Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 23 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 121 to 150 of 680
  1. #121
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by giannis22 View Post
    εγω ομως που οταν χρειαζομαι καποιον ακομα και τωρα βασιζομαι στη μανα μου και οχι στον πατερα μου,οχι οτι δεν ασχχολειται απλα ετσι νιωθω,τα περισσοτερα στοιχεια τα πηρα απο αυτην και καποια απο κανεναν αλλα διαμορφωθηκαν.. καποια στιγμη πιστευω τα παιδια θα φιλτραρουν μεσα τους τι εχεις εσυ καλο να το κραατησουν και τι οχι :)
    Εντάξει, άλλο να χρειάζεσαι απλά μια βοήθεια ή κάτι οτιδήποτε και άλλο ο απογαλακτισμός που λέγαμε παραπάνω. Εννοείται ότι ο γονιός θα (έπρεπε να) είναι πάντα δίπλα στα παιδιά του, δεν σταματάει ο ρόλος με την ενηλικίωση πχ. Και είναι και τι σου βγάζει ο καθένας, πώς τους έχεις στο μυαλό σου. Βλέπω άτομα που μοιράζονται τα πάντα με τους γονείς τους, που έχουν τρομερή σχέση εμπιστοσύνης και άλλα πάλι που είναι το ακριβώς αντίθετο. Εμένα μου αρέσει πολύ η αμοιβαία εμπιστοσύνη και ήμουν τυχερή που από μικρή την είχα κερδίσει από τους γονείς μου και που αντίστοιχα και εγώ τους είχα ανάλογη.
    Συμφωνώ και με το περί φιλτραρίσματος. :Ρ
    Αλλά νομίζω σταματάω γιατί ξεφύγαμε απ το θέμα...:Ρ

  2. #122
    Pumping Iron giannis22's Avatar
    Join Date
    23-09-13
    Location
    Larissa
    Posts
    469

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Εντάξει, άλλο να χρειάζεσαι απλά μια βοήθεια ή κάτι οτιδήποτε και άλλο ο απογαλακτισμός που λέγαμε παραπάνω. Εννοείται ότι ο γονιός θα (έπρεπε να) είναι πάντα δίπλα στα παιδιά του, δεν σταματάει ο ρόλος με την ενηλικίωση πχ. Και είναι και τι σου βγάζει ο καθένας, πώς τους έχεις στο μυαλό σου. Βλέπω άτομα που μοιράζονται τα πάντα με τους γονείς τους, που έχουν τρομερή σχέση εμπιστοσύνης και άλλα πάλι που είναι το ακριβώς αντίθετο. Εμένα μου αρέσει πολύ η αμοιβαία εμπιστοσύνη και ήμουν τυχερή που από μικρή την είχα κερδίσει από τους γονείς μου και που αντίστοιχα και εγώ τους είχα ανάλογη.
    Συμφωνώ και με το περί φιλτραρίσματος. :Ρ
    Αλλά νομίζω σταματάω γιατί ξεφύγαμε απ το θέμα...:Ρ
    ουτως η αλλως σημαντικο θεμα ειναι και αυτο :P μια σελιδα off topic καναμε :) απλα ακομα και πανω στη δουλεια οταν τους βοηθαω,το καταλαβαινω,εγω ειμαι πολυ προσεκτικος και δεν αφηνω ευκολα κατι στη τυχη του σε αντιθεση με τον πατερα μου,οπως κανει και η μανα μου.. νιωθω μεγαλυτερη σιγουρια με τη μανα μου γι αυτο.. αλλα αλλο ειναι το θεμα μας..οποτε το σταματαμε.... παντως αλλη φορα ελενα να μου δωσεις και καποιον αριθμο για τζοκερ μηπως βγαλουμε κατι,μισα μισα :P χαχα

  3. #123
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Αλήθεια;! Παιδιά να μιλάω συχνότερα τότε! Πάω να παίξω Τζόκερ αύριο Κυριακή! :Ρ

    @Κωστας21: Εγώ προτείνω αν όντως σου άρεσε, να ξαναπροσπαθήσεις. Με μια προσπάθεια δε νομίζω ότι βγάζεις συμπέρασμα. Άσε που ξέρεις τι νομίζω ότι συμβαίνει πολλές φορές; Είναι πιο εύκολα τα πράγματα και για τους δύο όταν βρίσκονται ανάμεσα σε παρέα με άτομα που γνωρίζουν και έχουν οικειότητα. Δηλ γνωριστήκατε σε συνθήκες που βρισκόσασταν με άτομα του περιβάλλοντός σας, μετράει πολύ. Και (εκτός αν ήταν καμία από τις πολύ κοινωνικές που είναι ομιλητικές και χαλαρές με όλους) φάνηκε όπως λες να μην της πέρασες και αδιάφορος, από τη στιγμή που πρώτη κιόλας σου έδωσε τον αριθμό της. Μια εκδοχή πιστεύω είναι να σκάλωσε λιγάκι με την ιδέα ότι μπορεί να βγείτε οι δυο σας και ότι εντάξει, θα κάνει λίγο ''μπαμ'' ο λόγος που θα βγείτε... Κατάλαβες πώς το εννοώ; Ότι δεν θα έχει την παρέα για ''ασφάλεια'', ότι θα είστε οι δυο σας, θα είναι ραντεβού βρε παιδί μου. Εγώ τουλάχιστον όταν ήμουν πιο μικρή, πάθαινα βραχυκύκλωμα και μόνο στη σκέψη. (Βέβαια εγώ είμαι και ντροπαλή γενικά οπότε ίσως να μην είμαι χαρακτηριστικό παράδειγμα). Οπότε εμένα μου ακούγεται αυτό που σου λέω σαν πιθανό σενάριο. Γιατί ναι μεν φάνηκε να θέλει όπως λες, αλλά τι την κόμπλαρε;
    Δεν είδα την απάντηση σου Έλενα, πριν.
    Πιθανό είναι να κόμπλαρε, το σκέφτηκα και εγώ. Θα βγούμε και πάλι, αλλά με παρέα αυτήν την φορά.
    Θα δω πώς αντιδράει και κλπ. και ανάλογα θα κινηθώ, νομίζω γενικά ότι κάποιες θέλουν 'σπρώξιμο' παραπάνω δε μου φάνηκε για εύκολη..

    Σταύρο, δε ξέρω στα σίγουρα αν παίζει κάτι με άλλον αυτό να το ξεκαθαρίσει πρώτα η ίδια καλύτερα!
    Εγώ δε θα κάτσω να περιμένω.. :)
    Victory loves preparation...

  4. #124
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by giannis22 View Post
    παντως αλλη φορα ελενα να μου δωσεις και καποιον αριθμο για τζοκερ μηπως βγαλουμε κατι,μισα μισα :P χαχα
    Κυριακή σήμερα, κληρώνει! :Ρ

    Όλα να πάνε καλά Κώστα! Ό,τι και αν σημαίνει αυτό. Είτε προχωρήσει το πράγμα είτε προκύψει γενικότερο ξεκαθάρισμα, για καλό θα είναι, να ξέρεις και συ τι κάνεις και πού πας.

  5. #125

    Default

    Κι εγώ εχω θέμα αυτό το καιρό... περαστικά μου !!
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  6. #126
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Κι εγώ εχω θέμα αυτό το καιρό... περαστικά μου !!
    Πείτε μου αγαπητέ, ποιο είναι το πρόβλημα σας?
    αχαχαχαχα
    Victory loves preparation...

  7. #127

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    Πείτε μου αγαπητέ, ποιο είναι το πρόβλημα σας?
    αχαχαχαχα
    Θα με πάρουν με τις πέτρες έτσι και αναφέρω !! χαχαχαχαχαχαχαχα
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  8. #128
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Θα με πάρουν με τις πέτρες έτσι και αναφέρω !! χαχαχαχαχαχαχαχα
    Πες μας τι σε απασχολεί....

  9. #129
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Θα με πάρουν με τις πέτρες έτσι και αναφέρω !! χαχαχαχαχαχαχαχα
    Αφού ακόμα ζω εγώ δε νομίζω να πάθεις κάτι !!!
    Victory loves preparation...

  10. #130

    Default

    Ψοφάτε για ερωτικές ιστορίες ε?? χαχαχα
    Λοιπόν, από που να το πιάσω και που να το τελειώσω...

    1) Η ιστορία εξελίσσεται στον εργασιακό μου χώρο
    2) Μιλάμε για άντρα που μου ρίχνει μια 15άρα χρόνια στο νερό
    3) Το πέσιμο (απο πλευράς του δεν είναι και τόσο ξεκάθαρο)
    4) Η ομάδα δράσης (εγώ δλδ) σκέφτεται να δράσει
    5) Η αλήθεια είναι πως αρχικά ούτε καν υπήρχε στο μυαλό μου η όλη κατάσταση εν τέλη όμως σαν να πολυγυρίζει αυτές τις μέρες

    Να δράσω ρε παιδιά η θα ξεφτιλιστούμε??
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  11. #131
    Pumping Iron giannis22's Avatar
    Join Date
    23-09-13
    Location
    Larissa
    Posts
    469

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Ψοφάτε για ερωτικές ιστορίες ε?? χαχαχα
    Λοιπόν, από που να το πιάσω και που να το τελειώσω...

    1) Η ιστορία εξελίσσεται στον εργασιακό μου χώρο
    2) Μιλάμε για άντρα που μου ρίχνει μια 15άρα χρόνια στο νερό
    3) Το πέσιμο (απο πλευράς του δεν είναι και τόσο ξεκάθαρο)
    4) Η ομάδα δράσης (εγώ δλδ) σκέφτεται να δράσει
    5) Η αλήθεια είναι πως αρχικά ούτε καν υπήρχε στο μυαλό μου η όλη κατάσταση εν τέλη όμως σαν να πολυγυρίζει αυτές τις μέρες

    Να δράσω ρε παιδιά η θα ξεφτιλιστούμε??
    +15 ..χμ.. αμα κρατιεται καλα δρασε!!!

  12. #132

    Default

    Quote Originally Posted by giannis22 View Post
    +15 ..χμ.. αμα κρατιεται καλα δρασε!!!
    Μιλάμε τώρα για άντρα που τον γουστάρουν όλες εκειμέσα..
    Βασικά να δράσω θέλω για να βγούμε απο την απορία γιατί δεν είναι ξεκάθαρος και πόσο ξεκάθαρος μπορείς να είσαι βέβαια αν δεν εχεις μέσο επικοινωνίας (είναι δυσκολο να εκφραστείς σε εργασιακό χώρο ειδικά σε νοσοκομείο που το κουτσομπολιό πάει σύννεφο).
    Να σημειώσω ότι δείγμα ενδιαφέρον απο πλευράς μου δεν έχει.
    Είμαι και λίγο στον κόσμο μου εγώ.. άλλοι με κουνήσανε.
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  13. #133
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Να δράσω ρε παιδιά η θα ξεφτιλιστούμε??

  14. #134

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    ή αυτό ή θα φτιάξω χυλοπιτες !!
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  15. #135
    Pumping Iron giannis22's Avatar
    Join Date
    23-09-13
    Location
    Larissa
    Posts
    469

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    ή αυτό ή θα φτιάξω χυλοπιτες !!
    ε καλα δε θα εισαι η μονη σιγα χαχαχαααχ αγαπημενο φαγητο στο topic

  16. #136
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Ψοφάτε για ερωτικές ιστορίες ε?? χαχαχα
    Λοιπόν, από που να το πιάσω και που να το τελειώσω...

    1) Η ιστορία εξελίσσεται στον εργασιακό μου χώρο
    2) Μιλάμε για άντρα που μου ρίχνει μια 15άρα χρόνια στο νερό
    3) Το πέσιμο (απο πλευράς του δεν είναι και τόσο ξεκάθαρο)
    4) Η ομάδα δράσης (εγώ δλδ) σκέφτεται να δράσει
    5) Η αλήθεια είναι πως αρχικά ούτε καν υπήρχε στο μυαλό μου η όλη κατάσταση εν τέλη όμως σαν να πολυγυρίζει αυτές τις μέρες

    Να δράσω ρε παιδιά η θα ξεφτιλιστούμε??
    Στο Mafia Manager, υπήρχε ένα αξίωμα: Μην μπερδεύεις τα ερωτικά σου με την δουλειά σου. Και πάλι όμως, 15 χρόνια είναι πολλά.

    Αμα τον γουστάρουν κι όλες εκεί μέσα... στο μάτι πιστεύεις;! Εγώ πιστεύω!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  17. #137

    Default

    Σταύρο θα σου πώ ότι... πρώτη μου βάρδια με ένα άτομο τσακώθηκα και ήταν με αυτόν. Και απο τότε ξεκίνησε...
    Τωρα για μάτι δεν ξέρω η γλωσσοφαγιά όμως πάει σύννεφο !!
    Τώρα τι μου βρήκε (εαν μου βρήκε) ο άνθρωπος δεν ξέρω τι να σου πώ. Τα χρόνια όντως είναι πολλά !!
    Δεν ήθελα να μπλέξω τίποτα!! Μόνα τους μπλεχτήκανε απο το πουθένα! Ετσι γίνεται !! χαχαχαχαχαχαχα
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  18. #138

    Default

    Να μαζευόμαστε σγα σγα !!! χαχαχαχαχαχα
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  19. #139

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Να μαζευόμαστε σγα σγα !!! χαχαχαχαχαχα
    Quote Originally Posted by giannis22 View Post
    ε καλα δε θα εισαι η μονη σιγα χαχαχαααχ αγαπημενο φαγητο στο topic
    Τις πετυχαίνω κιόλα !!
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  20. #140
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Και πώς θα προσδιοριζες το "να δράσω";
    Αποψη μου, μη κολλας στα χρονια απλα να ξέρεις τι να περιμένεις απο μια τετοια περιπτωςη. Δείξε του με εμεσο τροπο οτι ενδιαφέρεσαι, με το ύφος σου και μόνο, τον τροπο που του μιλάς κσι τον κοιτάς ισως φτάνει. Και βλεπουμε. Αν του τα προσφέρεις εσυ ολα στο πιάτο, μπορει μεν να τα αρπάξει αλλα θα τα βαρεθεί κι ολας αφου δε τα κηνυγησε εστω και λιγο. Δεν εννοω να το παίζεις αδιάφορη. Ουτε και κολλημένη!. Πως θα γινόταν αυτο αλλωστε απο καποιον που δε γνωρίζεις τοσο!. Εννοω κάν τον να θελήσει/τολμήσει να έρθει αυτός. Προχωρα με ψυχραιμία, θηλυκοτητα, αυτοπεποίθηση και θετικη σκέψη (οχι θράσος) γιατι αυτο ο άλλος (και ο κοςμος ολος) το εισπράττει. Και αυτα θα σου ελεγα είτε ήσασταν συνομιλικοι είτε με τη διαφορα ηλικίας που εχετε. Δεν αλλάζει κατι παρα μόνο οι προοπτικές και αυτές οχι παντα.
    A head full of fears has no space for dreams.

  21. #141

    Default

    Ελενα το πλάνο έχει ως εξής και θα μου πεις αμα εγκρίνεις γιατί ούτε ματιές μπορώ να ρίξω ούτε και καπως να μιλήσω... Λοιπόν, την επόμενη φορά που θα προσπαθήσει να μου πιάσει κουβέντα (αυτό γίνεται συνηθώς εγώ δεν...στον κόσμο μου όπως είπα και παραπάνω), απλά θα του πώ ότι προτιμώ να κάνω συζητήσεις εκτός νοσοκομείου κι αν θέλει να τα πούμε κάπου έξω. Νομίζω ότι θα το πιάσει το νόημα (ποντάρω στο ότι δεν είναι και πιτσιρίκι) και εαν είναι θα πράξει... Αν δεν πράξει σημαίνει κερνάω παιδιά !!!
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  22. #142
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Και πώς θα προσδιοριζες το "να δράσω";
    Αποψη μου, μη κολλας στα χρονια απλα να ξέρεις τι να περιμένεις απο μια τετοια περιπτωςη. Δείξε του με εμεσο τροπο οτι ενδιαφέρεσαι, με το ύφος σου και μόνο, τον τροπο που του μιλάς κσι τον κοιτάς ισως φτάνει. Και βλεπουμε. Αν του τα προσφέρεις εσυ ολα στο πιάτο, μπορει μεν να τα αρπάξει αλλα θα τα βαρεθεί κι ολας αφου δε τα κηνυγησε εστω και λιγο. Δεν εννοω να το παίζεις αδιάφορη. Ουτε και κολλημένη!. Πως θα γινόταν αυτο αλλωστε απο καποιον που δε γνωρίζεις τοσο!. Εννοω κάν τον να θελήσει/τολμήσει να έρθει αυτός. Προχωρα με ψυχραιμία, θηλυκοτητα, αυτοπεποίθηση και θετικη σκέψη (οχι θράσος) γιατι αυτο ο άλλος (και ο κοςμος ολος) το εισπράττει. Και αυτα θα σου ελεγα είτε ήσασταν συνομιλικοι είτε με τη διαφορα ηλικίας που εχετε. Δεν αλλάζει κατι παρα μόνο οι προοπτικές και αυτές οχι παντα.

    +10000000000

  23. #143

    Default

    Να ξέρετε πάντως πως κάνω τρομερή υπέρβαση... Ποτέ δεν βγαίνω με κανέναν ουτε για καφέ ουτε για ποτό μόνο εαν είναι φίλος μου ή εαν η κατασταση είναι σοβαρη (βλέπε τώρα)
    Συνηθως κατευθείαν σπίτι... δεν με λες και πολύ θηλυκό είναι η αλήθεια... :/
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  24. #144
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Ελενα το πλάνο έχει ως εξής και θα μου πεις αμα εγκρίνεις γιατί ούτε ματιές μπορώ να ρίξω ούτε και καπως να μιλήσω... Λοιπόν, την επόμενη φορά που θα προσπαθήσει να μου πιάσει κουβέντα (αυτό γίνεται συνηθώς εγώ δεν...στον κόσμο μου όπως είπα και παραπάνω), απλά θα του πώ ότι προτιμώ να κάνω συζητήσεις εκτός νοσοκομείου κι αν θέλει να τα πούμε κάπου έξω. Νομίζω ότι θα το πιάσει το νόημα (ποντάρω στο ότι δεν είναι και πιτσιρίκι) και εαν είναι θα πράξει... Αν δεν πράξει σημαίνει κερνάω παιδιά !!!
    Ok....καταρχήν να εισαι ο εαυτός σου. Ποσο χρόνων εισαι αλήθεια; Δεν έχει τοσο σημασια τι θα σου πω εγω η άλλος (αλλωστε και ποια ειμαι εγω;) αλλα εσυ πως νιώθεις. Δεν ειναι άσχημο αυτο που προτείνεις απλα ακόμα και αυτο προσεχε πως θα το πεις. Ειδικα ενας μεγαλύτερος νομιζω θα εκτιμήσει μια γυναικεία σιγουριά-σταθερότητα-αυτοεκτίμηση-αυτοπεποίθηση. Ισορροπία θελει και εδω. Θα προτιμουσα πάντως να τον έκανες αυτόν να προτείνει τον οποιον καφε. Δώσε λιγο χρόνο. Βγάλε τη θηλυκοτητα που διαθέτεις (βγες απο τον κοσμο σου που λες οτι εισαι :-) ) και βγες μπροστα να σε δει. Οχι με φθηνούς τρόπους, δε θα κρατήσει οτι και αν καταφέρεις. Κυριάρχησε στο μυαλο του. Και θα ξεκινησει αυτός το κυνηγι. Και οπου βγαλει!
    A head full of fears has no space for dreams.

  25. #145

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Ok....καταρχήν να εισαι ο εαυτός σου. Ποσο χρόνων εισαι αλήθεια; Δεν έχει τοσο σημασια τι θα σου πω εγω η άλλος (αλλωστε και ποια ειμαι εγω;) αλλα εσυ πως νιώθεις. Δεν ειναι άσχημο αυτο που προτείνεις απλα ακόμα και αυτο προσεχε πως θα το πεις. Ειδικα ενας μεγαλύτερος νομιζω θα εκτιμήσει μια γυναικεία σιγουριά-σταθερότητα-αυτοεκτίμηση-αυτοπεποίθηση. Ισορροπία θελει και εδω. Θα προτιμουσα πάντως να τον έκανες αυτόν να προτείνει τον οποιον καφε. Δώσε λιγο χρόνο. Βγάλε τη θηλυκοτητα που διαθέτεις (βγες απο τον κοσμο σου που λες οτι εισαι :-) ) και βγες μπροστα να σε δει. Οχι με φθηνούς τρόπους, δε θα κρατήσει οτι και αν καταφέρεις. Κυριάρχησε στο μυαλο του. Και θα ξεκινησει αυτός το κυνηγι. Και οπου βγαλει!
    Ελενα είμαι 27... βασικά ο φθηνός τρόπος ποιός είναι?? να προτείνει αυτός καφέ λες... πολύ φοβάμαι ότι δεν θα το κάνει γιατί είναι λίγο λεπτή η θέση του. Δεν λέω μωρέ να τον πάρω και τον άνθρωπο απο τα μούτρα και να τον σύρω για καφέ για κανένα λόγω. Απλά να κάνω κι εγώ ένα βήμα (ίσως και λίγο μεγάλο) θεωρώ όμως ότι αυτό είναι καθοριστικό. Δεν θέλω να κουράζω, δεν θέλω να είμαι με την ιδέα που λένε. Να ξεκαθαρίσει κάπως το θέμα θέλω είτε θετικά είτε αρνητικά.
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  26. #146
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Να ξέρετε πάντως πως κάνω τρομερή υπέρβαση... Ποτέ δεν βγαίνω με κανέναν ουτε για καφέ ουτε για ποτό μόνο εαν είναι φίλος μου ή εαν η κατασταση είναι σοβαρη (βλέπε τώρα)
    Συνηθως κατευθείαν σπίτι... δεν με λες και πολύ θηλυκό είναι η αλήθεια... :/
    Αυτο μαλλον δε το έπιασα. Δε μπορει να εννοείς πως ελλειψει θάρρος και θηλυκότητας δεν πας για καφε αλλα πας σπιτι. Μπερδεύτηκα.
    A head full of fears has no space for dreams.

  27. #147

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Αυτο μαλλον δε το έπιασα. Δε μπορει να εννοείς πως ελλειψει θάρρος και θηλυκότητας δεν πας για καφε αλλα πας σπιτι. Μπερδεύτηκα.
    όχι δα !! θέλω να σου πώ πως είμαι απλά πιο χύμα. λειτουργώ πιο πολύ με το ανδρικό σκεπτικό παρα με το γυναικείο. αν μου προτείνει κάποιος καφέ και μου αρέσει κ εμένα αυτός του λέω πως έχω πολύ καφέ στο σπίτι. απλά και όμορφα.
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  28. #148
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Δεν ειναι κακο αυτο. Τωρα εδω...δώσε λίγες μερες (χωρις να σπάσουν τα νεύρα σου) αφου τωρα ξεκαθαρισες κι εσυ τι θες και ξεκινα! Δείξε μια λιγο πιο προσεγμένη εικόνα, να εισαι ανετη οχι ψαρωμενη και θηλυκο! Ας του την πόρτα ανοιχτή και να την ανοίξει ο ίδιος. Τωρα, αν σου πετάξει το μπαλάκι μπορεις να πεις "δε γίνονται εδω τετοιες συζητησεις, ισως εξω" αλλα και παλι μη του πεις πιο συγκρκριμενα να πάτε για καφε. Στην ουσία του το λες. Αν δεν αρπάξει την ευκαιρία, τοτε χαρήκαμε! Το συζητάμε εκ νέου. Τι λες εσυ;
    A head full of fears has no space for dreams.

  29. #149

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Δεν ειναι κακο αυτο. Τωρα εδω...δώσε λίγες μερες (χωρις να σπάσουν τα νεύρα σου) αφου τωρα ξεκαθαρισες κι εσυ τι θες και ξεκινα! Δείξε μια λιγο πιο προσεγμένη εικόνα, να εισαι ανετη οχι ψαρωμενη και θηλυκο! Ας του την πόρτα ανοιχτή και να την ανοίξει ο ίδιος. Τωρα, αν σου πετάξει το μπαλάκι μπορεις να πεις "δε γίνονται εδω τετοιες συζητησεις, ισως εξω" αλλα και παλι μη του πεις πιο συγκρκριμενα να πάτε για καφε. Στην ουσία του το λες. Αν δεν αρπάξει την ευκαιρία, τοτε χαρήκαμε! Το συζητάμε εκ νέου. Τι λες εσυ;
    Είναι ακριβώς αυτό που σκέφτομαι !! Κάπως έτσι έχω το πλάνο στο μυαλό μου.. Εχε το νου σου, θα προσπαθησω να σου στειλω ενα prive.
    " Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. "

  30. #150
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by Kalliopitsoni View Post
    Είναι ακριβώς αυτό που σκέφτομαι !! Κάπως έτσι έχω το πλάνο στο μυαλό μου.. Εχε το νου σου, θα προσπαθησω να σου στειλω ενα prive.
    Α α α, διαμαρτύρομαι -.-

    χαχαχαχα αστειεύομαι φυσικά :P
    Victory loves preparation...


 
Page 5 of 23 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tsourekas Sweet Corner..
    By tsourekas in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 1256
    Last Post: 04-07-17, 13:07
  2. Bikers Corner
    By No Fear in forum Off Topic
    Replies: 325
    Last Post: 01-05-15, 18:12
  3. Θαλάσσιο Ταξίδι Σε Εμπορικό Πλοίο Και Γυμναστική
    By tsergos629 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 14
    Last Post: 20-03-14, 21:32
  4. Iasonas's Corner
    By iasonasss in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 47
    Last Post: 30-10-12, 09:24
  5. Replies: 9
    Last Post: 28-02-11, 15:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •