Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    31-05-14
    Posts
    1

    Default Bodybuilding Γυναικείο

    Καλησπέρα. Με λένε Νατάσα και είμαι 24 χρονών πρωην αθλήτρια αλλά πλέον καπνίστρια εδώ και 4 χρόνια. Είμαι 1.75 με βάρος 72 kg και θέλω να ξεκινήσω να ασχολούμαι με το bodybuilding αλλά έχω ακούσει αρκετά κακά και φοβάμαι (περι ανδρογόνων, τεστοστερόνη). Για αρχή όμως θέλω να μου προτείνετε τα καλύτερα προϊόντα Optimum για να χρησιμοποιήσω και θα είναι 1) Κρεατίνη 2) Δεξτρόζη ή ότι άλλο πιστεύετε ότι θα χρειαστώ για να κάνω όγκο και να αποκτήσω μυική μάζα-δύναμη και λιγότερο λίπος. Φυσικά θα πηγαίνω γύρω στις 4-5 φορές την εβδομάδα gym.

  2. #2
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Καλώς ήρθες στην Φόρουμ παρέα μας !
    Πέρνα μια βόλτα από το γυναικείο να δεις γυναικεία κορμιά να μεταμορφώνονται με υπομονή - επιμονή και σωστή διατροφή - άσκηση !!!
    Για τα υπόλοιπα ...παντού υπάρχει ένας μύθος !
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  3. #3
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καλημέρα και από εμένα και καλώς όρισες! Γενικά με το bbing υπάρχει ένας μύθος καλός ή κακός εγώ θα έλεγα. Όλοι νομίζουν πώς είναι άμεσα συνδεδεμένο με φάρμακα ! Όταν ξεκίνησα και έλεγα δειλά δειλά πως ακουλουθώ πρόγραμμα μποντιμπίλντινγκ τρόμαζαν και μου λέγαν πως θα φουσκώσεις και που πας και τι κάνεις και μπλά μπλά! Τώρα ξέρεις τι μου λένε????? Για πές τι τρώς και τι κάνεις στο γυμναστηριο! όπως είπε και ο τσουρεκάκος κάνει μια βόλτα στο φόρουμ και θα δείς πολλά! Το bbing είναι περίεργο...για μένα πλέον είναι μια μάχη με εμένα που αφορά μόνο εμένα και το παλεύω με σύμμαχο εμένα!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Γυναικείο Bodybuilding:10 Λόγοι Για Να Κάνετε Βάρη
    By Kardoula in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 1
    Last Post: 31-05-08, 01:52
  2. Γυναικειο bb!!!
    By Dorian in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 0
    Last Post: 20-05-06, 07:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •