Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-07-14
    Posts
    1

    Default Νέος & Έφηβος Με Απορίες

    Γεια σας είμαι 15 ετων 65 κιλά και ειμαι 1.65... Για την ηλικία μου ειμαι κοντος και λιγο υπερβαρος.... Πρόσφατα υστερα απο καιρό ξεκινησα βαρη..υστερα απο πολύ καιρο με διαδρομο και μονοζυγο στο γυμναστήριο ολα αυτα. Λοιπον τωρα τελευταία ξεκινησα βαρη...για δικεφαλους ελευθερα βαρακια μπαρα και λαρρυ σκωτ και τα άλλα περα της πλατης και των τρικεφαλων ειναι με μηχανες.... Πολλα ατομα όμως μουντιάλ λέτε οτι δεν θς μου κάνεις καλο ειδική σε μενα που μαι κοντος και ότι δε θα ψηλωσω κι αλλο.. Τι μου προτεινετε και αν εχετε καμια συμβουλή για το γυμναστήριο. Γιατί γενικά καιρός στους δικέφαλους ποναω

  2. #2
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by anko View Post
    Γεια σας είμαι 15 ετων 65 κιλά και ειμαι 1.65... Για την ηλικία μου ειμαι κοντος και λιγο υπερβαρος.... Πρόσφατα υστερα απο καιρό ξεκινησα βαρη..υστερα απο πολύ καιρο με διαδρομο και μονοζυγο στο γυμναστήριο ολα αυτα. Λοιπον τωρα τελευταία ξεκινησα βαρη...για δικεφαλους ελευθερα βαρακια μπαρα και λαρρυ σκωτ και τα άλλα περα της πλατης και των τρικεφαλων ειναι με μηχανες.... Πολλα ατομα όμως μουντιάλ λέτε οτι δεν θς μου κάνεις καλο ειδική σε μενα που μαι κοντος και ότι δε θα ψηλωσω κι αλλο.. Τι μου προτεινετε και αν εχετε καμια συμβουλή για το γυμναστήριο. Γιατί γενικά καιρός στους δικέφαλους ποναω
    Καλώς ήρθες στο Φόρουμ !
    Εδώ σε "χάσαμε" .....
    Αν η απορία σου είναι μην τυχών σου "φρενάρουν" την ανάπτυξη οι ασκήσεις που κάνεις , μη φοβάσαι !
    1ον αυτή είναι γενετικά προκαθορισμένη στον καθένα.
    2ον απέχουν πολύ από ένα βαρύ καθεαυτού πρόγραμμα bbing που ισως στην ηλικία σου είχε κάποια επιβάρυνση.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Νέος Με Απορίες Bodybuilding
    By piou in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 13
    Last Post: 18-09-15, 19:14
  2. Νέος Με Απορίες Και Όρεξη!
    By kostakiss in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 19
    Last Post: 20-10-13, 19:45
  3. Νέος και απορίες!!! :)
    By germanos in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 19
    Last Post: 26-12-12, 13:59
  4. Νεος με αποριες!!
    By kocharo in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 8
    Last Post: 01-04-09, 05:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •