Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    New Member
    Join Date
    06-05-14
    Posts
    8

    Default Επείγον Για Fat Burner

    Καλησπέρα παιδιά τ κάνετε ?? Θα ηθελα για μια ακομα φορα την γνωμη σας. Να μην καθηστερω εχω αρχησει 1,5 μηνα γυμναστηριο με ενα φιλο μ σκεφτηκαμε να παρουμε το συγκεκριμενο προοιονFAT BURNER 120caps (WARRIORLAB)

    Εχω σημαντικη απορια το χρωμιο προκαλει παρενεργειες κ ειναι βλαβερο για τον οργανισμο ?? Ειμαι 17 ετων Ευχαριστω εκ των προτερων!!
    Last edited by deja97; 14-06-14 at 00:13.

  2. #2
    New Member
    Join Date
    06-05-14
    Posts
    8

    Default

    ??

  3. #3
    Pumping Iron
    Join Date
    03-05-13
    Location
    Athens, Kamatero
    Posts
    294

    Default

    Φίλε μου εκτός του ότι απαγορευονται σε άτομα κάτω των 18, γιατί το θες; Κάνεις κάποια διατροφή;

  4. #4
    Pumping Iron ukbulldog3's Avatar
    Join Date
    24-05-11
    Posts
    401

    Default

    Δε χρειαζεσαι ενα τετοιο προιον σε αυτη την ηλικια.Φτιαξε τη διατροφη σου οσο το δυνατον καλυτερα και σε συνδυασμο με ενα καλο προγραμμα γυμναστικης θα δεις τα αποτελεσματα που θες.Το χρωμιο οχι μονο δεν ειναι βλαβερο,αλλα ειναι ενα πολυ σημαντικο ιχνοστοιχειο.

  5. #5
    New Member
    Join Date
    06-05-14
    Posts
    8

    Default

    Περισσοτερο τ θελω για τον φιλο μ ο οποιος εχει καποια κιλα παραπανω κ επειδη κανει κ διατροφη κ κανει κ πολυ αεροβοια ασκηση σκεφτοταν να αγορασει ενα τετοιο προιοιν προκειμενου να τον βοηθησει στην απολεια κιλων!! Οσο για την ηλικια το συγκεκριμενο ειναι λιποδιαλυτικο κ οχι θερμογενετικο απο οσο μ εχουν πει το θερμογενετικο ειναι πολυ πιο ισχυρο ενω αυτο το συγκεκριμενο περιεχει καρνιτινη οπου ειναι φυτικη συνεπως ??!

  6. #6
    Pumping Iron ukbulldog3's Avatar
    Join Date
    24-05-11
    Posts
    401

    Default

    Την απαντηση μου στην εδωσα στο παραπανω post.Απο κει και περα κανε οτι καταλαβαινεις.

  7. #7
    Pumping Iron
    Join Date
    03-05-13
    Location
    Athens, Kamatero
    Posts
    294

    Default

    Quote Originally Posted by deja97 View Post
    Περισσοτερο τ θελω για τον φιλο μ ο οποιος εχει καποια κιλα παραπανω κ επειδη κανει κ διατροφη κ κανει κ πολυ αεροβοια ασκηση σκεφτοταν να αγορασει ενα τετοιο προιοιν προκειμενου να τον βοηθησει στην απολεια κιλων!! Οσο για την ηλικια το συγκεκριμενο ειναι λιποδιαλυτικο κ οχι θερμογενετικο απο οσο μ εχουν πει το θερμογενετικο ειναι πολυ πιο ισχυρο ενω αυτο το συγκεκριμενο περιεχει καρνιτινη οπου ειναι φυτικη συνεπως ??!
    Πες στο φίλο σου να συνεχίσει με τη διατροφη και την αερόβια. Δεν θα του φανεί χρήσιμο κάτι τέτοιο από τώρα.

  8. #8
    New Member
    Join Date
    06-05-14
    Posts
    8

    Default

    Εκτος απο τον φιλο μου το σκεφτομουν κ για μενα οπως κ παλαιοτερα! Μαλιστα σας ευχαριστωω για τις απαντησεις παιδια.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Επείγον !!! Εξετάσεις Αίματος
    By dimitris.king in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 22
    Last Post: 15-01-13, 22:24
  2. Αναζήτηση γυμναστηρίου-επείγον
    By panathinaikara in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 16-01-08, 07:07
  3. Ερώτηση για Fat Burner?
    By kdim in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 06-07-06, 20:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •