Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 53 of 53
  1. #31

    Default

    Για να πω και εγω την γνώμη μου, γράψτε στο youtube: ancient greek martial arts spartan type.
    Έχει ανεβάσει μερικά βίντεο με αυτοάμυνα και κινήσεις παγκρατίου... ή γράψτε Dimitrios Zafeiris (έχει μαζεμένα τα βίντεο) αν δεν σας βγάζει το ancient κ.α...
    Καλός δάσκαλος, καθώς είναι και ένας απο τους ιδρυτές του παγκρατίου αθλήματος.

    Πείτε μου την γνώμη σας, αλλά οι λαβές εξαρθρώνουν... για εσας που λέτε οτι δεν υπάρχουν επικίνδυνες τέχνες, αλλά πρέπει να μάθεις τις λαβές να βγαίνουν αυτόματα.

    edit: Theo KΑs ρίξε μια ματιά, να δεις οτι υπάρχουν και αποτελεσματικότερες.... απλά δεν ξέρω αν και που έχει σχολές παγκρατίου.

    ΠΑΝ + ΚΡΑΤΟΣ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΤΗΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΗΣ!
    Last edited by philippos7; 27-05-14 at 22:22.

  2. #32
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-03-12
    Posts
    123

    Default

    Φίλε μου το καλύτερο είναι να μην μπλέκεις και σε περίπτωση που ο άλλος επιμένει απλά τρέχα. Πολύ καλά έκανες κι έτρεξες. Δεν είναι παίξε γέλασε αυτά τα πράγματα. Δηλαδή άμα ήξερες κάποια πολεμική τέχνη θα τον έσπαγες στο ξύλο; Κι άμα τον άφηνες στον τόπο κατά λάθος; Νομίζεις ότι θα μπορείς να ελέγξεις εύκολα τη δύναμή σου και τις κινήσεις σου; Ή άμα σε άφηνε ο άλλος παράλυτο; Το μόνο που θα σου χρησιμεύσουν είναι σε σενάριο όπου δεν μπορείς να διαφύγεις και αναγκαστικά πρέπει να παλέψεις. Αλλά όλα αυτά είναι υποθετικά. Για εμένα καλύτερο είναι να κάνεις τη γυμναστική σου και να έχεις καλή φυσική κατάσταση, που ούτως ή άλλος είναι από τα πιο σημαντικά πράγματα στις πολεμικές τέχνες. Αν επιμένεις να μάθεις κάποια πολεμική τέχνη, επέλεξε μία από αυτές που σου είπαν τα παιδιά, αλλά να ξέρεις πως πάντα το καλύτερο θα είναι να αποφεύγεις τέτοιες καταστάσεις.

  3. #33
    Advanced Bodybuilder Rea!'s Avatar
    Join Date
    12-08-13
    Location
    Στο χωριό... (Αφίδνες)
    Posts
    871

    Default

    Ότι και να γράφετε απλά είναι ανεπαρκές.

    Ο πιο οργανωμένος, ο πιο ασφαλής, ο πιο δυνατός, ο ένας και μοναδικός ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ πρέπει να σας οδηγεί...
    Attached Images Attached Images
    I may not be there yet... But I am closer than I was yesterday. And my coach, professional Paris Nicolaou is suporting me!

  4. #34
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Παλικάρια ήρεμα.Εδώ που μένω όσες φορές με έχουν σταματήσει και τα έχουν βρει το καταλαβαίνουν μόνοι τους και δεν μου έχουν πει τίποτα.
    Επίσης το παλικάρι ζήτησε "Θανατηφόρες Πολεμικές Τέχνες" οπότε και για το ένα θα τον τρέχουν και για το άλλο...
    Φίλε,ναι τα κουβαλάω μαζί μου..όχι πάντα βέβαια μόνο τα βράδια.
    Κάποιος είπε που θα την έχεις την σιδερογροθιά...φορεμένη και μέσα σε τσέπη είναι το καλύτερο.
    Εγώ έδωσα και μια ιδέα για krav maga που κανείς δεν το σχολίασε χοχο
    Όταν το παλικάρι έκανε το ποστ θα περίμενε να γράψει κάποιος κάτι σαν αυτό που έγραψα.Όλα μέσα στη ζωή είναι...οι αστυνομικοί δεν θα πάνε να πιάσουν τον Έλληνα που τον ξέρει και ξέρει τον λόγο που τα κουβαλάει πάνω του όλα αυτά αλλά τον τάδε ξένο που έχει πάνω του μπάφο και μαχαίρια.Να πω πως δεν είμαι ρατσιστής αλλά όταν από την μία έχεις τα κομμούνια που για να μην το παίζουν ρατσιστές τους αφήνουν να κάνουν ότι θέλουν αλλά και τα φασισταριά που βαράνε τον τάδε επειδή έχει σκουλαρίκι,περίεργο ντύσιμο ή άρπαξε λίγο παραπάνω στο σολάριουμ και δεν ξέρεις από ποιον και πως να προφυλάσσεσαι τι θα κάνεις;
    Ααα...αν γίνει κάτι και με πάνε μέσα έχω γνωστό στην ΓΑΔΑ
    Προτιμήστε όμως τις πολεμικές τέχνες ;)

  5. #35
    Pumping Iron
    Join Date
    03-05-13
    Location
    Athens, Kamatero
    Posts
    294

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Παλικάρια ήρεμα.Εδώ που μένω όσες φορές με έχουν σταματήσει και τα έχουν βρει το καταλαβαίνουν μόνοι τους και δεν μου έχουν πει τίποτα.
    Επίσης το παλικάρι ζήτησε "Θανατηφόρες Πολεμικές Τέχνες" οπότε και για το ένα θα τον τρέχουν και για το άλλο...
    Φίλε,ναι τα κουβαλάω μαζί μου..όχι πάντα βέβαια μόνο τα βράδια.
    Κάποιος είπε που θα την έχεις την σιδερογροθιά...φορεμένη και μέσα σε τσέπη είναι το καλύτερο.
    Εγώ έδωσα και μια ιδέα για krav maga που κανείς δεν το σχολίασε χοχο
    Όταν το παλικάρι έκανε το ποστ θα περίμενε να γράψει κάποιος κάτι σαν αυτό που έγραψα.Όλα μέσα στη ζωή είναι...οι αστυνομικοί δεν θα πάνε να πιάσουν τον Έλληνα που τον ξέρει και ξέρει τον λόγο που τα κουβαλάει πάνω του όλα αυτά αλλά τον τάδε ξένο που έχει πάνω του μπάφο και μαχαίρια.Να πω πως δεν είμαι ρατσιστής αλλά όταν από την μία έχεις τα κομμούνια που για να μην το παίζουν ρατσιστές τους αφήνουν να κάνουν ότι θέλουν αλλά και τα φασισταριά που βαράνε τον τάδε επειδή έχει σκουλαρίκι,περίεργο ντύσιμο ή άρπαξε λίγο παραπάνω στο σολάριουμ και δεν ξέρεις από ποιον και πως να προφυλάσσεσαι τι θα κάνεις;
    Ααα...αν γίνει κάτι και με πάνε μέσα έχω γνωστό στην ΓΑΔΑ
    Προτιμήστε όμως τις πολεμικές τέχνες ;)
    Και ο γνωστός που είναι στη ΓΑΔΑ τι σημαινει; Πως όταν γίνει μια δικογραφία για οπλοφορία εσύ δεν περνάς το αυτόφωρο; Μαζεψε τα λόγια σου. Δεν ξερεις που δεν ξερεις τι λες, εκτιθεσε κι ολας. Που ξέρεις τι κάνουν οι αστυνομικοι και ποιον πιανουν και δεν πιάνουν.

  6. #36
    Advanced Bodybuilder Rea!'s Avatar
    Join Date
    12-08-13
    Location
    Στο χωριό... (Αφίδνες)
    Posts
    871

    Default

    Βρε παιδά, επειδή σήμερα είχα κέφια μου φάνηκε ότι είδα ένα ακαθόριστης προέλευσης ιπτάμενο αντικείμενο στα ουράνια. Και δεν ήταν ούτε μύγα ούτε κουνούπι, το ορκίζομαι...

    Τι να ήταν;;;
    I may not be there yet... But I am closer than I was yesterday. And my coach, professional Paris Nicolaou is suporting me!

  7. #37
    Pumping Iron karaman92's Avatar
    Join Date
    23-10-12
    Posts
    482

    Default

    εγω ξερω ενα πραγμα. του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε... εκανα χρονια taekwondo και με την τιμη να μπω και στην εθνικη ελλαδος οπως επισης ασχολιομουν παραλληλα με Κ1 και capoeira. εχει τυχει να μου την πεσουν και επειδη δεν ειχα αλλη επιλογη επρεπε να δειρω οπως και το εκανα αλλα δεν σημαινει οτι δεν θα προτιμουσα να φυγω. και οκ πες οτι αυτος δεν ειναι επικυνδινος που ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ αλλα λεμε τωρα. αν εσυ η εγω που ξερουμε καλα πολεμικες τεχνες του καρφωσεις ενα κλοτσο στο σαγονι και του γυρισει η γλωσσα? τι? θα πεις οτι ησουν σε αυτοαμυνα? η μηπως δεν θα το εχεις τυψεις σε ολη την ζωη σου αμα παθει κατι? ειστε ακομα πιτσιρικια και σε αυτη την ηλικια μονο καυγαδες και τραμπουκισμους σκεφτεστε αλλα δεν ειναι ετσι η ζωη. καθιστε διαβαστε να κανετε κατι στην ζωη σας και για ξυλικια και τετοια υπαρχουν αλλοι . φιλικα ολα

  8. #38
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ρε παιδια...εγω επειδη πειραματιζομαι συνεχεια με πυριτιδες...εκανα καταλαθος 2-3 φορες και εκανε εκρηξη η φουκου μου...αντι για το πιπερι εριξα τεκνα στα σουβλακια...μετα απο αυτο...κανεις στη γειτονια δεν μου ειπε το παραμικρο...γιατι??
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  9. #39
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Κάνε λίγο νιάου..μετά από αυτό αν δεν δέχεσαι την πραγματικότητα όπως προαναφέρθηκε υπάρχει και ο ψυχολόγος που βοηθάει σε τάσεις φυγής.

  10. #40
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    αν δεν δέχεσαι την πραγματικότητα
    και ποια ειναι η πραγματικοτητα να κυκλοφουμε με οπλα???
    σοβαρεψου λιγακι
    εκτος και αν εισαι κανας πιτσιρικας[δεν το λεω για κακο] απλα δικαιολογησε
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  11. #41
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Κάνε λίγο νιάου..μετά από αυτό αν δεν δέχεσαι την πραγματικότητα όπως προαναφέρθηκε υπάρχει και ο ψυχολόγος που βοηθάει σε τάσεις φυγής.
    ...γρρρρρρρρρ...τωρα οκ...το δεχομαι αυτο με τον ψυχολογο...αυτος δεχεται να με δει???

    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  12. #42
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...γρρρρρρρρρ...τωρα οκ...το δεχομαι αυτο με τον ψυχολογο...αυτος δεχεται να με δει???

    εγω επερνα τον ken!!!
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  13. #43
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Ναι πιτσιρικάς είμαι και εδώ πάντως στο Α.Τ το ξέρουν ποιοι,τι και γιατί τα κουβαλάνε αυτά πάνω τους...δεν τολμάς να κυκλοφορήσεις άμα πέσει ο ήλιος..άστα χαχαχα
    Hadouken..κορυφή..νομίζω στο NAME32 το είχε αυτό το παιχνίδι...και άλλα πολλά γνωστά του τότε χαχα παιχνιδάρες!
    Last edited by SuperNOS; 29-05-14 at 15:59.

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Ναι πιτσιρικάς είμαι και εδώ πάντως στο Α.Τ το ξέρουν ποιοι,τι και γιατί τα κουβαλάνε αυτά πάνω τους...δεν τολμάς να κυκλοφορήσεις άμα πέσει ο ήλιος..άστα χαχαχα
    Hadouken..κορυφή..νομίζω στο NAME32 το είχε αυτό το παιχνίδι...και άλλα πολλά γνωστά του τότε χαχα παιχνιδάρες!
    NAME32 έπαιζα κ εγω :P ... Το είχα γραμμένο σε cd... Τι μου θύμισες... Μια φορά κάτι είχα κάνει και έβγαζε πάνω δεξιά την εικόνα απο το κάθε παιχνίδι αντι για το logo του name32... Απο τοτε παραμενει μυστηριο πως το εκανα.. Χαχαχα σου ειχε τυχει; :p

  15. #45
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    23-01-11
    Posts
    196

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Παλικάρια ήρεμα.Εδώ που μένω όσες φορές με έχουν σταματήσει και τα έχουν βρει το καταλαβαίνουν μόνοι τους και δεν μου έχουν πει τίποτα.
    Φίλε,ναι τα κουβαλάω μαζί μου..όχι πάντα βέβαια μόνο τα βράδια.
    Κάποιος είπε που θα την έχεις την σιδερογροθιά...φορεμένη και μέσα σε τσέπη είναι το καλύτερο.
    Προτιμήστε όμως τις πολεμικές τέχνες ;)
    ΔΕΝ ειναι τοσο απλα τα πραγματα και ΔΕΝ τα ξερεις καλα μου φαινεται........
    Γκλομπ, μαχαιρια, ροπαλα, σιδερογροθιες, επισεις αμυντικα οπλα οπως σπρέι αυτοάμυνας (σπρέι πιπεριου), εκκενωτες ηλεκτρικού ρεύματος (taser, stun guns), απαγορευεται ρητα απο τον νομο η κατοχη τους.
    Σε ελεγχο ρουτινας που καναμε πριν 2 εβδομαδες περιπου, βρηκαμε στην κατοχη ενος 24χρονου Έλληνα ενα stun gun, ο 24 χρονος συνελήφθη και σε βάρος του σχηματίστηκε δικογραφία με την οποία παραπέμφθηκε σε εισαγγελέα Πλημμελειοδικών, ενώ το όπλο κατασχέθηκε.

    Μια συμβουλη θα δωσω.
    Να κανετε πολεμικες τεχνες για τον εαυτο σας, γιατι σας αρεσει, γιατι γουσταρετε, κ.τ.λ. Αν θελετε συμμετασχετε και σε αγωνες.
    ΟΜΩΣ, στο δρομο ειναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα, ειδικα, το τονιζω, στις μερες μας.
    ΜΗΝ μπλεκετε σε καυγαδες που μπορουν να αποφευχθουν και πανω απ'ολα
    ΜΗΝ προκαλειτε.
    Οταν υπαρχει οπλο, είτε αυτο ειναι μονοκανο, δικανο, ειτε επαναληπτικο, ημιαυτόματο, κ.τ.λ., τοτε ολα τα αλλα σιγουν.
    Last edited by zals8; 30-05-14 at 01:03.

  16. #46
    Junior Bodybuilder zouloum's Avatar
    Join Date
    23-02-14
    Posts
    139

    Default

    Μια λεξη μονο , ''τφεκαλευραδες'' λενε στο χωριο μου

  17. #47
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Φίλιππε όχι δεν μου είχε τύχει χααχα
    Λάζαρε λογικά είσαι αστυνομικός..για να μην τα κουβαλάμε όλα αυτά πάνω μας να κάνετε καλύτερα την δουλειά σας.Εσύ μπορεί να την κάνεις κάποιοι άλλοι ίσως όχι...με σταμάτησαν τον Δεκέμβρη με το παπί και εκεί που πήγαν να σταματήσουν τους έσκασε το λάστιχο...τους έδωσα το παπί μέχρι το Α.Τ να πάρουν σκούτερ και γλίτωσα από κουστουμάκι αρμάνι τουλάχιστον χαχα.
    Αν είσαι ΔΙ.ΑΣ σε πάω με 1000 αν είσαι από τους γραφιάδες λυπάμαι πραγματικά γιατί κρίμα είναι ένας που είναι αστυνομικός και γραμμένος σε αυτό το site να τρώει την ζωή του στα γραφεία.
    Τέλος πάντων η γνώμη μου είναι να το λήξουμε.Εγώ πίστευα ότι από την στιγμή που γράφει την λέξη Θανατηφόρες θα του χρειαζόντουσαν αυτά που είπα αλλά ίσως το παράκανε στον τίτλο το παλικάρι.
    Υ.Γ : Και να μην μπλέκουμε και να μην προκαλούμε τα παλιοκομμούνια (όχι ότι έχω πρόβλημα με αυτούς) εδώ τους έχουν και αλωνίζουν και κάνουν ότι θέλουν σου παίρνουν μέχρι και τα παπούτσια.

  18. #48
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    νομιζω το εξαντλησαμε το θεμα.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  19. #49
    Junior Bodybuilder zouloum's Avatar
    Join Date
    23-02-14
    Posts
    139

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Φίλιππε όχι δεν μου είχε τύχει χααχα
    Λάζαρε λογικά είσαι αστυνομικός..για να μην τα κουβαλάμε όλα αυτά πάνω μας να κάνετε καλύτερα την δουλειά σας.Εσύ μπορεί να την κάνεις κάποιοι άλλοι ίσως όχι...με σταμάτησαν τον Δεκέμβρη με το παπί και εκεί που πήγαν να σταματήσουν τους έσκασε το λάστιχο...τους έδωσα το παπί μέχρι το Α.Τ να πάρουν σκούτερ και γλίτωσα από κουστουμάκι αρμάνι τουλάχιστον χαχα.
    Αν είσαι ΔΙ.ΑΣ σε πάω με 1000 αν είσαι από τους γραφιάδες λυπάμαι πραγματικά γιατί κρίμα είναι ένας που είναι αστυνομικός και γραμμένος σε αυτό το site να τρώει την ζωή του στα γραφεία.
    Τέλος πάντων η γνώμη μου είναι να το λήξουμε.Εγώ πίστευα ότι από την στιγμή που γράφει την λέξη Θανατηφόρες θα του χρειαζόντουσαν αυτά που είπα αλλά ίσως το παράκανε στον τίτλο το παλικάρι.
    Υ.Γ : Και να μην μπλέκουμε και να μην προκαλούμε τα παλιοκομμούνια (όχι ότι έχω πρόβλημα με αυτούς) εδώ τους έχουν και αλωνίζουν και κάνουν ότι θέλουν σου παίρνουν μέχρι και τα παπούτσια.
    Noμιζω εχεις ξεφυγεις και αρχιζεις και θιγεις ατομα με αυτα που γραφεις

  20. #50
    Pumping Iron
    Join Date
    03-05-13
    Location
    Athens, Kamatero
    Posts
    294

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Φίλιππε όχι δεν μου είχε τύχει χααχα
    Λάζαρε λογικά είσαι αστυνομικός..για να μην τα κουβαλάμε όλα αυτά πάνω μας να κάνετε καλύτερα την δουλειά σας.Εσύ μπορεί να την κάνεις κάποιοι άλλοι ίσως όχι...με σταμάτησαν τον Δεκέμβρη με το παπί και εκεί που πήγαν να σταματήσουν τους έσκασε το λάστιχο...τους έδωσα το παπί μέχρι το Α.Τ να πάρουν σκούτερ και γλίτωσα από κουστουμάκι αρμάνι τουλάχιστον χαχα.
    Αν είσαι ΔΙ.ΑΣ σε πάω με 1000 αν είσαι από τους γραφιάδες λυπάμαι πραγματικά γιατί κρίμα είναι ένας που είναι αστυνομικός και γραμμένος σε αυτό το site να τρώει την ζωή του στα γραφεία.
    Τέλος πάντων η γνώμη μου είναι να το λήξουμε.Εγώ πίστευα ότι από την στιγμή που γράφει την λέξη Θανατηφόρες θα του χρειαζόντουσαν αυτά που είπα αλλά ίσως το παράκανε στον τίτλο το παλικάρι.
    Υ.Γ : Και να μην μπλέκουμε και να μην προκαλούμε τα παλιοκομμούνια (όχι ότι έχω πρόβλημα με αυτούς) εδώ τους έχουν και αλωνίζουν και κάνουν ότι θέλουν σου παίρνουν μέχρι και τα παπούτσια.
    Επειδή φιλαράκι, ενώ μου έγινε παρατήρηση από mod για το πρόσωπο σου, θίγεις το λειτούργημα που κι εγώ υπηρετώ με τις βλακείες που λες θα τα πω κι εγω από τη μεριά μου. Η γνώμη σου για το πως θα κάνει ο κάθε συνάδερφος τη δουλειά του όχι απλά δεν ενδιαφέρει κανέναν μας, αλλά ουτε καν μετράει. Απλά λέγεται για να ακούγεται. Σχετικά με τα γραφεία και το έξω δεν χρειάζεται να το σχολιάσω γιατί δεν σε αφορά. Χωρίς να θέλω να με εμφανίσω καλύτερο, δυστυχώς κάτι τέτοια άτομα σαν εσένα μπαίνουν στο Σώμα και όταν τους δίνεται μια Α εξουσία στα χέρια τους και ένα πιστόλι βγάζουν όλα τα κόμπλεξ τους.

  21. #51
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Supernos ποσο εισαι?15,16?
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  22. #52
    Pumping Iron giorgos98's Avatar
    Join Date
    06-06-13
    Posts
    434

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Φίλιππε όχι δεν μου είχε τύχει χααχα
    Λάζαρε λογικά είσαι αστυνομικός..για να μην τα κουβαλάμε όλα αυτά πάνω μας να κάνετε καλύτερα την δουλειά σας.Εσύ μπορεί να την κάνεις κάποιοι άλλοι ίσως όχι...με σταμάτησαν τον Δεκέμβρη με το παπί και εκεί που πήγαν να σταματήσουν τους έσκασε το λάστιχο...τους έδωσα το παπί μέχρι το Α.Τ να πάρουν σκούτερ και γλίτωσα από κουστουμάκι αρμάνι τουλάχιστον χαχα.
    Αν είσαι ΔΙ.ΑΣ σε πάω με 1000 αν είσαι από τους γραφιάδες λυπάμαι πραγματικά γιατί κρίμα είναι ένας που είναι αστυνομικός και γραμμένος σε αυτό το site να τρώει την ζωή του στα γραφεία.
    Τέλος πάντων η γνώμη μου είναι να το λήξουμε.Εγώ πίστευα ότι από την στιγμή που γράφει την λέξη Θανατηφόρες θα του χρειαζόντουσαν αυτά που είπα αλλά ίσως το παράκανε στον τίτλο το παλικάρι.
    Υ.Γ : Και να μην μπλέκουμε και να μην προκαλούμε τα παλιοκομμούνια (όχι ότι έχω πρόβλημα με αυτούς) εδώ τους έχουν και αλωνίζουν και κάνουν ότι θέλουν σου παίρνουν μέχρι και τα παπούτσια.
    Aυτο προσβαλλει πολλους στο φορουμ, δεν καταλαβα θα γινουμε φασιστες και θα αρχησουμε το ξυλο σε οποιον ειναι αλλοδαπος ή εχει διαφορετικες αποψεις απο μας?
    Last edited by giorgos98; 30-05-14 at 11:18.
    BODYBUILDING IS AN ART, YOUR BODY IS THE CANVAS, WEIGHTS ARE YOU BRUSH AND NUTRITION IS YOUR PAINT. WE ALL HAVE ABILITY TO TURN A SELF PORTRAIT INTO A MASTERPIECE.

  23. #53
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    H κουβέντα έχει ξεφύγει και μάλιστα σε άσχημα μονοπάτια ...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 38αρης και πολεμικες τεχνες
    By vgls38 in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 13
    Last Post: 21-08-12, 17:20
  2. Πολεμικές τέχνες
    By Λια in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 17
    Last Post: 25-02-12, 22:17
  3. Πολεμικές Τέχνες στο Αγρίνιο
    By ktsioutas in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-09, 23:41
  4. Πολεμικες Τεχνες
    By bloodcorer in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 31
    Last Post: 16-05-09, 00:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •