσο πολυ και αλλο τοσο ηθελα να γελαω μετα που εφυγε,αλλα τα θέλουν και τα παθαινουν ειναι δυνατον?

    Επίσης γελαω τρελα το καλοκαιρι που ερχονται και κανουν βαρη με σαγιονάρες...
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!! Πόσο θέλω να έρθω σε αυτό το τζιμ!!!

  2. #92
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by jojoba View Post
    Eδω ειμαστεεεεε εχω λυθέι στο γέλιο!!
    Λοιπον έχουμε και εμεις πολλα κουλα στο τζιμ τελευταία αυτο που με έκανε να γελάσω πολυ ειναι ενας τύπος που ερχεται το πρωι ο οποίος ειναι πραγματικα ο ορισμός του μπουχέσα,δε κάνει καμμια ασκηση σωστα,προσπαθει να σηκωσει υπερβολικα κιλα και δεν τα καταφέρνει. αναθεμα με αν ξερει και τι κανει δηλαδή το παιζει και σουπερ ντουπερ τεκνό τεσπα καποια στιγμη πριν μέρες παει στην τροχαλια για εκτάσεις τρικεφαλων ρε παιδια βάζει 80 κιλα ξεκιναει και μου σκύβει λες και κανει μετανοια πραγματικα η μεση του κοντευε να σπασει δεν ξερω πως καταφερνε και το εκανε αυτο αφου λοιπον καποια στιγμη τελειωνει τις άσκοπες μετανοιες γυρναει με ύφος άντρακλα στον φιλο του ''Μπορει να κλεβω λιγο στην τεχνικη αλλα τα κιλά μετρανε'' κ γυρναει και με κοιταει με υφακι να δει ποσο εχω εντυπωσιαστει εεε πραγματικα ειχα πεσει κατω απο τα γελια

    Ο ίδιος μια μερα πηγαίνει στον σακο του μποξ και προσπαθει κανα τέταρτο να ''δεσει'' τα ποδια του για να κανει κοιλιακους,να προσπαθουν 2 ατομα να τον ανεβασουν πανω να κρατηθει αφου τελικα τα καταφέρνει δεν εκανε ουτε μια επαναληψη γιατι προσπαθουσε να μαζεψει τον σκεμπε απο την μπλούζα του που ειχε τραβηχτει την ωρα λοιπον που μαζευει την δασίτριχη κοιλια του σπαει αυτο(δε ξερω πως το λενε) που κρατουσε τις αλυσιδες για τον σακο και σκαει κατω μαζι με τον σακο!

    Αλλο φρούτο ιδια φαση τουλαχιστον 120 κιλα να περπαταει και να κρεμεται απο το παντελονι η κοιλια ως τα γονατα και να φοραει κατι κολλητα κολαν και μπλουζακια σετακι αλλο πραγμα εννοειτε περπαταει με τα χερια ανοιχτα λες και ειναι ο hulk τελειωνει το τζιμ και παει απεναντι στο σαντουιτσαδικο και τρωει,Αν και ειναι σοβαρο ακουστε τι εκανε μια μέρα λοιπον ξαπλωνει στον ισιο παγκο να κανει Pull Over με αλτήρα και παίρνει ρε παιδια αλτηρα 27,5kg νομιζω ειναι το σηκωνει και με το που παει να το φερει προς τα πισω του πεφτει ρε παιδια ακριβως πανω στο προσωπο ,έσπασε-ραγισε δε ξερω την μυτη του και 1 δοντι τον λυπήθηκα τοσο πολυ και αλλο τοσο ηθελα να γελαω μετα που εφυγε,αλλα τα θέλουν και τα παθαινουν ειναι δυνατον?

    Επίσης γελαω τρελα το καλοκαιρι που ερχονται και κανουν βαρη με σαγιονάρες...
    Το γορίλα που χτύπησε με τον αλτήρα το λυπήθηκα λίγο, αλλά στο λόγο μου άμα έβλεπα το βλάκα που έσκασε με τον σάκο κάτω θα ΟΥΡΛΙΑΖΑΑΑ στα γέλια επί τόπου χαχαχαχαχα

    μα καλά πώς κρατήθηκες, πραγματικά θα 'χαμε τσακωθεί δε θα κρατιόμουν χαχαχαχα
    Victory loves preparation...

  3. #93

    Default

    πριν καμια εβδομάδα , αναγκάιο κακό, βρίσκομαι σε ενα gym της γειτονιάς μου. Κάνω βυθίσεις για τρικέφαλα στο δύζιγο κ βγαίνανε 20-25 και είπα να δοκιμάσω να δεσω ενα 10 και μετά 20kg. έβγαλα το τελευταίο σετ χ10.
    Ο τυπος που έχει το gym αδύνατος γυμνάζομαι για υγεία τύπος που το τσιγαράκι δε λείπει φυσικά απ τη "διατροφή" του και έτρωγε σκαλώματα μαζί μου.(όποτε δεν χάζευε στο fb).

    έρχεται εκεί που έκανα βυθίσεις και μου λέει "οι βυθίσεις ειναι για γράμμωση και εσύ κάνεις όγκο" εκτός αυτού "τι ανεβάζεις κιλά? που θα φτάσεις? στο τέλος θα φορτώσεις κανένα φορτηγό ?"



    έκανα 202,5kg πρέσσα ποδιών (σιγά τα αυγά) που ήταν κ όσα κιλα είχε γιατι είχαν μηχάνημα κ ερχεται και μου λέει "γιατί βάζεις τέρμα? μετά τι θα κάνεις? αφου δεν έχει άλλο"

    Εχω τελειώσει προπόνηση και είμαι πρισμένος όπως ειναι λογικό. Ερχεται ενα παλικάρι στα αποδητίρια την ώρα που έπεινα νερό απο μια μπουκάλα και μου λέει "τι πίνεις?" του λεω δε φαίνεται ? νερο και γυρνάει και μου λέει την κοριφαία ατάκα ... "εγω έχω αρχήσει ανθρακούχο γιατι βοηθάει στα πριξίματα" , ΝΑ ΔΕΣ , τούμπανο το χέρι! (κ είχε ενα χέρι μισό απ το δικό μου που δεν έχω καν μεγάλο χέρι).
    Ναι του λεω ωραίος. (γιατί να τον κακοκαρδίσω?)

    Πάντως δεν θα ξεχάσω ποτέ μου ένα τύπο που έσκουζε λες και τον σφάζουν με γελοία κιλά και απ το σφίξιμο τις αμόλαγε .. σκόρπαγαν όλοι

  4. #94
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Πάω στο τζυμ της σχολής να κάνω προπο πριν 2 βδομάδες ξέρω γω..

    Επειδή δεν έχει καλό μονόζυγο, πάω να κρεμαστώ από το δοκάρι που συνδέει τις τροχαλίες.
    Είναι ένα παληκάρι που κάνει διάλλειμα εκείνη τη στιγμη και του λεω:

    -Κάνες διάλλειμα?
    -Ναι.. ( με ύφος δική μου είναι η τροχαλία αχαχαχα !!! )
    .
    .
    - Άραξε, του κάνω, θέλω απλά να κρεμαστώ λίγο.
    - ( παίρνει ειρωνικό ύφος)
    - Κρεμιέμαι και κάνω windshield wippers.
    Με κοιτάει, μένει λίγο, βάζει ακουστικό στο αυτί και γειάαα σας χαχαχαχαχα
    Victory loves preparation...

  5. #95
    New Member jojoba's Avatar
    Join Date
    08-02-14
    Location
    Ξεσσαλονικη
    Posts
    37

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!! Πόσο θέλω να έρθω σε αυτό το τζιμ!!!
    Ειρήνη ελα μπας και γινουμε 2 οι γυναίκες στα βάρη γιατι τωρα που ειμαι η μόνη με κοιτανε κάπως χαχαχαχαχ!Ενας με ρώτησε προχθες αν θα κατέυω σε αγωνες κ κάνω βαρη

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    Το γορίλα που χτύπησε με τον αλτήρα το λυπήθηκα λίγο, αλλά στο λόγο μου άμα έβλεπα το βλάκα που έσκασε με τον σάκο κάτω θα ΟΥΡΛΙΑΖΑΑΑ στα γέλια επί τόπου χαχαχαχαχα

    μα καλά πώς κρατήθηκες, πραγματικά θα 'χαμε τσακωθεί δε θα κρατιόμουν χαχαχαχα
    Κωστα και γω τον λυπήθηκα αλλα αφου δεν μπορεις βρε αγόρι μου αστο δηλαδη κ επαθε τι επαθε και παλι μυαλο δεν εβαλε ολο βλακειες κανει!Καλε δεν κρατηθηκα ειχα πεσει και γω κατω!
    Καμμιά φορά κάθομαι και σκέφτομαι ''Μα πόσο μπροστά εισαι ρε κορίτσι μου?'',μετά τραβάω λιγο πίσω το κάθισμα και ειμαι Οκ!

  6. #96
    Junior Bodybuilder GeorgeV77's Avatar
    Join Date
    16-06-08
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    180

    Default

    -τι γυμναζεις σημερα;
    -βυζια.

  7. #97

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeV77 View Post
    -τι γυμναζεις σημερα;
    -βυζια.
    Δάκρυσα ειλικρινά!

    Φοβερο τοπικ! Καθε μερα τα διαβαζω και φτιάχνεται η διάθεση μου!

  8. #98
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Δεν ξέρω αν το γράφω στην σωστή ενότητα, δεν ξέρω αν είναι για γέλια ή να απορείς αλλά εμένα για αστείο μου φάνηκε!!!

    Εκεί που λιώνω στο στρωματάκι μου κάνοντας Fire Hydrant έρχεται τύπος που τον βλέπω κ 1η φορα μπορεί κ ξεκινάει:

    -Συγνώμη κάθε πότε έρχεσαι στο γυμναστήριο
    -Κάθε μέρα απαντάω..
    -Κ τι ώρες?
    -ααα τι θέλει τούτο σκέφτομαι... ε τέτοια ώρα λέω κ γω
    -Ξέρεις μου λέει δυσκολεύομαι σε κάποιες ασκήσεις στις τελευταίες επαναλήψεις κ χρειάζομαι βοήθεια!
    -Ντάξει του λέω αυτό που ζητάς εμπεριέχει ευθύνη κ συγνώμη αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω.. κ συνέχισα ήσυχα ήσυχα τις ασκησούλες μου!!!

    wtf δλδ απο τα ντομάρια εμένα βρήκε να ζητήσει βοήθεια..
    No Wind - No Fun

  9. #99
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Ακουω συνεχεια κοπελες(ακομα και αντρες) να λενε,δεν κανω βαρη εγω γιατι δεν θελω να γινω φουσκωτη-φουσκωτος..Και απορω...καλα πιστευουν οτι με λιγα βαρη θα φουσκωσουν? αν ηταν ετσι τοτε θα ηταν ολα ευκολα^^

  10. #100
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    Quote Originally Posted by Theofano View Post
    Δεν ξέρω αν το γράφω στην σωστή ενότητα, δεν ξέρω αν είναι για γέλια ή να απορείς αλλά εμένα για αστείο μου φάνηκε!!!

    Εκεί που λιώνω στο στρωματάκι μου κάνοντας Fire Hydrant έρχεται τύπος που τον βλέπω κ 1η φορα μπορεί κ ξεκινάει:

    -Συγνώμη κάθε πότε έρχεσαι στο γυμναστήριο
    -Κάθε μέρα απαντάω..
    -Κ τι ώρες?
    -ααα τι θέλει τούτο σκέφτομαι... ε τέτοια ώρα λέω κ γω
    -Ξέρεις μου λέει δυσκολεύομαι σε κάποιες ασκήσεις στις τελευταίες επαναλήψεις κ χρειάζομαι βοήθεια!
    -Ντάξει του λέω αυτό που ζητάς εμπεριέχει ευθύνη κ συγνώμη αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω.. κ συνέχισα ήσυχα ήσυχα τις ασκησούλες μου!!!

    wtf δλδ απο τα ντομάρια εμένα βρήκε να ζητήσει βοήθεια..
    απο τα απειρα πραγματα που με εκνευριζουν στο γυμναστηριο ειναι τα λιγουρια

  11. #101
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Διάβασα 1η φορά το topic... εντάξει, πολύ γέλιο!
    Δεν μου έρχεται κανένα αστείο περιστατικό που να έχω δει (εκτός από έναν που μου είχε κολλήσει άσχημα κάποια στιγμή και τον είδα μέσα στην αίθουσα των ομαδικών να κάνει dance aerobic και μετά να βγαίνει και να συζητάει με φίλο του ότι μπήκε να κάνει ''αερόβια μέτριας έντασης'' και ότι ήταν καλά, απλά πρέπει να μάθεις τη χορογραφία), την Τρίτη όμως που έκανα στήθος και συγκεκριμένα πιέσεις με αλτήρες στον επικληνή, ακουγόταν στο ραδιόφωνο η διαφήμιση του Jumbo που λέει ''τζάμπα το βρακάκι''. Αφού κρατήθηκα και δεν με έπιασε κανένα νευρικό... Γιατί το αστείο είναι ότι ο ρυθμός της συγκεκριμένης διαφήμισης ταιριάζει και με το ανέβα-κατέβα των αλτήρων. :Ρ

  12. #102
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    10-06-09
    Posts
    947

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Γιατί το αστείο είναι ότι ο ρυθμός της συγκεκριμένης διαφήμισης ταιριάζει και με το ανέβα-κατέβα των αλτήρων. :Ρ


    σε τι TUT άραγε;
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  13. #103
    Pumping Iron giorgos98's Avatar
    Join Date
    06-06-13
    Posts
    434

    Default

    Ενας τυπος τωρα τελευταια ερχετε κανει μια μιξη ασκησεων απο στηθος-ποδια μετα παλι στηθος μετα πλατη μετα ποδια ξανα οτι νανε, μολις τελειωσει ασκησεις με αλτηρες φωναζει : Θυριο ειμαι γαμαω, ειμαι ο καλυτερος απο ολους σας, ειμαι ο μεγλυτερος, τερας ειμαι, μα δες χερι που εχω ο μαλακας.. και συνεχιζει.. καλα ολοι γυρο πλακομενοι στο γελιο..
    BODYBUILDING IS AN ART, YOUR BODY IS THE CANVAS, WEIGHTS ARE YOU BRUSH AND NUTRITION IS YOUR PAINT. WE ALL HAVE ABILITY TO TURN A SELF PORTRAIT INTO A MASTERPIECE.

  14. #104
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Τον έπιασε σίγουρα το pre-workout


  15. #105
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Σάββατο μπαίνω μέσα στην αίθουσα. Πάω για προθέρμανση και πέρνει το μάτι μου μια να κάνει ποδήλατο αλλά φευγαλέα βλέπω πολύ δέρμα. Δεν δίνω προσοχη...τελειώνω και γυρνάω προς το ποδήλατο! Ξανα κοιτάω...γουρλώνω μάτι και τι να δώ! Ρε η τύπισσα έκανε ποδήλατο με στράπλες ΜΑΓΙΟ!!! Μετά στα καπάκια σκάει ένα τύπος με γυαλί ηλίου και σαγιονάρα! Και κλάμα η Αννούλα!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  16. #106
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-11
    Posts
    2,219

    Default

    Ένας σήμερα διαμαρτυρόταν επειδή το gym δεν έχει αρκετά κιλά. Του απαντάει ένας άλλος ότι έτσι κι αλλιώς ελάχιστοι κάνουν σκουώτ ή άλλες ασκήσεις με μεγάλο βάρος. Περηφανεύεται ο πρώτος ότι κάνει βαθύ 160kg, όμως μετά το γυρίζει και λέει ότι το καλοκαίρι συγκεκριμένα (!) δεν πρέπει να κάνουμε βαθύ (μήπως επειδή βγαίνουν τα κουνούπια; ) γιατί αν κάνουμε συνέχεια κολλάμε στα κιλά. Και αυτά τα γνώριζε από 15 χρόνια εμπειρίας, παρόλο που έμοιαζε γύρω στα 25. Στη συνέχεια φορτώνει επίσης 160kg και φορώντας velcro ζώνη κάνει 1/8 (στην καλύτερη) της κίνησης. Η μπάρα δεν κατέβηκε πάνω από 5-10 εκατοστά.

    Γελάν και οι πέτρες

  17. #107
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    death

  18. #108
    Pumping Iron
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    648

    Default

    Τυποι η τυπισσες που

    Δεν εχουν πετσετα
    Δε φοραν παπουτσια
    Φοραν γυαλια ηλιου
    Βγαζουν αναρθρες κραυγες χωρις λογο
    Κανουν σουπερ σετ αλλα μιση ωρα διαλειμμα
    Αρνουνται να μοιραστουν μηχανηματα η παγκους
    Κανουν δυο τρια σετ (με το μαγιο) για να πρηστουν πριν κατεβουν στην πισινα
    Κλπ κλπ

    Και στο γυμναστηριο που παω δεν τους μιλαει κανεις, θεωρουνται νορμαλ.
    Καποτε, σε αλλες εποχες και γυμναστηρια, θα ειχαν εκπαραθυρωθει με συνοπτικες διαδικασιες.
    Εχω παψει πια να το θεωρω αστειο.

  19. #109
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Αστεία πράγματα...λοιπόν
    1.Τις πρώτες μέρες που πήγα γυμναστήριο ήταν ένας που έλεγε ότι κάνει 30 χρόνια γυμναστική και επειδή είχα ελαφρώς λυγισμένα τα γόνατα στο leg press μου λέει κλέβεις την άσκηση...εγώ συνέχισα και τον ανέλαβε ο γυμναστής.
    2+3.Έκανα larry scott και έρχεται μια τύπισσα με κολάν & string και ήθελε να κάνει μπροστά από εμένα ακριβώς εκτάσεις αλτήρων(για ώμους) και σκύβει να πιάσει τους αλτήρες..εγώ προσπαθούσα να μην γελάσω γιατί δυστυχώς ήμουν στο σετ και δεν ήθελα να σταματήσω για να πέσω κάτω από τα γέλια με το σούργελο.Όταν τελείωσα μου λέει έρχεσαι λίγο να με βοηθήσεις και απλά ήθελε να βάλω τις παλάμες μου κάτω από τα χέρια τις για να την βοηθάω να τα σηκώσει και σε κάποια φάση έρχεται και κολλάει πάνω μου και της λέω με ένα ύφος "την θέλω την πρωτεΐνη μου" και πάω στα αποδυτήρια και ξέσπασα σε γέλια εννοείτε και λίγο πριν αρχίσω να γελάω βγαίνει ένας από το ντουζ γυμνός και νόμιζε ότι γελάω με το μαραφέτι του μετά μου το έπαιξε τσαμπουκάς του είπα τι παίχτηκε δεν έβαλε μυαλό και επειδή είμαι υπεράνω φώναξα τον γυμναστή,μετά δεν τον ξανά είδα στο γυμναστήριο.
    4.Έκανα leg press είχα βάλει 150 κιλά και όπως κάνω με πιάνει φαγούρα στο πόδι και είχα το νου μου εκεί και δεν ήμουν συγκεντρωμένος και έτρεμε το πόδι μου και μου λέει ένας τύπος με ύφος "έχω καπνίσει τη μισή καλαμάτα και από μυς είμαι ίδιος ο coleman" και μου λέει μικρέ κατέβασε κιλά και μην το παίζεις φιγούρα.Εκείνη την στιγμή έτυχε να ήταν δίπλα ο γυμναστής που ήταν και προπονητής μου στην ελληνορωμαϊκή και έβαλε στοίχημα ο τρελός ο γυμναστής(με την καλή έννοια) ότι θα μπορώ να σηκώσω όσα κιλά σηκώνει και ο βαρύς & ασήκωτος.Και αν τα σηκώσω μία μέρα που θα έχει τελειώσει το πρόγραμμα της yoga να φορέσει στολή παραδοσιακή να βάλει μουστάκι να του βάλει κλαρίνα και να χορεύει και για να μην πολυλογώ αυτός μπορούσε να βάλει 200 κιλά εγώ ήμουν και ξεκούραστος εκείνη την στιγμή πάω να κάνω αλλά με έβαλε ο γυμναστής να δέσω τα γόνατα μου με λάστιχο(βλέπε coleman) που ακόμα δεν ξέρω σε τι χρησιμεύει τέλος πάντων το αποτέλεσμα ήταν την επόμενη μέρα όταν τελείωσε η yoga και ήρθαν κάτω όλες οι 15-60 να χορεύει ο ετών 25 παραδοσιακά με στολή τσέλιγκα.Πιστεύω πως αυτό ήταν το πιο γελοίο πράγμα που έχω δει ποτέ μου,φρόντισα να βγάλω βίντεο για το όταν έχω τα κάτω μου να το βλέπω.
    5.Έκανε ένας καθίσματα στο μηχάνημα φορούσε φόρμα αλλά τον στένευε και όπως πάει να κάνει κάθισμα σκίστηκε...
    6.Κοπέλα με iphone,συνολάκι αξίας 70-80 ευρώ με νύχι γαλλικό σαν αυτές που βλέπει κανείς στα σήριαλ να κάνει ελλειπτικό και ο τρελός ο γυμναστής-πρώην προπονητής μου να έχει βάλει παραδοσιακά τραγούδια(ιτιά ιτιά,δεν μπορώ μανούλα μου,κάτω στο ρέμα το βαθύ κ.α)...ήταν από τις καλύτερες στιγμές.
    7.Εεε το κλασικό ότι μετά το γυμναστήριο πέτυχα 2-3 που είχαν πάει για σουβλάκι καπάκι μετά το γυμναστήριο...
    8.Έχουμε έναν bodybuilder και όταν πήγε να κάνει ραχιαίους έπεσε με δύναμη και έσπασε το εξάρτημα με αποτέλεσμα να φάει "καπάκι" με το όργανο για ραχιαίους
    Αυτά έχω όλα κι όλα...πλέον θα ξεκινήσω να φτιάξω home gym μιας που μετακόμισα και είναι μακριά το γυμναστήριο και δεν θα ξανά δω τέτοια
    Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του.
    Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους.
    Κομφούκιος

  20. #110

    Default

    χαχαχαχαχα πολύ γέλιο ...

    Ανεβαίνει μια τύπισσα στον διάδρομο βγάζει από την τσάντα της ένα καθρεφτάκι κοιτιέται κάνει έναν μορφασμό έκπληξης και βγάζει από την τσάντα γυαλιά ηλίου τα φοράει και συνεχίζει κανονικά να κάνει διάδρομο, ήταν 10 η ώρα το βράδυ !!!!!

    είχα ακούσει ότι έρχεται ένας τύπος τζιμ κάνει μπάνιο και φεύγει , δεν κάνει ποτέ προπόνηση! Στην αρχή δεν το πίστευα και όταν τον πέτυχα μια μέρα στα αποδυτήρια του κάνω <<γειά σου φίλε τι έχει σήμερα το πρόγραμμα; >> και μου απαντάει σκωτσέζικο !!!!

    βγήκα από τα αποδυτήρια δακρύζοντας από τα γέλια!!!!!

    προχθές ένας άναψε τσιγάρο στα αποδυτήρια . Δεν μου φάνηκε αστείο αλλά δείγμα αγένειας και έλλειψης σεβασμού του είπα ευγενικά να το σβήσει και ζήταγε και τα ρέστα !!!!!!
    "Πάντ’ εστίν εξευρείν, αν μη τον πόνον φεύγη τις. "
    Δημοσθένης

  21. #111
    Junior Bodybuilder BARHonda's Avatar
    Join Date
    01-06-14
    Posts
    209

    Default

    Quote Originally Posted by panoskap View Post
    είχα ακούσει ότι έρχεται ένας τύπος τζιμ κάνει μπάνιο και φεύγει , δεν κάνει ποτέ προπόνηση! Στην αρχή δεν το πίστευα και όταν τον πέτυχα μια μέρα στα αποδυτήρια του κάνω <<γειά σου φίλε τι έχει σήμερα το πρόγραμμα; >> και μου απαντάει σκωτσέζικο !!!!

    βγήκα από τα αποδυτήρια δακρύζοντας από τα γέλια!!!!!
    Δεν μπορείς να πεις όμως, η απάντηση του ήταν επική! Υποκλίνομαι!

  22. #112
    Pumping Iron Constantinos21's Avatar
    Join Date
    06-09-11
    Location
    Salonica
    Posts
    488

    Default

    Ένας τύπος την Δευτέρα έκανε δικέφαλα...
    .... Και την τρίτη επίσης....

  23. #113

    Join Date
    29-07-14
    Posts
    16

    Default

    πωπωπωπωπω... ανατριχίλαααααααααααααααααααααααααααααααααα

  24. #114

    Join Date
    29-07-14
    Posts
    16

    Default

    Quote Originally Posted by panoskap View Post
    χαχαχαχαχα πολύ γέλιο ...

    Ανεβαίνει μια τύπισσα στον διάδρομο βγάζει από την τσάντα της ένα καθρεφτάκι κοιτιέται κάνει έναν μορφασμό έκπληξης και βγάζει από την τσάντα γυαλιά ηλίου τα φοράει και συνεχίζει κανονικά να κάνει διάδρομο, ήταν 10 η ώρα το βράδυ !!!!!

    είχα ακούσει ότι έρχεται ένας τύπος τζιμ κάνει μπάνιο και φεύγει , δεν κάνει ποτέ προπόνηση! Στην αρχή δεν το πίστευα και όταν τον πέτυχα μια μέρα στα αποδυτήρια του κάνω <<γειά σου φίλε τι έχει σήμερα το πρόγραμμα; >> και μου απαντάει σκωτσέζικο !!!!

    βγήκα από τα αποδυτήρια δακρύζοντας από τα γέλια!!!!!

    προχθές ένας άναψε τσιγάρο στα αποδυτήρια . Δεν μου φάνηκε αστείο αλλά δείγμα αγένειας και έλλειψης σεβασμού του είπα ευγενικά να το σβήσει και ζήταγε και τα ρέστα !!!!!!

    Το τσιγαράκι είναι το χαρακτηριστικότερο όλων του Ελληνάρα!
    Σαν να λες στον γιατρό να σβήσει το τσιγαράκι του στο εξεταστήριο και να φορέσει γάντια για να μην βρωμάνε τα χέρια του (πρέπει να του θυμίσεις να τα πλύνει...)

    Ελληνάρες το μεγαλείο σας!
    Last edited by priolis21; 04-09-14 at 14:47.

  25. #115

    Join Date
    29-07-14
    Posts
    16

    Default

    Quote Originally Posted by BARHonda View Post
    Δεν μπορείς να πεις όμως, η απάντηση του ήταν επική! Υποκλίνομαι!
    Ρε αγορίνα, δεν το έπιασα το σκωτζέζικο... τι θέλει να πει ο ποιητής;

  26. #116
    Junior Bodybuilder BARHonda's Avatar
    Join Date
    01-06-14
    Posts
    209

    Default

    Quote Originally Posted by priolis21 View Post
    Ρε αγορίνα, δεν το έπιασα το σκωτζέζικο... τι θέλει να πει ο ποιητής;
    Δεν έχεις ακουστά το σκωτσέζικο ντους??!!

  27. #117
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Ρε παλικαρια δεν ξερω.. εγω εχτες εμαθα οτι αμα πινεις πανω απο 1 σκουπ την μερα απο σκονη πρωτεινης μπορει να μεινεις στειρος.. με ενα σκουπ ομως εισαι ασφαλης :/

  28. #118

    Join Date
    29-07-14
    Posts
    16

    Default

    Quote Originally Posted by BARHonda View Post
    Δεν έχεις ακουστά το σκωτσέζικο ντους??!!
    ΟΕΟΕΟΕΟΕΟ!
    Δεν ήταν καλή η πρωτεΐνη.... >

    Quote Originally Posted by BillPeristeri3 View Post
    Ρε παλικαρια δεν ξερω.. εγω εχτες εμαθα οτι αμα πινεις πανω απο 1 σκουπ την μερα απο σκονη πρωτεινης μπορει να μεινεις στειρος.. με ενα σκουπ ομως εισαι ασφαλης :/
    Μάλλον τους χαζεύει αδερφέ!!!
    Το νέο κουτόχορτο πλέον έρχεται σε μορφή σκόνης. χαχα

  29. #119

    Join Date
    29-07-14
    Posts
    16

    Default

    Εμένα γιατί δεν μου τυχαίνουν κανιβαλιστικά σκηνικά όπως αυτά που συμβαίνουν σε εσάς ρε παιδιά;;; :(&lt;br&gt;Γιατί πάντα να με αφήνουν να βγάλω το πρόγραμμά μου χωρίς πρόβλημα;&lt;br&gt;&lt;br&gt;/1st world problems xD

  30. #120
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default




    XAXAXAXAXAX δειτε και λιωστε


 
Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Έχω Ακούσει..
    By George963 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 12-11-13, 17:10
  2. Replies: 1
    Last Post: 08-12-11, 03:10
  3. Replies: 31
    Last Post: 28-06-11, 16:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •