Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 151 to 156 of 156
  1. #151
    Junior Bodybuilder fitness_love's Avatar
    Join Date
    07-05-14
    Location
    athens
    Posts
    168

    Default

    Χεχεχε!! Δήμητρα η αλήθεια είναι ότι πρώτη φορά φέτος φτιάχνω τον κιμά κοτόπουλου αντί σε μπιφτέκι,σαν τον κιμά των μακαρονιών αλλά καθαρό τελείως.Και είναι τέλειος!!!!Μιαμιιιιι!!
    Eat clean-train dirty!!!

  2. #152
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Και γω πλέον καθαρά τα τρώω τα κρεατικά μπιφτέκια, κιμά με μπαχαρικά! όλο αυτό θέλω να τρώω. Σε λίγο μοσχαροκεφαλή θα βγάλω.

  3. #153
    Junior Bodybuilder fitness_love's Avatar
    Join Date
    07-05-14
    Location
    athens
    Posts
    168

    Default

    Γεια σας μετά από κάμποσο καιρό!

    Mood of today:

    google legs.jpg
    Καλή προπόνηση σε όλους!!
    Eat clean-train dirty!!!

  4. #154
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by fitness_love View Post
    Γεια σας μετά από κάμποσο καιρό!

    Mood of today:

    google legs.jpg
    Καλή προπόνηση σε όλους!!
    Καλώς τηηην! Εν μέρει συμπάσχω, έκανα πόδια χτες και σήμερα είμαι πιασμένη (όχι σε φοβερό βαθμό βέβαια) αλλά πολύ το χαίρομαι!
    Καλές προπονήσεις, περιμένουμε νέα!

  5. #155
    Junior Bodybuilder fitness_love's Avatar
    Join Date
    07-05-14
    Location
    athens
    Posts
    168

    Default

    Ελενάκι! :)
    Tο πιάσιμο στα πόδια πλέον μερά πιάνει την παρεπόμενη!Αν δηλαδή χτες ήμουν κουτσή σήμερα δε κουνιέμαι!!Και δουλεύω κιόλας το βράδυ και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου!

    Νέα ε? Χμμμ..Έχω κάνει αλλαγές στο προπονητικό κομμάτι αρκετές οι οποίες δουλεύουνε πολύ καλά μπορώ να πω,αλλά θέλει κι άλλη δουλειά,δεν είμαι ευχαριστημένη με την εικόνα μου σίγουρα. Βασικά εστιάζω το πρόβλημα στο ότι δεν μπορώ να αποδεχθώ ότι δεν γίνεται να είμαι στο ίδιο επίπεδο γράμμωσης με το καλοκαίρι και να ευθυγραμμιστώ με τους νέους μου στόχους.
    Από διατροφή πάω καλά σχετικά..Λίγο με τα cheats ξέφυγα τα οποία τα χα κάνει πλέον 1 γεύμα/εβδομάδα αλλά γινόντουσαν αίσχη οπότε αποφάσισα να τα αραιώσω. Τώρα αναγκαστικά λόγω μιας καινούριας δουλειάς μάλλον θα χρειαστεί να μπω πάλι σε φάση γράμμωσης...Μέσα στα χριστούγεννα..... Οπότε αντίο μελομακάρονα και οικογενειακά τραπέζια ! :( :(

    Σήμερα είχα ρεπό από βάρη οπότε έκανα την πρωινή μου αεροβική μόνο.Και τώρα φεύγω για pilates!!
    Τι κάνεις εσύ κορίτσι μου?Δεν εχω προλάβει να μπω στο log σου να δω τα νέα σου,θα μπω για σχόλια! Beware ;)
    Eat clean-train dirty!!!

  6. #156
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Ναι, και εμένα σήμερα είναι που την έχουν ακούσει πιο πολύ τα μηριαία δικέφαλα, αλλά χαίρομαι καταβάθος γιατί την Τρίτη στην προπόνηση ένιωσα πιο πολύ ζόρι σε τετρακέφαλους, γάμπες και απαγωγούς και μου είχε περάσει στο μυαλό ότι δεν ζορίστηκα ίσως αρκετά. Μπούρδες. :Ρ

    Να μπεις, να μπεις! Εγώ τη διατροφή την έχω στρώσει, πάω βλέποντας και κάνοντας γενικότερα, οργανώνομαι με ζυγίσματα/μετρήσεις και διάφορα τέτοια, οπότε πιστεύω το πάω καλά. Τα cheats τα έχω περιορίσει και ευτυχώς μέχρι στιγμής μου πάει καλά η διατροφή, οπότε δεν έχω θέμα με λιγούρες, εκτός αν δεν έχω κοιμηθεί καλά πχ το προηγούμενο βράδυ. Βέβαια τι γίνεται: με τόσα βίντεο και φωτογραφίες motivational περιεχομένου, έχει συνηθίσει το μάτι μου στα γραμμωμένα σώματα και έχω γίνει αυστηρή με τον εαυτό μου σε σχέση με αυτό που βλέπω. Σίγουρα καταλαβαίνω τι έχω φτιάξει, τι μπορώ ακόμα, αλλά βλέπω τα σημεία που το έχουν το λιπάκι τους και σκέφτομαι ότι ε ρε θα έρθει η ώρα σας...!


 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Τι γίνεται με τα love handles;
    By warrior in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 03-09-05, 18:53
  2. love story...
    By GEORGEE in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 11-12-04, 17:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •