Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 33 of 33 FirstFirst ... 232930313233
Results 961 to 970 of 970
    Pumping Iron GreenBill's Avatar

Quote Originally Posted by Thodoris13 View Post
    Καλησπέρα από Αμερική!

Αν και αυτό είναι ένα από τα λιγοστά μου post, ασχολούμαι με το φόρουμ εντατικά, διαβάζω αρκετά άρθρα σχεδόν καθημερινά, και γενικά με έχει βοηθήσει σε μεγάλο βαθμό ώστε να πραγματοποιήσω τους στόχους μου. Για αυτό ακριβώς το λόγο συνιστώ την προσοχή σας και για άλλη μια φορά χρειάζομαι απεγνωσμένα την πολύτιμη σας βοήθεια!

Λοιπον, καταρχήν είμαι 22 ετών και σπουδάζω στην Αμερική τα τελευταία 2 χρόνια. Και όπως έχετε παρακολουθήσει από την τηλεόραση (όσοι δεν έχετε ταξιδέψει/ζήσει ποτέ εκεί), στην Αμερική υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πραγματοποιηθούν οι μεγαλύτερες και οι πιο τρελές σου φαντασιώσεις. Λίγο-πολύ αυτό συνέβη σε μένα. Πριν 2 εβδομάδες περίπου γνώρισα μια γυναίκα τυχαία γύρω στα 40 κάτι. Ήταν εξαιρετικά ελκυστική και βρήκα το θάρρος να πάω να της μιλήσω και να της πω ότι είναι πολύ όμορφη και θα ήθελα να της ζητήσω τον αριθμό της. Εκείνη απάντησε καταφατικά και την άλλη μέρα κανονίσαμε να βγούμε για φαγητό, μετά πήγαμε σπίτι της και εκεί πέρασα μια από τις καλύτερες στιγμές της ζωής μου! Πάντα το είχα σαν απορία πως είναι να πηγαίνεις με μεγαλύτερη γυναίκα, και πιστέψτε με είναι φοβερή εμπειρία!

Ωραια, όλα καλά μέχρι εδω. Από εκεί και πέρα, έπειτα από την συγκεκριμένη βραδιά, αυτή η τυπισσα έχει φάει τρελό κόλλημα μαζί μου. Μου στέλνει καθημερινά μηνύματα ότι με αγαπάει, ότι με σκέφτεται συνεχώς, ότι θέλει να με σφίξει στην αγκαλιά της, ότι τρελαίνεται που δεν είμαι μαζί της αυτή τη στιγμή και αλλά πολλά. Ναι, δε λέω, σαν άντρας χαίρομαι αφάνταστα που μια όμορφη γυναίκα μου κάνει τέτοια κομπλιμέντα, αλλά από την άλλη αρχίζω να ανησυχώ, διότι από την πρώτη στιγμή της είχα εξηγήσει ότι δε ψάχνω για κάτι σοβαρό, και ότι αν θέλει να βλεπόμαστε για να περνάμε καλά, τότε δεν έχω πρόβλημα να την συναντήσω όσες φορές το επιθυμεί. Εκείνη αν και συμφώνησε νιώθω κάπως επιφυλακτικός, λόγω των μηνυμάτων της. Το τελευταίο πράγμα που θέλω είναι να πληγωσω μια MILF!

Τωρα κανονίσαμε να βρεθούμε Τρίτη στο σπίτι της και ακόμα δεν ξέρω αν θα πάω. Από την μια μεριά θέλω να πάω για διάφορους λόγους: είναι όμορφη, είναι ωραία εμπειρία, αυξάνεται η αυτοπεποίθηση μου, και γενικά είναι το κάτι άλλο όταν είσαι με μια μεγαλύτερη γυναίκα. Από την άλλη έχω τις αμφιβολίες μου. Εγώ θέλω να περνάω μόνο καλά, εκείνη όμως; Αν ψάχνει κάτι σοβαρό και αυτό το σοβαρό το έχει βρει σε μένα, την έβαψα μετά. Ποιος μου λέει εμένα ότι δε θα με εκβιάσει για να μείνω μαζί της; Κρίνοντας και από τις ειδήσεις με αυτά που γίνονται στην Αμερική, όλα τα περιμένεις από αυτούς! Πραγματικά, δε ξέρω τι να κάνω?! Είναι τέσσερις τα ξημερώματα εδώ η ώρα και δε μπορώ να κοιμηθώ...

Για αυτό παιδιά περιμένω αγωνιωδώς τις απαντήσεις σας. Δε με ενδιαφέρει αν αυτός που απαντήσει είναι άντρας ή γυναίκα,, με αποκαλέσει ανήθικο ή οτιδήποτε άλλο. Το μόνο που θέλω είναι να ακούσω τυχόν συμβουλές σας και να μου πείτε τι θα κάνατε αν ήσασταν στην θέση μου.

*BTW, η συγκεκριμένη γυναίκα είναι χωρισμένη και έχει 2 παιδιά for the records!

Ευχάριστων εκ των προτέρων!

Αγαπητέ φίλε γειά σου,

θα διαφωνήσω με τους παραπάνω που σε αποτρέπουν. Δεν νομίζω πως ψάχνει 22 χρονό φοιτητή οικονομικά μη ανεξάρτητο (κατα πάσα πιθανότητα) για πατέρα των παιδιών της. Οι γυναίκες που σκέφτονται ύπουλα ψάχνουν πορτοφόλι. Αν περνάς καλά μείνε μαζί της και αυτή μαζί σου για να περνάτε καλά. Αν είναι εκδηλωτική ή άσε την να είναι ή εξήγησε της πως σε ενοχλούν τα πολλά τηλέφωνα και μηνύματα. Αν έχεις ξεκαθαρίσει πως δεν θέλεις σχέση δεν είναι ανήθικο. Έχεις και το μαχαίρι και το καρπούζι οπότε κάνεις αυτό που θες.
    GreenBill

Junior Bodybuilder BARHonda's Avatar

Ο φίλος βέβαια μπορεί να μη μας λέει ότι είναι 1,90 85 κιλά φέτες και παιδαράς και ότι η 40αρα πολύ απλά έπαθε την πλάκα της μαζί του και θέλει απλά να ξανανιώσει διότι όπως ένας 40ρης θα ξανάνιωθε με μία πιτσιρίκα 22 ετών, εννοείται ότι ισχύει και με τα φύλα ανεστραμμένα! Απλά πάει το μυαλό μας στο κακό από συνήθεια.

Οι καθαρές κουβέντες βοηθάνε πάντως, να είσαι ειλικρινής και το όποιο θέμα θα πάρει το δρόμο του πιο εύκολα...

Sent from my iPad using Tapatalk

Pumping Iron GreenBill's Avatar

Quote Originally Posted by BARHonda View Post
    Ο φίλος βέβαια μπορεί να μη μας λέει ότι είναι 1,90 85 κιλά φέτες και παιδαράς και ότι η 40αρα πολύ απλά έπαθε την πλάκα της μαζί του και θέλει απλά να ξανανιώσει διότι όπως ένας 40ρης θα ξανάνιωθε με μία πιτσιρίκα 22 ετών, εννοείται ότι ισχύει και με τα φύλα ανεστραμμένα! Απλά πάει το μυαλό μας στο κακό από συνήθεια.

Οι καθαρές κουβέντες βοηθάνε πάντως, να είσαι ειλικρινής και το όποιο θέμα θα πάρει το δρόμο του πιο εύκολα...

Sent from my iPad using Tapatalk
    Είδες ρε φίλε μη δούμε γυναίκα να πάει με μικρό... να της το χαλάσουμε :)
    GreenBill

Forum Team Kardoula's Avatar

Το ότι είδε τι εστί Greek lover και κατάλαβε πόσο ξενέρωτα είναι τα αμερικανάκια στο κρεβάτι δεν το είπε κανείς
    Άντε εγώ θα σας τα λέω όλα
    Great Things Never Came From Comfort Zones

Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar

Αντιιιιιιχριστες!!! (Θεε μου, σχώρα με που τις καμαρωνω..)

"Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar

Quote Originally Posted by giannis_84 View Post
    Αντιιιιιιχριστες!!! (Θεε μου, σχώρα με που τις καμαρωνω..)
    Ιωάννη Τέκνον μου ηρέμησε.....Ο θαυμασμός της Γυναικείας φύσεως δεν επισύρει κανενός είδους μεταμέλειας !

False Flag Αμάρτημα
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar

"Αγαπημενε μου παππου, παρολο που σε εχασα πριν σε γνωρισω, εμαθα για σενα και τους αγωνες σου κατά της πλουτοκρατιας και του κεφαλαίου, που αποσκοπούσε στην εργασιακη εκμετάλλευση, με στοχο την απολαυση των μεγαλοαστών με τις φαντεζί γκομενες-θυματα του καπιταλιστικου συστηματος. Βεβαια, μετα το σημερινο βιντεο, ενα μόνο εχω να δηλωσω:
    ΜΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!"

ΥΓ. Ειμαι σιγουρος οτι θα συμφωνησεις και συ παππου..
    Με αγαπη,
    Το απολωλος προβατο
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

Forum Team Mazda 6's Avatar

Πώς το λέει στο fb;!

"Ανέβασε η άλλη ότι δείχνει ευτυχισμένη στην τοποθεσία Cavo Paradiso Mykonos... κάνε tag και τον ευτυχισμένο φραγκάτο που σε πήγε"

ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

Pumping Iron

Καινούργιο παιχνιδάκι....
    Attached Images Attached Images

Forum Team Mazda 6's Avatar

Άντε!!! Καλοφόρετο!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

Page 33 of 33 FirstFirst ... 232930313233

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)