Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 30 of 222
  1. #1
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default Ένας Νέος Τρόπος Ζωής - Φωτό!

    καλησπερα και εδω :) Οπως ειχα γραψει στο τοπικ των συστασεων, ειμαι 24 ετων και για πολλα χρονια, απο το λυκειο δεν εκανα καποιου ειδους γυμναστικη. Στς 19/5 αποφασισα να το αλλαξω αυτο και ξεκινησα υπο τις συμβουλες μιας κοπελας (γυμναστρια) με την οποια εδεσα αμεσως :)
    Αν και παντα ημουν σε νορμαλ κιλα (καθως ετρωγα βλακειες μεν αλλα μικρες ποσοτητες δε) , δεν ειχα καθολου ανεπτυγμενο μυικο συστημα και το περισσοτερο ηταν λιπος. Η λιπομετρηση που εκανα τοτε στις αρχες ειχε δειξει 27%. Μεσα στις επομενες μερες θα ξανακανω, να δω που εχω παει.

    Θυμάμαι τις πρωτες μερες ποσο δυσκολες ήταν και το οτι συνειδητοποίησα σε τι τραγικό σημειο είχα φτασει, σε σχέση με την ηλικια μου... βεβαια τοτε που ξεκινησα ειχα και φουλ υποθυρεοειδισμο, να τα λεμε κι αυτα.. Το θυμαμαι σαν σημερα ν αγκομαχω στο διαδρομο, ν ανεβαζω 160 και 170 παλμους στο ... 6.5. Να μη μπορω να κανω ενα πουσαπ, να μη κανω σωστα κοιλιακους και να πιανεται ο αυχενας, να χρησιμοποιω βαρακια του 1κιλου μονο κλπ κλπ

    Ολα αυτα πια ανηκουν στο παρελθον :) η φυσικη μου κατασταση εχει βελτιωθει, η δυναμη μου εχει αυξηθει, και φυσικα εχουν διαφοροποιηθει οι ασκησεις που κανω. 2 φορες τη βδομαδα κανω προπονηση στο τρεξιμο γτ θα τρεξω 5χλμ τον Νοεμβρη, και 3 ενδυναμωση-βαρη. Μια φορα τη βδομαδα πλεον εχω κολυμπι.

    Σας παραθετω καποιες φωτο με χρονολογικη σειρα, αρχιζοντας απο το οταν ξεκινησα, μεχρι σημερα το πρωι.

    Φυσικα εχω δρομο ακομα αλλα αν σκεφτει κανεις οτι ξεκινησα προς το τελος Μαιου, και τον Αυγουστο ελειπα διακοπες + οτι επρεπε να φρεναρω λιγο το ρυθμο λογω γονατου, πιστευω οτι παω καλα.Εννοειται βεβαια οτι πια προσεχω και τη διατροφη μου.

    edit:μη παρεξηγηθω η φωτο που κραταω το shape ειναι χιουμοριστικη, μαλακιζομουν με μια φιλη στις διακοπες, ενα βραδυ :P
    Attached Images Attached Images
    Last edited by ursus; 05-09-14 at 19:11.

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Φτου φτου να μη σε ματιάσω, που λένε..!!
    Εχεις κάνει μεγάλη αλλαγή πάνω σου. Έχεις διώξει αρκετό λίπος και έχει αναδείξει το καλούπι σου. Τώρα εστίασε στα βάρη να βάλεις κρεατάκι ποιοτικό πάνω σου και να δειξεις ακομα καλύτερη.
    Απόλαυσε αυτο που κάνεις, αγάπησε τη γυμναστική, το φιτνες και μην το αφησεις ποτε!!

  3. #3
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Σ ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!!!


    Το αγαπαω αυτο που κανω, εχω πορωθει, και δε σκοπευω να το αφησω. Σκεψου οτι τις μερες που πρεπει να ξεκουραστω τσαντιζομαι που δε παω..

  4. #4
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Συγχαρητήρια είσαι αξιέπαινη! Συνέχισε έτσι!
    Μιχάλης

  5. #5
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Να σαι καλα!

  6. #6
    Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Ρόδος
    Posts
    911

    Default

    Το nick σου δε συνάδει σε καμία περίπτωση με την εμφάνισή σου
    Συγχαρητήρια, συνέχισε έτσι.

    Διαφήμιση στο περιοδικό κάνεις;
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

  7. #7
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    μπραβο Μαργαριτα, συνεχισε ετσι

  8. #8
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Χαχα οχι διαφημιση...απλα αστειευομουν με μια φιλη που μ εβαζε να παιρνω ποζες, και κολλαγε στη θεματολογια :p

    Ευχαριστω ! Η αληθεια ειναι οτι τ αποτελεσματα που βλεπω, δινουν και την ωθηση για να συνεχιζω.

  9. #9
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Πολυ σωστη σε αυτο που ειπες.Το καλυτερο motivation ειναι οταν βλεπουμε τον εαυτο μας να αλλαζει προς το καλυτερο! Το ειχε πει και ο jeff seid σε μια συνεντευξη οταν τον ρωτησαν πως βρισκει κουραγιο και αντοχη για αυτο που κανει..:)
    Συνεχισε ετσι!
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ...............................R.I.P.................................
    .............Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian.........
    .................₪₪₪₪₪₪1989-2011₪₪₪₪₪₪.............
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  10. #10
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Πολύ καλή δουλειά για το συγκεκριμένο διάστημα.
    Καλή συνέχεια, μην επαναπαύεσε !! :)
    Victory loves preparation...

  11. #11
    Pumping Iron kostantina's Avatar
    Join Date
    24-11-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    257

    Default

    πολύ καλή δοθλειά μπράβο σου συνέχισε έτσι, απο διατροφή τι κάνεις?

  12. #12
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Paulos πρεπει να με δεις να βγαζω ασκηση που πριν δε μπορουσα...χοροπηδαω και χαιρομαι μονη μου χαχα!

    Ευχαριστω κωστας!

    Απο διατροφη λοιπον... Εκοψα το delivery πρωτο κ κυριοτερο. Κομμενες οι κρεμες γαλακτος, τα τηγανητα, τα γλυκα, τα αναψυκτικα. Αλκοολ ουτως ή αλλως δε πολυ επινα.
    Παιρνω προιοντα ολικης αλεσης, ψωμι του τοστ, παξιμαδακια, μακαρονια, καστανο ρυζι. Το τυρι που τρωω ειναι κατα κυριο λογο χαμηλων λιπαρων (και λιγη φετα που μ αρεσει πολυ) , αντι παριζας που ετρωγα βαζω στο τοστ γαλοπουλα.
    Επισης τρωω παντα σαλατα με το φαγητο μου.

    Το πρωι πινω γαλα ή τσαι με :τοστ ή δημητριακα με βρωμη ή ψωμι με μελι και λιγο ταχινι.

    Μετα τη προπονηση κοιταω να καταναλωσω πρωτεινη.. Αν ειναι να γυρισω σπιτι αυτο γινεται στο γευμα μου, αν εχω καποια αλλη δουλεια μετα, τοτε παιρνω μαζι το σεικερ και πινω ενα σκουπ whey πρωτεινης.

    Πριν τη προπονηση αν θελω κατι γρηγορο και δεν ειναι ωρα για κανονικο γευμα, μπορει να φαω μια μπανανα (συνηθως αν παω κατευεθειαν μετα τη σχολη) ή να βαλω σ ενα μπωλ αμυγδαλα, φουντουκια και καρυδια (αναλατα) με λιγο μελι. Μου δινει αρκετη ενεργεια.
    Μπανανα μπορει να εχω και μαζι μου να φαω μετα τη προπονηση.

  13. #13
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Quote Originally Posted by ursus View Post
    Paulos πρεπει να με δεις να βγαζω ασκηση που πριν δε μπορουσα...χοροπηδαω και χαιρομαι μονη μου χαχα!

    Ευχαριστω κωστας!

    Απο διατροφη λοιπον... Εκοψα το delivery πρωτο κ κυριοτερο. Κομμενες οι κρεμες γαλακτος, τα τηγανητα, τα γλυκα, τα αναψυκτικα. Αλκοολ ουτως ή αλλως δε πολυ επινα.
    Παιρνω προιοντα ολικης αλεσης, ψωμι του τοστ, παξιμαδακια, μακαρονια, καστανο ρυζι. Το τυρι που τρωω ειναι κατα κυριο λογο χαμηλων λιπαρων (και λιγη φετα που μ αρεσει πολυ) , αντι παριζας που ετρωγα βαζω στο τοστ γαλοπουλα.
    Επισης τρωω παντα σαλατα με το φαγητο μου.

    Το πρωι πινω γαλα ή τσαι με :τοστ ή δημητριακα με βρωμη ή ψωμι με μελι και λιγο ταχινι.

    Μετα τη προπονηση κοιταω να καταναλωσω πρωτεινη.. Αν ειναι να γυρισω σπιτι αυτο γινεται στο γευμα μου, αν εχω καποια αλλη δουλεια μετα, τοτε παιρνω μαζι το σεικερ και πινω ενα σκουπ whey πρωτεινης.

    Πριν τη προπονηση αν θελω κατι γρηγορο και δεν ειναι ωρα για κανονικο γευμα, μπορει να φαω μια μπανανα (συνηθως αν παω κατευεθειαν μετα τη σχολη) ή να βαλω σ ενα μπωλ αμυγδαλα, φουντουκια και καρυδια (αναλατα) με λιγο μελι. Μου δινει αρκετη ενεργεια.
    Μπανανα μπορει να εχω και μαζι μου να φαω μετα τη προπονηση.

    Καλημέρα σου κοριτσάρα μου,υπέροχες φωτογραφίες υπέροχη πρόοδος εύχομαι να σου πάνε όλα καλά κ να πετύχεις τους στόχους σου!!Να σου πω κ εγω τν ταπεινή μου γνώμη μιας κ ανέφερες τη διατροφή σου.¨Ολα σου τα γεύματα πρέπει να έχουν μια πηγή πρωτείνης(κοτόπουλο,ψάρι,ασπράδια αυγών,γιαουρτάκι χαμηλών λιπαρών,κότατζ) κ μια πηγή σύνθετου υδατάνθρακα (βρώμη,πατάτα,γλυκοπατάτα,καστανό ρύζι)εκτός απο το γεύμα πριν τον ύπνο που ο υδατάνθρακας εκεί μας είναι περιττός,οπότε εκεί θα βάλεις μια πηγή πρωτείνης κ κάποια σαλατούλα με ελαιόλαδο η τους ξυρούς καρπούς.Καλό είναι να αποφεύγεις το ψωμί,τα μακαρόνια κ τα παξιμαδάκια μιας κ είναι απλοί υδατάνθρακες κ τα αλλαντικά γτ έχουν πολλά συντηρητικά κ ελάχιστη ποσότητα καθαρού κρέατος,πριν κ μετά τν προπόνηση καλό είναι να καταναλώνεις μια πηγή πρωτείνης κ υδατάνθρακα χωρίς σαλάτες που περιέχουν φυτικές ίνες κ λιπαρά γιατί καθυστερούν την απορρόφηση της πρωτείνης απο τον οργανισμό πράγμα που δν το θέλουμε ειδικά μετά τν προπόνηση.Μπορείς να βάλεις τις σαλατούλες το ταχίνι κ τους ξηρούς καρπούς στα υπόλοιπα γεύματα σου.Επίσης περιόρισε το μέλι κ τα δημητριακά του εμπορίου γιατι περιέχουν πολύ ζάχαρη!Μια πολύ καλή επιλογή είναι να αντικαταστήσεις τα δημητριακά με νιφάδες βρώμης.Περισσότερες λεπτομέρειες κ πιο εμπεριστατωμένες θα σου πουν τα πιο έμπειρα παιδιά του φόρουμ,κ πάλι καλη επιτυχία σου εύχομαι!!
    Last edited by Renesis; 06-09-14 at 12:21.
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  14. #14
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Πωπω μπράβο σου, εμφανέστατη αλλαγή! Και το πιο σημαντικό είναι ότι απολαμβάνεις τη διαδικασία και παίρνεις κίνητρο από την ίδια σου την πρόοδο. Συνέχισε έτσι, έχουμε να δούμε ακόμα!

  15. #15
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Κοπελια σ ευχαριστω για το ποστ σου! το διαβασα προσεκτικα, θελω να σταθω εδω και να ρωτησω

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Καλό είναι να αποφεύγεις το ψωμί,τα μακαρόνια κ τα παξιμαδάκια μιας κ είναι απλοί υδατάνθρακες
    ακομα και αν ειναι ολικης? ολικης τρωω οχι ασπρα :/

    Ελενα νομιζω αυτο Και το πιο σημαντικό είναι ότι απολαμβάνεις τη διαδικασία ειναι οντως το σημαντικοτερο :) καποτε ημουν σχολη-σπιτι-καναπε. Απ οταν αρχισα γυμναστηριο ενιωσα να "ζωντανευω" και να γινομαι γενικοτερα πιο δραστηριος ανθρωπος.

  16. #16
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=24828
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=15211
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=35102

    Τσέκαρε αυτά τα στίκι αν δν τα έχεις δει ήδη τα εξηγούν όλα με λεπτομέρειες κ θα σε βοηθήσουν πολύ!Κ εγω οτι γνωρίζω απο δω μέσα το γνωρίζω απλά σου επανέλαβα αυτά που διαβάζω κ εγω στο φόρουμ!Αν είναι ολικής άλεσης είναι οκ αλλά τα παξιμαδάκια κ γενικά τα ψωμοειδή δν είναι κ οι καλύτερες επιλογές υδατάνθρακα.Μπορείς να πάρεις τον υδατάνθρακα σου απο ποιοτικότερες τροφές όπως είναι το καστανό ρύζι,η γλυκοπατάτα κ η πατάτα ας πούμε,φυσικά εξαρτάται κ απ το πόσο ακριβής θέλεις να είσαι στη διατροφή σου 1-2 φετούλες ψωμάκι ολικής την ημέρα είναι μια χαρά αλλά σίγουρα μπορείς κ καλύτερα!!!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  17. #17
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Μιλαω για ολικης παντα! Θελω να συνεχισω οπως τα κανω για να δω σε τι ποσοστο ειμαι με αυτη τη διατροφη κ μετα να δω τι θα αλλαξω.

    Μη φανταστεις οτι τρωω πολυ ψωμι ή παξιμαδακια. Ψωμι αν φαω δυο φετες στο πρωινο και παξιμαδακια 3-4 στο μεσημεριανο μικρα, αν δεν εχω κι αλλη πηγη υδατανθρακα.


    Χτες βαλαμε στο προγραμμα leg curl & εκτασεις(σε ορισμενη γωνια).. Ελπιζω το γονατο να μη με ενοχλησει!

    Επισης προστεθηκαν πιεσεις στηθους με αλτηρες σε οριζοντιο και μονοζυγο/διζυγο (οκ δε ξερω πως λεγεται αυτο το οργανο που εχει και μαξιλαρακι και ανεβοκατεβαινεις :p )
    Θελουμε ν αυξησω τη δυναμη μου και ενοψει legion ωστε να μη παω απλα για το χαβαλε..

    Το πλανο ειναι 2 φορες / βδομαδα προπονηση για τα 5χλμ του Νοεμβριου και 3 ενδυναμωση. Ισως να γινουν και 4 η ενδυναμωση, αναλογως τις υποχρεσεις.

  18. #18
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Ευχομαι να σου πάνε όλα καλά,καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου το Νοέμβριο!!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  19. #19
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Σ ευχαριστω !

  20. #20
    Junior Bodybuilder fitness_love's Avatar
    Join Date
    07-05-14
    Location
    athens
    Posts
    168

    Default

    Πολύ καλή Μαργαρίτα,good job! Και καλή αρχή στο φόρουμ μιας και δεν είχα την ευκαιρία να σε καλωσορίσω κι εγώ ;)
    Διάβασα νομίζω κάπου ότι θα πας στο Legion,κι εγώ το σκέφτομαι, ίσως συναντηθούμε εκεί!
    Eat clean-train dirty!!!

  21. #21
    New Member chouchoulis's Avatar
    Join Date
    04-09-14
    Location
    Karystos euboia
    Posts
    67

    Default

    εισαι σε σωστο δρομο και με πολυ σωστο σκεπτικο...συνεχισε ετσι

  22. #22
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default Ένας Νέος Τρόπος Ζωής - Φωτό!

    Quote Originally Posted by fitness_love View Post
    Πολύ καλή Μαργαρίτα,good job! Και καλή αρχή στο φόρουμ μιας και δεν είχα την ευκαιρία να σε καλωσορίσω κι εγώ ;)
    Διάβασα νομίζω κάπου ότι θα πας στο Legion,κι εγώ το σκέφτομαι, ίσως συναντηθούμε εκεί!
    Θα ρθεις τελικα;;;


    Quote Originally Posted by chouchoulis View Post
    εισαι σε σωστο δρομο και με πολυ σωστο σκεπτικο...συνεχισε ετσι
    Θενκς!!!

    Λοιπον...σε μια βδομαδα legion, η μερα πλησιαζει, οι προπονησεις συνεχιζονται.. Οι τελευταιες βγαινουν με αρκετο ζορι καθως ειμαι 10-12 μερες τωρα αδιαθετη..γυναικεια προβληματα που πραγματικα σ εξαντλουν! Παιρνω σιδηρο, κι εκει που δε μπορω να κουνηθω παιρνω ενα monster/red bull και φευγω.

    Το γονατο μου μ ενοχλουσε τη προηγουμενη βδομαδα, αλλα γενικα ειναι σε καλα επιπεδα. Παντα φυσικα βαζω παγο, μηνες τωρα.

    Παμε και σε δυο καινουριες φωτο. Το τρικεφαλακι ξεπεταχτηκε προσφατως :)

    (Η "δίπλα" που φαινεται στη μασχαλη δεν ειναι λιπακι, ειναι πρησμενος λεμφαδενας.)

    ImageUploadedByTapatalk1413119705.396244.jpg

    ImageUploadedByTapatalk1413119715.719377.jpg

  23. #23
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    To χέρι ωραιότατο, όσο για το ¨λιπάκι-αδένας"....μάλλον υπάρχουν και πιο τρελοί από μένα εδώ μέσα! Εγώ δε βλέπω ούτε δίπλα ούτε τρίπλα!
    A head full of fears has no space for dreams.

  24. #24
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Εεε εκει στη μασχαλη διπλωνει ασε μου χει σπασει τα νευρα αλλα δε μπορω να κανω και κατι...αναμονη!

  25. #25
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Τπτ....μονο εμεις τα βλεπουμε αυτα κορίτσια! Μπορει να μας φαινονται προφανή αλλα τλκ μονο εμεις μπορουμε και τα βλεπουμε.
    A head full of fears has no space for dreams.

  26. #26

    Join Date
    12-10-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    7

    Default

    πολύ καλή!keep going...

  27. #27
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    (Η "δίπλα" που φαινεται στη μασχαλη δεν ειναι λιπακι, ειναι πρησμενος λεμφαδενας.)

    [/QUOTE]ισως να ειναι και προεκεταση μαστου, ειχε η γυναικα μου ακριβως ετσι διπλα στην μασχαλη αλλα καμια σχεση με το δικο σου αρκετα μεγαλο..... και εκανε επεμβαση.
    καλα εσυ δεν εχεις θεμα!!!
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  28. #28
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    @lary εμενα ειναι καθαρα λεμφαδενας, εχω κανει και εξεταση, απλα περιμενω να περασει καιρος να ξεπρηστει, θελει χρονο.

    Χαχα Ελενα οντως καποια πραγματα ισως τα βλεπουμε μονο εμεις. Εγω πχ εχω μια εμμονη με τον κωλο μου (σικ το ειπα :p ) μου φαινεται μεγαλος, αλλα σ οποιον αλλον το εχω πει διαφωνει :p

  29. #29
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by ursus View Post
    Εγω πχ εχω μια εμμονη με τον κωλο μου (σικ το ειπα :p ) μου φαινεται μεγαλος, αλλα σ οποιον αλλον το εχω πει διαφωνει :p
    Ναι αλλά εμείς είμαστε σε δύσκολη θέση , δεν τον έχουμε δει και θα πρέπει να κρατήσουμε ουδέτερη στάση ....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  30. #30
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Την ιδια εμμονή κουβαλάμε....μεγάλος και ατσουμπαλος! Και μπουτια ισως λιγο μεγάλα...ατιμη Μεσόγειο!
    A head full of fears has no space for dreams.


 
Page 1 of 8 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Νέος τρόπος ζωής
    By Paralytic Poison in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 3
    Last Post: 27-08-13, 20:34
  2. Bodybuilding:Ένας ακριβός τρόπος ζωής
    By XPeterX in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 47
    Last Post: 05-09-11, 02:36
  3. To Bodybuilding - Τρόπος Ζωής!
    By HERCULES123 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 26
    Last Post: 01-05-11, 19:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •