Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Lipo 6 black hers Vs Black burn της stacker 2

    Lipo 6 black hers Vs Black burn της stacker 2
    p.s. παρακαλώ χωρίς τα γνωστά σχόλια περί διατροφής άσκησης ή παρενεργειών των συμπληρωμάτων και γυμνάζομαι και διατροφή κάνω και γνωρίζω και τις παρενέργειες.
    Απλά αν έχετε δοκιμάσει να μου πείτε συγκριτικά .

  2. #2
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Στο ξαναειπανε αλλα δεν καταλαβαινεις. Το να καταφευγεις στα συμπληρωματα ειναι η ευκολη λυση. Και να παρεις λιποδιαλυτη τι θα καταλαβεις? Αν δεν εισαι ηδη σε πολυ χαμηλα ποσοστα λιπους τσαμπα τα λεφτα σου. Αν εγω σου πω παρε το πρωτο γιατι μπλα μπλα και το παρεις και δεν δεις τιποτα θα ερθεις εδω και θα λες ηταν χαλια δεν δουλεψε και τα λοιπα οπως και αλλοι εχουν κανει. Οταν σου λενε για διατροφη να μαθεις να ακους. Εχεις ανοιξει αλλα 2-3 τοπικς και ρωτας μονο για λιποδιαλυτες χωρις να σε ενδιαφερει να μαθεις κατι απο το φορουμ που θα σε βοηθησει ουσιαστικα. Ξερεις πως να κανεις κυκλικη καταναλωση υδατανθρακα? Τη σημασια του γλυκαιμικου δεικτη και πως θα σε βοηθησει στην γραμμωση? Μαλλον οχι.

    Αν τοσο πολυ θες εναν λιποδιαλυτη μπορεις να πας στα μαγαζια να ακουσεις αυτα που θες να ακουσεις, οτι θα σε βοηθησει να χασεις λιπος, οτι θα σε γραμμωσει ακομα και αν εισαι +20% και αλλα τετοια. Εδω ψεμματα δεν θα σου πει κανεις ουτε θα σε παροτρυνει να αγορασεις κατι. Αν δεν με πιστευεις κοιτα στην ενοτητα με τα συμπληρωματα ποσες φορες μελος προτρεπει σε αγορα νεο μελος.

    Υπαρχει λογος που δεν τρεχουμε κατευθειαν στα συμπληρωματα. Ναι δουλευουν οι λιποδιαλυτες αλλα το 90% της δουλειας πρεπει να το κανεις πριν τους παρεις.

    Με εκτιμηση και χωρις καμια προθεση να με παρεξηγησεις για αυτα που λεω. Αν αντι να ποσταρεις διαβαζες με ζηλο τα αρθρα θα ηξερες ηδη παρα πολλα πραγματα.

  3. #3

    Default

    Εγώ θέλω να χάσω 5 το πολύ 7 κιλά ακόμα.Στην τελική ευθεία είμαι.Επομένως;Btw δεν με ενδιαφέρει να κάνω διατριβή,ούτε να σπουδάσω ''πάνω τους''αποτελέσματα θέλω.Thank you anyway.

  4. #4
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Tigergirl View Post
    Εγώ θέλω να χάσω 5 το πολύ 7 κιλά ακόμα.Στην τελική ευθεία είμαι.Επομένως;Btw δεν με ενδιαφέρει να κάνω διατριβή,ούτε να σπουδάσω ''πάνω τους''αποτελέσματα θέλω.Thank you anyway.
    Κούκλα μου εγώ για να χάσω 7 κιλά σωστά χρειάζομαι 2 - 3 μήνες έντονης προσπάθειας και πείνας !
    Δε νομίζεις ότι είναι λίγο άδικο προς όλους εμάς ... δεν είμαστε μαζόχες ούτε χαζοί που δεν χρησιμοποιούμε !!!!
    Ψάξου καλύτερα ....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  5. #5
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Δεν σου ειπα να σπουδασεις.. Σου λεω οτι αυτα τα 5-7 κιλα που θες να χασεις μπορεις να τα χασεις χωρις να παρεις τιποτα. Στην τελικη ευθεια εισαι οταν θες να χασεις 1-2 κιλα οχι 5. Δεν σε ενοχλω αλλο αν θελει καποιος αλλος να σε βοηθησει. Απλα σκεψου οτι αν πας να χασεις 7 κιλα σε ενα μηνα θα εχεις αρνητικες επιπτωσεις στο δερμα σου.

    Καλη συνεχεια.

  6. #6
    Pumping Iron karaman92's Avatar
    Join Date
    23-10-12
    Posts
    482

    Default

    για να χασεις 5 κιλα ΛΙΠΟΥΣ και οχι μυικης μαζουλας η εστω να ειναι ενα μικρο κομματι δλδ το μισο με ενα κιλο ΜΑΧ πρεπει να σκαμπαζεις απο διατροφη. δεν σου ειπε κανεις να κανεις διδακτορικο γιατι δεν ειναι κ το επαγγελμα σου αλλα καποια στοιχειωδη πραγματα σαν αθλητρια που εισαι πρεπει να τα γνωριζεις και μεσα απο το φορουμ να μαθαινεις και αλλα . οι λιποδιαλυτες ειναι εφοσον εχεις κολλησει και δεν ξεκολλας με τιποτα. αντε και τους πηρες μετα? ναι θα σε κατεβασουν 2-3 κιλα οπου δεν παιρνω ορκο αν θα ειναι λιπος η εντονος μυικος καταβολισμος. μετα? οταν πλεον θα κολλησεις ΠΑΛΙ? τι θα γινει? θα αρχισεις να λες δεν εχω καλο μεταβολισμο και δεν γινεται δουλεια και θα σου φανε στο τελος λεφτα πλανοδιοι με διαφορα τεστ και καλα για να δεις πως θα χασεις.. τα εχω δει και εγω και ολοι. κατσε μελετα λιγο και δες καποια πραγματακια που θα σε βοηθησουν. φιλικα ολα :)

  7. #7
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Σου είπαμε τόσες φορές κάποια πράγματα, αλλά εσύ κορίτσι μου δεν καταλαβαίνεις. Σε αυτό το μέρος, ΔΕΝ θα ακούσεις αυτό που θες.
    Εύκολος δρόμος δεν υπάρχει. Αν δεν ιδρωσει ο κώλος, το λίπος δεν φεύγει με όλα τα ματζούνια του κόσμου.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lipo 6/Lipo 6 black αξιολόγηση λιποτροπικού
    By Pavlos18 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 52
    Last Post: 02-02-16, 14:08
  2. BLACK BURN, 120 caps (STACKER)
    By venom1987 in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 3
    Last Post: 01-04-15, 13:54
  3. Lipo-6 Black ή Unlimited της Nutrex
    By karaman92 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 13
    Last Post: 24-11-14, 01:31
  4. Lipo-6 Black και L-Carnitine
    By ras10 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 11-05-14, 17:27
  5. Lipo 6 Black
    By blaster98 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 45
    Last Post: 03-01-14, 01:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •