Καλησπερααα..Αποφασισα να κανω και εγω το δικο μου Log απο την μια για να μου δινει κινητρο και να με δενει περισσοτερο με τον κοσμο της γυμναστικης και απο την αλλη για να δωσω κινητρα σε εσας!
Ειμαι 21 χρονων, 1.70 και 63,5 κιλα πλεον απο τα 65 που αρχισα διατροφη και σπουδαζω μαθηματικο! Παω γυμναστηριο 1μιση μηνα και διατροφη κανω 3 βδομαδες μεχρι τωρα!
Αν και πολλοι του φορουμ θα μου προτινανε να παω σε διατροφη ογκου, προτιμω να ακολουθησω υποθερμιδικη διατροφη κ αεροβιες με σπριντ μεχρι τον ιουνιο για να χασω το περιττο λιπος στη κοιλια, τον ιουνιο θα κανω ισοθερμιδικη, και αναλογως το ποσο θα μπορω να τρωω καλοκαιριατικα θα το γυρισω σε ογκο
Σημερα ειχα προγραμμα για τα ποδια στο gym, και μπορω να πω οτι χαρηκα γιατι ανεβασα τα κιλα δραματικα σε σχεση με την προηγουμενη φορα!

Squat με μπαρα : 4x10 (χωρις κιλα η μπαρα)
Leg Press : 2x10 2x8 (νομιζω 50 κ 60 κιλα εβαλα)
Leg Extension : 2x10 2x8
Leg Curl : 2x10 2x8
Γαμπες Καθιστος : 2x10 2x8 ( 50 - 60 )
Στις παραπανω 2 ασκησεις εβαζα μεταξυ 25-35 κιλα
Προθερμανση εκανα 9 λεπτα ποδηλατο στο 4 γρηγορα, ενω για αποθεραπεια 3' περπατημα, 3'jogging με κλιση 2,5% , 2' περπατημα και διατασεις..

Μετα συνεχισα σπιτι με κοιλιακους,αλλα στο ενδιαμεσο αρχισα να το παιζω γιατρος και να προσπαθω να βρω γιατι με ποναει η μεση Σχεδον οτι ασκηση κοιλιακων και αν κανω μετα την 8η ή 10η επαναλληψη νιωθω πονο στη μεση..Σε γιατρο πηγα δε μου βρηκε κατι και ακτινογραφια που ειχα κανει μου εβγαλε μονο πολυ ελαφρα σκολιωση..

Αμεσως μετα εφαγα 4 ασπραδια και σε κανενα 15λεπτο θα φαω κοτοπουλο 100γρ με πατατες 120γρ και σαλατα(λαχανο με καροτο) .!
Περιμενω πως κ πως αυριο πρωι να κατεβω στη λιμνη που εχουμε εδω για να κανω Σπριντ.!
Περιμενω σχολια ως προς τα ποστ μου ή δικα σας σχολια,να τα λεμε και να καφιομαστε για τα κατορθωματα μας