Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 24 of 24
  1. #1
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default Ποιό είναι το μεγαλύτερο όνειρο της ζωής σας?

    Δεν ξέρω πως μου ήρθε τώρα η ιδέα,αλλά νομίζω θα χε πολύ ενδιαφέρων να παραθέσει ο καθένας μας σ ένα λόγκ τις σκέψεις του,τα πάθη του,τα όνειρα του,το πως θα ήθελε εκείνος να ήταν η ζωή του αν γεννιόταν ξανά αύριο κ είχε τν επιλογή να ζήσει ακριβώς όπως θα ήθελε κ να κάνει ακριβώς αυτό που θα ήθελε,η ακόμα κ πράγματα που ονειρεύεται κάποιος να κάνει στο μέλλον!!Ψαχουλέψτε μέσα σας κ μοιραστείτε μαζί μας τα πιο μεγάλα,μικρά,λογικά η παράλογα όνειρα σας!!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  2. #2

    Default

    Να σου πω την αληθεια, ετσι οπως ειναι η ζωη μου αυτη τη στιγμη ειναι αρκετα καλα. Μπορει να θελω, οπως ολοι μας νομιζω, ταξιδια,λεφτα,σπιτια σε βουνα κ ομορφες παραλιες αλλα μπορω να καλυψω τις βασικες μου αναγκες, ειμαι υγιης και εχω γυρω μου ατομα εμπιστα. Οποτε δεν θα ηθελα να αλλαξω κατι.

    Το μονο που θα προσθετα και με ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ πραγματικα που δεν εχω τα χρηματα, ειναι αυτο το μωρο


    Κανω μπανιο κ απλα βαζω να ακουω τον ηχο της εξατμισης της. Μπορω να πω οτι εχω ερωτευτει!

  3. #3
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Εγώ έχω μια τάση προς τις τέχνες κάθε είδους με συναρπάζουν κ μ αρέσει πολύ να ασχολούμαι με ότι έχει σχέση με ζωγραφική μουσική χορό ποίηση θέατρο όλα αυτά,κ απ όταν ήμουν μικρή ήθελα όταν μεγαλώσω να γίνω βιολίστρια η ζωγράφος,να ζω σε κάποια κουλτουριάρικη χώρα του εξωτερικού κ να χω μια δική μου γκαλερί με αποκλειστικά δικά μου έργα..Με τη ζωγραφική κ το χορό ασχολούμαι απο παιδάκι αλλά βιολί δν επιχείρησα ποτέ να μάθω κ μου χει μείνει απωθημένο
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  4. #4
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Το τοπικ καιει....γι αυτο δε το αγγιζω ακομα.
    A head full of fears has no space for dreams.

  5. #5
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Το τοπικ καιει....γι αυτο δε το αγγιζω ακομα.
    Λέγε Ελενα!!!!!!!!!!!!!!Πές τα όλα!!Είμαι απόλυτα σίγουρη πως θα έχεις πάρα πολυ ενδιαφέροντα πράγματα να πεις..
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Εγώ έχω μια τάση προς τις τέχνες κάθε είδους με συναρπάζουν κ μ αρέσει πολύ να ασχολούμαι με ότι έχει σχέση με ζωγραφική μουσική χορό ποίηση θέατρο όλα αυτά,κ απ όταν ήμουν μικρή ήθελα όταν μεγαλώσω να γίνω βιολίστρια η ζωγράφος,να ζω σε κάποια κουλτουριάρικη χώρα του εξωτερικού κ να χω μια δική μου γκαλερί με αποκλειστικά δικά μου έργα..Με τη ζωγραφική κ το χορό ασχολούμαι απο παιδάκι αλλά βιολί δν επιχείρησα ποτέ να μάθω κ μου χει μείνει απωθημένο
    Θα σε πεταω στη γκαλερι με τη μηχανη, μη φοβασαι

  7. #7
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    έχω πάψει να ονειρεύομαι...δυστυχώς

  8. #8
    New Member GymManiac17's Avatar
    Join Date
    02-09-14
    Location
    Αρτέμιδα
    Posts
    31

    Default

    Το ονειρο μου εε; Ενα απο αυτα ειναι το να αποκτησω ενα ωραιο σωμα πραμα δυσκολο..

  9. #9
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Όπως προαναφέρθηκε,όλοι μας θα θέλαμε σπίτια,λεφτά,αυτοκίνητα,μηχανές,πισίνες και δεν συμμαζεύεται.Στόχοι στη ζωή αρκετοί όπως να αρχίσω να φτιάχνω το home gym και να αρχίσω το 100% της διατροφής.Ωστόσο το μεγαλύτερο όνειρο πιστεύω πως είναι να περάσω τον Σεπτέμβριο τα Μαθηματικά χαχαχα όχι εντάξει πλάκα κάνω πιστεύω πως είναι να καταφέρω να κάνω ότι και ο Steve Jobs και εννοώ ότι αντίστοιχο θα έκανε ο Steve Jobs σε 15 χρόνια αν τώρα ήταν 16
    Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του.
    Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους.
    Κομφούκιος

  10. #10
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Το ονειρο μου ειναι να εχω πληρη ελεγχο του σωματος μου,να μπορω να κανω οποιαδηποτε ασκηση της ενοργανης, και να μπορεσω καποτε στη ζωη μου να διαγωνιστω στο αγωνισμα των κρικων

  11. #11
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Demetra View Post
    έχω πάψει να ονειρεύομαι...δυστυχώς
    ..οταν κανεις οικογενεια...θα ξανα ονειρευτεις...αν με ρωτουσατε πριν 2 χρονια θα εγραφα πολλες μλκιες...τωρα ομως ονειρο μου ειναι να ζησω αρκετα για να χαρω τον γιο μου και να μαι διπλα του σε οτι χρειαστει...ονειρο μου ειναι να εχει υγεια...να ειναι ευτυχισμενος...να τον βλεπω να χαμογελα...να μεγαλωνει...ονειρο μου και ζωη μου ειναι το παιδι μου...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  12. #12
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ..οταν κανεις οικογενεια...θα ξανα ονειρευτεις...αν με ρωτουσατε πριν 2 χρονια θα εγραφα πολλες μλκιες...τωρα ομως ονειρο μου ειναι να ζησω αρκετα για να χαρω τον γιο μου και να μαι διπλα του σε οτι χρειαστει...ονειρο μου ειναι να εχει υγεια...να ειναι ευτυχισμενος...να τον βλεπω να χαμογελα...να μεγαλωνει...ονειρο μου και ζωη μου ειναι το παιδι μου...
    LEO ....RESPECT.συμφωνω απολυτα.++++++οτι θα ηθελα οτι εχετε ολοι εσεις.....να ζω στην πατριδα μου να απολαμβανω τον καφε μου με τους φιλους και ας ειμαι σε παγκακι.να βλεπω την ανατολι του ηλιου και να εισπνεω τον ελληνικο αερα.να βλεπω την δυση του ηλιου με τα παιδια μου ονειρευοντας το μελλονκαι ας εχει κριση.......πολλα ζηταω ρε γαμωτο?.......και ομως ειναι δυσκολο....
    αυτο ειν το ονειρο μου ...το μεγαλυτερο αυτη την στιγμη.να μπορεσω να γυρισω....
    Last edited by santos br; 03-09-14 at 08:59.

  13. #13
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by santos br View Post
    LEO ....RESPECT.συμφωνω απολυτα.++++++οτι θα ηθελα οτι εχετε ολοι εσεις.....να ζω στην πατριδα μου να απολαμβανω τον καφε μου με τους φιλους και ας ειμαι σε παγκακι.να βλεπω την ανατολι του ηλιου και να εισπνεω τον ελληνικο αερα.να βλεπω την δυση του ηλιου με τα παιδια μου ονειρευοντας το μελλονκαι ας εχει κριση.......πολλα ζηταω ρε γαμωτο?.......και ομως ειναι δυσκολο....
    αυτο ειν το ονειρο μου ...το μεγαλυτερο αυτη την στιγμη.να μπορεσω να γυρισω....
    απλα φιλε μου Santos εχεις διαβασει απολυτα την ζωη...και βρηκες το νοημα...οτι τα ονειρα και η ευτυχια...ειναι σε κατι μικρα πραγματα...που αμα τα εχεις...και τα νιωθεις...σε γεμιζουν...κουραγιο φιλε μου και σου ευχομαι με ολη μου τη ψυχη να αποκτησεις αυτα που ζητας σε καποια φαση...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  14. #14
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    .αν με ρωτουσατε πριν 2 χρονια θα εγραφα πολλες μλκιες...
    Xαίρομαι πραγματικά που ζω εδώ μαζί σου αυτή σου την αλλαγή - "ωρίμανση" !!!

    Όπως έλεγε και ένα Τρισμέγιστος Έλληνας....Δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα στη ζωή να φτάνεις στο τέλος της και να έχεις 2 "χέρια" που σε νοιάζονται και σε αγαπάνε !

    Αυτό είναι το δικό μου.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  15. #15
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Xαίρομαι πραγματικά που ζω εδώ μαζί σου αυτή σου την αλλαγή - "ωρίμανση" !!!

    Όπως έλεγε και ένα Τρισμέγιστος Έλληνας....Δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα στη ζωή να φτάνεις στο τέλος της και να έχεις 2 "χέρια" που σε νοιάζονται και σε αγαπάνε !

    Αυτό είναι το δικό μου.
    Καραlike οπως λενε και τα κοριτσια του φορουμ!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  16. #16
    New Member Iron_Skinhead's Avatar
    Join Date
    02-01-15
    Location
    Volos - Greece
    Posts
    18

    Default

    Ένα απο τα όνειρά μου (μάλλον είναι το μεγαλύτερο) ακούγετε καλό στην αρχή αλλά μετά στους πιο πολλούς ακούγετε τρελό, και άρρωστο και φοβάμαι να το πω!!! :P
    EAT BIG TO GET BIG!!! Who gives a shit about cutting...?

  17. #17
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Δεν είχα απαντήσει τόσο καιρό σε αυτό το topic γιατί δεν ήξερα τι να απαντήσω. Όσο περνάει ο καιρός, αυτό που ονειρεύομαι είναι να μπορέσω να ζήσω όπως μεγάλωσα: άνετα. Να μην μου λείπει τίποτα, χωρίς να σημαίνει ότι θέλω τα λεφτά με το τσουβάλι. Να μπορώ να έχω μια δουλειά να μου αρέσει και να βγάζω τόσα ώστε να ζω άνετα. Το θέμα των παιδιών επίσης το σκέφτομαι σοβαρά γιατί πολλά έχω δει και θέλω όταν το πάρω απόφαση, απλώς να συμβεί. Γιατί αυτό σημαίνει αυτόματα ότι θα είμαι με κάποιον που θα μου το εμπνεύσει.
    Τώρα σε πιο "όνειρο", θα ήθελα να κάνω ταξίδια. Να βρω έναν τρελό να με ξεσηκώνει (γιατί είμαι και αναβλητική σε κάτι τέτοια) και να πάμε σε πολλά και διάφορα μέρη... (Ας βρω πρώτα τη δουλειά που προανέφερα, ας έρθει και ο τρελός και θα γίνει! :Ρ)
    Last edited by guest250; 04-01-15 at 10:55.

  18. #18
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Δεν είχα απαντήσει τόσο καιρό σε αυτό το topic γιατί δεν ήξερα τι να απαντήσω. Όσο περνάει ο καιρός, αυτό που ονειρεύομαι είναι να μπορέσω να ζήσω όπως μεγάλωσα: άνετα. Να μην μου λείπει τίποτα, χωρίς να σημαίνει ότι θέλω τα λεφτά με το τσουβάλι. Να μπορώ να έχω μια δουκειά να μου αρέσει και να βγάζω τόσα ώστε να ζω άνετα. Το θέμα των παιδιών επίσης το σκέφτομαι σοβαρά γιατί πολλά έχω δει και θέλω όταν το πάρω απόφαση, απλώς να συμβεί. Γιατί αυτό σημαίνει αυτόματα ότι θα είμαι με κάποιον που θα μου το εμπνεύσει.
    Τώρα σε πιο "όνειρο", θα ήθελα να κάνω ταξίδια. Να βρω έναν τρελό να με ξεσηκώνει (γιατί είμαι και αναβλητική σε κάτι τέτοια) και να πάμε σε πολλά και διάφορα μέρη... (Ας βρω πρώτα τη δουλειά που προανέφερα, ας έρθει και ο τρελός και θα γίνει! :Ρ)
    Ρε κορίτσια σταματήστε όλες μ αυτά τα παιδιά, με αγχώνετε πολύ νομίζω οτι με πήραν τα χρόνια omg
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  19. #19
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Ρε κορίτσια σταματήστε όλες μ αυτά τα παιδιά, με αγχώνετε πολύ νομίζω οτι με πήραν τα χρόνια omg
    Χαχαχα! Όχι μωρέ! Καταρχάς νομίζω το συγκεκριμένο θέμα έχει να κάνει πιο πολύ με συνθήκες, παρά με ηλικία. Οπότε ας μην αγχωνόμαστε, έχουμε μέλλον! :Ρ

  20. #20
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Χαχαχα! Όχι μωρέ! Καταρχάς νομίζω το συγκεκριμένο θέμα έχει να κάνει πιο πολύ με συνθήκες, παρά με ηλικία. Οπότε ας μην αγχωνόμαστε, έχουμε μέλλον! :Ρ

    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  21. #21
    Pumping Iron Constantinos21's Avatar
    Join Date
    06-09-11
    Location
    Salonica
    Posts
    488

    Default

    Να με αξιώσει ο Θεός να κάνω οικογένεια! Και να πάρω το cupra

  22. #22
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Ρε κορίτσια σταματήστε όλες μ αυτά τα παιδιά, με αγχώνετε πολύ νομίζω οτι με πήραν τα χρόνια omg
    και γω ποτε θα γινω νονα? (banghead)

  23. #23
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-11-13
    Posts
    208

    Default

    Δεν μπορω να συμφωνησω παραπανω με τον φιλο Santos br +100000000 το μεγαλυτερο μου ονειρο πλεον η επιστροφη στην πατριδα

  24. #24
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    Tαξιδια...να γυρισω ολο τον κοσμο...Με αρχη τον υπερσιβηρικο ενα ταξιδι στο οποιο διασχιζεις την μιση γη!!
    Know your limits, never accept them.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 15
    Last Post: 24-07-13, 07:37
  2. Το Γυμναστήριο Μου - Το Όνειρο Ζωής Μου
    By tower nik in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 30
    Last Post: 24-04-11, 15:10
  3. Ποιο ειναι...
    By ikamak in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 21-08-04, 23:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •