Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 26 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 181 to 210 of 776

Thread: Efi's log

  1. #181

    Default

    Εφη καλησπέρα!!! πραγματικά θαυμάζω την προσπάθειά σου!! κι εγώ αρχάρια είμαι και μου αρέσουν τα βάρη ειδικά δικέφαλα τρικέφαλα. Όσο για τη νηστεία σε καταλαβαίνω!!! Εγώ αντιστέκομαι απο πειθαρχία καλά τα πάω! Προχθές έφτιαξα πασχαλινά κουλούρια και κουραμπιέδες (συνηθίζονται εδώ στη Σπάρτη) και δεν άγγιξα ούτε ένα!!!!! Φυσικά απο όλη την υπερπαραγωγή φαγητών του Πάσχα , τα αυγά θα έχουν την τιμητική τους, θα είναι κ έτοιμα βρασμένα όσο για τη μαγειρίτσα ντάξει απλά θεική!. Το αερόβιο στο γηπεδάκι το εφαρμόζω κι εγώ στις γιορτές που κλείνουν τα γυμναστήρια, ειδικά τα πρωινά σπριντάκια βοηθάνε πολύ για την παραλία ;)
    Strong is the new skinny..

  2. #182
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    πολυ πολυ σωστα
    μην σκεφτεσαι μονο την παραλια ομως....τελευταια εχει πολυ μοδα το γυμνασμενο σωμα.....να δουμε ποιος ομως θα το κρατησει αφου περασει η αυτη η μοδα.....
    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech

  3. #183
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Efi93 View Post
    τελευταια εχει πολυ μοδα το γυμνασμενο σωμα.....να δουμε ποιος ομως θα το κρατησει αφου περασει η αυτη η μοδα.....
    Ε όχι και τώρα τελευταία.....την άλλη φορά που έπαιζα τάβλι με τον Δία στον Όλυμπο για όμορφα κορμιά λέγαμε !
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  4. #184
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by Georgia07 View Post
    Το αερόβιο στο γηπεδάκι το εφαρμόζω κι εγώ στις γιορτές που κλείνουν τα γυμναστήρια, ειδικά τα πρωινά σπριντάκια βοηθάνε πολύ για την παραλία ;)
    Ρε κορίτσια ερώτηση γιατί την έχω αυτή την απορία τελευταία: δεδομένου ότι η καθεμία εδώ μέσα έχει διαφορετικούς στόχους και δεν ξεκινάνε όλες βάρη και διατροφή για να διορθώσουν αντικειμενικές ατέλειες, προς τι όλη αυτή η πρεμούρα με την παραλία; Δεν το λέω επιθετικά, ελπίζω να μην παρεξηγηθώ. Αλλά από τη στιγμή που βλέπω από τις φωτογραφίες σας ότι είστε μια χαρά κοπέλες, δεν θα έπρεπε να υπάρχει το άγχος της παραλίας! Χαλαρά κορίτσια, για τον εαυτό μας το κάνουμε και για να κάνουμε καλό όχι μόνο στο σώμα, αλλά και στη γενικότερη υγεία μας. ;)

  5. #185
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    Elena29
    προσωπικα εμενα...δεν ξερω πως εχει γινει ετσι το πραγμα....και αντι να με κυνηγανε τα αγορια , τα κυνηγαω εγω .....η μαλλον ..νομιζουν οτι θα τα κυνηγαω γιατι δεν προκειτε να το κανω ποτε αυτο δεν ειναι στη φυση μου
    δηλωνω 3 χρονια ελευθερη ! και τωρα με την ανοιξη , την γυμναστικη και λιγο ο κυκλος μου με εχει καταβαλει μια σεξιστικη διαθεση.....τερμα τα γκαζια που λεμε
    και μαλλον ενστικτοδως τα λεω και τα κανω ολα αυτα.....και ισως ετσι να βγηκε και η παραλια..μονο στην παραλια μια φορα ενα παιδι μ ειχε πει οτι εχω ωραιο βλεμμα
    περσυ που δουλευα σε ενα κλαμπ της παραλιακης σε πληροφορω οτι δεν με ενοχλησε ουτε στο μικρο μου δαχτυλακι καποιος και επειδη τριγυρνουσα στην πορτα...ημουν και ντυμενη εξω ολα! σε οποιον και να το πω δεν το πιστευει...κι ομως γινεται!
    ολοι μ λενε μηπως κανω κατι λαθος στην αρχη....στη συνεχεια που με βλεπουν και με γνωριζουν βλεπουν οτι ολα τα παω νορμαλ εγω....
    εχει χαλασει ο κοσμος.....τωρα που γυμναζομαι και εχω μαζεψει γενικα (μου πεφτει μεχρι και το κολαν απο την μεση) πεφτουν κορναρισματα που δεν επεφταν παλιοτερα στο δρομο
    εεεε κι αυτο κατι ειναι ....εκτος απ αυτο...εγω κανω τοσο ντορο για την παραλια για μου αρεσω μαυρισμενη.....ειμαι μελαχρινη φουλ και μου παει....
    συν οτι το νερο της θαλασσας κανει καλο στο δερμα μου....ειδικα στα σημεια που εχω ραγαδες(ναι απιστευτο)
    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech

  6. #186

    Default

    Elena29 ναι συμφωνώ!!! εγώ πάντα πρόσεχα για μένα, και έβαζα και τους γύρω μου στο ίδιο τρυπάκι, τώρα το θέμα παραλίας πιο πολύ στερεοτυπικά λέγεται παρά ουσιαστικά! προσωπικά δεν με απασχολεί η παραλία καθώς δεν είμαι τόσο φαν της. Εμένα μ αρέσει να έχω καλή φυσική κατάσταση, να αισθάνομαι όμορφα και να γυμνάζω σώμα και πνεύμα. Η νέα μόδα είναι ξενύχτια , βρώμικο φαγητό και γύρα όλη μέρα, κάτι που ποτέ δεν ήταν στα γούστα μου ούτε όταν πήγα για σπουδές. Έφη ναι !!! η θάλασσα κάνει απίστευτη δουλειά στις ραγάδες!!!! όσο για το μαύρισμα άστα να πάνε, ήμουν τόσο μελαχρινή κάποτε που νόμιζα ότι με είχαν υιοθετήσει!!! δεν κάνω πλάκα άρχιζα να μαυρίζω από το Φεβρουάριο και τον Αύγουστο ήμουν κατράμι!!! οπότε δεν το επιδιώκω και τόσο.!!!! Κορίτσια πιστεύω ότι όταν κάνουμε κάτι για τον εαυτό μας φαίνεται στους άλλους και δείχνουμε ικανοποιημένες και γεμάτες όρεξη και αυτοπεποίθηση, από τότε που ξεκίνησα να προσέχω και να γυμνάζομαι έστω και περιστασιακά έχω περισσότερα βλέμματα απο άντρες κλπ. Δεν με απασχολεί και τόσο , ούτε το κάνω για να αρέσω, αρέσω σε μένα και αυτό μου φτάνει, από κει και πέρα αν δω κανένα νοστιμούλη και καλό παιδί να κοιτάει και νιώθω οτι θέλω να γίνει κάτι τότε οκ. Αλλα σε καμία περίπτωση δεν χρησιμοποιώ το γυμναστήριο και τη διατροφή για να με κοιτάνε κλπ.!!!
    Strong is the new skinny..

  7. #187

    Default

    Τσουρέκα απλά κλαίω!!! αχαχχαχαχαχα
    Strong is the new skinny..

  8. #188
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by Georgia07 View Post
    Κορίτσια πιστεύω ότι όταν κάνουμε κάτι για τον εαυτό μας φαίνεται στους άλλους και δείχνουμε ικανοποιημένες και γεμάτες όρεξη και αυτοπεποίθηση
    Γι αυτό λένε ότι όλα έρχονται όταν κοιτάς τον εαυτό σου και κάνεις πράγματα για σένα και όχι όταν πας ψάχνοντας. Γιατί αφιερώνεις την ενέργειά σου στο να γίνεις εσύ καλύτερη, να νιώσεις καλύτερα με σένα και δεν αναλώνεσαι στο ''μα πού θα βρω επιτέλους αυτόν τον κάποιο;'' Κακά τα ψέματα, τα περισσότερα πράγματα στη ζωή είναι φτιαγμένα έτσι που περιστρέφονται γύρω από τις ανθρώπινες (ερωτικές κατά κύριο λόγο) σχέσεις. Να έχεις πχ την τάδε εμφάνιση για να αρέσεις, να κάνεις αυτό, εκείνο και το άλλο για να σε προσέξουν και πάει λέγοντας. Οπότε καταλήγω σε αυτό που λέτε, να κοιτάμε τον εαυτό μας με την ευρεία έννοια του να είμαστε καλά, και όλα τα υπόλοιπα έρχονται.

  9. #189
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Georgia07 View Post
    Έφη ναι !!! η θάλασσα κάνει απίστευτη δουλειά στις ραγάδες!!!!
    Προσοχή όμως στο απαλό δερματάκι σας γιατί όσο καλό κάνει το θαλασσινό νερό , τόσο κακό κάνει ο ήλιος ...
    Σε σημείο που τελικά να γίνεται περισσότερη ζημιά
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  10. #190
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Προσοχή όμως στο απαλό δερματάκι σας γιατί όσο καλό κάνει το θαλασσινό νερό , τόσο κακό κάνει ο ήλιος ...
    Σε σημείο που τελικά να γίνεται περισσότερη ζημιά
    αυτο ξαναπες το.....γι αυτο οσο πιο νωρις και πιο ομαλα γινεται η εκθεση τοσο καλυτερα....οχι ξαφνικα και αποτομα τον ιουνιο η ιουλιο
    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech

  11. #191

    Default

    Quote Originally Posted by Efi93 View Post
    αυτό ξαναπες το.....γι αυτο οσο πιο νωρις και πιο ομαλα γινεται η εκθεση τοσο καλυτερα....οχι ξαφνικα και αποτομα τον ιουνιο η ιουλιο
    όντως!!! γενικά πρέπει να προσέχουμε το δέρμα μας όλο το χρόνο, απο την άνοιξη κ μετά οι μελαχρινές καλό είναι να βάζουμε αντηλιακό πριν βγούμε έξω ειδικά πρωί και τις ώρες αιχμής μεσημέρι κλπ. εγώ το καλοκαίρι δεν έχω τέτοια θέματα κλπ, το θέμα μου είναι το φαγητό που στη Σπάρτη βράζουμε κυριολεκτικά στους 38-40 βαθμούς και δεν πάει μπουκιά κάτω!!! Μπορώ να ζώ μόνο με καρπούζι - γιαούρτι και παγάκια εκείνη την περίοδο!!!! Και κυρίως τότε είναι που χάνω κιλά μπαμ μπάμ κ δν θέλω να παει χαμένη η προσπάθεια !!!!!
    Strong is the new skinny..

  12. #192
    Pumping Iron giannis22's Avatar
    Join Date
    23-09-13
    Location
    Larissa
    Posts
    469

    Default

    Για τις ραγαδες:οταν ημουν πρωτη λυκειου πηρα αρκετα κιλα αποτομα αλλα και υψος και δημιουργηθηκαν ραγαδες αλλα μετα με γυμναστικη,ηλιοθεραπεια και μια κρεμα simulgium καπως ετσι λιγο ακριβη θυμαμαι απο το φαρμακειο δεν μου εμεινε και τιποτα... τωρα το γυναικειο δερμα μπορει να αντιδρα διαφορετικα απο το δικο μου

  13. #193
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    το θεμα ειναι οτι ειναι ασπρες και οχι κοκκινες....αλιως θα τις ειχα προλαβει οταν επρεπε.....δυστηχως ημουν πολυ μικρη και δεν γνωριζα τιποτα.....μετα εμαθα και εριξα μαυρο δακρυ!

    Παιδια χθες ξενυχτησα....καταβολιστηκα......δεν ηπια σταγονα αλκοολ....αλλα εφαγα πιτσα και κοκα κολα......αισθανομαι παρα πολλες ενοχες!
    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech

  14. #194
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Efi93 View Post
    αλλα εφαγα πιτσα και κοκα κολα......αισθανομαι παρα πολλες ενοχες!
    ΟΡΙΣΤΕ ???
    Και μετά μας φταίει το Μεσογιακό καλούπι εεεεεεε ????
    Η τιμωρία θα είναι παραδειγματική ...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  15. #195
    Pumping Iron giannis22's Avatar
    Join Date
    23-09-13
    Location
    Larissa
    Posts
    469

    Default

    Quote Originally Posted by Efi93 View Post
    το θεμα ειναι οτι ειναι ασπρες και οχι κοκκινες....αλιως θα τις ειχα προλαβει οταν επρεπε.....δυστηχως ημουν πολυ μικρη και δεν γνωριζα τιποτα.....μετα εμαθα και εριξα μαυρο δακρυ!

    Παιδια χθες ξενυχτησα....καταβολιστηκα......δεν ηπια σταγονα αλκοολ....αλλα εφαγα πιτσα και κοκα κολα......αισθανομαι παρα πολλες ενοχες!
    σιγά τις ενοχές :P εγώ δεν έφαγα στο εξάμηνο καθόλου ψωμί αλλά σημερα έφαγα καλα και ένα πινερλι λαχανικών..νηστεια και πεινουσα :P δεν χρειάζετε να νιώθουμε ενοχές ;) το ξέρω για τις λευκές ,ούτε εγώ το είχα καταλάβει και το βλέπει η μανα μου και λέει γιατί έβγαλες τέτοια,τέτοια έβγαλε η θεία σου οταν ήταν έγκυος!!!!! Τα έπαιξα!!!!!! Το πρωί στον δερματολόγο...και ενώ είχε γεμίσει η κοιλιά τέτοιες γραμμές έμειναν ελαχιστες ,τι να κάνουμε όμως δεν το ξέραμε..αν γίνουν λευκές μόνο λεηζερ μου είχε πει

  16. #196
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    δεν ξερω εγω οσο το εψαξα για τις λευκες δεν υπηρχε σωτηρια μεχρι που το πηγα με την λογικη....και πλεον εχω μια πολυ καλυτερη εικονα σε εκεινα τα σημεια....με την παροδο του χρονου και την γυμναστικη ...τι εκανα? το καλοκαιρι βαζω λαδι με ζαχαρη η αλατι ιωδιουχο.....και οταν κανω μπανιο...ριχνω πολυ ζεστο νερο στο σημειο και επειτα μασαζ με scrub απολεπισης(προσωπου!!)......ετσι διωχνω τα νεκρα κυτταρα και οσα μπορω κανονικα με αποτελεσμα με τον καιρο να αναγεννιονται τα στρωματα του δερματος και να μειωνεται το βαθος τους...ετσι που καποια στιγμη θα φτασω να μην φαινονται καθολου....το κανω 2 χρονια τωρα και ειδικα στην υφη υπαρχει τεραστια βελτιωση.....για το χρωμα δεν ξερω....

    επειδη ηθελα να βγαλω και ενα βιντεο στο γυμναστηριο ειπα να με βγαλουν να κανω καθισματα
    η ασκηση ειναι με μεγαλη ενταση γι αυτο την κανω γρηγορα...δεν ξερω τελευταιο σετ ηταν.....30 κιλακια

    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech

  17. #197
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Έφη, βάλε λιγότερα κιλά και κατέβα μέχρι κάτω.
    Σε πρώτη φάση. Σε δεύτερη αν έχει rack το γυμναστήριό σου να το προτιμήσεις για τα squat από το smith.

  18. #198
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    αυτο που κανεις δεν ειναι ουτε ημικαθισμα...αν και στο σμιθ...η σταση σου ειναι λαθος...

    ακου τον δυτη...φυγε απο το σμιθ και πηγαινε στο rack....βαλε ομως ενα γυμναστη να σου δειξει πως γινονται τα καθισματα...κανε με αδεια μπαρα και ξαναβαλε βιντεο...


    εχεις ορεξη...φαινεται....σιγα σιγα βελτιωσε και την τεχνικη σου....και θα δεις μεγαλη προοδο!!!
    Last edited by Leo 11; 14-04-14 at 20:06.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  19. #199
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    κοιτα στην αρχη κατεβαινα μεχρι κατω......και ο γυμναστης με εβαλε ετσι...για να μην παθει η μεση μου λεει.....
    ρε τι τραβαω εκει μεσα!!!
    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech

  20. #200
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Efi93 View Post
    κοιτα στην αρχη κατεβαινα μεχρι κατω......και ο γυμναστης με εβαλε ετσι...για να μην παθει η μεση μου λεει.....
    ρε τι τραβαω εκει μεσα!!!
    ..η μεση σου θα τραβαει παραπανω σκορσο στο ημικαθισμα...αν μαθεις σωστη τεχνικη σε ολολκληρωμενα καθισματα...δεν θα εχεις προβλημα με τη μεση...αλλα το σημαντικο ειναι να φυγεις απο το καλουπι εκεινο που λεγεται σμιθ
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  21. #201
    Pumping Iron giannis22's Avatar
    Join Date
    23-09-13
    Location
    Larissa
    Posts
    469

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ..η μεση σου θα τραβαει παραπανω σκορσο στο ημικαθισμα...αν μαθεις σωστη τεχνικη σε ολολκληρωμενα καθισματα...δεν θα εχεις προβλημα με τη μεση...αλλα το σημαντικο ειναι να φυγεις απο το καλουπι εκεινο που λεγεται σμιθ
    δοκιμασε αυτο που σου λενε τα παιδια,full squat...δοκιμασε για αρχη με αδεια ολυμπιακη μπαρα ;)

  22. #202
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Λοιπόν , να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα !!!
    1) Έχεις κορμάρα λαμπάδα...
    2)Όπως λέει ο Λέο , αν θέλεις να γίνουν πέτρα ...ποπουδάκος και μπουτάκια πρέπει να κατέβεις πιο χαμηλά να τσιτώσουν - τεντώσουν οι μυς !
    3)Αυτοί που σε συμβουλέυουν εκεί μέσα έχουν χαζέψει με την πάρτυ σου και αρλουμπολογούν....
    4)Αν συνεχίσεις τα βίδεο θα έχουμε την τύχη τους....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  23. #203
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    axaxaxaa...ο τυπος πισω πρεπει να ζαλιστηκε...σαν το χαζο βλεπει...ειπα να μην το πω...αλλα δεν μπορεσα να συγκρατηθω!!!

    χαχαχαα...αφυδατωση θα παθει ο ερμος...
    Last edited by Leo 11; 15-04-14 at 09:48.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  24. #204
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    ειναι ενας gym buddy...που μιλαμε απλα...και ηρθε απο περιεργεια...
    εχουμε ρακ...δεν το χρησιμοποιει και κανεις :P
    σε πρωτη φαση θα κανω εξασκηση με ενα σκουποξυλο στο σπιτι
    παλια που εβαζα αλτηρες και πλακες με λαβες κατεβαινα μεχρι κατω κανονικα...και ουτε μεση ουτε τιποτα! ειπα να παω μπαρα και να....λες και εχει τοσο διαφορα....σημασια εχει η αντισταση βαρους που τραβανε οι γλουτοι
    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech

  25. #205
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Efi93 View Post
    ειναι ενας gym buddy...που μιλαμε απλα...και ηρθε απο περιεργεια...
    εχουμε ρακ...δεν το χρησιμοποιει και κανεις :P
    σε πρωτη φαση θα κανω εξασκηση με ενα σκουποξυλο στο σπιτι
    παλια που εβαζα αλτηρες και πλακες με λαβες κατεβαινα μεχρι κατω κανονικα...και ουτε μεση ουτε τιποτα! ειπα να παω μπαρα και να....λες και εχει τοσο διαφορα....σημασια εχει η αντισταση βαρους που τραβανε οι γλουτοι
    ...το squat ειναι ισως η κορυφαια πολυαθρικη ασκηση...δεν το κανεις μονο για τους γλουτους...ανω πλατη-κορμο-ποδια μπορεις να νιωσεις οταν κανεις σωστα καθισματα...αν ηταν να εστιαζαμε μονο σε γλουτους...εχει πολλα τετοια μηχανηματα απομονωσης που ειναι και πιο ευκολα...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  26. #206
    Pumping Iron giannis22's Avatar
    Join Date
    23-09-13
    Location
    Larissa
    Posts
    469

    Default

    Quote Originally Posted by Efi93 View Post
    ειναι ενας gym buddy...που μιλαμε απλα...και ηρθε απο περιεργεια...
    εχουμε ρακ...δεν το χρησιμοποιει και κανεις :P
    σε πρωτη φαση θα κανω εξασκηση με ενα σκουποξυλο στο σπιτι
    παλια που εβαζα αλτηρες και πλακες με λαβες κατεβαινα μεχρι κατω κανονικα...και ουτε μεση ουτε τιποτα! ειπα να παω μπαρα και να....λες και εχει τοσο διαφορα....σημασια εχει η αντισταση βαρους που τραβανε οι γλουτοι
    βαλε την μπαρα και πηγαινε μεχρικατω,την αλλη μερα ποδια,γλουτοι κλπ θα τα καταλαβεις :)
    Every cloud has its silver lining

  27. #207
    Pumping Iron 8avos's Avatar
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    651

    Default

    Βάλε ένα σημάδι στο κατώτατο σημείο,ίσως μια μπάλα την οποία θα ακουμπάς
    όταν κατεβαίνεις για να ξέρεις και να μη μπερδεύεσαι μέχρι που θα
    κατεβαίνεις.

  28. #208
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    Καλησπερα! Καλο Πασχα παιδια!
    εχω φρικαρει με μια βδομαδα νηστεια επιτελους σημερα το βραδυ τελειωνει το βασανιστηριο (πεινουσα συνεχεια!!!)
    σαν καλη χριστιανη πηγα εκκλησια και εκτος απο το οτι προσκυνησα ....προσευχηθηκα....εκανα κατι σαν διαλογισμο....
    χωρις καποια συγκεκριμενα λογια και προσευχες....αδειασα το κεφαλι μου απ ολα...και αρχισα να λεω απο μεσα τα δικα μου με κατω το κεφαλι και κλειστα ματια
    το κανω χρονια τωρα αυτο...και καθε φορα που τελειωνω νιωθω μια ανανεωση....και νομιζω πως αυτα που εχω πει εχουν πιασει εν μερη...

    παρεμπιπτοντως ωραιο το βιντεο αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν εχουμε μπαλα....τεσπα!
    το καλο των ημερων ειναι οτι βρηκα ανθρωπο να κανω το χομπι μου και να βγαζουμε καλλιτεχνικες φωτο (αβαταρ)
    και καπως ξεχασα την πεινα...σημερα το βραδυ και αυριο θα τα τσακισω ολα πραγματικα
    θελω τοσο πολυ να φαω....εχω λισαξει !
    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech

  29. #209
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Να ποστάρω η θα με δαγκώσεις από τη πείνα ?
    Όντως.....Ταλεντάκι σε βρίσκω , δύναμη το άβαταρ
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  30. #210
    Pumping Iron Efi93's Avatar
    Join Date
    03-02-14
    Location
    Athens, Argyroupoli
    Posts
    524

    Default

    Πηγα παραλια χθες! τι ωραια που ειναι!!!
    και απο σημερα ξεκινησα την διατροφη μου σχεδον κανονικα και απο δευτερα γυμναστηριο!
    για να δουμε!! το μονο πραγμα που δεν μου αρεσει και δεν ξερω πως να το φτιαξω ειναι οι γλουτοι στο πλαι οταν ειμαι προφιλ το κρυβω αλλα σε προσοψη φανομαι τελειως σαν αχλαδι....ειχα παντα προβλημα εκει και το προβλημα ειναι οτι και το δερμα εχει χαλαρωση απο τις ραγαδες και προσπαθω παρα πολυ και το φτιαχνω.......
    και σημερα ηρθε μια κοπελα και μου ειπε πως δεν εχω κοιλιακους και οτι αυτα ειναι κοκκαλα πιστεψα οτι ζηλευε γιατι εκεινη δεν εχει κατι....δεν ξερω....
    1620890_234314320092338_3225482138883501467_n.jpg1621725_234320656758371_803363530815843630_n.jpg10153789_234318500091920_609809384089539995_n.jpg
    Εμένα δεν μπορεί να με κάψει κανείς , εγώ είμαι η ίδια η φωτιά....

    #Ripped Eater #Meathead #Broscientist #FoodTech


 
Page 7 of 26 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •