Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 32
  1. #1
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default Αφού Τα Κατάφερα Εγώ, Όλοι Μπορούν!!

    λιγα λογια για μενα!καποτε εκανα πολυ κακη διατροφη δεν με ενοιαζε τιποτα δεν με ενοιαζε πως ημουν πως εδειχνα γενικα κοιμομουν ορθιος!
    το μονο μελημα μου ηταν πως θα γεμισω την κοιλια μου!καποια στιγμη γραφτηκα γυμναστηριο ετσι για πλακα απλα να χασω μερικα κιλα!μετα περασε ο καιρος και οσο εχανα τοσο κολλουσα!ετσι λοιπον καταφερα σημερα που σας μιλαω να ειμαι 72.5 απο 118 κιλα με υψος 1,74!σε ολη μου σχεδον την προσπαθεια ειχα την στηριξη και την βοηθεια του παρασκευα και θελω να το ευχαριστησω και μεσα απο εδω!ο λογος που το κανω ειναι να παρακινησω νεα ατομα με παρομοιο προβλημα να ξεκουνηθουν κκαι να παλεψουν!φυσικα θα στερηθουν πολλα θα φτυσουν αιμα και θα κανουν αμετρητα χιλιομετρα τρεξιμο αλλα το γεγονος οτι πλεον κοιταω παιδια τις ηλικιας μου στα ματια χωρις να ντρεπομαι και να αισθανομαι μειονεκτικα ειναι η μεγαλυτερη ανταμοιβη!εχω πεσει στο 11% λιπος και στοχος το 6-7%!αν ειμαι καλα και μπορεσω να ερθω ποτε σε αγωνιστικη κατασταση θα ηθελα του χρονου να κατεβω σε αγωνες ετσι για να ικανοποιησω το δικο μου εγω!ευχαριστω που με ακουσατε καλη συνεχεια και καλη δυναμη σε ολους!

  2. #2
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    εδω και η φωτο
    Attached Images Attached Images
    Last edited by pitbullakias; 19-05-14 at 17:18.

  3. #3
    New Member
    Join Date
    05-09-13
    Posts
    47

    Default

    Μπραβο ρε φιλε συγχαρητηρια.Κι εγω εχασα πολλα κιλα και εφτασα 67 απο 93.Βεβαια εσυ εχεις λιγοτερο λιπος απο εμενα και εισαι σε πολυ καλο δρομο.Συμφωνω οτι οποιος θελει μπορει.

  4. #4
    Advanced Bodybuilder vlasis90's Avatar
    Join Date
    27-04-12
    Location
    Lumber camps
    Posts
    1,000

    Default

    Εξαιρετικη προσπαθεια, μπραβο!

  5. #5
    New Member joannaki's Avatar
    Join Date
    10-04-14
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Posts
    56

    Default

    Ενα μεγαλο μπραβο και απο μενα !Μας δινεις μεγαλη δυναμη !

  6. #6
    Pumping Iron HoHe's Avatar
    Join Date
    14-06-12
    Location
    Εδω!
    Posts
    678

    Default

    Μπραβο ρε αγορινα!!
    Πολλα συγχαρητηρια για τη προσπαθεια σου.

  7. #7
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μπράβο φίλε!!! Μπορείς κι ακόμη καλύτερα!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #8
    Junior Bodybuilder Wargod's Avatar
    Join Date
    05-10-11
    Location
    Ηράκλειο
    Posts
    172

    Default

    Μπράβο φίλε!
    Σίγουρα όποιος θέλει μπορεί, και το λέω εγώ που συνεχώς τα παρατάω.. :P
    Και για αγώνες αμά το θέλεις πιστευώ πως σίγουρα μπορείς να το καταφέρεις! σίγουρα θα είναι πιο δύσκολο, αλλά αν πραγματικά βάλεις στόχο κάτι το καταφέρνεις!
    Ή σκουρία και η σαπίλα...

  9. #9
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    ευχαριστω πολυ ολα τα παιδια για τα συγχαρητηρια και ελπιζω να κανετε και εσεις αυτο που επιθυμειτε!
    αυτο που ειχα στο μυαλο μου και με συντροφευε ηταν τα λογια που μου ελεγαν οταν ημουν χοντρος και ευχαριστω αυτους τους ανθρωπους γιατι μεσα απο αυτους πεισμωσα και εφτασα ως εδω!να θυμαστε οτι κανεις δεν ειναι καλυτερος απο σας και οτι ο καθενας μπορει!τα παντα κοπεις κτωνται αν το γραφω και σωστα!
    φιλε σταυρο με σεβασμο μιας και εισαι παλιο μελος αλλα και με γνωσεις φυσικα και μπορω και καλυτερα αλλα αυτο θελει χρονο απο τωρα και επειτα!δυστηχως στο τελευταιο εξαμηνο που το εχω παρει σερι εσπασα τον καρπο μου σε 2 σημεια εμεινα χωρις δουλεια παρολα αυτα δεν τα παρατησα στερηθηκα πολλα για να παρω ενα κοτοπουλο να φαω η ενα τονο και πηγαινα γυμναστηριο επι 2 μηνες με γυψο!ετσι αυτο με αφησε αρκετα πισω στο πανω σωμα σε σχεση ας πουμε με τα ποδια που ειναι το δυνατο μου σημειο!θα ηθελα φιλε σταυρο μιας και ειμαι απο χανια να βρεθουμε μια μερα να αλλαξουμε 2 κουβεντες να παρω και καμια συμβουλη!και παλι σας ευχαριστω

  10. #10
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Ήρωας, δε χρειάζεται να πούμε πολλά.
    Victory loves preparation...

  11. #11
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Φίλε όποτε θες πέρνα από το Be Fit, να γνωριστούμε, να κάνουμε καμιά προπόνηση μαζί και όπως μπορώ, να σε βοηθήσω, εαν μπορώ να σε βοηθήσω!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  12. #12
    New Member
    Join Date
    18-10-13
    Posts
    15

    Default

    συνχαριτιρια φιλε και εγω εχω χασει απο 120 κιλα 82 αλα εχω παρα πολυ λιπος επειδη εχασα με λαθος τροπο τα κιλα λαθος διατροφη και με πολι λιγη γυμναστικη μηπως μπορεις να μου πεις τη διατροφη που εκανες να της ριξω μια ματια ?

  13. #13
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by pitbullakias View Post
    ευχαριστω πολυ ολα τα παιδια για τα συγχαρητηρια και ελπιζω να κανετε και εσεις αυτο που επιθυμειτε!
    αυτο που ειχα στο μυαλο μου και με συντροφευε ηταν τα λογια που μου ελεγαν οταν ημουν χοντρος και ευχαριστω αυτους τους ανθρωπους γιατι μεσα απο αυτους πεισμωσα και εφτασα ως εδω!να θυμαστε οτι κανεις δεν ειναι καλυτερος απο σας και οτι ο καθενας μπορει!τα παντα κοπεις κτωνται αν το γραφω και σωστα!
    φιλε σταυρο με σεβασμο μιας και εισαι παλιο μελος αλλα και με γνωσεις φυσικα και μπορω και καλυτερα αλλα αυτο θελει χρονο απο τωρα και επειτα!δυστηχως στο τελευταιο εξαμηνο που το εχω παρει σερι εσπασα τον καρπο μου σε 2 σημεια εμεινα χωρις δουλεια παρολα αυτα δεν τα παρατησα στερηθηκα πολλα για να παρω ενα κοτοπουλο να φαω η ενα τονο και πηγαινα γυμναστηριο επι 2 μηνες με γυψο!ετσι αυτο με αφησε αρκετα πισω στο πανω σωμα σε σχεση ας πουμε με τα ποδια που ειναι το δυνατο μου σημειο!θα ηθελα φιλε σταυρο μιας και ειμαι απο χανια να βρεθουμε μια μερα να αλλαξουμε 2 κουβεντες να παρω και καμια συμβουλη!και παλι σας ευχαριστω
    ...καμμια φορα....ολες αυτες οι δυσκολιες...μονο κινητρα μας δινουν...ειναι παραξενο πως το σωμα μας...το μυαλο μας...διαχειριζεται με τετοιο τροπο την οποια δυσκολια βρεθει μπροστα του...

    μπραβο φιλε μου...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  14. #14
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    11-05-14
    Posts
    113

    Default

    μπραβο φιλε μου

  15. #15
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    θα ηθελα να ανανεωσω το λογκ μου μετα σχεδον απο 2 μηνες και πλεον στα 69 κιλα οσο προχωραω και πεφτω τοσο καλυτερα φαινομαι πλεον
    δεν με κουραζουν οι γονεις μου που πριν με ελεγαν σαν το λειψανο και πλεον φαινομαι πιο μυωδης παρολο που ποτε δεν εχω φτασει σε αυτα τα κιλα!το κρεμασμα στην κοιλια
    αρχιζει και υποχωρει και η ψυχολογια μου ειναι στα υψη!θα ανεβασω μερικες φωτο και να βλεπουν τα υπερβαρα παιδια οτι μπορουν να αποκτησουν αυτο που παντα ονειρευονται με στερησεις και κοπο
    οποιος θελει μπορει να κρινει
    Attached Images Attached Images

  16. #16
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Μπράβο ρε φιλε! συγχαρητήρια! Πολυ καλη δουλεια εχεις κανει μεχρι τωρα,αν συνεχισεις και αλλο σε βλεπω να κατεβαίνεις και σε αγώνες !
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ...............................R.I.P.................................
    .............Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian.........
    .................₪₪₪₪₪₪1989-2011₪₪₪₪₪₪.............
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  17. #17
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    ευχαριστω πολυ φιλε παυλο την προηγουμενη φορα που εκανα σχεδια να κατεβω σε αγωνες εσπασα το χερι μου και εμεινα πισω πολυ αν τα καταφερω
    μεχρι νοεμβρη καλως αλλιως εδω ειμαστε να το παλευουμε!στοχος προς το παρον να πεσω οσο πιο πολυ μπορω σε λιπος δεν ξερω τη θα μου στοιχησει αυτο μυικα
    καθως δεν ξερω ποσο ακομα θα πρεπει να πεσω αυτον τον μηνα ο παρασκευας μου εβαλε πολυ απαιτητικο προγραμμα στα βαρη και μου στεγνωσε την διατροφη αρκετα το προγραμμα ειναι 6 εβδομαδων στοχος πρωτα απο ολα ειναι να βγαλω ολο το προγραμμα χωρις cheat και πιστευω στο τελος του προγραμματος που ειναι 17 αυγουστου να ειμαι αλλος ανθρωπος!μυικα θελω να κινηθω εδω που ειμαι δηλαδη αν ειχα τον ογκο που εχω τωρα και ημουν καταστεγνος θα ηταν το ιδανικο για μενα 69-70 κιλα θελω να ειμαι!
    γενικα το σωμα μου εχει ποιοτητα πως το κρινεται αν κατεβω σε αγωνες θα ειμαι ανταξιος στους αλλους γενικα αυτο που ρωταω ειναι εχω ποιοτητα?

  18. #18
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Γιαννιό γίγαντα μπράβο σου!!! Είσαι πολύ καλύτερος απ' όταν σε είδα!!!

    Είδες που σου 'λεγα να κάνεις υπομονή κι έχει σχέδιο ο Παρασκευάς που θα πάει καλά;!

    Όσο για τους αγώνες, κοίτα εσύ να είσαι όσο το δυνατόν καλύτερος και ποιοτικότερος κι άσε τους άλλους. Η ποιότητα θα έρθει σε βάθος χρόνου!!!

    Καλή συνέχεια φιλαράκι!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  19. #19
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    να σαι καλα σταυραρα ευχαριστω!ποτε δεν αμφισβητησα τον παρασκευα αλλα δυστηχως ειμαι πολυ ανυπομονως σαν ανθρωπος γενικα αλλα πλεον εχω μαθει να εχω υπομονη και ο χρονος θα φερει οτι ειναι να φερει!το καλο ειναι οτι εχω γινει και καλυτερος ανθρωπος μεσα απο ολο αυτο ελπιζω καποια στιγμη αν και πιστευω οτι ειμαι αρκετα κοντα να κταφερω να φτασω το 5-6% λιπος που το ειχα καημο απο οταν ημουν παχυς!
    και παλι ευχαριστω σταυρο να σαι καλα!οποτε ερθω χανια θα σταματησω να τα πουμε

  20. #20
    Pumping Iron Ακης98's Avatar
    Join Date
    26-01-14
    Location
    Ιωάννινα,Greece
    Posts
    534

    Default

    Συγχαρητήρια φίλε μου αυτό δεν λέγεται προσπάθεια λέγεται αγώνας και μάχη με τον εαυτό σου να τα πας κάθε μέρα και καλύτερα.Πολλά μπράβο!!*Μου αρεσούν πολλοί οι γάμπες σου,ίσως επειδή πάντα ήμουν αδύναμος σε αυτό το σημείο!!
    Carpe Diem

  21. #21
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    σε ευχαριστω πολυ φιλε μου καλη επιτυχια και στους δικου σου στοχους!τα ποδια μου παντα ηταν το ατου μου ολοι για τα ποδια μου λενε στο γυμναστηριο αν και θα ηθελα να ζηλευαν τον ανω κορμο!δεν βαριεσε μην ειμαστε και αχαριστοι ο καθενας με οτι εχει!οσο για την μαχη ο καθενας οπως το βλεπει εγω εβαλα στοιχημα με τον εαυτο μου ειπα πως αν τον αγαπαω θα τον κανω καλυτερο ετσι σκεφτομαι και για τα cheat οτι αν σεβομαι την προσπαθεια και αγαπαω τον εαυτο μου δωρο δεν θα ειναι να φαω ενα cheat που ισως με παει πισω αλλα δωρο θα ειναι να βγαλω μια πολυ δυνατη προπονηση

  22. #22

    Default

    Μπραβο σου!Αυτο που εκανες θελει δυναμη,πεισμα και θαρρος!
    Εισαι πραγματικα αξιος θαυμασμου και μας δινεις θαρρος!

  23. #23
    Pumping Iron zal's Avatar
    Join Date
    31-12-13
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    348

    Default

    έλα πες την αλήθεια !!
    Δεν είσαι το ίδιο άτομο με τον παχύ στην πρώτη φωτό !!

    Σε τσακώσαμε
    Always remember – it is determination that gets you to the goal, not motivation! You can find
    a way to motivate yourself – by visualizing the goal, trying new things, learning a new move,
    or seeing the progress you have made already. Always remember – even if you can’t think
    of anything, keep going just to do it! That is called determination!
    -Pavel The Fortress

  24. #24
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    χε χε οντως τωρα ειδα οτι η μονη φωτο που εχω σβησει την μουρη μου ειναι αυτη και για του λογου το αληθες
    Attachment 21084Attachment 21085

  25. #25
    Pumping Iron zal's Avatar
    Join Date
    31-12-13
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    348

    Default

    τι να σου πω ρε φίλε, προφανώς έκανα πλάκα !!

    Η αλλαγή σου είναι τρομακτική... ουτε στο photoshop δεν ξέρω αν γίνεται..

    Μπράβο σου γιατί φαίνεσαι ότι είσαι δυνατός χαρακτήρας πάνω από όλα !
    Always remember – it is determination that gets you to the goal, not motivation! You can find
    a way to motivate yourself – by visualizing the goal, trying new things, learning a new move,
    or seeing the progress you have made already. Always remember – even if you can’t think
    of anything, keep going just to do it! That is called determination!
    -Pavel The Fortress

  26. #26
    New Member
    Join Date
    25-11-06
    Location
    Αθήνα
    Posts
    88

    Default

    Αν σου πω συγχαρητήρια θα 'ναι πολύ λίγο.
    Πάρα πολλά συγχαρητήρια μπράβο σου!

  27. #27
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    σας ευχαριστω πολυ ολους σας!και τα καλυτερα ερχονται μεχρι 17 αυγουστου που τελειωνω με αυτο το προγραμμα που κανω τωρα πιστευω θα ειμαι αλλος ανθρωπος αυτο μου δινει κινητρο να ειμαι καθε φορα και πιο δυντατος το ιδιο να ειστε ολοι σας και ολα θα ερθουν με επιμονη και κοπο!και παλι σας ευχαριστω ολους σας

  28. #28
    New Member
    Join Date
    07-07-12
    Posts
    44

    Default

    Συγχαρητήρια και πολλά μπράβο και από 'μένα ! Είσαι παράδειγμα προς μίμηση για όσους πιστεύουν ότι κάποια πράγματα είναι αδύνατο να γίνουν. Τα πάντα καταφέρνουμε με τρόπο και θέληση ! Συνέχισε την φοβερή δουλειά που κάνεις

  29. #29
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Θα ορκιζομουν οτι βλεπω αλλον ανθρωπο στις φωτο πριν κ αλλον μετά! (Όχι ότι απέχει κ πολυ από την πραγματικότητα).

    Πολλλλαααα συγχαρητήριααα

  30. #30
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Άπειρα συγχαρητήρια και απο μενα! Εκπληκτικός! Υπερ αξιέπαινος!
    A head full of fears has no space for dreams.


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Γραμμωση αφου χασεις κιλα ή κατα την διαρκεια διατροφης-προπονησης;
    By alanisia in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 1
    Last Post: 26-02-13, 19:34
  2. Τελικά Τα Κατάφερα!!
    By zoiss in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 22
    Last Post: 03-07-11, 04:07
  3. Πως μπορουν??
    By dimitris1991 in forum Off Topic
    Replies: 41
    Last Post: 15-11-09, 23:10

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •