Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 49 of 49 FirstFirst ... 394546474849
Results 1,441 to 1,449 of 1449
    Pumping Iron ReapeR's Avatar

Καλησπερα Ειρηνη, ροδελες μπακαλιαρο ποιες παιρνεις; Οποιες κι αν εχω επιλεξει τις βγαζει λιγοτερο η ζυγαρια μου απ το καθαρο βαρος που αναγραφεται στη συσκευασια. Κρατανε πολυ νερο οποτε το ζυγισμα δεν μπορει να ειναι ακριβες. Οι δικες μου αναγραφουν 680γρ καθαρο βαρος, τα ζυγισα στραγγισμενα στα 510γρ και οταν τα εφαγα μου φανηκαν μπολικα για 370 θερμιδες μονο.

Το ελευθερο γευμα τι ηταν για πες :)
    Rock N fuckin RoLL !!!

Forum Team Kardoula's Avatar

Καλησπέρα Reaper (σορρυ αλλά αν θες πες το μικρο σου όνομα, δεν το ξερω)

μπακαλιάρο ψωνίζω από το mymarket που είναι διπλα στο σπιτι μου, δική του μάρκα, σχετικα οικονομικά. Τον μαγειρευω στον ατμομάγειρα, το αφηνω να κρυωσει και μετα τον ζυγιζω. Μην μπαινεις στην διαδικασια να τον μετρας, γιατι απορροφα πολυ νερο, αμα τον στιψεις σαν πετσετα λογικο να ζυγιζει λιγοτερο

Το ελεύθερο γεύμα ήταν μετά από 10 εβδομάδες διατροφής χωρίς καμία παρέκκλιση, όχι κάτι ιδιαίτερο.. Φυστικοβούτυρο σε σκόνη από τη Myprotein (με 70% λιγότερα λιπαρά), σκόνη πρωτεινη, μια μπαρα zero bar και λίγη σπιτική μαρμελάδα. Γέμισα γλυκογόνο, πηρα ενέργεια και ικανοποίησα την επιθυμία για γλυκάκι
    Great Things Never Came From Comfort Zones

Pumping Iron ReapeR's Avatar

Πάνος το ονομα μου. Κι εγω mrGrand παιρνω, πολυ φτηνοτερος απ τα γνωστα και το ιδιο νοστιμος. Στον ατμο τον κανω επισης, 15-20 λεπτακια γινεται σουπερ, αλλα με το ζυγισμα υπαρχει θεμα. Χονδρικα τουλαχιστον πεφτω μεσα και καθε φορα τρωω την ιδια ποσοτητα. Ολα πανε κατ ευχην οποτε ειμαι οκ.

Πολυ "ελευθερο" το γευμα σου χαχα, νοστιμο ακουγεται παντως. Θα δοκιμασω συντομα τα pancakes σου στο δικο μου ελευθερο.
    Rock N fuckin RoLL !!!

Να τα δοκιμάσεις!! Αν και τα πανκεικς δεν ειναι μονο για ελεύθερο.
    Οσο για το δικό μου, είναι αναλόγως την όρεξη. Επόμενη φορά θα είναι κάτι διαφορετικό.
    Να σαι καλά Πάνο!

Ειρηνάκι , καλησπέρα.

Καταρχήν συγχαρητήρια για όλα όσα μοιράζεσαι και προπάντων για την αυθεντικότητά σου. Συνονόματη κι εγώ, τσεκάρω εδώ και λίγο καιρό το φόρουμ και σήμερα αποφάσισα να γίνω "μέλος" και βρήκα λίγο χρόνο να διαβάσω το log σου μετά από διάφορα responses σου που είδα σε διάφορα threads. :) Είμαι 23 ετών, ασχολούμαι με βάρη από τα 14 και αρθρογραφώ και εγώ περί φιτνες, θετικής ενέργειας και self improvement. Ήθελα να μοιραστώ μαζί σου πως φιγούρες όπως η δική σου, ειλικρινείς, γεμάτες καλοσύνη είναι πηγή θετικής ενέργειας και έμπνευσης για όλους μας ανεξαιρέτως! Είναι πολύ όμορφο να υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που αλληλλοϋποστηρίζονται και θέλουν να βοηθήσουν τους γύρω τους ! Συγχαρητήρια και πάλι!
    Ιρίνα
    "Opportunities don't come knocking on the door. They present themselves when you knock the fucking door down."
    ~Greg Plitt
    LEGACY LIVES ON~

Kαλώς όρισες Ειρήνη στο φόρουμ!
    Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια, πραγματικά χαίρομαι να ανταλλάσω απόψεις και να συναναστρέφομαι διαδικτυακά με άτομα που αγαπούν το φίτνες και το έχουν ως τρόπο ζωής!! Εύχομαι με τη σειρά μου, καλή επιτυχία σε ότι κάνεις και καλή διαμονή!

Aγαπημένο μου ημερολόγιο, καλή εβδομάδα

αν και βαδίζουμε προς το τέλος Σεπτεμβρίου σήμερα η μέρα ήταν τραγικά ζεστή!! Νέα εβδομάδα λοιπόν, ξεκούραση χτες από βάρη, αρκετός ύπνος, ανάρρωση, βέβαια αερόβια είχα, αλλά όσο να ναι το οφφ από τα βάρη ήταν ότι έπρεπε. Πλέον μείωσα σε 5 προπονήσεις την εβδομάδα, αυτό θα με ξεκουράσει ακόμα περισσότερο.

Σωματικά, είμαι στα 58.9kg και βλέπω πως το σώμα μου φαίνεται για λιγότερο. Το βλέπω από τα ρούχα, μου μπαίνουν άνετα παντελόνια που μου έμπαιναν όταν ήμουν στα 55 με 54. Αυτό είναι πολύ καλο σημάδι, δείγμα πως έχει γινει καλή δουλειά τον χειμώνα!!
    Λίπος έχω χάσει κι άλλο, ακόμα βέβαια έχω δρόμο αλλά πρόοδος υπάρχει.

Σημερινή μέρα ξεκίνησε με πρωινή αερόβια. Μεσημέρι προπόνηση ώμοι/τρικέφαλα. Την απόλαυσα, ήμουν χαλαρή και συγκεντρωμένη και μπορώ να πω είχα αρκετή ενέργεια!

Ασκησιολόγιο

Πιέσεις ώμων με αλτήρες

Οπισθολαίμιες στο σμιθ

Πλάγιες εκτάσεις ώμων με αλτήρα κάθε χέρι χωριστά

Face pull

Εκτάσεις τρικεφάλων με V λαβή στην τροχαλία

Kick backs με αλτήρες

Βυθίσεις στον πάγκο με 10 κιλο δίσκο

Μεταπροπονητικό μπασμάτι με πρωτεινη, σήμερα δοκίμασα γεύση μπανάνα. Να πω την αλήθεια δεν ξετρελάθηκα, δεν ειμαι φαν της μπανάνας. Μ αρεσει ομως να ανακατευω γευσεις. Πχ τη μπανανα θα μπορουσα να την βαλω μιση δοση με σοκολατα, θα εδενε σουπερ, οπως εχω κανει με την φραουλα και σοκολατα Μ αρεσει να κανω τετοιες αλχημειες.

Τώρα σε λιγο εχω το προτελευταιο μου γευμα ψάρι με φασολάκια, το βράδυ αερόβια και τελευταίο γεύμα κοτόπουλο με αγγουράκι και λάδι udo's.

Ι'll be back!!!!

New Bodybuilder

Πως μπορω να σου στειλω προσωπικα μυνημα; :)

Επειδή δεν έχεις αρκετό αριθμό ποστ δεν μπορεις να στειλεις pm, μπορείς να με βρεις όμως στο φέισμπουκ Irini Tzane

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Page 49 of 49 FirstFirst ... 394546474849

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)