Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 61 FirstFirst 123456781454 ... LastLast
Results 91 to 120 of 1806

Thread: Renesis Log

  1. #91
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Το μεγαλύτερο λάθος που κάνουν σήμερα οι γονείς θεωρώ πως είναι η ποικιλία στη διατροφή των παιδιών.Αμα ρωτήσεις σήμερα ένα παιδάκι τι σ αρέσει ν τρως θα σου πει πατάτες τηγανιτές μακαρόνια με κιμά μπριζόλες.Είναι φυσικό σ ένα παιδάκι να αρέσουν αυτά όμως ο θέμα είναι πως τρώνε μόνο αυτά.Πάντα υπάρχουν έξυπνοι τρόποι να κεντρίσεις το ενδιαφέρων ενός παιδιού κ να το κάνεις να μάθει να τρώει τα πάντα.Γτ ακριβώς έτσι είναι παίζουν πολλά πράγματα ρόλο στο περιβάλλον του κάθε ανθρώπου όμως όλα μα όλα ξεκινάνε απο το σπίτι μας
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  2. #92
    Senior Bodybuilder venice's Avatar
    Join Date
    13-05-13
    Location
    Πειραιά
    Posts
    1,591

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    όλα ξεκινάνε απο το σπίτι μας

    +!100000000
    Όπως το ειπες ! Τα παντα!

  3. #93
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Σταματάω να μιλάω γτ με κάτι τέτοιες συζητήσεις με πιάνουν οι φιλοσοφικές κ υπαρξιακές μου ανησυχίες κ σαν γνωστό σπαμέρι που είμαι θα μιλάω κ θα αναλύω μέχρι αύριο
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  4. #94
    Senior Bodybuilder venice's Avatar
    Join Date
    13-05-13
    Location
    Πειραιά
    Posts
    1,591

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Σταματάω να μιλάω γτ με κάτι τέτοιες συζητήσεις με πιάνουν οι φιλοσοφικές κ υπαρξιακές μου ανησυχίες κ σαν γνωστό σπαμέρι που είμαι θα μιλάω κ θα αναλύω μέχρι αύριο

    Στο log σου εισαι οποτε μην αγχώνεσαι! :p :p

  5. #95
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Ωραία συνεχίζω λοιπόν ακάθεκτη!!!!Ετσι είναι όπως έχει μάθει κανείς έτσι συνεχίζει να λειτουργεί κ να πράττει.Νομίζω χρειάζεσαι δύναμη κ έναν πολύ ισορροπημένο χαρακτήρα για ν αλλάξεις πράγματα με τα οποία γεννήθηκες μεγάλωσες κ έμαθες να ζεις μ αυτά.Δν μιλάω μόνο για τη διατροφή το γενικεύω το θέμα
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  6. #96
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Το μεγαλύτερο λάθος που κάνουν σήμερα οι γονείς θεωρώ πως είναι η ποικιλία στη διατροφή των παιδιών.Αμα ρωτήσεις σήμερα ένα παιδάκι τι σ αρέσει ν τρως θα σου πει πατάτες τηγανιτές μακαρόνια με κιμά μπριζόλες.Είναι φυσικό σ ένα παιδάκι να αρέσουν αυτά όμως ο θέμα είναι πως τρώνε μόνο αυτά.Πάντα υπάρχουν έξυπνοι τρόποι να κεντρίσεις το ενδιαφέρων ενός παιδιού κ να το κάνεις να μάθει να τρώει τα πάντα.Γτ ακριβώς έτσι είναι παίζουν πολλά πράγματα ρόλο στο περιβάλλον του κάθε ανθρώπου όμως όλα μα όλα ξεκινάνε απο το σπίτι μας
    Ποσο συμφωνώ...!
    Έχετε παρατηρήσει τα παιδάκια, πόσο παχύσαρκα είναι τα περισσότερα; Σήμερα ρε κορίτσια, περίμενα στη στάση και ήταν ενα αγοράκι με τη μαμά του, που είχε μεγαλύτερο στήθος κι απο μένα!!!! Η δε μαμά κι αυτή παχύσαρκη.
    Σε μερικούς γονείς έχει μείνει το κατοχικό σύνδρομο.. Επειδή στην κατοχή δεν είχαν να φάνε, μετά το πήγαν στο άλλο άκρο και μπούκωναν τα παιδιά τους. Όσο πιο ευτραφή, τόσο πιο υγιή. Το ίδιο σκεπτικό είχαν και οι πεθερές.. Ετσι και η νύφη ήταν αδύνατη, έλεγαν "ααααα αυτή κακοπερνάει". Όταν ήταν τροφαντή, σήμαινε πως παιρνουσε καλά.

  7. #97
    Senior Bodybuilder venice's Avatar
    Join Date
    13-05-13
    Location
    Πειραιά
    Posts
    1,591

    Default

    Πραγματικά είναι τραγικο! Βλεπω και εγω κοπελίτσες στον δρομο,οι οποιες βρίσκονται στην εφηβεια κα είναι υπερβαρες!
    Επιιτρεπεται αυτό; Σε αυτή την ηλικια; Όχι ότι αν εισαι μεσήλικας επιτρεπεται,παλι απαραδεκτο είναι....
    Και αναρωτιέμαι οι γονεις τι κανουν; Δεν τους ενδιαφερει;

  8. #98
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    K εγώ αυτό αναρωτιέμαι κ μετά έρχονται κ τα ψυχοσωματικά κ τα ψυχαναγκαστικά γτ βέβαια μια κοπελίτσα 18 χρόνων που είναι υπέρβαρη δν μπορεί να χαρεί απλά πράγματα στη ζωή της η νομίζει πως δν μπορεί να τα χαρεί,κ να οι καταθλιπτικές τάσεις κ να τα ψυχολογικά τραύματα κ πάει λέγοντας.Μετά η ψυχολογική κατρακύλα δν σου επιτρέπει να πάρεις τν απόφαση να αλλάξεις αυτό που δεν σ αρέσει κ μένεις εκεί απλά δυστυχισμένος..Θαυμάζω πολύ τα άτομα που τελικά το παίρνουν απόφαση να αλλάξουν τη ζωή τους κ παλεύουν γ αυτό κ κάποιοι κιόλας τελείως μόνοι τους κ χωρίς καμιά υποστήριξη απ το περιβάλλον τους κ με υπομονή κ επιμονή φτάνουν στο στόχο τους.Ειναι πραγματικά αξιέπαινοι.Θέλει πολλά κιλά α........ για να κάνεις κάτι τέτοιο.
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  9. #99
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Ναι Ειρήνη έτσι ακριβώς κ τότε σαν μόδα ήταν όπως είναι τώρα στη μόδα οι δίμετρες κοκαλιάρες αλόγες π κατακλύζουν τα μμε κ θυσιάζουν στο βωμό του χρήματος τις ζωές κ την υγεία μικρών κοριτσιών κ όχι μόνο...Θέλουμε πολύ ξύλο
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  10. #100
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Βασική προϋπόθεση είναι να μάθεις να στηρίζεσαι μόνη σου στα πόδια σου ακόμα και αν στον τρόπο ζωής που κάνεις και στις προπονήσεις των βαρών που έχεις υιοθετήσει. Προσωπικά, δέχομαι απίστευτο bulling εκ των έσω, τόσο οικογενειακά όσο και στο φιλικό περιβάλλον. Τους γράφω στα παλιά μου nike και προχωράω. Ξέρω ότι την επιβράβευση θα μου την δώσει το σώμα μου και η υγεία μου αφού θα σφύζει από δύναμη και ευεξία.

  11. #101
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Kαλημερούδια!!Λίγο βαριά ξύπνησα σήμερα άργησα πήγε 9.30 για να σηκωθώ απ το κρεβάτι έχει κ ζέστη δν έχω καμία όρεξη να φάω πρωί πρωί Δήμητρα μη μασάς κ μη σε επηρεάζει τπτ κ κανείς κοριτσάρα αν κ είμαι σίγουρη πως αυτό δν γίνετε έτσι κ αλλιώς!Συνεχίζουμε κ ας λένε ότι θέλουν!
    Last edited by Renesis; 24-06-14 at 08:49.
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  12. #102
    Senior Bodybuilder venice's Avatar
    Join Date
    13-05-13
    Location
    Πειραιά
    Posts
    1,591

    Default

    Κοριτσια η ζεστη φταιει; Και εγω σημερα ξυπνησα με 0 διαθεση... και πονοκεφαλο :(

  13. #103
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Κ εγώ με πονοκέφαλο ξύπνησα,μάλλον δν μπορώ να το πω πονοκέφαλο δν ξέρω νιώθω λίγο βαρύ το κεφάλι πως είσαι μετά απο μεθύσι?Κάπως έτσι..Νομίζω η ζέστη φταίει μιας κ ούτε αλκοόλ κατανάλωσα ούτε άργησα να κοιμηθω.Περαστικά μας!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  14. #104
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Χειρότερα από μένα πάντως αποκλείεται να σηκωθήκατε...
    Με περίοδο και αφόρητο πόνο. Πήρα ένα πονστάν, έφαγα το πρωινό μου και βουρ για προπόνηση. Αυτή είναι η μέθοδος "ομοιοπαθητική"
    Παραδόξως πάντα αυτες τις μέρες, κάνω τις καλύτερες προπονήσεις!

  15. #105
    Senior Bodybuilder venice's Avatar
    Join Date
    13-05-13
    Location
    Πειραιά
    Posts
    1,591

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Χειρότερα από μένα πάντως αποκλείεται να σηκωθήκατε...
    Με περίοδο και αφόρητο πόνο. Πήρα ένα πονστάν, έφαγα το πρωινό μου και βουρ για προπόνηση. Αυτή είναι η μέθοδος "ομοιοπαθητική"
    Παραδόξως πάντα αυτες τις μέρες, κάνω τις καλύτερες προπονήσεις!
    Περαστικά σου Ειρηνη. Aυτο παλι γιατι συμβαινει δεν μπορω να καταλαβω..τις μερες που αισθανόμαστε ότι δεν ''τραβαει'' με τιποτα και πηγαίνουμε στο γυμναστηριο νομιζοντας ότι η προπονηση μπορει να μην βγει σαν αποτέλεσμα εχει να ερχεται και η καλη διαθεση και να γινεται μια σουπερ προπονηση. :p

  16. #106
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Χειρότερα από μένα πάντως αποκλείεται να σηκωθήκατε...
    Με περίοδο και αφόρητο πόνο. Πήρα ένα πονστάν, έφαγα το πρωινό μου και βουρ για προπόνηση. Αυτή είναι η μέθοδος "ομοιοπαθητική"
    Παραδόξως πάντα αυτες τις μέρες, κάνω τις καλύτερες προπονήσεις!
    ...και γω ενα πραμα...!!!!!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  17. #107
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Μπράβο βρε Ειρήνη περαστικά κ πάμε γερά!Κ εγώ πίστευα πως η μέρα θα είναι χάλια καθώς μετά το ξύπνημα κ την πρωινή αδιαθεσία ακολούθησε κ ένα τηλ που μ χάλασε ακόμα πιο πολύ τη διάθεση κ το βάρος στο κεφάλι εξελίχτηκε σε πονοκέφαλο όμως δεν μάσησα,έφαγα τη βρώμη μου με το γαλατάκι μου κ πήγα κανονικότατα τζιμ!Σήμερα είχαμε ώμους τρικέφαλα.
    10 λεπτά διάδρομο με τις ασκησούλες που μου υπέδειξε ο φίλος Παναγιώτης για ζέσταμα
    πιέσεις με αλτήρες καθιστή 3χ10 10-10κ
    στρατιωτικές πιέσεις 3χ10 15κ
    πλάγιες εκτάσεις με αλτήρες 3χ10 5-5κ
    εκτάσεις απο σκυφτή θέση καθιστή 3χ10 5-5κ
    (ζορίστηκα λίγο γτ μ τα έσκαγε ο πονοκέφαλος σηκώνοντας τους αλτήρες αλλά όλα καλά την επόμενη φορά θα δώσω περισσότερο πόνο)

    εκτάσεις τρικεφάλων με σκοινί 3χ10 25κ
    βυθίσεις σε πάγκο τν εύκολη εκδοχή 4χ10
    εκτάσεις τρικεφαλων με αλτήρα πίσω απ το κεφάλι 3χ10 5κ

    20λεπτά στατικό ποδήλατο στο 3 παλμοί 120-135 (έχει ανέβει πολύ η αντοχή μου πλέων πρέπει να το πηγαίνω αρκετά πιο γρήγορα για να πιάσω αυτούς τους παλμούς)
    15 λεπτά διάδρομος γρήγορο περπάτημα στο 6,7
    μεταπροπονητικό 1 σκουπακι πρωτ κ ετοιμάζω για μάμ βραστή κοτούλα με βραστή πατατούλα κ λίγο λαδάκι.Πιο μετά δν ξέρω τι θα φάω δν έχω αποφασίσει ακόμα αλλά μάλλον κότα θα συνοδεύσει κ τα υπόλοιπα γεύματα.Πονάει το κεφάλι μου φριχτά
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  18. #108
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Ξέχασα να πω πως ζυγίστηκα,δν με απασχολεί το βάρος κ πολύ απλά έτσι απο περιέργεια να δω τι γίνετε, απο τις 27 του προηγούμενου μήνα έχασα 950 γραμ!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  19. #109
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Τώρα που το ξανασκέφτομαι προβληματίστηκα λίγο ...Τι είναι αυτό το κιλό που έχασα μήπως είναι πολύ λίγο?Δεν θα έπρεπε να είναι παραπάνω?Μήπως ξεπερνάω τις θερμίδες που πρέπει να λαμβάνω μιας κ τα μπερδεύω λιγάκι ακόμα στους υπολογισμούς?
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  20. #110
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    οχι μην ανησυχεις, η απαντηση ειναι στον καθρεφτη σου......αν καποιος ας πουμε αρχαριος χασει 1 κιλο λιπος και παρει 2 κιλα μυς θα ειναι ενα κιλο βαρυτερος αλλα θα χει κανει ανασυσταση βαρους και θα φαινεται πολυ καλυτερος στον καθρεφτη....πιθανως το ιδιο να συμβαινει και με σενα αν σου φαινεσαι καλυτερη εμφανησιακα απ οταν αρχισες

  21. #111
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Βλέπω κάποιες μικρές διαφορές η αλήθεια είναι κ γ αυτό κ δν δίνω σημασία στα κιλά αλλά σ αυτό που βλέπω,αλλά προβληματίστηκα κάπως!Οκ ευχαριστώ τώρα μου έφυγε
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  22. #112
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Βλέπω κάποιες μικρές διαφορές η αλήθεια είναι κ γ αυτό κ δν δίνω σημασία στα κιλά αλλά σ αυτό που βλέπω,αλλά προβληματίστηκα κάπως!Οκ ευχαριστώ τώρα μου έφυγε
    ψψψψ ποιος ειμαι πια?

  23. #113
    Senior Bodybuilder venice's Avatar
    Join Date
    13-05-13
    Location
    Πειραιά
    Posts
    1,591

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Μπράβο βρε Ειρήνη περαστικά κ πάμε γερά!Κ εγώ πίστευα πως η μέρα θα είναι χάλια καθώς μετά το ξύπνημα κ την πρωινή αδιαθεσία ακολούθησε κ ένα τηλ που μ χάλασε ακόμα πιο πολύ τη διάθεση κ το βάρος στο κεφάλι εξελίχτηκε σε πονοκέφαλο όμως δεν μάσησα,έφαγα τη βρώμη μου με το γαλατάκι μου κ πήγα κανονικότατα τζιμ!Σήμερα είχαμε ώμους τρικέφαλα.
    10 λεπτά διάδρομο με τις ασκησούλες που μου υπέδειξε ο φίλος Παναγιώτης για ζέσταμα
    πιέσεις με αλτήρες καθιστή 3χ10 10-10κ
    στρατιωτικές πιέσεις 3χ10 15κ
    πλάγιες εκτάσεις με αλτήρες 3χ10 5-5κ
    εκτάσεις απο σκυφτή θέση καθιστή 3χ10 5-5κ
    (ζορίστηκα λίγο γτ μ τα έσκαγε ο πονοκέφαλος σηκώνοντας τους αλτήρες αλλά όλα καλά την επόμενη φορά θα δώσω περισσότερο πόνο)

    εκτάσεις τρικεφάλων με σκοινί 3χ10 25κ
    βυθίσεις σε πάγκο τν εύκολη εκδοχή 4χ10
    εκτάσεις τρικεφαλων με αλτήρα πίσω απ το κεφάλι 3χ10 5κ

    20λεπτά στατικό ποδήλατο στο 3 παλμοί 120-135 (έχει ανέβει πολύ η αντοχή μου πλέων πρέπει να το πηγαίνω αρκετά πιο γρήγορα για να πιάσω αυτούς τους παλμούς)
    15 λεπτά διάδρομος γρήγορο περπάτημα στο 6,7
    μεταπροπονητικό 1 σκουπακι πρωτ κ ετοιμάζω για μάμ βραστή κοτούλα με βραστή πατατούλα κ λίγο λαδάκι.Πιο μετά δν ξέρω τι θα φάω δν έχω αποφασίσει ακόμα αλλά μάλλον κότα θα συνοδεύσει κ τα υπόλοιπα γεύματα.Πονάει το κεφάλι μου φριχτά
    Βρε θηρίο πιέσεις αλτηρων κανεις 10kg;;;
    Μπράβοοοοοοοο!!!!

  24. #114
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Tα βρίσκεις πολλά?Αχ με ανέβασες ψυχολογικά τώρα χαχαχα!!Ψιχουλάκια σηκώνω ακόμα είναι πολύ νωρίς αλλά θα δυναμώσω που θα μου πάει!!!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  25. #115
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    wtf??????? 10 κιλους αλτηρες στις πιεσεις ωμων? αν τα κανεις σωστα respect

  26. #116
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Στην ευθεία σηκώνονται στα πλάγια τα βλέπω σκούρα κ με τους 5κιλους.Τώρα αν το κάνω σωστά δν είμαι πολύ σίγουρη ευελπιστώ απ όσα έχω δει σε βίντεο πως το κάνω σωστάΕίναι πολλά ρε παιδιά?Μπράβο μου!!!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  27. #117
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    λογικο ρε κοπελα μου και στις πλαγιες μια χαρα ειναι τα 5....τι θελεις να κανεις ιδια κιλα σε ολες? δυναμη εισαι

  28. #118
    Advanced Bodybuilder starakii's Avatar
    Join Date
    25-10-13
    Location
    ALLOUUUUUUU
    Posts
    742

    Default

    10 κιλααα? μπραβοο !!!!
    Πρώτα τα παρατάει το μυαλό μετά το σώμα!!
    ''Ψάχνω ακόμα σα μαλάκας, ψάχνω...
    της ελπίδας μου να βρω το αποσπόρι.
    Σίγουρα κάποιος, θα ξέρει γι' αυτό.
    Ψάχνω στις μνήμες, μα πώς να τις γιάνω;
    Πρέπει να θες, δεν μπορώ με το ζόρι.''

  29. #119
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Στην ευθεία σηκώνονται στα πλάγια τα βλέπω σκούρα κ με τους 5κιλους.Τώρα αν το κάνω σωστά δν είμαι πολύ σίγουρη ευελπιστώ απ όσα έχω δει σε βίντεο πως το κάνω σωστάΕίναι πολλά ρε παιδιά?Μπράβο μου!!!
    ώπα τι εννοείς ευθεία; ευθεία μπροστά;;; αν ναι τότε είναι έκταση ώμων προς τα εμπρός (προβολές)

  30. #120
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Ευχαριστώ ρε παιδιά μου ανεβάσατε το ηθικό γτ νιώθω πολύ ψάρι!!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα


 
Page 4 of 61 FirstFirst 123456781454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •